Esileht Pereelu ja suhted ei oska meest kodus hoida

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: ei oska meest kodus hoida

Postitas:

No vat mina ei oska oma meest kodus hoida. Tundub, et olen ta jaoks nagu kogu aeg olemas, kodu korras, lapsed korras, seksielu hea. Aga miks ikkagi kipub mees oma sõpradega üksi pidutsema, kus ka vabad naised seltskonnas. Miks otsitakse internetist ja tööjuurest ikka ja jälle uusi suhtlusi? Selline tunne, et oma naine ei maksa tänapäeval osade meeste arvates mitte midagi. Hetkel on tunne, et paki asjad ja hakka lihtsalt oma elu lastega elama. Suruda armastus maha ja nautida ka elu ja ilusaid sõnu.Aga ei tahaks ju temast ilma jääda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.07 12:39; 03.07 15:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen sarnases olulorras ja ootan huviga, mida sellest teemast arvatakse. Vahest on tunne, et mees käib kodus vaid magamas ja söömas. Kõik oma energia suunab kodust välja (sõbrad, töö, hobi). Peres kaks väikest last. Oleme sellepärast palju tülitsenud, kuid ei oska enam, sest tulemusi pole näha. Samas ei taha ka perekonnale lõppu teha, alati saab ju ära minna, aga mina ootan, et midagi muutuks…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igavus. Vabandan, et nii ütlen, aga stabiilsus ja korrapäraselt kena pereelu võib muutuda veidi igavaks. Otsitakse põnevust ja seiklust. See ei tähenda, et oma naist ei armasta või perest ei hooli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Igavus. Vabandan, et nii ütlen, aga stabiilsus ja korrapäraselt kena pereelu võib muutuda veidi igavaks. Otsitakse põnevust ja seiklust. See ei tähenda, et oma naist ei armasta või perest ei hooli. [/tsitaat]
Mees olen.
No kurja küll. Igavus? Tsiteerides üht saatejuhti: \”Mida helli?\”
Kas siis polnud igav, kui lapsi valmis tehti? Arvan, et siis oli mees küll põnevil ja vinnas. Kurat küll, ausõna. Mehed on ikka tropid küll.
Teevad lapse ja siis otsivad seiklust. Kas enne ei pannud seda tähele teha? Olgu see laps siis planeeritud või mitte, aga kui voodisse ronid, siis arvesta sellega, et 9 kuu pärast võib ilmakodanik sündida, kes vajab tähelepanu, hoolitsust ja armastust.
Mul on kodus kaks väikest last, < 2,5a, sõpradega kohtun heal juhul korra aastas. Pidudest on minu jaoks suvepäevad, hobid jätsin kõik pooleli, trenni ka ei jõua. Miks? Sest ma ARMASTAN oma peret ja tahan olla nende jaoks olemas!!!
Mees, kes nii süüdimatult nagu mingi pubekas käitub, ei ole MEES. Ta on laps, kes ei oska vastutust võtta. Selle asemel, et naisega selgeks rääkida, mis jääb suhtest puudu või mida saaks teisiti teha või üksteise jaoks kuidagi aega leida-planeerida, jookseb see tolgus sõpradesse ja vabade naiste seltskonda. No ma ei tea. Mõtetu mees.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.07 14:12; 03.07 14:46; 03.07 16:21; 04.07 09:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

su mees ei ole veel täiskasvanuks saanud, kui ta oma väikeste lastega aja veetmise asemel teismelise kombel mööda pidusid töllerdab. Kõik mehed muidugi ei saagi täiskasvanuks.

Variandiks on lahutada. Kui ei soovi, siis laps-mehes huvi äratamiseks tuleb teha just vastupidiselt praegusele käitumisviisile. Oled kogu aeg olemas, muudkui ootad innukalt, kas ja millal aga mees suvatseb sulle tähelepanu pöörata? Aga laps-meest ei huvita need asjad, mis on kogu aeg käeulatuses ja saadaval. Seega hangi endalegi elu – jah, väikeste lastega diskole ei põruta, aga on ka muid variante. Kui mees on üllatunud, et sind ei olegi kodus kui tal parasjagu teie külastamise tuju ja särk ka pesemata, siis võib ta hakata oma kodus elu rohkem hindama.

Aga ma vast pigem lahutaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mees olen.
No kurja küll. Igavus? Tsiteerides üht saatejuhti: \”Mida helli?\”
Kas siis polnud igav, kui lapsi valmis tehti? Arvan, et siis oli mees küll põnevil ja vinnas. Kurat küll, ausõna. Mehed on ikka tropid küll.
Teevad lapse ja siis otsivad seiklust. Kas enne ei pannud seda tähele teha? Olgu see laps siis planeeritud või mitte, aga kui voodisse ronid, siis arvesta sellega, et 9 kuu pärast võib ilmakodanik sündida, kes vajab tähelepanu, hoolitsust ja armastust.
Mul on kodus kaks väikest last, < 2,5a, sõpradega kohtun heal juhul korra aastas. Pidudest on minu jaoks suvepäevad, hobid jätsin kõik pooleli, trenni ka ei jõua. Miks? Sest ma ARMASTAN oma peret ja tahan olla nende jaoks olemas!!!
Mees, kes nii süüdimatult nagu mingi pubekas käitub, ei ole MEES. Ta on laps, kes ei oska vastutust võtta. Selle asemel, et naisega selgeks rääkida, mis jääb suhtest puudu või mida saaks teisiti teha või üksteise jaoks kuidagi aega leida-planeerida, jookseb see tolgus sõpradesse ja vabade naiste seltskonda. No ma ei tea. Mõtetu mees.[/tsitaat]

Kahju, et mul pole mõtet oma mehele seda kirja näidata.
Mul käib mees treenis 2-3x nädalas mis on minu poolt täiesti aktsepteeritud. Aga kuna need õhtud venivad alati pikaks sest ta suudab veel lobiseda sõpradega ja ka kohtuda, siis olen lõpuks mina voodis ja väsinud, ning kohe tüli üleval, kui ma polegi tema jaoks peale tema trenniskäiku valmis seksima.
Mul tõesti pole midagi selle vastu et ta praegu trennis käib kuigi olen kolme lapse ema ja pisem on 9 kuune, aga kuidas saab ta solvuda selle peale?
Pidudele lasen teda ikka ka. Ise olen kaks korda vähem käinud pisema kõrvalt kuskil. Ei tihkagi minna, esiteks olen väsinud ja teiseks pabin kogu aeg sees.
Tore, et on mehi kes ka oma osa peres võtavad võrdväärselt. Mina olen juba loobunud seletamisekst miks mina tunnen end madalamalt kui muru ja seda sellepärast, et meil tuleb tüli mis ei lõppe siis hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No vat mina ei oska oma meest kodus hoida. Tundub, et olen ta jaoks nagu kogu aeg olemas, kodu korras, lapsed korras, seksielu hea. Aga miks ikkagi kipub mees oma sõpradega üksi pidutsema, kus ka vabad naised seltskonnas. Miks otsitakse internetist ja tööjuurest ikka ja jälle uusi suhtlusi? Selline tunne, et oma naine ei maksa tänapäeval osade meeste arvates mitte midagi. Hetkel on tunne, et paki asjad ja hakka lihtsalt oma elu lastega elama. Suruda armastus maha ja nautida ka elu ja ilusaid sõnu.Aga ei tahaks ju temast ilma jääda.[/tsitaat]

Iga inimene käitub nii, nagu tal lastakse käituda. Pigem on küsimus selles, kusmaale sina lased asjadel minna, kui palju ja kaua seda tolereerid? Kui tunned, et sinu lahkumine võiks anda mingi tulemuse, siis lahku, aga ära jää ootama, et palja ähvarduse peale miskit muutuma hakkab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ju näitad kõigi vahenditega, et tema käitumine on ok. Et nii käibki, kodu ikka korras ja naine kena ja rõõmus. Kui kooselus toimub midagi sobimatut, tuleb rääkida rääkida ja veelkord rääkida 🙂 Mitte oodata, et niisama miskit muutub.Antud olukorras soovitaks sul ka üksi väljas käima hakata. Ehk siis õhtu õhtu vastu. Läheb tema, lähed ka sina. Lähed kasvõi hotelli ja maga end korralikult välja. Mees ei tea enne mis tähendab oma kalist inimest koju oodata kui on seda korduvalt ise teinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Mina olen juba loobunud seletamisekst miks mina tunnen end madalamalt kui muru ja seda sellepärast, et meil tuleb tüli mis ei lõppe siis hästi.
[/tsitaat]
No ma ei suuda lihtsalt uskuda, et on olemas selliseid lambaid.
Minu mõttekäik on järgmine:
168h on nädalas
64h magan(kuidas keegi)
104h olen ärkvel
50h kulutan tööle ja edasi-tagasi sõiduks
54h on mul teoreetiliselt aega perega tegelemiseks
Kui käiksin trennis 2-3nädalas, mille peale kulub keskeltläbi 3h, siis jääb mul pere jaoks 45h.
Kui siia lisada veel peod, hobid, sõbrad…siis mind poleks ju kodus üldse.
Ja siis veel eeldada, et naine ootab mind avasüli koju ja on kohe väga valmis seksima on küll natuke lapsik. Kui mitte, et haige mõtlemine.
Minu jaoks: Pere=vastutus=pühendumus
Võibolla su mees pole seda täheldanud, aga ka lastega jalutades saab trenni teha. Kui lähen oma kahe lapsega õhtul kaheks tunniks jalutama, siis tagasi tulles on tunne nagu oleks 2h jõusaalis veetnud. Ja kaal kukkub mühinal 😀 Iga õhtused jalutuskäigud annavad samas abikaasale natukenegi aega endaga tegeleda. Poes käia, trenni teha, juuksuris vms. Kodutöösid teeme koos. Nende käigus on ka võimalik väga palju jutustada jne.
Ja miks ma seda teen? Kui abikaasa on õnnelik=mina olen õnnelik 😉
Sõbrad ei seksi sinuga, ei kasvata sinu lapsi, ei hoia sinu kodu. Sõbrad ei ole pere!
Kas ta siis tõesti ei suuda mõista, et perega kaasneb ka elustiili muutus? Meil kõigil on ühe palju aega kasutada. Ja pere on ju primaarne. Kas pole?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.07 14:12; 03.07 14:46; 03.07 16:21; 04.07 09:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jumal. Anna mõistust. Aga vähemasti saab seltskonnas taguda rusikaga rinnale, et mul on mees (mis sest et teda nagu pole tegelikult).
Mõtle peaga ka veidi naine. Ta ju paneb neid teisi seal seltskonnas, see see huvi ongi kodust ära olla.
Jah kõlab hirmsa wakeupcallina praegu, aga parem kui keegi ütleb seda sulle siis, kui veel hilja pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

inimesed tahavad vahest ka sõpradega suhelda, niisama väljas käia ja suhelda, see kui kogu aeg meest kodus ürtitad hoida ei hoia teda. Lase inimene ometi natuke omapead ja iseendaga välja, see kui naine kujutab, et mees peab kogu vaba aja temaga veetma tapabki su kooselu.
Kas sulle meeldiks kui su mees tuleks igaa su sõbranna juurde kohvitama, käiks sul kõikjal sabas jne? Varsti tuleb teema , mis kuradi mees mul on, kas tal sõpru polegi või.
EI ole mees, olen naine muide.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

15:20, teemaalgatust sa küll ei lugenud.
Üks räägib aiast, teine aiaaugust.

Teemaalgataja, mees paistab sul olema selline, noh…süüdimatu vennike.

Ma ei kujutaks ettegi, kui mu mees otsiks mööda internetti miskeid tüdrikuid taga.

Su meelehärm on õigustatud.

Selliste meeste kohta öeldakse vist, et pole pere-tüüpi inimesed.

Jõuga sa meest kodus ei hoia, kepi, korista ja kokka, palju tahad.

Eks ainuke viis olegi midagi ekstreemset teha, et ta \”üles äratada\”.
Näiteks lastega ära minna.
Või siis tema asjad pakkida.

Aga arvesta sellega, et kui imelist ärkamist peale ta sundseisu panemist ei toimu, siis oled tulevane üksikvanem.

Raske teema.
Kohe kahju hakkas sinust ja lastest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teda nn üles äratand lahkumisega… asjad selgeks räägitud olen tagasi tuld. Ja rääkind olen temaga mind häirivatest asjadest nii palju, et suu väsind.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.07 12:39; 03.07 15:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]inimesed tahavad vahest ka sõpradega suhelda, niisama väljas käia ja suhelda, see kui kogu aeg meest kodus ürtitad hoida ei hoia teda. Lase inimene ometi natuke omapead ja iseendaga välja, see kui naine kujutab, et mees peab kogu vaba aja temaga veetma tapabki su kooselu.
Kas sulle meeldiks kui su mees tuleks igaa su sõbranna juurde kohvitama, käiks sul kõikjal sabas jne? Varsti tuleb teema , mis kuradi mees mul on, kas tal sõpru polegi või.
EI ole mees, olen naine muide.[/tsitaat]

Ehh…Oled küll naine, aga kas sul lapsi on?
Sinu jutust jääb mulje, et sulle väga ei meeldi oma mehega aega veeta.
Teemaalgataja jällegi tundub olevat inimene, kes tahab/vajab tuge/abi oma mehelt, kuid kallis mehepoeg parema meelega klubitab selle asemel, et oma perega tegeleda.
Kõik vajavad aega omaette olemiseks, kuid teema algataja jutust selgub, et meest polegi praktiliselt kodus ja see on tema jaoks probleem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.07 14:12; 03.07 14:46; 03.07 16:21; 04.07 09:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mees olen.
No kurja küll. Igavus? Tsiteerides üht saatejuhti: \”Mida helli?\”
Kas siis polnud igav, kui lapsi valmis tehti? Arvan, et siis oli mees küll põnevil ja vinnas. Kurat küll, ausõna. Mehed on ikka tropid küll.
Teevad lapse ja siis otsivad seiklust. Kas enne ei pannud seda tähele teha? Olgu see laps siis planeeritud või mitte, aga kui voodisse ronid, siis arvesta sellega, et 9 kuu pärast võib ilmakodanik sündida, kes vajab tähelepanu, hoolitsust ja armastust.
Mul on kodus kaks väikest last, < 2,5a, sõpradega kohtun heal juhul korra aastas. Pidudest on minu jaoks suvepäevad, hobid jätsin kõik pooleli, trenni ka ei jõua. Miks? Sest ma ARMASTAN oma peret ja tahan olla nende jaoks olemas!!!
Mees, kes nii süüdimatult nagu mingi pubekas käitub, ei ole MEES. Ta on laps, kes ei oska vastutust võtta. Selle asemel, et naisega selgeks rääkida, mis jääb suhtest puudu või mida saaks teisiti teha või üksteise jaoks kuidagi aega leida-planeerida, jookseb see tolgus sõpradesse ja vabade naiste seltskonda. No ma ei tea. Mõtetu mees.[/tsitaat]

Nõus, et Teemaalgataja mees on liiale läinud. Lahendus – istuda maha ja rääkida, milles tema probleem on. Kas ta ikka soovib veel perekonda või ta lihtsalt ei oskagi muudmoodi.

Mees. Sinu postitusest jäi silma see, kuidas kirjeldad, et oled loobunud trennidest, sõpradest ja oma hobidest. Praegu on sul lapsed väikesed, peadki olema naisele rohkem toeks. Plaksutan! Aga katsu leida veidi aega ka iseendale. Naisele ju võimaldad seda? Paistad selline eneseohverdaja tüüpi mees olevat. Olen harjunud, ettavaliselt kaotavad ikka naised lapse saades aru ja on oht muutuda kanaemaks. Ajapikku hakkab selline pere taktikepi järgi jooksmine ja askeldamine kas tervisele (eriti meestel) või elu muutub runtiinseks ja nii juhtubki – võid hakata seda põnevust, mis südame õiges rütmis taas tööle lükkab ning infarktiohtu vähendab, mujalt otsima. Või muutud igavaks naisele…

Väikesed näpunäited – sõprade juures grillil saab ju käia üheskoos, hobid ja sõpradega kohtumised saab ühendada – olgu golf, purjetamine, trenn (miks mitte), jnejne… usu mind – naine suudab need tunnikesed nädalas ka ise lastega hakkama saada.

See, et sa istud päevad läbi kodus ja hoiad naise kätt – kas arvad, et see garanteerib teile elu lõpuni õnneliku perekonna? Tulen sellisest perekonnast ja vastan, ei. Naine peab tundma, et teda armastatakse. Et teda hoitakse ning kuigi mees higistab hetkel jõusaalis, tuleb ta koju, suudleb ja ütleb, et armastab oma naist. Mitte ei poeta mokaotsast nagu muuseas naise valmistatud maitsvat sööki süües, vaid teisiti. Nii, et naine tunneb seda ka varbaotstes. Isegi pärast 10 aastat abielu…

Jah. Tean perekonda, kus mees on loobunud kõigest. Sõpradest, hobidest, trennidest..name it ja kõik peale laste ning naise on kadunud minevikku. Võibolla oled see Sina, Mees. Kui oled, siis tea, et sinu sõbrad igatsevad Sind. Ja kui esialgu tekitas selline Sinu perekonna elukorraldus veidi nalja seltskonnas, et sõber on naise käpa all…siis nüüd on nad vaid kurvad. Seetõttu keegi ei helistagi sulle enam…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No vat mina ei oska oma meest kodus hoida. Tundub, et olen ta jaoks nagu kogu aeg olemas, kodu korras, lapsed korras, seksielu hea. Aga miks ikkagi kipub mees oma sõpradega üksi pidutsema, kus ka vabad naised seltskonnas. Miks otsitakse internetist ja tööjuurest ikka ja jälle uusi suhtlusi? Selline tunne, et oma naine ei maksa tänapäeval osade meeste arvates mitte midagi. Hetkel on tunne, et paki asjad ja hakka lihtsalt oma elu lastega elama. Suruda armastus maha ja nautida ka elu ja ilusaid sõnu.Aga ei tahaks ju temast ilma jääda.[/tsitaat]
Tal on Sinuga igav, oled end ammendanud.
Lahendus-ok, käigu. Aga jagage käimised pooleks. Sama, mis tema, nii ka Sina. ja kui ei sobi, las hakakb astuma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mees olen.
No kurja küll. Igavus? Tsiteerides üht saatejuhti: \”Mida helli?\”
Kas siis polnud igav, kui lapsi valmis tehti? Arvan, et siis oli mees küll põnevil ja vinnas. Kurat küll, ausõna. Mehed on ikka tropid küll.
Teevad lapse ja siis otsivad seiklust. Kas enne ei pannud seda tähele teha? Olgu see laps siis planeeritud või mitte, aga kui voodisse ronid, siis arvesta sellega, et 9 kuu pärast võib ilmakodanik sündida, kes vajab tähelepanu, hoolitsust ja armastust.
Mul on kodus kaks väikest last, < 2,5a, sõpradega kohtun heal juhul korra aastas. Pidudest on minu jaoks suvepäevad, hobid jätsin kõik pooleli, trenni ka ei jõua. Miks? Sest ma ARMASTAN oma peret ja tahan olla nende jaoks olemas!!!
Mees, kes nii süüdimatult nagu mingi pubekas käitub, ei ole MEES. Ta on laps, kes ei oska vastutust võtta. Selle asemel, et naisega selgeks rääkida, mis jääb suhtest puudu või mida saaks teisiti teha või üksteise jaoks kuidagi aega leida-planeerida, jookseb see tolgus sõpradesse ja vabade naiste seltskonda. No ma ei tea. Mõtetu mees.[/tsitaat]

SUSS oled 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.07 07:40; 04.07 07:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kahju, et mul pole mõtet oma mehele seda kirja näidata.
Mul käib mees treenis 2-3x nädalas mis on minu poolt täiesti aktsepteeritud. Aga kuna need õhtud venivad alati pikaks sest ta suudab veel lobiseda sõpradega ja ka kohtuda, siis olen lõpuks mina voodis ja väsinud, ning kohe tüli üleval, kui ma polegi tema jaoks peale tema trenniskäiku valmis seksima.
Mul tõesti pole midagi selle vastu et ta praegu trennis käib kuigi olen kolme lapse ema ja pisem on 9 kuune, aga kuidas saab ta solvuda selle peale?
Pidudele lasen teda ikka ka. Ise olen kaks korda vähem käinud pisema kõrvalt kuskil. Ei tihkagi minna, esiteks olen väsinud ja teiseks pabin kogu aeg sees.
Tore, et on mehi kes ka oma osa peres võtavad võrdväärselt. Mina olen juba loobunud seletamisekst miks mina tunnen end madalamalt kui muru ja seda sellepärast, et meil tuleb tüli mis ei lõppe siis hästi.
[/tsitaat]

Trükid sellisega siis lapsi?
Kui naine saab lapsed siis arvesta, et ikka ainult endale.
See nn. mees võib igakell su noorema vastu äravahetada.
Ühesõnaga kui nii suur titeisu siis trei neid, aga niipalju kui ise jaksad üleval pidada. Mitte ära hala siin pärast. Sellised meesingleid keda sa kodus sussialla saad panna on vähe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.07 07:40; 04.07 07:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
SUSS oled :-)[/tsitaat]
Mis teeb minust SUSSI? Kas see, et olen oma abikaasale toeks? Võtan laste kasvatamisest aktiivselt osa? Mõistan, et kodutööd ei ole ainult naise vastutada? Mõistan väga selgelt oma rolli ja tähtsust perekonnas?
Kas ma peaksin siis väljas sõpradega ringi töllama, jooma, pidutsema ja naisi nillima? Veedan õhtud autot tuunides või ATV’ga rallides?
Tulen koju, löön rusikaga lauale ja nõuan sööki ning seksi. Samas vingun, et miks särgid triikimata ning kodu must. Kas sellisena saan rinnale taguda ning öelda, et olen Mees???
Sorry – aga sain pubekana piisavalt peotatud, nillitud, rallitud ja chillitud. See on möödanik ning minu jaoks on elus uued väärtused.

Andurile – olen Sinuga põhimõtteliselt nõus. Kirjeldasin aasta tagust perioodi, kui teine laps oli äsja sündinud ning vanem laps oli kõigest 1,5a. Praeguseks on asjad juba taastunud. Lapsed on natuke iseseisvamad ning nüüd saame mõlemad vabamalt hingata. Ja õiged sõbrad küll igatsevad, kuid mõistavad 😉 Õnneks on paljud juba pere inimesed ning saame koos väga palju teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.07 14:12; 03.07 14:46; 03.07 16:21; 04.07 09:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh oleks minu mees ka natukenegi viimase vastajaga sarnane…..Aga ei, tema meelest on normaalne käia üksi pidutsemas ning pere tegude järgi viimasel kohal. Sõnades on muidugi ilus kiidelda, et minul ka laps ja näe haige praegu kodus naisega…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on täpselt see \”suss\” tüüpi mees. Aga ma ei mõista kuidas see meeste käitumine mõnedele üllatusena tuleb ? Naine ju valib mehe, kellega ühine pere, kodu ja lapsed luua ? See oli mu teadlik valik valida selline rahulik, lapsi ja mind ülekõige armastav mees. Eelmine elukaaslane oli täpselt seda tüüpi keda siin kirjeldatakse (hobid,sõbrad,peod ja mi skõik veel), aga ta oligi seda tüüpi mees ja mul ei tulnud kunagi mõttessegi temaga pere luua. Temaga oli lihtsalt fun ja seiklusterohke elu. Igaks eluetapiks sobivad ju eri tüüpi mehed:)
Ja ei saa mina aru nendest naistest, kes püüavad oma mehi kodus hoida. Kuntslikult ei tekita midagi. Meie oleme näiteks pidevalt koos (ühine äri), lapsed juba pisut suuremad ja koos ringi tuterdada väga lõbus ja lahe. Olen leidnud omale hingesugulase, kes on mu armastatud abikaasa, suurepärane isa, usaldusväärne ja väga lojaalne sõber ja parim voodipartner kes mul eales olnud on. Seltskonnas ei julge rääkidagi, kui ideaalne suhe meil on sest keegi ei usuks:) Naised igal mehel on oma otstarve!:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja peaks hakkama mõtlema enda peale ja üritama rohkem enda jaoks asju teha. Ja ka võtma midagi ette samamoodi ilma mehe ja lasteta – koos sõbrannadega vms.

Tekstist ei tulnud päris hästi välja, kui väikeste lastega on tegemist. Päris imiku kõrvalt oleks ilmselt raske, aga paariaastase lapse kõrvalt saab edukalt õhtuti trennis käia.

Ma usun, et mees ei saagi muidu midagi aru, kui alles siis, kui ka sinul mõned uued või ka vanad tutvused tekivad ja sul on oma ringkond, kellega aega veeta, mitte sa ei pea teda nagu hingeõnnistust koju oodates üksi norus istuma.

Usun, et muutuksid ka oma mehele huvitavamaks, ta tundub niikuinii selline jahtija tüüp olevat, et see, mis käes, on juba igavaks muutunud.

Ehk oli sul varem mõni hobi, millest pidid loobuma. Mina loobusin hobiga tegelemisest laste sünniga, aga hiljem jätkasin ja see muudab mind palju enesekindlamaks ja täiendab minu isiksust. Ma ei saanudki aru, kui paljust ma vahepeal loobunud olin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Pereelu ja suhted ei oska meest kodus hoida

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.