Esileht Pereelu ja suhted Ei oska enam midagi ette võtta..:S

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Ei oska enam midagi ette võtta..:S

Postitas:

Ma ei oska enam kuidagi olla, ega ka midagi ette võtta..

Olen suhtes mehega, kes on selline kinnine. Ta ei räägi kui teda midagi häirib ja hoiab kõik endas. Mulle siis tundub, et kõik on korras ja hästi. ja siis ühel heal päeva ta plahvatab ja süüdistab ja röögib mu peale. Ja tema jutust jääb mulje, et mina teen kõike valesti..ja seda teeb ta siis kui ta joonud on.. Ta ei joo tihti a´la kuus korra või nii..
Ma olen üritan temaga rääkida ja palunud, et kui midagi on mis teda häirib või siis midagi mis ei meeldi, et ta siis ütleks. Et mina ju ei näe tema pähe, ega tea mida ta mõtleb või mida tahab. Inimestele ju suud vist selleks loodud ongi, et nad rääkida saaks.. Kuid tema ei tee seda.. :S
Nüüd ei teagi kuidas sellises olukorras käituma peaks..:S Kas peaks siis igakord kui temal tuleb tuju, või siis viskab korra üle, seda kõike taluma?! ja kuulama kuidas mina kõike valesti teen. Kas siin on veel keegi kes on samas olukorras, et on suhtes mehega kes ei räägi asjadest mis teda häirivad ja koguvad kõik endasse ja siis ühel hetkel plahvatab ja tuleb tüli.. Kuidas sellist meest rääkima panna ja asju arutama.. ? Kas see üldse võimalik on?!..:S
Armastan oma meest väga, kuid see olukord hirmutab mind..:S Ta on tore ja heasüdamega, kuid ainult üks asi mis võib selle kõik ära rikkuda on see neetud MITTE RÄÄKIMINE..:S

Ei oota mingeid kritiseerivaid kommentaare, need võite omale hoida. Ootan vaid neilt kommentaare, kes on olnud samas olukorras või on hetkel..!
Ette tänades.
-M-

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mõnda aega võid sa seda ju kannatada.
ja siis veel natuke.
ja veel.

aga tegelikult pole sel mingit mõtet.
kas ta oma kolleegidega käitub nii? ei käitu.
aga ülemusega? ka mitte.

point on selles, et sina lased endaga nii käituda ja ta ei vaevugi enda käitumist muutma. pole ju mingit põhjust.

eks ole temaga, kuni armastus üle läheb.
ainuke asi: kui tekib tahtmine temaga last saada, siis kukuta end enne nägu ees trepist alla. proovi, kuidas on, kui kõik kohad valutavad, mõni jäse on kipsis ja nägu on sinisekirju ja paistes.
…sest kui sa peaksid selle mehega lapse saama, oled sa tal peos. ta hakkab sind peksma.
vaimne vägivald on enamasti lihtsalt füüsilise vägivalla sissejuhatuseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tema ütleb, et sina teed kõik valesti. Või tema loetleb asjade kaupa, mis kõik valesti on ?
Kui ta ütleb konkreetselt asjade kaupa, mis on valesti ja sina tunned, et sina teed kõik valesti, siis mine kiiresti otsi abi. Sul on mingid väga vanad asjad kogutud ja tema karjumine ja ütlemine siis aktiveerivad selle ka. Tema karjumist see ei õigusta muidugi. Tore ja heasüdamega inimene kahjuks ei karju oma lähedaste peale. Nii et ära mõtle talle omadusi peale, mida tal ei ole. Armastada võid teda ka koos vigadega, ei pea teda ideaalseks mõtlema.
Ta teab, et kui ta räägiks, karjuks ta koguaeg. Nii et hetkel ta hoiab sind ja on vait. Kui ta on purjus, siis ta ei suuda end valitseda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt sellised mehed vist ei muutu. Pead õppima sellega elama või hakkama sellega arvestama. See lihtsalt ongi iseloomuomadus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne joomatuuri hakkab sinuga norima? Ta süüdistaks sind milles iganes ka siis, kui sa käiksid nööri mööda. Tal on vaja põhjust, et pudeli järgi haarata. Korra kuus joob ennast täis, siis on tegemist alkohoolikuga. Asi pole üldse mehe kinnises olekus, tal pole muud muret peale selle, kust saada pudel ja kuidas joomist alustada. Mina kolisin sellise juurest ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, sa otsid põhjus vägivallatseja vabandamiseks. Kui mees suudab regulaarselt karjuda ja räusata, siis ta pole kinnine inimene. Tavaline jõhkard, varsti saad kolki ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui karjuma hakkab, siis pane kõik kirja, mis teda häirib ning järgmine päev mine temaga see nimekiri näpus vestlema. Miks häirib, kaua juba häirib, mida ta soovib muuta jne. Kui kaine peaga ka häirib, siis tasub mõelda. Kui ei, siis pole hullu.
Öeldakse küll, et purjus inimene räägib tõtt, aga mina olen tähele pannud, et pigem norib tüli ja järgmine päev mõistusega võttes pole see üldse mingi probleem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

😀 Mis mõttes pangu ta kõik kirja? Mäluga on probleem v? Kui sa oma mehega elad, siis sa ju tead, kes ta on ja mis ta mõtleb. Kust meie peaksime seda teadma, mis teda sinu juures häirib? Ma ei näe selles midagi halba, et ta plahvatab ja sulle siis kõik välja ütleb. Ära siis õrrita teda ja vii teda selleni, et ta endast välja läheb sedasi. Kui ei suuda hakkama saada, lahuta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]:D Mis mõttes pangu ta kõik kirja? Mäluga on probleem v? Kui sa oma mehega elad, siis sa ju tead, kes ta on ja mis ta mõtleb. Kust meie peaksime seda teadma, mis teda sinu juures häirib? Ma ei näe selles midagi halba, et ta plahvatab ja sulle siis kõik välja ütleb. Ära siis õrrita teda ja vii teda selleni, et ta endast välja läheb sedasi. Kui ei suuda hakkama saada, lahuta. [/tsitaat]

See meenutab mulle rahvatarkust et halb naine saab peksa iga päev, hea naine kord nädalas! Mu arust siin on tegemist psühholoogilise vägivallaga… Kallis teemaalgataja, te võite olla ideaalne naine, kodu võib olla ideaalkorras, kuid midagi selle mehe jaoks jääb ikkagi viltu… Probleem on ikkagi mehes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Pereelu ja suhted Ei oska enam midagi ette võtta..:S

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.