Esileht Pereelu ja suhted ei oska seisukohta võtta

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 55 )

Teema: ei oska seisukohta võtta

Postitas:

Selline lugu siis, et paar aastat tagasi jõudis mu pereelu väga kriitilise piirini ja lahkuminek oli juba päevakorras. Lihtsalt venis asi, aga tõepoolest mingist abielust enam juttu ei olnud.
Sel perioodil leidis mees endale teise ja kolme kuu pärast kolis välja. Siis lahutasime ka ametlikult Mina sain sellest tõelise närvivapustuse ja sattusin haiglasse, kus mul diagnoositi sügav depressioon. Tõenäoliselt sellest ka meie pereelu pinged, et olin deprekas. Nutsin sageli, vingusin mehe kallal, seksida ei tahtnud, kisasin laste peale jne.

Nüüd olen juba 2 aastat rohtusid võtnud, \”katus\” korras ja nüüd tahan oma meest tagasi pere juurde, sest olen terveks saades aru saanud, et ikkagi armastan teda ning soovin temaga koos olla.

Paistab, et tema ka, sest on meiega väga aktiivselt suhtlema hakanud ja käib üsna tihti külas ka. Midagi rohkemat veel meie vahel olnud nüüd pole, aga tema uus elukaaslane süüdistab mind, et ma võtan tema mehe ära ja olen üldse üks hirmus lits, kes ei osanud peret koos hoida ja mida ma tema mehest tahan, otsigu ma endale oma mees!
Ma olen üsna nõutu nüüd. Minu arvates on mul täielik õigus mees koju tagasi saada, tema aga süüdistab mind endalt mehe ülelöömises.
Mida sellises olukorras teha?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 24.05 18:35; 24.05 18:49; 24.05 18:52; 24.05 21:58; 24.05 22:11; 25.05 08:38; 25.05 11:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei tea, kas mees tahaks sinu juurde tagasi tulla. elu sinuga võis ju üsna jube olla.

ja ega sa ju iseloomult muutunud ole, kuigi võib-olla kontrollid end paremini. ikka on vaja, et sinu soovide kohaselt läheks, et teisel juba teine elu on, ei huvita. ja ega ma erilist väärtust ei näe ka mehes (kui ta peaks su juurde tagasi kolima), kes niimoodi naiste vahet tilbendab.

minu arvates ei ole sul täielikku õigust meest koju saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Nüüd olen juba 2 aastat rohtusid võtnud, \”katus\” korras ja nüüd tahan oma meest tagasi pere juurde, sest olen terveks saades aru saanud, et ikkagi armastan teda ning soovin temaga koos olla.

Paistab, et tema ka, sest on meiega väga aktiivselt suhtlema hakanud ja käib üsna tihti külas ka. Midagi rohkemat veel meie vahel olnud nüüd pole, aga tema uus elukaaslane süüdistab mind, et ma võtan tema mehe ära ja olen üldse üks hirmus lits, kes ei osanud peret koos hoida ja mida ma tema mehest tahan, otsigu ma endale oma mees!
Ma olen üsna nõutu nüüd. Minu arvates on mul täielik õigus mees koju tagasi saada, tema aga süüdistab mind endalt mehe ülelöömises.
Mida sellises olukorras teha?[/tsitaat]

Kuradima naljakas lugu!

Kas sellises kät¨is ei peaks hoopis mees ise olema see, kel õigus otsustada, kumma naise ta valib?
Noh, kui te juba ennast niimoodi letti laote.

Ja nii ütledki uuele naisele: las mees ise otsustab, jäta sina minu hing rahule ja töötle teda, kui sa just pead.

Kummalgi teist ei ole õigust sellist asja mehe eest temalt küsimata ära otsustada.

Aga muidugi ole valmis ka selleks, et mees ei viitsi uuesti tagasi kolida ja vana olukorda ennistada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ma ei tea, kas mees tahaks sinu juurde tagasi tulla. elu sinuga võis ju üsna jube olla.

ja ega sa ju iseloomult muutunud ole, kuigi võib-olla kontrollid end paremini. ikka on vaja, et sinu soovide kohaselt läheks, et teisel juba teine elu on, ei huvita. ja ega ma erilist väärtust ei näe ka mehes (kui ta peaks su juurde tagasi kolima), kes niimoodi naiste vahet tilbendab.

minu arvates ei ole sul täielikku õigust meest koju saada.[/tsitaat]
Tegelikult mees tahab tagasi tulla, ta on seda öelnud. Tahab ka, et pere koos on ja saab aru, et põgenemise asemel oleks pidanud aru saama, et ma terve pole. Ma ei saanud sellest isegi aru, et mul midagi viga on ja kui ta mul soovitas arsti juurde minna, siis ma lihtsalt ei läinud. Pole mu iseloomul viga midagi, see oli lihtsalt üks halb periood meie elus. Algas see deprekas ilmselt peale sünnitust, kui takkajärgi mõelda. Olime koos tegelikult lausa 12 aastat ja enne seda jama väga õnnelikus suhtes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 24.05 18:35; 24.05 18:49; 24.05 18:52; 24.05 21:58; 24.05 22:11; 25.05 08:38; 25.05 11:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No igal juhul ei ole uuel naisel õigust sulle niimoodi harja karata, ükspuha, kuidas tema ja sinu suhted selle mehega ka kulgevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mehega ikka mõlemad soovite kokku hakata, siis hakake. Kellegi arvamised ja ütlemised ei pea korda minema. See on teie elu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]rotsik kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kuradima naljakas lugu!

Kas sellises kät¨is ei peaks hoopis mees ise olema see, kel õigus otsustada, kumma naise ta valib?
Noh, kui te juba ennast niimoodi letti laote.

Ja nii ütledki uuele naisele: las mees ise otsustab, jäta sina minu hing rahule ja töötle teda, kui sa just pead.

Kummalgi teist ei ole õigust sellist asja mehe eest temalt küsimata ära otsustada.

Aga muidugi ole valmis ka selleks, et mees ei viitsi uuesti tagasi kolida ja vana olukorda ennistada.[/tsitaat]
Ma olen sellele naisele öelnud seda, et las mees otsustab, aga tema süüdistab ikka ainult mind, et ajan tema mehele käsi püksi ja et kui mina ütleks mehele konkreetselt, et olgu oma uue naisega ning peaksin igati märku andma, et ma ei taha meest tagasi, siis mees ei käiks enam meie juures. Mina aga ei taha seda öelda.

Nii ma olengi süüdi teise pere lõhkumises, kuna soovin enda oma taastada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 24.05 18:35; 24.05 18:49; 24.05 18:52; 24.05 21:58; 24.05 22:11; 25.05 08:38; 25.05 11:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]rotsik kirjutas:[/small]

Ma olen sellele naisele öelnud seda, et las mees otsustab, aga tema süüdistab ikka ainult mind, et ajan tema mehele käsi püksi ja et kui mina ütleks mehele konkreetselt, et olgu oma uue naisega ning peaksin igati märku andma, et ma ei taha meest tagasi, siis mees ei käiks enam meie juures. Mina aga ei taha seda öelda.

Nii ma olengi süüdi teise pere lõhkumises, kuna soovin enda oma taastada. [/tsitaat]
ignoreeri seda naist.
Mehele aga ütle, et otsustagu ruttu ära, tema uus käib pinda ja sa ei taha selle mäsu sees elada, see rikub ju närve lõpuks.
Kui mees ei suuda otsustada, siis ei maksa tema plaane sul eriti tõsiselt võtta, omaenda meelerahu nimel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]rotsik kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ignoreeri seda naist.
Mehele aga ütle, et otsustagu ruttu ära, tema uus käib pinda ja sa ei taha selle mäsu sees elada, see rikub ju närve lõpuks.
Kui mees ei suuda otsustada, siis ei maksa tema plaane sul eriti tõsiselt võtta, omaenda meelerahu nimel.[/tsitaat]

ja veel räägi mehega seksist. Tulevane eks võib hakata last tahtma nüüd. Ning kaitsevahendid oleks igati õigustatud hetkel.
Ma ei oskagi sellises teemas muud seisukohta võtta, kui et usun teisse rohkem. Kuigi mees käitus inetult jalga lastes, siis nii sina kui lapsed väärite ka teist võimalust ja võimalik, et teie uuesti alanud suhe võib uue elu sisse saada ja õppetunnid tulid vaid kasuks

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.05 19:16; 24.05 19:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates see mees on suss- esiteks, et naise juurest raskel hetkel minema jooksis ja teiseks, et nüüd ei tea kellega ta koos tahab olla.
Samuti teemaalgataja- mõtle hästi järgi, kas eelnimetatud asjad sind tulevikus segama ei hakka.
Hakkate jälle koos elama ja saabub argipäev, kas suudaksid sellest üle olla, et mees teise naisega paar aastat koos elas ja voodit jagas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]rotsik kirjutas:[/small]

ja veel räägi mehega seksist. Tulevane eks võib hakata last tahtma nüüd. Ning kaitsevahendid oleks igati õigustatud hetkel.
Ma ei oskagi sellises teemas muud seisukohta võtta, kui et usun teisse rohkem. Kuigi mees käitus inetult jalga lastes, siis nii sina kui lapsed väärite ka teist võimalust ja võimalik, et teie uuesti alanud suhe võib uue elu sisse saada ja õppetunnid tulid vaid kasuks[/tsitaat]

tead… universumil on sellest suva, kes mida väärib – või mitmendat võimalust.
Aga mees, kellele ma peaksin kondoomi kasutamist keerulises olukorras meelde tuletama, ei vääriks minu silmis enam küll tagasikutsumise pingutust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]rotsik kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

tead… universumil on sellest suva, kes mida väärib – või mitmendat võimalust.
Aga mees, kellele ma peaksin kondoomi kasutamist keerulises olukorras meelde tuletama, ei vääriks minu silmis enam küll tagasikutsumise pingutust.[/tsitaat]

No tore, saime ka sinu arvamuse teada…aga universumis hetkel ekisteerivad vaid need kaks, nii et sellest juba piisab, et universumil suva on. Neil pole

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.05 19:16; 24.05 19:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Irw, ma juba kujutan ette, kuidas teemaalgataja hoolitsevalt õhtuti mehele (vabandust, eksmehele) helistab ja murelikult küsib: on sul kondoom ikka peal? Mäletad, me tahtsime uuesti kokku kolida ja see oleks üsna keeruline, kui uus naine ka lapse peaks saama. No tsau siis, homme räägime!

Muahhahaaa!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja miks see mees siis ei tule tagasi, kui tegelikult tahab? ei julge või? kardab uut naist?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ja miks see mees siis ei tule tagasi, kui tegelikult tahab? ei julge või? kardab uut naist?[/tsitaat]
Asi ei ole nii lihtne, kui tundub, et pakib asjad kokku ja tuleb. Elavad nad teises linnas ja mehel seal ka töökoht olemas. Ega nende töökohtadega pole ju nii, et nad kasvavad puu otsas. Pealegi neil on ka väike laps.
Praegu teema väga algusjärgus ka ju alles. Selline kobamise tasemel ja väga õrn ning ettevaatlik. Ei ole veel mingit kindlat otsust.

Ega siis see mehe ära tulek ei lõpeta selle naise minu süüdistamist tema pere lõhkumises! Mul on praegu see mureks, kas ma tõesti olengi siis perelõhkuja, tegelikult tahtes hoopis peret kokku tagasi tuua ja selle nimel vaeva nähes?
Nagu seebiseriaalis, oeh.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 24.05 18:35; 24.05 18:49; 24.05 18:52; 24.05 21:58; 24.05 22:11; 25.05 08:38; 25.05 11:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neil on väike laps? No siis ei ole ju lihtsalt mingi värk, vaid ka neil on PERE. Seda \”väikest\” detaili oleksid pidanud kohe mainima.
Arusaadav, et uuel naisel on hirm.
Nadi olukord. Ei soovita midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]FkLea kirjutas:[/small]
[tsitaat]Neil on väike laps? No siis ei ole ju lihtsalt mingi värk, vaid ka neil on PERE. Seda \”väikest\” detaili oleksid pidanud kohe mainima.
Arusaadav, et uuel naisel on hirm.
Nadi olukord. Ei soovita midagi.[/tsitaat]
Ma olen algusest peale rääkinud, et mind süüdistatakse pere lõhkumises, mitte mingi \”värgi\”

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 24.05 18:35; 24.05 18:49; 24.05 18:52; 24.05 21:58; 24.05 22:11; 25.05 08:38; 25.05 11:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga see ongi ju perelõhkumine. Sa mainisid, et olete mehega ametlikult lahutatud. Mis mõttes te siis nüüd järsku jälle lambist pere olete?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ole uhke naine ja ära võta sellist meest tagasi.
loll värk igaljuhul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi lõhkus mehe \”uus\” naine teie pere, nüüd lõhud sina nende pere ja seis on viigis. Tema pärast nüüd küll mingeid süümekaid pole vaja tunda, lihtsalt endale tuleb selgeks teha, kas mees, kes raskuste ilmnemisel ära jooksis on mingitki vaeva väärt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.05 23:11; 25.05 18:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See tulevane eks tundub olema üldnäide naistest, kes arvavad, et mees on ilmsüüta jumalaloomake, keda pahad-koledad teised naised ära sebivad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eks võta siis istekoht!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Tegelikult mees tahab tagasi tulla, ta on seda öelnud.[/tsitaat]

Aga elab ikka teise naisega ja magab öösiti tema kaisus?

Olgugi, et teises linnas, kui mees ikka hirmsasti tagasi tahaks, oleks ta esimese sammuna praeguse naise juurest välja kolinud vähemalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Aga elab ikka teise naisega ja magab öösiti tema kaisus?

Olgugi, et teises linnas, kui mees ikka hirmsasti tagasi tahaks, oleks ta esimese sammuna praeguse naise juurest välja kolinud vähemalt.[/tsitaat]
Ma räägin, et asi on väga-väga algusjärgus ja õhkõrn alles. Mina ei ole talle veel ka otse öelnud, et tahan teda tagasi.

Asi polegi selles, kas mees tuleb tagasi või mitte vaid selles, kas ma olen nüüd siis perelõhkuja ja saan asja eest tema praeguse elukaaslase käest sõimata?
Ta sõimab mind väga inetute sõnadega ja sellepärast, et mees käib nüüd väga tihti meie juures ning ilmselt ta tajub ohtu. Mitte midagi konkreetset veel ju polegi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 24.05 18:35; 24.05 18:49; 24.05 18:52; 24.05 21:58; 24.05 22:11; 25.05 08:38; 25.05 11:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei sa ei ole perelõhkuja. Sinu mehel on 2 või enam laste ema, kes omavahel läbi ei saa. Mehe seisukohalt on mõlemad naised olulised, kuna nad on sünnitanud talle lapsed. Nii et isegi kui ta tuleb ööbimisega sinujuurde nn tagasi, hakkab ta käima eelmise perejuures. Kindlasti sa rõõmustaks, kui ta sinu juures ööbiks, aga nädalvahetused veedaks lapsega, kes ka vajab teda. Kui mehel veel ka mingid kolmandad ja neljandad naised on, kellega lapsi, tuleks nädalapäevad ärajagada. Sa ei saa midagi teha sellejaoks ,et teise naise laps oleks vähemolulisem ja isa ei tohiks temaga kohtuda. Nii et see perelõhkumise teema jääb niikauaks ülesse kuni lepite sellega, et mehe jaoks olete üks pere. Kui mehel on juba lapsed mitmenaisega, jäävad need naised laste läbi seotuks ja keegi ei lõhu midagi. Mehe otsustada, kus ta ööbib ja kus ta käib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.05 08:45; 25.05 11:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi johhaidii. Mees tahab, et pere oleks koos. Missugune pere? Praegu on tal ju ka pere. Sina aga otsi endale uus suhe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.05 08:45; 25.05 08:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei sa ei ole perelõhkuja. Sinu mehel on 2 või enam laste ema, kes omavahel läbi ei saa. Mehe seisukohalt on mõlemad naised olulised, kuna nad on sünnitanud talle lapsed. Nii et isegi kui ta tuleb ööbimisega sinujuurde nn tagasi, hakkab ta käima eelmise perejuures. Kindlasti sa rõõmustaks, kui ta sinu juures ööbiks, aga nädalvahetused veedaks lapsega, kes ka vajab teda. Kui mehel veel ka mingid kolmandad ja neljandad naised on, kellega lapsi, tuleks nädalapäevad ärajagada. Sa ei saa midagi teha sellejaoks ,et teise naise laps oleks vähemolulisem ja isa ei tohiks temaga kohtuda. Nii et see perelõhkumise teema jääb niikauaks ülesse kuni lepite sellega, et mehe jaoks olete üks pere. Kui mehel on juba lapsed mitmenaisega, jäävad need naised laste läbi seotuks ja keegi ei lõhu midagi. Mehe otsustada, kus ta ööbib ja kus ta käib. [/tsitaat]

Ei, mees ei jää läbi laste seotuks laste emaga. See on lihtsalt tühi sõnakõlks. Mees jääb seotuks ikka selle naisega, keda ta armastab. Kui tal on eelmisest abielust lapsed, siis ei pea ta selleks, et nendega aega veeta, nende ema juures ööbima, kohe kindlasti mitte. Niiet mehe pere on ikka see, kus ta elab ja suh on naisega, keda ta armastab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.05 08:45; 25.05 08:53;
To report this post you need to login first.

Esiteks on Su teema pealkiri vale. Sul on seisukoht võetud ju! 😀

Teiseks on olukord naeruväärne. Sinul pole selgroogu, uus naine on üsna segane ja mees on täitsa mõttetu mees, miks te tema pärast tülitsete?

Hale, ükskõik, kuidas see laheneks 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parim lahendus oleks, kui sina ja see teine naine mõlemad selle mõttetu pendlimehe korraga maha jätaksite ja alimendid peale paneksite. Muidu hakkab teie elu edaspidi välja nägem nii, et kui mehel on sinuga rasked ajad, läheb ja elab teise pere juures. Kui aga teise naisega tüli vms, tuleb elab sinu juures. Väga tore elu sellisele pendlimehele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.05 09:34; 25.05 14:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]FkLea kirjutas:[/small]

Ma olen algusest peale rääkinud, et mind süüdistatakse pere lõhkumises, mitte mingi \”värgi\”[/tsitaat]

No mida juttu! Teemaalgatuses pole sõnagi sellest, et mehel uue naisega laps on. See ju muudab kogu stoorit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 55 )


Esileht Pereelu ja suhted ei oska seisukohta võtta

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.