Esileht Imetamine Ei naudi

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Ei naudi

Postitas:

Tahaks teaa, kas te tõesti kõik naudite imetamist? Laps hetkel 3 kuune ja toidan rinnaga lihtsalt sellepärast, et rp on lapsele kasulik ja vajalik. Millegipärast ei oska ise küll seda tegevust nautida.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peaasi et vastumeelne pole 😀

Ise ka ei näinud selles midagi ekstra nauditavat, aga mingit vastumeelsust ka polnud. Oligi lihtsalt lapse toitmine. tihti istusin sel ajal nutitelefonis vmt, eriti kui laps veel pikemalt rinda imes.

Ei peagi olema nauditav, millest selline arusaam?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui olen väsinud lapsega mässamisest, siis jah, on küll nauditav visata pikali, laps sööb rahulikult ja ise samal ajal loen uudiseid vms. Mõnus lõõgastus ????

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka alati olnud enda külili viskamine ja lapse imetamine mõnusaks puhkuseks. Lõõgastav tegevus. Kõiki kolme last külili imetanud. Minu lastel pole olnud lutte – rahutuse puhul olengi eelistanud pigem koos lapsega lebada ja nad on saanud oma imemisvajaduse nii rahuldatud ja mina ise pikali lõõgastuda.

Istudes imetamine mulle aga ei meeldi. Sest istudes imetamise puhul seda mõnusa puhkamise efekti nagu minu jaoks pole. Muidugi olen imetanud istudes sellistes olukordades, kus last on tulnud imetada auto tagaistmel jne. – aga siis on eriti teravalt tunda, kui vähe mõnus see tavapärase külili lamades imetamisega võrreldes on.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpselt samad mõtted nagu viimasel käol, ainult et kogemus ühe lapsega. Ei olnud jah nauditav otseselt, aga ei olnud ka vastumeelne. Siis kui hakkasin võõrutama ja tegin seda osade kaupa, siis tundsin, et vastumeelsus tekib. Sel hetkel jätsin täitsa ära ka, laps oli 1a3k.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka ei nautinud, aga vastumeelsust polnud enamasti. Vahel öösel tekkis meeletu vastumeelsus sellest sundasendis olemisest, et tundsin, et pean lihtsalt korraks tõusma ja liikuma, siis vahel nutsin ka seetõttu. Lihtsalt laps sõi alati nii kaua aega ja väga tihti, et jälle selles sundasendis lamamine ei tundunud sugugi lõõgastav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea, miks peab kõik olema nii väga nauditav. Sünnitusest oodatakse ka juba orgastilist elamust. Võibolla suured ootused rikuvadki kõik ära ja iga normaalne toiming tundub ilma naudinguta jube piinamine.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule ka imetamine ei meeldinud. Seaema tunne tuli peale. Patuga pooleks paar kuud kumbki laps rinda sai ja oligi kõik. Ei ole nad haigemad olnud ega muid probleeme. Mõlemad oma koolid kiitustega lõpetanud ja hetkel üliõpilased.
Niiöelda maiste asi, kellele meeldib ja kellele mitte. Tean last, keda ema imetas 3 aastat. Kiuslik jonnijurakas, teiste lastega suhtlemisel pidevad probleemid. Võib-olla on lihtsalt halb iseloom, aga mine tea, äkki on tõde ka selles, et pikalt imetatud lastest kasvavatki sellised. Ei tea.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind võtab pead vangutama kui näen noori emasid väikestele beebidele andmas kunsttoitu. Nii laisk ja mugav ikka ei saa olla. Ise plaanin küll vähemalt aasta imetada kui laps muidugi ise enne ära ei lõpeta. Kui vaja imetan ka avalikult.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Njah, minu jaoks pole ka ülejäänud perele toidu valmistamine mingi nauding. teen seda lihtsalt sellepärast, et regulaarne ja tervislik toitumine on neile kasulik ja vajalik. Kuidagimoodi ei oska pliidiääres vaaritamist nautida.

Imetamist ka ei naudi, kuid ei ole sellest tõesti kunagi ka mingit naudingut otsinud. Tundub, kuidagi sama loomulik, nagu muu toidu valmistamine ainsa (õnneks positiivse) erinevusega, et ei pea tõesti mitte midagi muud tegema, kui paigal püsima 🙂

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina nautisin vastsündinu imetamist, lõpetasin 6-kuu pealt. Kohe sünnib teine ning ilmselt plaanin sama teha.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea kas nüüd nauditav aga samas ei midagi vastumeelset 😀 Mulle meeldib beebiga imetamise ajal jutustada ja talle silma vaadata, see tekitab hinges nii sooja ja mõnusa tunde. Eriti kui ta vastu vaatab ja naeratab 🙂 Võib-olla asi selles, et ta on väga tubli sööja 5-10 minutit rinnal ja kõik 🙂 Kui kauem rinnal, siis võib-olla tüdineksin ka kiiresti ära 😀

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei peagi lapsekasvatamise juures ju nautima. See on etapp lapse elus, kus rinnapiim on kõige kasulikum ja tegelikult on imetamine ikkagi mugavam kui pudeli ja segudega jantida. Ja see aeg läheb väga kiiresti. Ise imetasin kumbagi last aasta aega, kui esimese lapsega ootasin, millal see aeg läbi saab, siis teisega sain juba aru, et hiljem mõeldes on see tõesti ainult lühike aeg, nii et miks siis mitte imetada, kui loodus on selleks asjad seadnud. Nii et nagu eespool keegi juba kirjutas, see on loomulik asi, mis tuleb ära teha, pole mõtet mingit erilist naudingut seal taga ajada. Lapsele kasulik, sellest argumendist peaks ju piisama, et mõistusega võtta ja last seega imetada. Sama hästi võiks lapse hilisemas elus küsida, et kas naudite lapsega kooli koduste tööde tegemist või teda lasteaeda viimist.

Mul oli esimene laps esimesed kuud aeglane sööja, aga edasi läks juba lihtsamaks. 5 min ja tehtud. Teisega samamoodi ja kui 6-kuuselt juba ka lisatoitu saama hakkasid, siis hakkas rinnaandmist ka vähehaaval vähemaks jääma. Ajaliselt pole need kuud tõesti märkimist väärt, et seda peaks võtma kui mingit asja, mida ema hambad ristis kannatama peab, isegi kui 8-9 kuud ainult rinda anda, saab igaüks sellega hakkama. Kõik on enda mõtlemises kinni.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

imetamine ikkagi mugavam kui pudeli ja segudega jantida.

Meeldimine või mittemeeldimine on individuaalne, aga sellest “pudelitega jantimise” probleemist ma küll aru ei saa. Kõige lihtsam asi on see segu valmis teha ja pudelisse panna, minut ja tehtud, vahet pole, kas teeb ema, isa või keegi kolmas- laps sööb. Mugav, kiire, puhas. Tissitamine on hoopis suurem ettevõtmine ja võimlemine, ainult naise kohustus ja vaev.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks oli imetamine üldiselt neutraalne tegevus – midagi meeliülendavat selles ei leidnud, aga häda nagu ka ei olnud. Seega võtsin seda kui midagi mida on vaja teha ning tehtud see sai kuni laps ise loobus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Imetamine Ei naudi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.