Esileht Imetamine Ei naudi

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Ei naudi

Postitas:
Kägu

Tahaks teaa, kas te tõesti kõik naudite imetamist? Laps hetkel 3 kuune ja toidan rinnaga lihtsalt sellepärast, et rp on lapsele kasulik ja vajalik. Millegipärast ei oska ise küll seda tegevust nautida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Peaasi et vastumeelne pole 😀

Ise ka ei näinud selles midagi ekstra nauditavat, aga mingit vastumeelsust ka polnud. Oligi lihtsalt lapse toitmine. tihti istusin sel ajal nutitelefonis vmt, eriti kui laps veel pikemalt rinda imes.

Ei peagi olema nauditav, millest selline arusaam?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui olen väsinud lapsega mässamisest, siis jah, on küll nauditav visata pikali, laps sööb rahulikult ja ise samal ajal loen uudiseid vms. Mõnus lõõgastus 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on ka alati olnud enda külili viskamine ja lapse imetamine mõnusaks puhkuseks. Lõõgastav tegevus. Kõiki kolme last külili imetanud. Minu lastel pole olnud lutte – rahutuse puhul olengi eelistanud pigem koos lapsega lebada ja nad on saanud oma imemisvajaduse nii rahuldatud ja mina ise pikali lõõgastuda.

Istudes imetamine mulle aga ei meeldi. Sest istudes imetamise puhul seda mõnusa puhkamise efekti nagu minu jaoks pole. Muidugi olen imetanud istudes sellistes olukordades, kus last on tulnud imetada auto tagaistmel jne. – aga siis on eriti teravalt tunda, kui vähe mõnus see tavapärase külili lamades imetamisega võrreldes on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täpselt samad mõtted nagu viimasel käol, ainult et kogemus ühe lapsega. Ei olnud jah nauditav otseselt, aga ei olnud ka vastumeelne. Siis kui hakkasin võõrutama ja tegin seda osade kaupa, siis tundsin, et vastumeelsus tekib. Sel hetkel jätsin täitsa ära ka, laps oli 1a3k.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ka ei nautinud, aga vastumeelsust polnud enamasti. Vahel öösel tekkis meeletu vastumeelsus sellest sundasendis olemisest, et tundsin, et pean lihtsalt korraks tõusma ja liikuma, siis vahel nutsin ka seetõttu. Lihtsalt laps sõi alati nii kaua aega ja väga tihti, et jälle selles sundasendis lamamine ei tundunud sugugi lõõgastav.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei tea, miks peab kõik olema nii väga nauditav. Sünnitusest oodatakse ka juba orgastilist elamust. Võibolla suured ootused rikuvadki kõik ära ja iga normaalne toiming tundub ilma naudinguta jube piinamine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minule ka imetamine ei meeldinud. Seaema tunne tuli peale. Patuga pooleks paar kuud kumbki laps rinda sai ja oligi kõik. Ei ole nad haigemad olnud ega muid probleeme. Mõlemad oma koolid kiitustega lõpetanud ja hetkel üliõpilased.
Niiöelda maiste asi, kellele meeldib ja kellele mitte. Tean last, keda ema imetas 3 aastat. Kiuslik jonnijurakas, teiste lastega suhtlemisel pidevad probleemid. Võib-olla on lihtsalt halb iseloom, aga mine tea, äkki on tõde ka selles, et pikalt imetatud lastest kasvavatki sellised. Ei tea.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mind võtab pead vangutama kui näen noori emasid väikestele beebidele andmas kunsttoitu. Nii laisk ja mugav ikka ei saa olla. Ise plaanin küll vähemalt aasta imetada kui laps muidugi ise enne ära ei lõpeta. Kui vaja imetan ka avalikult.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Njah, minu jaoks pole ka ülejäänud perele toidu valmistamine mingi nauding. teen seda lihtsalt sellepärast, et regulaarne ja tervislik toitumine on neile kasulik ja vajalik. Kuidagimoodi ei oska pliidiääres vaaritamist nautida.

Imetamist ka ei naudi, kuid ei ole sellest tõesti kunagi ka mingit naudingut otsinud. Tundub, kuidagi sama loomulik, nagu muu toidu valmistamine ainsa (õnneks positiivse) erinevusega, et ei pea tõesti mitte midagi muud tegema, kui paigal püsima 🙂

Please wait...
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Esileht Imetamine Ei naudi