Esileht Pereelu ja suhted ei oska seisukohta võtta

Näitan 25 postitust - vahemik 31 kuni 55 (kokku 55 )

Teema: ei oska seisukohta võtta

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ei, mees ei jää läbi laste seotuks laste emaga. See on lihtsalt tühi sõnakõlks. Mees jääb seotuks ikka selle naisega, keda ta armastab. Kui tal on eelmisest abielust lapsed, siis ei pea ta selleks, et nendega aega veeta, nende ema juures ööbima, kohe kindlasti mitte. Niiet mehe pere on ikka see, kus ta elab ja suh on naisega, keda ta armastab.[/tsitaat]

Kui mees valib seotuse kõigi oma laste emadega, ööbib nende pool ja peab neid oluliseks, kuidas saab keegi väita, et seotust pole. Jah ei pea muidugi ööbima laste kodus, aga kui mees nii valib ja peab seda õigeks, siis on see tema jaoks ju reaalsus. Ja see pole ju sõnakõlks, kui mees ööbib erinevates naiste kodudes. Seda kellega mees peab suhet kahjuks otsustab mees ainuisikuliselt. Ja kui ta peab pereks kõik oma naisi, kellega lapsed, siin ei ole midagi teha. Nii lihtslat on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.05 08:45; 25.05 11:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kunagi lõhkus mehe \”uus\” naine teie pere, nüüd lõhud sina nende pere ja seis on viigis. Tema pärast nüüd küll mingeid süümekaid pole vaja tunda, lihtsalt endale tuleb selgeks teha, kas mees, kes raskuste ilmnemisel ära jooksis on mingitki vaeva väärt.[/tsitaat]
Mjaa, nüüd jääb ka mulle tõsine mulje, et mees ei pea lihtsalt väikelapsega seotud stressile vastu ja see on ainus põhjus, miks ta jälle naist vahetada võib tahta. Sinu ja tema ühised lapsed on ju suured, sa oled raskema perioodi nendega üksi läbi teinud, suuremate lastega on ju lihtsam.

Libe tee, ära astu sellele, mine oma eluga edasi – ja mees õppigu vastutama oma tegude eest.

Arvesta, et selle mehega võib vabalt juhtuda nii, et kui otsustate omakorda veel ühe lapse saada, siis pärast selle kättesaamist tabab teid uus kriis ja ta laeb jälle jalga sinna, kus on mugavam – ehk siis titevaba olek.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Paistab, et tema ka, sest on meiega väga aktiivselt suhtlema hakanud ja käib üsna tihti külas ka. Midagi rohkemat veel meie vahel olnud nüüd pole, aga tema uus elukaaslane süüdistab mind, et ma võtan tema mehe ära ja olen üldse üks hirmus lits, kes ei osanud peret koos hoida ja mida ma tema mehest tahan, otsigu ma endale oma mees!
Ma olen üsna nõutu nüüd. Minu arvates on mul täielik õigus mees koju tagasi saada, tema aga süüdistab mind endalt mehe ülelöömises.
Mida sellises olukorras teha?[/tsitaat]

Ja kui sina oleksid see teine naine, siis kuidas end tunneksid, kui ilmub välja mehe endine naine ja arvab, et tahaks nüüd meest tagasi? Ilmselt ei arvaks sa mehe endisest naisest hästi ega oleks nõus kergelt OMA perest loobuma.
Milleks sa tahad veel ühte peret lõhkuda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.05 11:29; 25.05 11:46; 25.05 11:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ja kui sina oleksid see teine naine, siis kuidas end tunneksid, kui ilmub välja mehe endine naine ja arvab, et tahaks nüüd meest tagasi? Ilmselt ei arvaks sa mehe endisest naisest hästi ega oleks nõus kergelt OMA perest loobuma.
Milleks sa tahad veel ühte peret lõhkuda?[/tsitaat]

Mina ei näe, et teemaalgataja \”veel ühte peret\” lõhub.
Esimese pere lõhkus mees+teine naine.
Nüüd teemaalgataja lõhub \”omakorda ühe pere\” aga mitte \”veel ühe\”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]rotsik kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mina ei näe, et teemaalgataja \”veel ühte peret\” lõhub.
Esimese pere lõhkus mees+teine naine.
Nüüd teemaalgataja lõhub \”omakorda ühe pere\” aga mitte \”veel ühe\”[/tsitaat]

\”Veel üks pere\” selles suhtes, et kogu olukorras on juba üks lõhutud pere. Kas tõesti on teist veel vaja?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.05 11:29; 25.05 11:46; 25.05 11:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina siin jälle.
Ma ei ole küsinud, mida teha. Miks te enamus sellest räägite, mida tegema peaksin? Ma ei taha selles osas abi.
Pole vaja ka meest halvustavalt nimetada. Sel hetkel oli asi nii ja ta ei jooksnud ära minu haiguse eest, ma ise ajasin ta ära, sest ma ei tahtnud sel hetkel temaga koos olla ja arvasin, et ei armasta teda enam. Tegelikult oli see kõik hoopis depressioonist tingitud.
Kui kodus on hädaldav naine, kes meest tõrjub, ära ajab, sõimab ja hüsteeritseb ning arstile pole nõus minema, mis tal siis üle jäi lõpuks?
Leidiski teise naise siis ja nii see läks.
Nüüd olen aga terve ja saan aru, et see kõik oli väga vale tegu ja tahan uuesti temaga koos olla.

Miks ma peaksin ennast teise naise olukorda panema või sellele uuele lapsele mõtlema?
Mõtlen oma lastele ja endale.

Tahan teada, kas sel naisel on õigus mind perelõhkujaks ja litsiks sõimata sellepärast, et tahan oma peret taas kokku saada? Kas mul on õigus selle eest seista, et lastel oleks isa kodus või mitte?
Kas ma olen siis lits ja perelõhkuja või mitte?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 24.05 18:35; 24.05 18:49; 24.05 18:52; 24.05 21:58; 24.05 22:11; 25.05 08:38; 25.05 11:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui nii konkreetselt vastust tahad, siis jah, mina arvan, et sa oled perelõhkuja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.05 11:29; 25.05 11:46; 25.05 11:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õigust ei ole kindlasti, sest mitte kellelgi ei ole kellegi teise elu või tegemiste üle õigust otsustada ega teise inimese elu korraldada.

Kui endist meest meelitada oskad, siis arvan, et on võimalik vahel temalt seks kätte saada, kas sellest ei piisa?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

noh, põhimõtteliselt oled lausa topelt-perelõhkuja.

Kõigepealt lõhkusid oma pere, ajasid mehe minema, ja nüüd lõhud mehe uue pere.

Mees ka tore teil – kas kui õnnestub ta enda rüppe taas tirida, hakkab praeguse naise juures \”külas\” käima??

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates pole sinust ilus üritada oma meest tagasi saada. Oli mis oli – ju siis pidi nii olema. Aeg on edasi läinud ja mees läks eluga edasi. Kui oleks sind tõesti armastanud, siis oleks oma eluga toppama jäänud, mitte uue pere loonud.
Kuna tal on uus pere, siis ongi fakt see, et oled perelõhkuja ja lits kui oma eksmehega uuesti sehkendama hakkad. Ta pole enam sinu mees, vaid selle uue naise mees!
Kui ise mehe ära ajasid, siis lepigi sellega, et tegid vea ja ära püüa seda olematuks muuta. Nüüd vastutad oma teo eest.
Kõik, mida teed teistele, tuleb kord tagasi sulle endale. Küllap hakkab kunagi tulevikus keegi siis omakorda jälle sinu peret lõhkuma ja sinu meest endale meelitama ja see muidugi ei suuda ju vastu panna ja tormab sinna kus parem tundub olevat.
Mina jätaks asjad nii nagu on. Las mees veedab aega lastega, aga sina otsi uus partner endale, kes on vaba.
NB! Mina lugesin siit vaid kellegi spekulatsiooni, et just see naine teemaalgataja pere lõhkus. Teemaalgataja ise pole seda kinnitanud. Kui mees oli vaba ja loos uue pere, siis pole uus naine kuidagi süüdi selles, mis teemaaalgataja perega juhtus. Loomulikult on ta hirmul oma pere pärast, kui keegi meest peibutama hakkab. Nõrk mees ju lippabki selliste ahvatluste peale…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

\”Veel üks pere\” selles suhtes, et kogu olukorras on juba üks lõhutud pere. Kas tõesti on teist veel vaja?[/tsitaat]

Lõhutud perede koguarv on lõpuks siiski üks, sest esimene saab ju taas lapitud. Pealegi peab naine, kes endale mehe otse teisest kooselust võtab, arvestama sellega, et ju see mees ühel kenal päeval sama teed läheb ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina siin jälle.
Ma ei ole küsinud, mida teha. Miks te enamus sellest räägite, mida tegema peaksin? Ma ei taha selles osas abi.

Loe oma teemaalgatuse viimast lauset!??

Nüüd olen aga terve ja saan aru, et see kõik oli väga vale tegu ja tahan uuesti temaga koos olla.

Ei paista Sa eriti terve.

Tahan teada, kas sel naisel on õigus mind perelõhkujaks ja litsiks sõimata sellepärast, et tahan oma peret taas kokku saada? Kas mul on õigus selle eest seista, et lastel oleks isa kodus või mitte?

Tüüpiline. Kui on aeg tülitseda, siis lastele ei mõelda, aga nüüd kasutatakse lapsi ettekäändena \”et lastel oleks isa\”. Minu meelest manipuleeriv käitumine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen igati taaskasutuse poolt, aga antud hetkel minu uhkus küll ei lubaks seda iseloomutut ja kasutatud desertööri taga nutta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on kahju, et mees läks teise naise juurde, selle asemel, et sinu k6rval olla ja toeks olla kui sul haigus oli. (sain aru, et sul oli masendus juba suhte ajal)… depression on raske haigus ja mul on hea meel, et sa terve oled, aga vb oli mehe jaoks jälle kergem olla eemal, et temagi terveks jääks, sest elada elukaaslasega, kellel deprekas… on ikka närvesööv. loodan, et sa ei tee liigselt lootusi mehe suhtes, muidu v6ib tabada sind langus… tagasi sinna kus kunagi olid. yrita olla mina ise ja vaadata kuhu elu viib. kui 6ige aeg, siis laabub olukord nagu peab. usu mind!

eks ikka ilmaasja ei öelda, et siis alles hinnatakse asju/inimesi, kui alles neist oled ilma jäänud…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Pool leiba ja piim kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina siin jälle.
Ma ei ole küsinud, mida teha. Miks te enamus sellest räägite, mida tegema peaksin? Ma ei taha selles osas abi.

Loe oma teemaalgatuse viimast lauset!??

Nüüd olen aga terve ja saan aru, et see kõik oli väga vale tegu ja tahan uuesti temaga koos olla.

Ei paista Sa eriti terve.

Tahan teada, kas sel naisel on õigus mind perelõhkujaks ja litsiks sõimata sellepärast, et tahan oma peret taas kokku saada? Kas mul on õigus selle eest seista, et lastel oleks isa kodus või mitte?

Tüüpiline. Kui on aeg tülitseda, siis lastele ei mõelda, aga nüüd kasutatakse lapsi ettekäändena \”et lastel oleks isa\”. Minu meelest manipuleeriv käitumine. [/tsitaat]

sina olid see, kes lõhkus oma pere ja nüüd on mehel uus pere..ja lõhud seda ka?

Sul pole õigus, aga sa oled ju otsustanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu arvates ei ole sul õigust mehe peret minna lõhkuma. kui ajasid ühe korra oma mehe ära, siis nüüd elagi ilma, haigus või mitte. perelagunemine on lihtsalt haiguse tagajärg, õpi sellega elama. oleks niisama suhe, ma ei ütleks midagi, aga mehel on teise naisega laps! ja isegi kui sa oma pere kokku lapid – parandatud asi pole iial sama mis terve. läks üks kord, võib minna ka teist korda.

nii et oled jah perelõhkuja. lits … no seda hinda ise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juhul, kui sa suudad mehe endale tagasi meelitada, kas sa tõesti peaksid temast lugu? Mina küll ei suudaks seda meest tõsiselt võtta, kes siia-sinna pendeldab. Sa võiks eluga edasi minna ja jätta oma eks rahule.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.05 09:34; 25.05 14:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Asi ei ole nii lihtne, kui tundub, et pakib asjad kokku ja tuleb. Elavad nad teises linnas ja mehel seal ka töökoht olemas. Ega nende töökohtadega pole ju nii, et nad kasvavad puu otsas. Pealegi neil on ka väike laps.
Praegu teema väga algusjärgus ka ju alles. Selline kobamise tasemel ja väga õrn ning ettevaatlik. Ei ole veel mingit kindlat otsust.

Ega siis see mehe ära tulek ei lõpeta selle naise minu süüdistamist tema pere lõhkumises! Mul on praegu see mureks, kas ma tõesti olengi siis perelõhkuja, tegelikult tahtes hoopis peret kokku tagasi tuua ja selle nimel vaeva nähes?
Nagu seebiseriaalis, oeh.
[/tsitaat]

Tead naerma ajab.See naine tuli lõhkus laiali SINU pere (kui nüüd aus olla) ja siis tuleb sulle turja, et sa tema pere lõhud.
Ma ei mõista selliseid naisi(ise on perelõhkujad aga kui keegi temamoodi käitub siis lööb või maha):S
Aga teemasse, mõtle ikka pingsalt pingsalt järgi,kas see on tõesti SINU südame soov raskel hetkel sind hüljanud mehega kokku tagasi minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina siin jälle.
Ma ei ole küsinud, mida teha. Miks te enamus sellest räägite, mida tegema peaksin? Ma ei taha selles osas abi.
Pole vaja ka meest halvustavalt nimetada. Sel hetkel oli asi nii ja ta ei jooksnud ära minu haiguse eest, ma ise ajasin ta ära, sest ma ei tahtnud sel hetkel temaga koos olla ja arvasin, et ei armasta teda enam. Tegelikult oli see kõik hoopis depressioonist tingitud.
Kui kodus on hädaldav naine, kes meest tõrjub, ära ajab, sõimab ja hüsteeritseb ning arstile pole nõus minema, mis tal siis üle jäi lõpuks?
Leidiski teise naise siis ja nii see läks.
Nüüd olen aga terve ja saan aru, et see kõik oli väga vale tegu ja tahan uuesti temaga koos olla.

Miks ma peaksin ennast teise naise olukorda panema või sellele uuele lapsele mõtlema?
Mõtlen oma lastele ja endale.

Tahan teada, kas sel naisel on õigus mind perelõhkujaks ja litsiks sõimata sellepärast, et tahan oma peret taas kokku saada? Kas mul on õigus selle eest seista, et lastel oleks isa kodus või mitte?
Kas ma olen siis lits ja perelõhkuja või mitte?
[/tsitaat]

Oled tõesti perelõhkuja, lausa kahe pere lõhkuja. Kõigepealt enda pere ja siis oma endise mehe praeguse pere. Suhteliselt alatu tegu sinust. Seda, kas sa ka lits oled, ma ei tea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eesti \” Vaprad ja ilusad\”. Ridge pendeldamas Brooki ja Taylori vahel. Mõlemaga abielus olnud ja lapsed saanud. Kord Brook peal ja Taylor all ja jälle vastupidi( pole 7 aastat vaadanud, ei teagi kumb ta naine praegult on). Hale lugu. Teete sama, kord üks naine, kord teine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paratamatult on Perekool ja suuremas pildis kogu Eesti perelõhkujaid täis, kes käituvad moto järgi \”Tee teistele seda, mida sa ei taha, et sinule tehtaks\”. Just seetõttu ei tule mingi \”Kui sind lüüakse ühele põsele, siis keera ette keerata teine põsk\” mõtteviis kõne allagi. Ikka ja ainult \”Silm silma, hammas hamba vastu\”, sest nagu siit teemast aru saada võib, siis need raiped muud keelt ei mõista. Selle praeguse naisega suhtlemisel tuletaks ma meelde kõige halvemaid päevi ja mõtteid ja suhtleks selle libuga just sellisel tasemel.

Mehe heroiseerimine teemal \”mina ajasin ta ära\” on ka muidugi paras BS.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.05 23:11; 25.05 18:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Selline lugu siis, et paar aastat tagasi jõudis mu pereelu väga kriitilise piirini ja lahkuminek oli juba päevakorras. Lihtsalt venis asi, aga tõepoolest mingist abielust enam juttu ei olnud.
Sel perioodil leidis mees endale teise ja kolme kuu pärast kolis välja. Siis lahutasime ka ametlikult[/tsitaat]

Aga millepärast jõudis pereelu väga kriitilise piirini? Peaksid mõtlema ka neile asjadele. Võib juhtuda, et paari aasta möödudes oled sama mehega sama lõhkise küna ees tagasi, tõenäosus selleks on suur, kui mõlemad pooled pole vahepeal endaga tööd teinud. Siin pole asi ainult depressioonis, pealegi, ka depressioonil on alati põhjused. Kõigil olukordadel on alati põhjused, aga neid väljaselgitada on vahel üsna keeruline. Võib-olla te ei sobi inimestena? Ehk sa praegu oled tagasitahtmise arvamusel, sest näed nüüd möödunut selgema pilguga ja tahad kangesti vigasid parandada, tahad endale tõestada, et suudad oma endise elu jälle korda teha, ehk on ajendiks hoopis süütunne sellepärast, et tookord asjad metsa läksid? Aga see ei pruugi elu edasi viia.
Kas su mees on muutunud, enda jaoks asjad selgeks mõelnud? Kunagi, raskel hetkel, ta sinu ju jättis? Võib-olla tahad sa natuke ka teisele naisele tõestamismänge mängida, et näed, polegi ma kehvem, saan oma endise mehe tagasi?
Sa ei peaks teise naisega võistlema, te olete ju täiesti erinevad isiksused.
Faktiliselt: see mees pole enam sinu mees, te olete oma abielu lahutanud. Loomulikult on teine naine häiritud, sest sellel mehel on ju praegu temaga laps ja kooselu (pere), tema näeb sinus sissetungijat. Iseasi on muidugi ebatsensuursete sõnadega sõimamine, üks ennastaustav naine nii ei käitu, aga seletatav on see sellega, et tal on hirm, et jääb oma perest ilma; need on vahel need eesootavad vitsad, kui selliseid mehi endale saad (kuigi teil abielu enam praktiliselt polnud ja mees võis väita, et tal pole enam sinuga kohe üldse midagi, mis tema kui mineja seisukohalt võiski tol hetkel üsna õige arvamine näida jne). Ei ole kunagi ühepoolselt selged ja lihtsad sellised lahkuminekud. Praegu sa tahad tema pere lõhkuda jah.
Aga fakt on see, et mees on vahepeal teise naisega pere loonud. Miks ta sinuga väga tahab läbi käia, küsi ta käest? Võib-olla on uues peres ka raskemad ajad, mees pole raskuste taluja, ei oska toime tulla, kust ikka mujalt lohutust otsida, kui oma vana hea eksnaise juurest.
Aga mis sa siis teed, kui elate uuesti aasta koos ära ja näed, et meest vaikselt jälle kisub teise naise poole tagasi, põhjust tal seal käia ju on – laps. Ja aina venib see jant.
Üldse mitte paha pärast, aga sa tundud selline, et võtad mõtte ja teed kõik, et seda täide viia. Olin ka kunagi selline läbi kivide mineja, teisi võimalusi ei näinud, ei tunnetanud elu loomulikku kulgu. Tead, elul on tihti meiega teised plaanid, kui meie punnitame. Tuleb õppida ka lahti laskma ja edasi minna.
Ilmas on mehi veel. Kõigepealt leia oma tee. Kes sa ise oled? Siis saab selgeks, mida tegelikult tahad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei viitsinud kõike lugeda aga: 2 a suhte lõppemisest möödas ja juba uus laps??? ja nüüd tahab tagasi vana pere juurde?? Kuidagi kiiresti käib see uute laste tegemine.
mina sellist meest küll tagasi ei tahaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina näen seda asja nii. Depressioon on väga raske haigus, olen neid inimesi oma elus näinud. Sinu endises käitumises ja perekonna lõhkumises ei saa kohe kindlasti sind süüdistada. Kui minul nt mees oleks sügavas depressioonis, siis ma veaks ta kasvõi väevõimuga arstile. Kuigi jah, tuleb tunnistada, et see oleks päris raske lesanne ja ei saa süüdistada ka meest, et ta sellega hakkama ei saanud. Kas ma võtaksin mehe tagasi? Kui armastaksin, siis ilmselt küll. Praegusel naisel ei ole õigus sind sõimata. Kui mees leiab, et armastab sind, siis pole praegusel naisel just suurt valikuvõimalust. Kas ta tahab olla mehega, kelle sda kuulub tegelikult teisele? Loomulikult on uuel naisel kohutavalt raske, eriti kui väike laps ka majas, aga veel raskem on olla mehega, kes tegelikult tahab kuuluda kuskile mujale. Kui ma ikkagi leian, et minu mees on mulle oluline, ma armastan teda ja soovin temaga elada, siis milleks kätt ette panna? Mina igatahes olen armastuse poolt:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]panasonik kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Oled tõesti perelõhkuja, lausa kahe pere lõhkuja. Kõigepealt enda pere ja siis oma endise mehe praeguse pere. Suhteliselt alatu tegu sinust. Seda, kas sa ka lits oled, ma ei tea.[/tsitaat]
Teemaalgataja on perelõhkuja, sest mees äkki avastas, et ikka tahab teda hoopis tagasi? Kui keegi selles loos on perelõhkuja, siis on seda just mees. Kõigepeal jätab maha, keda tegelikult ikka kangesti armastab ja saab teise naisega lapse. Ja siis tahab esimest naist äkki tagasi. Mina teemaalgataja asemel ei vaevaks oma pead sellega, kas uus naine kutsub teda õigusega perelõhkujaks või mitte, vaid mõtleks hoopis, mis mees see selline on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 31 kuni 55 (kokku 55 )


Esileht Pereelu ja suhted ei oska seisukohta võtta

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.