Esileht Pereelu ja suhted ei ole sexi isu

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: ei ole sexi isu

Postitas:
Kägu

tere
sünnitasin oma 3 lapse. teine on alles ka veel väike. peale teise lapse sündi oli ok. nüüd aga isu ei ole…. juba 3 kuud… kas tuleb üldse tagasi ja äkki peaks arstil käime? on kogemusi

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: ei ole sexi isu

Sama siin juba neli kuud. Olen mõelnud, et mis toimub, aga looduse vastu vägisi võidelda ka ei suuda. Saan oma lähedusevajaduse last süles hoides kätte ja sinna vahele ei mahu praegu rohkem. Kui aus olla, siis tundub seks lausa vastik hetkel. Kuidagi madal 🙂 Ma pole kunagi nii mõelnud. Olin omal ajal ikka kõva rokimutt, mitte mingi inglike. Mehega ei taha sellest üldse rääkida, sest kardan kuulda seda, mida ma niigi tean.

Please wait...
Postitas:
Kägu

teema vales kohas…

Please wait...
Postitas:
Kägu

jah mis see beebide foorumisse puutub:)?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]jah mis see beebide foorumisse puutub:)?[/tsitaat]

Miks ei puutu siis? Jutt käib seksist pärast beebide sündi ja beebide kõrvalt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

… julgedes jätkata sama teemat, siis sama siin st laps kuus kuud vana, aga ikka veel ei isuta:). Ka kolmanda lapsega kodus:). Äkki on seos a la et pärast kolmandat last kaob isu kohe eriti ära:). See viimane lause oli nali, jumala pärast, et keegi nüüd siin selle peale üle ei reageeri. Head taastumist – isutud:)!

Please wait...
Postitas:
Kägu

teemaalgataja siin. muidugi on teema õiges kohas, sest kuhu ma selle siis panema oleksin pidanud. sünnitus? ma kardan et seni kuni lapsed on a ja o äkki ei tohigi isu olla sest loodus annab märku et aitab küll hetkel sigimisest sa ju ei jõua. ja äkki kui jõud taastub… vaene mees. nüüd ma siis tean et pole ainus ning igati normaalne ainult et siia võiks keegi kirjutada kellel õnnelik lõpp ka olnud on… muidu pole nagu lootuskiirt…

Please wait...
Postitas:
Kägu

vot mina täheldasin seksi isu tagasi tulemist siis kui hakkasid taas \”päevad\”. see juhtus siis pm aasta peale esimest sünnitust, siis kui imetamine polnud enam lapse põhitoit ja hakkas lisatoitu saama. teise sünnitusega siis praegu sama seis.

Please wait...
Postitas:
-zy-

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]teemaalgataja siin. muidugi on teema õiges kohas, sest kuhu ma selle siis panema oleksin pidanud. [/tsitaat]
Pereelu näiteks

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hea teema õiges kohas. Ma ka isutu ja kavatsen arsti juures kontrollis ära käia. Seks on kuidagi valulik aga võib olla on see ka minu luulu. Kardan, et lapse sünniga olemegi ainult emme ja issi.

Please wait...
Postitas:
Mette

Minu arust on see teema õiges kohas. Sobib ka pereelu alla, aga siin on ju koos naised kes on sarnases eluetapis ja mured ka sarnased mida jagada. Ma just mõtlesingi mõni päev tagasi, et miks sellest siin üldse ei räägita (kas tabu või siis probleemi ei ole).

Minul 5-kuune laps ja ka ei ole väga tahtmist. Enne lapse saamist vaatasin arvutist ühte osa saatest \”Saladused\”. Oli lugu naisest, kes ei tahtnud meest peale lapse sündi (kuni mees talle raha hakkas andma) ja mõtlesin endamisi, et minuga seda küll kunagi ei juhtuks ja ei ole ma nii rumal, et mehe kuivale jätan. Aga võta näpust, olen samas olukorras. Usun, et kõik saab veel korda.

Kägu (6 k), valulik on ehk seepärast, et peale sünnitust on naised sealt alt kuivad. Mul sama.

Please wait...
Postitas:
Angela M

Ma arvan ka, et teema õiges kohas. Ma mujal foorumis ei käi. Aga kuivuse kohta peaks aitama erinevad libestid, neid müüakse apteegis ja ka näiteks Selveris intiimtarvete asjade juures. Mõnel lausa peale kirjutatud, et soodustab erutust. Mehega koos hea määrida ja proovida:))

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eile just oli sarnane teema.
http://www.perekool.ee/index.php?id=43747&class=forum_schnell&action=view_post&post=8986205

Minul ei olnud ka mingit tahtmist seksida, mõtted keerlesid ainult beebi ümber. Kui siis üritasime olin kuiv ning oli valulik. Hakkasime libestit kasutama ja toimis.

Please wait...
Postitas:
Hiiireke

äkki asi ei ole isus vaid väsimuses? äkki me ei panegi tähele, et tegelikult oleme lihtsalt väsinud ja ei jõua…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul sama lugu.Laps nüüd 5-kuune ning isu pole kuskilt tulemas:D.Oleme proovinud aga mul on nii kohutavalt valus.Täitsa paha hakkab ja sellepärast ilmselt ka isupuudus.Mul oli tupes pikk rebend.Äkki ämmakas õmbles liiga lahkekäeliselt selle rebendi kokku, mõeldes mehe heaolule:D?Mees naljatas ka, et nagu on teistmoodi ja suurem surve ning tihkem? Tegelikult on naljast asi kaugel. Kas on kellegil juhtunud sellist olukorda, et ämmaemand on õma õmblemisega tussu liiga ,,koomale,, tõmmanud?

Please wait...
Postitas:
n pojaga

Sama siin. Olid tupe limaskestade rebendid, seega õmblused. Tunne on tuim, kas armkoest?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Viimastele… ega siis ei õmmelda ju servi ülekuti, et kitsamaks saaks õmmelda… 🙂 ikka servad kokku… ilmselt asi jah armkoes.
Lohutuseks nii palju, et endal ka 3 last – u. pool aastat peale lapsi pole isutanud. Hiljem jälle kõik korras.
Tasuks kaaluda endale puhkuse võtmist… last kellelegi hoida anda vahel…

Please wait...
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Esileht Pereelu ja suhted ei ole sexi isu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.