Esileht Ajaviite- ja muud jutud ei oska reklaami sulgeda

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: ei oska reklaami sulgeda

Postitas:
Kägu

tahan lugeda arvutist postimeest ja ka Delfit. tavaliselt on ette tulnud reklaami võimalik sulgeda ristist. aga Philipsi ja nüüd väikelaenu reklaamid on tehtud nii kavalaks, et kui ristist sulged, siis läheb see ikka edasi ja enam ei ole ka leida risti, kust sulgeda. kuidas neid reklaame sulgeda saab?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

ublock origin lahendab asja.

https://en.wikipedia.org/wiki/UBlock_Origin

Paremal tulbas on lingid erinevatele platvormidele, ma ei hakka kõiki linke siia eraldi lükkama.

Mul oli sama jama, adblock jäi nõrgaks, ublock originist ei ole siiani ükski reklaam läbi murdnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mul pole reklaami vastu midagi. vahel on päris vajalik asi sattunud reklaami. ma päris ära kaotada neid ei soovigi. kuidas aga neid sulgeda, kui ei leia kohta kust saaks sulgeda? igatahes ei saa ma postimeest üldse lugeda, sest ei saa reklaamist edasi. võib-olla on postimehe lugejate seas rohkemgi selliseid arvutivõhikuid, kes otsivad tavapärast sulgemise risti ja ei saa hakkama reklaami sulgemisega. mul varem pole sellist asja olnud, et reklaam ei kaogi eest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ok, olen väga loll. sain aru, kuidas postimehe reklaamiga käituda. seda tuleb lihtsalt ignoreerida ja mitte mingil juhul ristist sulgeda. sest ristist sulgemine avab hoopis reklaami.

Please wait...
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud ei oska reklaami sulgeda