Esileht Pereelu ja suhted Ei oskagi pealkirja panna, kui mure on suur !! :(

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Ei oskagi pealkirja panna, kui mure on suur !! :(

Postitas:
Kägu

Oleme mehega koos olnud 4 aastat, sellest abielus kaks ja on ka ühe aastane laps. Mehega oleme mõlemad sellised nääklejad olnud ja mõlemad ka leppinud sellega, et see meie \”eripära\”.Kuid nüüd on kõik muutunud, tundsin juba ammu et asi pole enam see. Nääklemised on juba tõsisemad ja teevad haiget. Tavaliselt kui oleme mehega tülis olnud, olen ainult mina see kes julgeb oma tundeid välja öelda, s.t et mina olen see kes ütleb ausalt välja millest olen tüdinennud jne. Mees aga ütleb et tahab ainult koos olla. Aga eile.. eile õhtul üritasin veel rääkida temaga ja elus esimest korda ta tunnistas üles!! Kui küsisin, et kas Sina oled aru saanud, et meie suhe on täiesti võimatuks ja nõmedaks läinud! Ta ütles Jah olen. Peale seda on mul sees imelik tunne.. Ka mina tunnen, et pole enam see õige tunne. Kumbi kedagi teist ei taha ja tahaks ikka koos edasi minna! Laksust lahku ei lähe niikuinii, mõtlesime et elame ja oleme veel koos, niikaua kui jaksame. Mees pakkus ka välja, et võiks nõustaja juures käia. Aga arvestades seda , et oleme nii noored ju veel ja kui nii alguses on mõlemal selline tunne (aga tahaks koos olla!) siis mis teha ?
Hommikul ärgates olin kui teine inimene.. terve öö mõtlesin sellest, et mis saab?! Nutt tuleb peale ja oleksin kui surnud 🙁
Palun andke nõu… 🙁

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Ei oskagi pealkirja panna, kui mure on suur !! :(

Koos perenõustaja juurde.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No tulebki nõustaja juurde juurde minna ning probleemidega tegeleda. Ja sina noki vähem. Pidev oma rahulolematuse väljendamine ei tähenda veel tunnetest rääkimist, see on lihtsalt vingumine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mina mehena oleks sind ammu kukele saatnud,ma näiteks ei kannata üldse mingit vingumist ja ulgumist.imelik on see et te saate aru et käite üksteisele närvidele aga jätkate samas vaaimus.varem või hiljem lähete nagunii lahku ei päästa ka teid mingi nõustamine.olete valedel põhjustel kokku kolinud ja tite saanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle meeldib sinu mees. Ma tahaks näha, kui palju on üldse neid mehi, kes soostuksid nõustaja juurde minema või veelgi enam – ise teeks ettepaneku sinna minna. Kui sinna mõni ka saadakse, siis tihti mingi ultimaatumi alusel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Muretsemiseks pole üldse põhjust. Esiteks on probleemi tunnistamine juba pool võitu ja see täiesti normaalne et inimesed kasvavad ja tunnevad eriaegadel eriasju. Need tuleb peres lihtsalt omavahel klappima panna ning vahel see lihtsalt ongi natukene raske, te pole ju üks ja sama isik. Kuna veel teiselt poolt tuli ka soov minna nõustaja juurde, siis see on täiesti super. Nii, et naeratus mõelmale näole ja uurima puurima, kuidas tasakaal tagasi saada. Perenõustaja on suurepärane lahendus!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen ka selline vinguja ja viriseja tüüpi ja abikaasaga suhted olid juba niikaugel, et tülides käis lahutus teema läbi. Ja siis ma võtsin endale aega ja otsustasin, et mis ma tahan tulevikult. Ja ma tahan oma elu, meest, perekonda ja ma muutsin ennast täielikult. Ei nori asjade kallal, kui pahaseks saan ei keera üle vindi vaid räägin läbi rahulikult jne. JA oh imet mees ka on nii muutunud tänu sellele, et meil suhted paremad kui kunagi varem ja laps üliõnnelik seal juures ja teine tulemas:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui muidu ei suuda nääklemist järele jätta, siis mõelge lapse peale. Lapsele mõjub vanemate tülitsemine väga halvasti. Me ka tülitseme vahel. Vanem laps käsib järele jätta ja noorem surub käed kõrvadele, et mitte kuulda. Siis on endal nii halb tunne ja tavaliselt lõpetamegi selle peale ära. Aga parem oleks, kui selliseid tülisid üldse ei oleks.
Kui mees tegi ettepaneku nõustaja juurde minna, siis minge kindlasti. Seal saate ilma tülitsemata suud puhtaks rääkida. Nõustaja aitab teil teineteisest aru saada. Me käisime ka. Kirjeldasin sessioonil ühte olukorda, millega ma rahul ei olnud. Mees hakkas vastu vaidlema. Nõustaja aga suutis mehele selgeks teha, et tema käitumine selles olukorras oli vale ja ta näitas oma käitumisega, et ta ei austa oma partnerit (st mind). Selline vaatenurk võttis mehel suu lahti. Mina poleks kunagi osanud seletada, miks tema käitumine õige polnud, aga nõustaja oskas. Loomulikult oli meil sessioonidel ka vastupidiseid olukordi, kus mina pidin tunnistama, et olin tõesti valesti käitunud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nõustaja juurde!!!
Mul oli endal sarnane abielu. Olid nagu tunded ja kiindumus ja samas nagu polnud ka. Lihtne oli tülitseda ja näägutada ja siis taas leppida.
Mees tahtis enne seda paar korda nõustaja juurde minna, mina aga keeldusin. Häbenesi seda, et keegi hakkab analüüsima milline meie abielu on.

Lõpuks tuligi lahutus. Nüüd tagantjärgi olen mõelnud, et me ei teinud midagi, et seda asja parandada-lihtsalt loobusime. Äkki oleks nõustajast abi olnud ja oleksime siiani koos. Või siis mitte aga siis oleks teadnud, et tegime kõik selleks, et suhet päästa.

Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Pereelu ja suhted Ei oskagi pealkirja panna, kui mure on suur !! :(

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.