Esileht Pereelu ja suhted Ei oska enam….

Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )

Teema: Ei oska enam….

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ega vanemate vaheline tüli ei ole lastekaitseteema.Inimene kirjutas kuidas mees ründas teda mitte last.Läbi naise sõimas lapse kaotatd klotse…mis on muidugi väga naeruväärne.
Ja miks sa tõesti siin ema solvad ja aasta ema medali juttu kirjutad?
Kas tõesti kannatav naine peab siin portaalis, kus tuge otsitakse veel selliste lollide vastuseid lugema,nagu sina oled? [/tsitaat]
vaevalt, et mina siin see loll olen. perevägivalla teemades pole ma kunagi enne hukka mõistnud, ikka mõista olen püüdnud. aga kui naine arutab, kas äkki annaks ikka andeks äkki. ja et ühine kodu jne. mul ka oli ühine kodu. kõigil naistel, kes ennast vaimsest või füüsilisest vägivallast vabaks on võidelnud, on olnud ühine kodu. ma ei mõista hukka naist, kes elab vägivaldses suhtes ja otsib väljapääsu. aga harja ajab punaseks, kui naine arutab, kas äkki anda andeks. no selline annab ju ka ja nii kaklevad kas elu lõpuni või kuni mees ta maha jätab. siin on suur vahe. ja vägagi on see lastekaitseteema. tehke endale palun selgeks, et vägivald vanemate vahel on ka lapsele suunatud vägivald. alati.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 06.04 12:38; 06.04 16:50; 07.04 11:40; 07.04 12:33; 07.04 17:44; 07.04 21:12; 08.04 11:07; 08.04 13:22; 08.04 14:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]MITTE KUNAGI pole peretüli ühepoolne. Mitte keegi ei võta endale vägivaldset meest. Lapse sünnitamisega võtab naine endale vastutuse, aga enne seda valib ta oma lapsele isa ja ka tema ees peab olema vastutus. Tavaline on, et koos lastega kaob vastutus isa eest, ta unustatakse, ta vajadustele ei pöörata enam tähelepanu ja nii ongi ühel: ükskord prahvatab vimm, mis kogunend salaja…
Otsime ju oma lapsele alati parima isa, aga tuleb ka osata hoida meest, et ta jääks alati parimaks, teda tuleb osata kaasata oma emainstinkti, sest see pole mehele loomulik, mehele on loomulik seemet pritsida siia-sinna, iseenesest perekeskset meest võibolla polegi olemas.[/tsitaat]
ära nüüd aja, et alati valime hea mehe. teatud kontingent ei tunne head meest ka siis ära, kui see ta ees ühel põlvel. hordide kaupa on naisi, kes sogavad \”pahast poisist\”, kes neil \”vere keema\” paneb. paljude haridustase ja sotsiaalne platvorm (ka kodust kaasa saadud peremudel, kui joomine ja peksmine ongi normaalsed) on sellised, et …. sarnane tõmbab sarnast. öeldakse, et saad endale just sellise mehe, nagu sa hetkel väärt oled. kui muutud paremaks, muutub su mees koos sinuga. KUI ta on sulle õige. kui ei ole, siis leiad lõpuks hea mehe, kui oled muutunud selliseks, et oled teda väärt. me ei ela täiuslikus maailmas. kõik inimesed ei ole head, ausad, targad, head kaaslased. ma ei taha sugugi olla südametu, aga naine, kes kirjutab kirjavigadega, et äkki anda andeks mehele, kes teda süstemaatiliselt kolgib ja kellele tema lapse nähes röökides kallale tormab, siis ….. siis saab mõistvus otsa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 06.04 12:38; 06.04 16:50; 07.04 11:40; 07.04 12:33; 07.04 17:44; 07.04 21:12; 08.04 11:07; 08.04 13:22; 08.04 14:48;
To report this post you need to login first.

mees tuli eile tagasi. Huul paistes, silmad tulipunased. Oli baaris kellelegi virutanud, sest see olla tüli norinud. Turvamees lasi mõlemale gaasi näkku…..

Olin eile rahulik, aga täna……..ma olen ikka täielik idooot- ma karjusin, olin endast väljas, ikka :(. No ma ei suuda….
Mees põhjendab ikka oma käitumist sellega, et kodus pole kõik nii nagu oleks vaja. Et tema ühelpool diivani otsa, mina teisel pool, et ma ju ei taha tegelikult jne jne jne. Et üldkokkuvõttes oma #tegematajätmisega\” olen ma ju ikka süüdi :(((((. Kui küsisin, et mida ma siis valesti tegin, kui ta ära läks, tuleb vastuseks, et asi on üleüldiselt, kogu see pilt, et ta justkui ei ole rahul….. jah, ma ei ole teda kallistanud, lähenenud, aga nagu näha, siis selleks ei anta võimalustki,e t midagi tekiks. Ei või see elu rahulik olla, sest mina olen ikka paha. Ükskõik mis on, mina olen paha. Tema muidugi ei \”süüdistavat\”, vaid see lihtsalt nii on- mina ei taha teda. Aga on siin siis midagi tahta????!!!!!!!!!!!!! Ma pean ikka psühholoogi leidma, sest ma ärritun väga kergesti ja ei kontrolli enam ennast- tüüp lihtsat naerab mu üle. Korterit ja uut elu otsin ka- see ei saa kunagi korda!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 06.04 10:59; 06.04 16:05; 06.04 16:07; 06.04 17:45; 07.04 09:53; 07.04 09:56; 07.04 12:07; 08.04 12:33; 08.04 13:07; 08.04 13:29; 08.04 15:14; 08.04 17:14;
To report this post you need to login first.

Ennist jäi vastamata, miks ma temaga koos olen. Mõtlesin sellele sügavalt järgi.

1. Mugavus, mille taga on kõik muu, nt ei taha oma kodust ära kolida, lasteaeda vahetada, samuti kiireneb elutempo (lapsed kooli, lasteaeda viia, tagasi jne jne jne.);
2. Tavaolukorras on mees hea mees. Olen teda õpetanud süüa tegema, teeb seda vabatahtlikult, hoiab ja hellitab (kui kõik selles hetkes sobib ja ta on rahul), ta on edasipürgivM
3. Hea isa, lapsed on temas väga kinni…
4. Harjumus- 11a koos, ühine elu.
5. …

Ma saan mõnes mõttes temast aru- ta arvab, et teda ei taheta, sest ma ei lähene talle, ei suudle, ei jaga hellust. Aga ma tõesti ei saa seda teha, kui iga nädala tagant on uus tüli, sest tema pole millegagi taaskord rahul. Põhipõhjus on tema sõnul siiski see, et ma ei tahtvat teda…. aga ma tõesti ei saa :(. No ma ei saa ennast sundida, kui me ainult kakleme. Ma ju olin rahulik, ei allunud tema tüliprovokatsioonile neljapäeval, kuid sellest talle siiski ei piisa- mulle küll piisaks, kui ma ikka väga oma peret hoida tahaks. Olen korduvalt seletanud, et kui suhted korras, on ka kõik muu. Miks ei või oma kodus olla rahulik ja head suhted? Tundub, et siin ei aita enam miski, sest seda, mida ta vajab- siin ja praegu- mina talle pakkuda ei suuda. Ja nii jätkub selline surnud ring vist elu lõpuni…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 06.04 10:59; 06.04 16:05; 06.04 16:07; 06.04 17:45; 07.04 09:53; 07.04 09:56; 07.04 12:07; 08.04 12:33; 08.04 13:07; 08.04 13:29; 08.04 15:14; 08.04 17:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ükski argument pole kooseluks piisav. mugav? noo-jah, võiks öelda siis, et kui eelistad mugavust, jätka samas vaimus. tavaolukorras hea mees?? hea nali :). mõtle nüüd korra järgi, nii nädala lõikes näiteks – mitu % nädalast sa oled rahul ja õnnelik? selline keskmine nädal, mitte see aasta kõige õnnelikum. hea isa …. selleks ei pea koos elama. harjumus, see on jälle see, et vaata punkt 1, mugavus. mis sa tõesti usud, et ühel päeval, kui sa oled lõpetanud oma järjekordse selgitustöö, lääb mees pihuga otsaette, et ohoh, no kuidas ma enne aru ei saanud, ja hakkab heaks? usud sa seda? seda ei juhtu. oled sa lugenud raamatut \”Miks ta seda teeb? Kuidas mõtlevad vihased ja kontrollivad mehed\”. kui ei ole, siis loe. siis saad aru, et viga ei ole sinus. sinu käitumist tuuakse ettekäändeks tema enda käitumisele. see on manipulatsioon. tõepoolest, on raske suudelda meest, kes on öö läbi joonud ja sinise silmaga. kumb iganes teist \”süüdi\” on, te toote teineteises välja need kõige halvemad omadused ja peate mõlemad tublisti üksi elades endaga tööd tegema, et hakata üldse aru saama, mis asi see kooselu üldse on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 06.04 12:38; 06.04 16:50; 07.04 11:40; 07.04 12:33; 07.04 17:44; 07.04 21:12; 08.04 11:07; 08.04 13:22; 08.04 14:48;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ükski argument pole kooseluks piisav. mugav? noo-jah, võiks öelda siis, et kui eelistad mugavust, jätka samas vaimus. tavaolukorras hea mees?? hea nali :). mõtle nüüd korra järgi, nii nädala lõikes näiteks – mitu % nädalast sa oled rahul ja õnnelik? selline keskmine nädal, mitte see aasta kõige õnnelikum. hea isa …. selleks ei pea koos elama. harjumus, see on jälle see, et vaata punkt 1, mugavus. mis sa tõesti usud, et ühel päeval, kui sa oled lõpetanud oma järjekordse selgitustöö, lääb mees pihuga otsaette, et ohoh, no kuidas ma enne aru ei saanud, ja hakkab heaks? usud sa seda? seda ei juhtu. oled sa lugenud raamatut \”Miks ta seda teeb? Kuidas mõtlevad vihased ja kontrollivad mehed\”. kui ei ole, siis loe. siis saad aru, et viga ei ole sinus. sinu käitumist tuuakse ettekäändeks tema enda käitumisele. see on manipulatsioon. tõepoolest, on raske suudelda meest, kes on öö läbi joonud ja sinise silmaga. kumb iganes teist \”süüdi\” on, te toote teineteises välja need kõige halvemad omadused ja peate mõlemad tublisti üksi elades endaga tööd tegema, et hakata üldse aru saama, mis asi see kooselu üldse on.
[/tsitaat]

ei ole lugenud, homme raamatukogust võtan.
Ma ei ole enam nii nõrk, et lahkuda ei suudaks. Suudan ja lähengi, olen juba otsustanud. Nädalas olen õnnelik…. väga raske öelda, sest …ei oskagi öelda, ainult kakleme, sest tema ju pole õnnelik ja rahul…. aastas on vähemalt 85% tülipäevi (sh siis vaikimisi). Masendav. Kokku võtan ennast laste pärast, nemad ei ole sellist elu ära teeninud. Kindlasti olen ma süüdi, üksi ju ei kakelda, aga see ei ole enam maises mõttes normaalne, mis toimub. Tülitsetakse, lepitakse- meie aga tülitseme, tülitseme, vaikime, tülitseme, kuu pärast ehk lepime, et nädala pärast taas alustada…no ei, aitab! Kui elda rahul sõna otseses mõttes rahuga, siis ei pea mina seda psühhoterrorit ka kannatatama, see sööb mind seest- ja väljastpoolt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 06.04 10:59; 06.04 16:05; 06.04 16:07; 06.04 17:45; 07.04 09:53; 07.04 09:56; 07.04 12:07; 08.04 12:33; 08.04 13:07; 08.04 13:29; 08.04 15:14; 08.04 17:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tubli. Hakka tegutsema. Muide, kas sa oled teda lahku minekuga ähvardanud? Ja kui oled, kuidas ta on reageerinud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ei ole lugenud, homme raamatukogust võtan.
Ma ei ole enam nii nõrk, et lahkuda ei suudaks. Suudan ja lähengi, olen juba otsustanud. Nädalas olen õnnelik…. väga raske öelda, sest …ei oskagi öelda, ainult kakleme, sest tema ju pole õnnelik ja rahul…. aastas on vähemalt 85% tülipäevi (sh siis vaikimisi). Masendav. Kokku võtan ennast laste pärast, nemad ei ole sellist elu ära teeninud. Kindlasti olen ma süüdi, üksi ju ei kakelda, aga see ei ole enam maises mõttes normaalne, mis toimub. Tülitsetakse, lepitakse- meie aga tülitseme, tülitseme, vaikime, tülitseme, kuu pärast ehk lepime, et nädala pärast taas alustada…no ei, aitab! Kui elda rahul sõna otseses mõttes rahuga, siis ei pea mina seda psühhoterrorit ka kannatatama, see sööb mind seest- ja väljastpoolt. [/tsitaat]
ma tahtsingi, et sa selle % välja ütled. must-valgel näed seda ise ka. sul on õigus, lõpuks pole enam tähtsust, kumb pool süüdi on. see sööb seest ja väljast, täpselt nii. minu elu nii hull polnud. füüsilist vägivalda kindlasti mitte, nii labase mehega poleks mul päevagi koos elada olnud võimalik. aga selline pisike vaimne vägivald. manipulatiivselt. manipulatsioon on selline asi, et ise ka täpselt aru ei saa, mis toimub. must räägitakse valgeks ja niikuinii oled ise süüdi. ja kõige hullem – lõpuks hakkad seda ise ka uskuma. olen lahus juba aastaid. lahkusin mehe majast. eelnevalt tegin metsikult tööd, et pangalaenu saada, töötasin oma kuu keskmise nii kõrgeks, et mulle antigi. müügitöö, noh. kuulsin ka algul, et noh, on rake jah? ise sa tahtsid ära minna. tead, ma olen nii rahul. ma ei pea enam kartma, et olen milleski süüdi. tuleb veel endaga tööd teha, et enesekindlust koguda, aga küll see ka tuleb. ja ma tean, et kui saan ennast sisemiselt piisavalt tugevaks, tuleb mu ellu ka tõeline armastus. ma ei tahagi ühtegi suhet enne, kui olen sisemiselt täiesti puhas leht, sest siis ei saa ka suhe olla nii puhas kui võiks. ole tubli ja edu sulle, sa pole sellist jama väärt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 06.04 12:38; 06.04 16:50; 07.04 11:40; 07.04 12:33; 07.04 17:44; 07.04 21:12; 08.04 11:07; 08.04 13:22; 08.04 14:48;
To report this post you need to login first.

[small]yes1 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tubli. Hakka tegutsema. Muide, kas sa oled teda lahku minekuga ähvardanud? Ja kui oled, kuidas ta on reageerinud?[/tsitaat]

oojaa. Selle peale öeldakse, nojah…selline ükskõiksus vms. Ju ta siis saab tegelikult ise ka aru, et see pole OK, aga ise otsust vastu võtta ei julge. Ja kui küsingi, et ks sul ükskõik, saan vastuseks, et minu käitumine ju ei ole normaalne, see ei ole siin normaalne jne jne jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 06.04 10:59; 06.04 16:05; 06.04 16:07; 06.04 17:45; 07.04 09:53; 07.04 09:56; 07.04 12:07; 08.04 12:33; 08.04 13:07; 08.04 13:29; 08.04 15:14; 08.04 17:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis polegi muud, kui hakka uut elu ehitama. Jõudu, ja vähem karjumist ja närvitsemis laste kuuldes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmmm, aga mida see mees ise teinud on, et sina rahul oleks? Kogu see pikk joru on siin sellest, et sina ei tee midagi, et tema rahul oleks… aga ta ise? Mida ta ise selleks teinud on? Tema ise on omaarust siis tore ja normaalne mees keda naine ei hinda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Hmmm, aga mida see mees ise teinud on, et sina rahul oleks? Kogu see pikk joru on siin sellest, et sina ei tee midagi, et tema rahul oleks… aga ta ise? Mida ta ise selleks teinud on? Tema ise on omaarust siis tore ja normaalne mees keda naine ei hinda?[/tsitaat]

olen talt küsinud, et mida siis tema teeb, etma rahul oleks. Selle peale tuleb kas ükskõikne mõmin või siis öeldakse, et tema ju on olnud minu juurde \”tulnud\”, kallistanud (loe: keppi tahtnud). Ok, ma saan tõepoolest aru,et inimene vajab lähedust, mina ka- tema seda ei usu- aga lähedust jagatakse ikka inimsega, kellega on hea, stabiilselt hea ja turvaline. Temaga see nii ei ole. Kui seda räägin, siis näitab, et tal justkui ükskõik…et nojah, pole, siis pole…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 06.04 10:59; 06.04 16:05; 06.04 16:07; 06.04 17:45; 07.04 09:53; 07.04 09:56; 07.04 12:07; 08.04 12:33; 08.04 13:07; 08.04 13:29; 08.04 15:14; 08.04 17:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
[small]Kägu kirjutas:[/small]

Aitäh solvamise eest!
Loomulikult ma olen väga vihane tema käitumise peale ja ei andesta sellist asja.Iga inimene mõtleb oma elukäigu peale, mis edasi saab,kuidas oleks parem nii lastele kui ka vanematele.
See ei ole nii lihtne kui sul on perekond ja ühine kodu.Loomulikult on vale elada sellise mehega ja andestada korduvalt,sest midagi ei muutu.Ainult lapsed kannatavad ja näevad sellist koledat asja pealt.
[/tsitaat]
Siin ongi sinu vastus küsimusele, kas peaksid andestama. EI!!!!
Sest selle mehega koos elades kannatavad su lapsed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Okei. Jätsin teema lugemise poole pealt katki, ei suutnud enam. Aga kirjutan ikka.
Mina olen laps kelle isa peksis ema. Loomulikult laste nähes. LOOMULIKULT saime varsti ka meie lapsed oma osa! Kulbiga, tooliga, heinahanguga.. Ahh et teie peksjad mehed pole ikka nii vägivaldsed? Nojaa. Kindel? Ema kellel on 1.3 aastane laps ja mõtleb et kas andeks anda? On sul mõeldud kes su last kasvatama hakkab kui Sind enam pole? Tasuks mõelda küll!
Inimesed, tulge mõistusele! Mida te nendest lastest saite kui te neid kaitsta ei taipa mingite vägivaldsete inimeste eest. Lõpetage! See pole elu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viga ei ole ainult sinus, ega ainult mehes, viga on teie kahe vahel. Minge suhtenõustaja juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )


Esileht Pereelu ja suhted Ei oska enam….

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.