Esileht Pereelu ja suhted Ei raatsi enda peale raha kulutada…

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Ei raatsi enda peale raha kulutada…

Postitas:

Elame üsna palgapäevast palgapäevani…sinna sisse jäävad igasugu sünnipäevad, meelelahutus, söök ja vahel vajalikud riided vms…Väga palju me endale lubada ei saa. Vahel tekib rohkem vaba raha, siis vaatame, kellel mida vaja oleks ja ostame.
Mul on aga probleem, et ma ei raatsi mittekuidagi enda peale raha kulutada…Ma ostan hea meelega mehele 60 euro eest jalanõud, lapsele 30 euriga botased…mingit südamevalu ei ole. Kui vaja, siis hoian vajaliku jaoks mujalt kokku…
Mul endal oleks tegelikult vaja üht teist- jalanõusid, paar pluusi ehk….aga no ei raatsi osta…Nüüd kus jälle on tekkinud vaba raha, mille eest saaksin vabalt paari jalanõusid ja pluusigi, aga no ei raatsi…Nutt tuleb peale lausa, sest see ei oel ju normaalne. Mu mõistus räägib et mul on neid vaja…Mul on hetkel igapäevakasutuses botased…olen rohkem botaseinimene ja paremate ilmade jaos rihmikud, mida saab seelikuga kanda….
Kui ma ütlesin et \”ma ostaks mehele\”, siis see ei tähenda et mina teenin raha ja ostan kõigile..Mees teenib suurema osa rahast ja rahakott on meil ühine, seega kulutame koos, aga ma raatsin rohkem kulutada tema ja laste peale…ennast jätan alati viimaseks…
Ma tean et kui ma endale midagi ostan siis on hea meel, aga samas tilguks süda verd et nii palju raha sai kulutatud 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.06 19:20; 11.06 20:46; 11.06 23:32; 12.06 08:50; 12.06 19:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled nagu minu ema, kes pole 30 aastat endale ühtegi riidehilpu ostnud ja viimati koos saunas käies nägin, et kandis venna väikseks jäänud alukaid, meeste omi siis:( Olen talle kinkinud asju, need on ilmselt peidetud kapi põhja. Tal selline kiiks. Üks hommikumantel, mis talle 10 a tagasi kinkisin, seda nägin vahel külas oleval tädil seljas. Nüüd, kui 10 a vana juba see hommikumantel, siis pühapäeviti juba ema käib ise ka sellega.
Aga tead, sellise inimese pereliikmena ma ütlen sulle, et see ei ole üldse tore. Mul on piinlik oma ema nõelutud ja väljaveninud rinnahoidjate ja meestealukate pärast, ja et tal on päevitusriided aastast 1984. Nõelutud ja püksikummiga parandatud. Pealisriided on õnneks korralikud, sest meie õega viime oma vanad talle.
Teemaalgataja, ma usun, et su mehel oleks hea meel, kui sina ise ka vahel endale midagi kena ostaksid. Ei tea, kui vana su laps on, aga kooliealised lapsed juba võrdlevad oma emasid ja tahavad, et oma ema oleks ikka tasemel.
Ma ostan ise ka hea meelega teistele peres asju, isegi suurema rõõmuga, kui endale. Ja kuigi ma vahel tunnen ka emalt päritud kokkuhoiupisikut hinges, siis täitsa teadlikult kohe sunnin ennast ostma ntx uut jopet, kui vanaga ikka juba viis talve pea igapäevaselt käidud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 19:37; 11.06 22:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsed on mul veel pisikesed….ja ise olen alla 25a, seega päris nooreke veel(mitte et vanemad oleks vanad!)
Riides käin ka korralikult..aluspesu on korralik, puhas ja terve…see peaks ju mehele ka silmailu pakkuma mitte vaid endale.
Riideid mul palju ei ole, aga need mis on, need on korralikud ja kaasaegsed.
Jalanõudega on nii et ma kannan põhimõtteliselt aastaringselt botaseid..suvel ka rihmikuid…seega ma väga ei oskagi endale midagi osta…Ehk ongi minu hirm ostlemise ees tingitud sellest et ma ei tea mida ja millist osta? Mul ei ole halli aimugi millised jalanõud mulle meeldivad või sobivad….Tahan ikka praktilisi asju, et ma saaksin kanda igasuguste riietega neid…
Üks inimene ütles mulle kunagi, et ma olen \”juba naine\” ja sobi koguaeg botaseid kanda nagu teismeline…aga ma tunnen ennast ju nii mugavalt…Ja kontsakingi ma ei kanna üldse eriti, sest ei ole üldse hea nendega….

Mul ongi nii et teadlikult sunnin hambad ristis vahel midagi ostma, kui mees ikka julgustab ja ise kodus paar pisarat olen poetanud, et ma ei taha, ei saa ja ei oska valida…

Samas ma pean ennast üsna praktiliseks inimeses et ei osta igat hilpu mis kätte satub ja kokkuvõttes kapis vedeleb…olen selline kellel tekivad oma lemmikriided ja siis eelistan neid..Ostan siis juba korraga vähem riideid, mida jõuan ära kanda 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.06 19:20; 11.06 20:46; 11.06 23:32; 12.06 08:50; 12.06 19:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ju olemas väga mugavaid tänavakingi. Vaata Bata poodi näiteks. Üldiselt kingadega ma olen vaadanud, et parem osta üks paar korralikke (st nahast) veidi kallima hinnaga, kui mingeid kunstmaterjalist, mis jala peale hakkavad. Kui on tänavaking sellised 4-6 cm kontsaga, mis ei ole tikk, vaid toekam, siis on see sama mugav jalas, kui tossud. (Sry, minu jaoks botas on üks konkreetne T¨ehhi firma ja mind häirib, kui räägitakse botasest kui jalanõu tüübist – see on minu kiiks). Sa võid ju alustuseks osta täitsa täiskontsaga (plokk-kontsaga kingad), kui enne oled ainult tosse kandnud.
Mina hindan ka mugavust ja 10 cm tikk-kontsa ei paneks elusees jalga. Aga tossudega on ka ebamugav, nendega ju nagu part paterdad. Ei mingit naiselikku hoiakut. Vahel on mõnus kõps-kõps käia:) Tossud on mul ka, nendega käin metsas jalutamas ja seenel. Esimesed tossud ostsin endale, kui olin 30 ja võtsin koera.
Proovi ennast vahel ikka natuke üles ka lüüa, see võib meeldima hakata. Ja ma ei ole mingi pikkade küüntega solaariumipruun tibi, kes ma seda räägin, vaid tegelikult ka pigem mugavust hindav inimene. Aga natuke edevust ei tee ka paha.
Aga kas sul talvel tossudega külm ei ole ja lumi üle serva sisse ei tule?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 19:37; 11.06 22:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ise esmasünnitaja ja pole kunagi pidanud sellisest aspektist mõtlema, et perele kõik ja endale mitte midagi. Lugedes teemaalgataja postitust tulid pisarad silma, sest tõesti nii uskumatu ja imeline milliseks emadus meid naisi üldjuhul muudab. Igatahed kulla teemaalgataja muidugi, kui võimalus tekib ja raha rohem on, siis kuluta seda ka enda peale. Palju õnne ja rõõmu Sulle ja Sinu perele!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üles ma ikka löön ennast 🙂 No sessuhtes et meik….
Suvel käin seelikuga ja siis ikka tossud jalas ei ole, vaid on madalad rihmikud(mitte sandaalid, vaid nahast kingad)…Lühikeste shortsidega(spordipoest) olen ka neid kandnud, kuna need on musta värvi ja ei ole mingite vidinatega, seega sobivad 😀

Ma ei ütleks et tossudega paterdaks … Täitsa norm kehahoiak…küll mitte selline nagu kontsaga.

Talvel olen kontsaga saabastega klubitamas käinud, aga üldiselt eelistan madalaid kingi…või ei ole need üldse naiselikud?

Igapäevaselt kannan ma teksaseid ja peal on dressipluus..all suvine top või pluus.
Vahel tahaks panna mingit teistsuguse lõikega pluusi, mis aga ei sobi tossudega ja lahtised rihmikud jällegi ei sobi ju teksadega(kui just sääri üles ei keera et oles 2/3 püksid)…selliseid jalanõusid mul vaja ongi, mis sobiks sellises olukorras, aga samas ka dressikaga 😀

Viimasele köole….Ei tea kas emadus, aga olen alati olnud selline inimene, kes pigem mõtleb teistele ja siis alles endale…Aga ma usun et lastega see süvenes veelgi, sest kes meist ei tahaks lastele parimat, ise sealjuures kasvõi tahaplaanile jäädes 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.06 19:20; 11.06 20:46; 11.06 23:32; 12.06 08:50; 12.06 19:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma arvan et sul oleks viimane aeg peita drssikad ja spordijalatsid kapi põhja (kui perega loodusesse lähete, siis otsi välja) ja muretseda endale nüüd ühed kenad kingad ja armas jakk (sobita need olemasoleva seelikuga, mitte teksadega) Ja siis võta süda rindu ja minegi välja niimoodi, esimene päev on võibolla imelik aga nädala pärast ei kujuta sa ennast enam tossude ja dressikaga ettegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sulle meeldiks kui su laps või mees käiks halvemini riides kui sa ise ? Nii et ole kena ära tekita kannatusi mehele ja lapsele, kes peavad taluma seda, et nende jaoks kõige kallim inimene käib nendest tunduvalt kehvemini riides.
Kui sa tahad teada, mis tunne see on, osta aasta otsa ainult endale ja jäta mehe ja lapse vajadused kõrvale. Hetkel ostad sina asju ja paned mehe ja lapse sundseisu kus nad justkui ei osta sulle midagi. Kui sul pole riideid, siis on see otsene halb vari su mehele. Ja see ei loe, et tal on korralikud asjad. Naise riiete järgi hinnatakse meest, nii et väärtusta oma meest sellega, et näed hea välja ka riiete ja jalanõude kohapealt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka kunagi selline tossu inimene olnud ja samuti ei suuda ma endale poest mitte midagi osta. Isegi kui läheme ekstra mulle midagi ostma, siis ma suudan mehe ümber rääkida ja ikka ostame peamiselt lastele ja ka mehele ostan üsna sageli ka üksinda asju.
Aga võtsin ennast mingi aeg niipalju kokku, et tegin endale selgeks, et tossud on spordijalanõud ja muul ajal nendega ei käida. Ja muretsesin endale mõned seelikud ja kingad ja tänaseks käin peamiselt seelikute ja väikese kontsaga ja enam ei kujuta ettegi, et tossudega nt linna läheksin. Ka mehelt olen väga palju komplimente saanud selle kohta, et näen oma kolme pojal kõrval armas ja naiselik koguaeg välja :)))) Sellest ju piisab, et tahta ka tulevikus selline olla.
Sina teemaalgataja pead ka poodi minema eesmärgiga, et täna ostad omale ja ainult omale ning enne koju ei tule (ja ei ühtegi plätakat ega dressikat). Pane need tossud ja madalad rihmikud kõrvale ja muretse omale korralikud kevad-sügis kingad (kinnised ja kontsaga) ning korralikud suvekingad, mis on niipalju naiselikumad, et sobivad siiski vaid seelikuga kuna pükstega kandmiseks on sul juba kingad olemas. Sul ei ole vaja selliseid kingi, mis sobiksid nii seelikuga kui dressikaga, vaid siiski las olla seelikuga käimiseks (ja ka teksadega) ilusad naiselikud kingad ning siis sa lihtsalt ei pane dressikat selga, vaid leiad mõne ilusa jaki/kampsuni, mis sobib ka väikese kontsaga.
Võta eesmärgiks, et paar kuud spetsiaalselt harjutad ennast selles suunas, et metsa, trenni ja lapsega mänguväljakule lähed oma madalate jalanõudega ja pükstes/dressikas ning igale poole mujale paned siiski naiselikumad riided selga ja usun, et sügiseks oled juba täitsa uus SINA ning küll ka teised seda tähele panevad ja usu, see meeldib neile – eriti su mehele :))).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ok, tegelikult on minu kontsade mittearmastamisel ka teine põhjus…Varem oli see lihtsalt nii et mugavam on ilma, aga kui oma mehega hakkasime kokku elama, siis ma ei mõtle enam üldse kontsadest, sest mu mees on minuga suht ühepikkune, ehk isegi paar cm lühem ja kui ma veel kontsad alla paneks, oleksin temast palju pikem….Mind see ei häiri ja teda ka mitte, aga ebamugav on ikka….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.06 19:20; 11.06 20:46; 11.06 23:32; 12.06 08:50; 12.06 19:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks see nii on meie maal kannavad inimesed spordiriideid, tossud, dressikad, dressipüksid. Elan peaaegu poole kohaga mujal ja liigun ka palju teistes riikides ja jääb silma, et isegi vabal ajal, näiteks teemaparkides, tivolites, muuseumites jms, kui veedetakse perega aega, ei käi läänes inimesed dressidega ja tossudega, vaid selleks on neil ikkagi teistsugused vabaajariided. Samuti kehtib see laste puhul. Ilus vaadata ju, kui pere on kenasti riidesse pannud, kui on tuldud koos välja vabaaega veetma. Mul käib laps ainult kehalises kasvatuses päris dresside ja tossudega ning jalkatrennis. Ise käin tossudega jooksmas ja kõndimas (kepikõnd). Ok vahel hüppan kodu kõrval olevast toidupoest ka kiirelt läbi, paljud teevad seda või tulevad rattaga jne, aga see teine teema. Meil naised linnas udupeen kott käes, mingi king või saabas ja siis spordijope. Eriti jube, kui teksad ja mingi jooksutoss jalas, no on ju muu aja jaoks igasuguseid kenasid mugavaid jalatseid olemas. Millest see tuleb?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.06 09:08; 12.06 09:52; 12.06 09:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teksad ja tossud ei sobi absoluutselt kokku. Iga kell enne teksad rihmikutega kui tossudega.
Tossud sobivad kokku ainult spordirõivastega ja spordi tegemisega.
Suvel on võimalik igasuguseid stiilseid madalaid jalanõusid kanda (kindlasti mitte musti), ma ise armastan varbavaherihmikuid, neid müüakse palju-palju erinevaid variante.

Tossud jäta metsajooksuks ja mine ikkagi poodidesse kolama ning luba endale midagi ILUSAT ja MUGAVAT.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga miks see nii on meie maal kannavad inimesed spordiriideid, tossud, dressikad, dressipüksid. Elan peaaegu poole kohaga mujal ja liigun ka palju teistes riikides ja jääb silma, et isegi vabal ajal, näiteks teemaparkides, tivolites, muuseumites jms, kui veedetakse perega aega, ei käi läänes inimesed dressidega ja tossudega, vaid selleks on neil ikkagi teistsugused vabaajariided. Samuti kehtib see laste puhul. Ilus vaadata ju, kui pere on kenasti riidesse pannud, kui on tuldud koos välja vabaaega veetma. Mul käib laps ainult kehalises kasvatuses päris dresside ja tossudega ning jalkatrennis. Ise käin tossudega jooksmas ja kõndimas (kepikõnd). Ok vahel hüppan poest ka läbi, paljud teevad seda või tulevad rattaga jne, aga see teine teema. Meil naised linnas udupeen kott käes, mingi king või saabas ja siis spordijope. Eriti jube, kui teksad ja mingi jooksutoss jalas, no on ju muu aja jaoks igasuguseid kenasid mugavaid jalatseid olemas. Millest see tuleb?[/tsitaat

Soomes küll käivad soomlased dresside-tossudega, mitte küll sellistega nagu eestis, aga mugavate nö koduriietega. Päris paljud kannavad sellist asja, mis on ühes tükis, nagu tekstiilist kombe, ka täiskasvanud, vot see on mu meelest üks kole asi. Aga see selleks.

Ise olen teemaalgataja tüüpi: tennis-teksa-lihtne jakk. olen lühike, sobiva pikkusega seelikut on raske leida ja jalad on mul ka kergelt kõverad, tunnen end seelikus halvasti, kuigi mulle väga meeldivad seelikud/kleidid :(. Ja ma ei tea ka, mis mulle sobib. Kui käime minule riideid ostmas, sisi tihti ostame ka hoopis mehele, alati polegi küsimus rahas aga valik on nii suur ja ma ei taju, mis mulle sobib. Mehel ja lastele oskan valida ilusaid asju. Ja ma ei salli seda, et kui vaja, siis mul pole midagi selga panna ja kui ma poodi lähen, sis ma ei oska sealt midagi osta, midagi teistmoodi, mis pole väike top ja teksapüksid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.06 09:36; 12.06 10:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka ei osta endale, lihtsalt alati tundub, et ah, pole vaja.
Aga lastele ja mehele – hindu vaatamata, mida iganes keegi soovib! Vähe sellest, veel ka oma vanematele ja paarile noorele sugulasele.
Ma teenin ise, mul on oma firma ja viimasel ajal raha rohkem käes. Ja tänu sellele on lähedastel elu minu ümber lill. Mina ise aga avastan tihti, et pole mul riideid seljas mida tegelikult lubada saaksin. Ja kui poodi lähen (kindla eesmärgiga ennast varustada) – siis ma lihtsalt ei osta endale jälle midagi, küll aga naasen koju kahe kotiga, mis täis asju mehele, lastele.

Minu jaoks töötaks ilmselt see variant, et annan kellegile raha ja see keegi, kes on näiteks täpselt minu mõõtu, käib ja ostab mulle asjad kappi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga miks see nii on meie maal kannavad inimesed spordiriideid, tossud, dressikad, dressipüksid. Elan peaaegu poole kohaga mujal ja liigun ka palju teistes riikides ja jääb silma, et isegi vabal ajal, näiteks teemaparkides, tivolites, muuseumites jms, kui veedetakse perega aega, ei käi läänes inimesed dressidega ja tossudega, vaid selleks on neil ikkagi teistsugused vabaajariided. Samuti kehtib see laste puhul. Ilus vaadata ju, kui pere on kenasti riidesse pannud, kui on tuldud koos välja vabaaega veetma. Mul käib laps ainult kehalises kasvatuses päris dresside ja tossudega ning jalkatrennis. Ise käin tossudega jooksmas ja kõndimas (kepikõnd). Ok vahel hüppan poest ka läbi, paljud teevad seda või tulevad rattaga jne, aga see teine teema. Meil naised linnas udupeen kott käes, mingi king või saabas ja siis spordijope. Eriti jube, kui teksad ja mingi jooksutoss jalas, no on ju muu aja jaoks igasuguseid kenasid mugavaid jalatseid olemas. Millest see tuleb?[/tsitaat

Soomes küll käivad soomlased dresside-tossudega, mitte küll sellistega nagu eestis, aga mugavate nö koduriietega. Päris paljud kannavad sellist asja, mis on ühes tükis, nagu tekstiilist kombe, ka täiskasvanud, vot see on mu meelest üks kole asi. Aga see selleks.

Ise olen teemaalgataja tüüpi: tennis-teksa-lihtne jakk. olen lühike, sobiva pikkusega seelikut on raske leida ja jalad on mul ka kergelt kõverad, tunnen end seelikus halvasti, kuigi mulle väga meeldivad seelikud/kleidid :(. Ja ma ei tea ka, mis mulle sobib. Kui käime minule riideid ostmas, sisi tihti ostame ka hoopis mehele, alati polegi küsimus rahas aga valik on nii suur ja ma ei taju, mis mulle sobib. Mehel ja lastele oskan valida ilusaid asju. Ja ma ei salli seda, et kui vaja, siis mul pole midagi selga panna ja kui ma poodi lähen, sis ma ei oska sealt midagi osta, midagi teistmoodi, mis pole väike top ja teksapüksid. [/tsitaat]

See kombe on tõesti jube asi:D Aga siiski ei käida Soomes päris selliste dress-tossudega nagu meil, ei ole seda rullnokastiili, ikka teistsugune on üldpilt. Nojah, eks Soomes ju liigub väga palju eestlasi ja venelasi viimasel ajal, nemad siis muudavad pilti:P Ja vaadake laeva peal, uskumatu, aga vahel lausa ehmun, kui kuulen mõne naise suust eesti keelt, välimuse järgi poleks arvanudki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.06 09:08; 12.06 09:52; 12.06 09:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina ka ei osta endale, lihtsalt alati tundub, et ah, pole vaja.
Aga lastele ja mehele – hindu vaatamata, mida iganes keegi soovib! Vähe sellest, veel ka oma vanematele ja paarile noorele sugulasele.
Ma teenin ise, mul on oma firma ja viimasel ajal raha rohkem käes. Ja tänu sellele on lähedastel elu minu ümber lill. Mina ise aga avastan tihti, et pole mul riideid seljas mida tegelikult lubada saaksin. Ja kui poodi lähen (kindla eesmärgiga ennast varustada) – siis ma lihtsalt ei osta endale jälle midagi, küll aga naasen koju kahe kotiga, mis täis asju mehele, lastele.

Minu jaoks töötaks ilmselt see variant, et annan kellegile raha ja see keegi, kes on näiteks täpselt minu mõõtu, käib ja ostab mulle asjad kappi 🙂 [/tsitaat]

Fokin?:D

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.06 09:08; 12.06 09:52; 12.06 09:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

See kombe on tõesti jube asi:D Aga siiski ei käida Soomes päris selliste dress-tossudega nagu meil, ei ole seda rullnokastiili, ikka teistsugune on üldpilt. Nojah, eks Soomes ju liigub väga palju eestlasi ja venelasi viimasel ajal, nemad siis muudavad pilti:P Ja vaadake laeva peal, uskumatu, aga vahel lausa ehmun, kui kuulen mõne naise suust eesti keelt, välimuse järgi poleks arvanudki.[/tsitaat]

ei, need keda ma mõtlen, pole eestlased ega venelased: puuvillane dress+crocsid või retuusid+tuunika+crocsid. Mu meelest pole palju ilusam kui botas+nike. Aga samas selline keskkond ei sunni end ka liiga palju pingutama :). Siiski tahaks ka vahel kenam välja näha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.06 09:36; 12.06 10:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ka üldiselt enne ei osta kui vanad katki vms

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

tee süda kõvaks ja osta endale mõned kenad hilbud ja jalanõud. Baleriinad äkki? Kui kontsa ei kanna, pole mõtet neid tõesti kappi seisma osta.

Tossud, tennised ja ketsid on tegelikult väga mõnusad, praktilised ja lahedad jalatsid. Aga sis ikkagi stiilsed vabaajatossud, mitte klassikaline jooksususs. Pariisis viimati käies torkas silma valgete tossude rohkus – ja seda igasuguse riidega, ka kontorikostüümiga. Mis teha, kui palju jala käimist ja jalad armsad…

Mis dressidesse puutub, siis mina kannan seda mõnuga nii õhtusel jalutuskäigul kui marketis toitu hankides. Kesklinna siiski ei lähe, kuigi mu riietusesemetest on dress ilmselt hinnalt kõige kallim ese!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No natuke ikka võiksid kulutada küll :). Tead, üldse pole palju vaja, kui viitsid natuke tavalisi, aga ka second hand poode kammida ja täpselt läbi mõtled, millega sul mõnus ja mugav on.

Ma olen ka hetkel väikeste lastega kodune ning kontsi pole tõesti ammu kandnud. Mugavus ja praktilisus eelkõige, need ei välista aga absoluutselt kena välja nägemist.

Lastega pargis ja niisama möllates kuuluvad minu igapäevaste riiete hulka tavalised teksad ja kenasti ümber istuvad t-särgid ning tennised. Täpselt sama mugav kui dresside jääa tossudega, pilt on aga väga teine. No midagi sellist- http://www.google.ee/imgres?start=146&hl=et&sa=X&biw=1366&bih=582&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=0SfI6XO4LutFnM:&imgrefurl=http://suhow.info/sh-ideas-for-casual-outfits&docid=i1quKNYpA7Tx7M&imgurl=http://i.ehow.com/images/a07/20/v9/ideas-casual-outfits-1.1-800×800.jpg&w=298&h=400&ei=7C7XT9zdDoyX0QWBjo30Aw&zoom=1&iact=hc&vpx=1106&vpy=94&dur=2590&hovh=260&hovw=194&tx=105&ty=123&sig=101793991904568213718&page=6&tbnh=129&tbnw=72&ndsp=34&ved=1t:429,r:16,s:146,i:256

Ühed kenad ka korraliud tennised saad juba kuskil 20 euroga kätte. Teksd second hand poest 5-10 euroga. Särke erinevates ja omale meeldivates toonides samuti 1-5 eurot tükk.

Neid samu teksasid (kuigi oleks siiski hea, kui oleks vähemalt 2 paari), saad veidi viisakama väljanägemise saavutamiseks kombineerida näiteks selliste baleriinade ja jakiga- http://fashionistatrends.com/casual-outfits-2012-brown-jacket/ Mugavuse osas ei pea jällegi millestki loobuma.

Ilusad neutraalset tooni kingad saad samuti juba paarikümne euroga kätte, veidi pidulikumad topid jällegi second handist 2-5 eurot tükk, jakk ehk veidi kallim. Neid samu baleriinasid saad edukalt kombineerida mõne mõnusa suvekleidiga.

Alles hiljuti olin oma mõtlemisega natuke sarnases kohas kui sina, sest peale laste sündi ei raatsinud kuidagi eriti uusi riideid osta, no et võtan ju niikuinii alla ja mis ma ikka raha kulutan asjadele, mida kuu või paar ainult kanda saan. Siiski soetasin just hiljuti 100 euroga omale kogu vajaliku garderoobi, nö üleminekuriiete täiskomplekti( mitte, et me hirmus paks oleksin, aga keha proportsioonid on lihtsalt jätkuvalt hoopis teised hetkel). Hirmus palju olen viimasel ajal komplimente saanud. Ja tõesti, tunnen ise, et näen suurepärane välja :)!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ehee…ega ma päris lohvakates dressides ei käi nagu mingi nolk:D Kannan selliseid õhemaid alt laienevaid liibuvaid dressipükse(nagu jooga jaoks vist), liibuv eest lukuga erksavärviline dressipluus ja tossud või botased vms…nike omad on jah 😀 Selline mugav ja armas 😀

Olen mõelnud värvilistele ketsidele/tennistele, aga kardan et eh olen tobe nendega 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.06 19:20; 11.06 20:46; 11.06 23:32; 12.06 08:50; 12.06 19:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja oleks just õige inimene kasutama seda moenõustamisteenust, mis näiteks Tallinna ja Tartu Kaubamajades on. Et ongi selle jaoks inimene, kes annab nõu ja aitab riideid-aksessuaare valida.

Ei ole ise sellega seotud, aga olen kiitvaid hinnanguid kuulnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Pereelu ja suhted Ei raatsi enda peale raha kulutada…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.