Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ei taha enam kunagi vaadata “Väikelinna detektiive”

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Ei taha enam kunagi vaadata “Väikelinna detektiive”

Postitas:
maiu2

2 noort peaosalist on meie hulgast lahkunud. Vehklejat ei vaata ka enam kunagi.

+10
-41
Please wait...

Postitas:
aivip

ahah

+6
-5
Please wait...

Postitas:
km70

Vastupidi. Just nende mälestuse austamiseks vaatan neid filme ka edaspidi kindlasti. Hea töö, head filmid, isegi need lühikesed elud läksid kümnesse.

+55
-2
Please wait...

Postitas:
Freya82

Vastupidi. Just nende mälestuse austamiseks vaatan neid filme ka edaspidi kindlasti. Hea töö, head filmid, isegi need lühikesed elud läksid kümnesse.

Väga nõus! Ilusa ja austusväärse mälestuse on need noored jätnud.

+33
-2
Please wait...

Postitas:
talent

Koppel ja kes veel?
Sry, pole kursis.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Thaleia

Kuni ise otse sellises olukorras polnud, siis mõtlesin nagu teemaalgataja.
Kahjuks lahkus minu elust liiga vara üks inimene ja mulle meeldib teda vaadata videodel ja fotodel, meenutada teda, mida me koos tegime, mida rääkisime. Ta oli olemas ja oli oluline.
Aga eks see on sinu valik, mida vaadata ja mida mitte. Aga neid inimesi ei saa ja polegi vaja unustada ju.

+22
-2
Please wait...

Postitas:
maiu2

Lihtsalt nii kahju on. Sellepärast mõtlengi, et ei suuda neid filme enam kunagi vaadata.

+15
-2
Please wait...

Postitas:
maiu2

Koppel ja kes veel?

Sry, pole kursis.

Miikael.

+3
0
Please wait...

Postitas:
jäätee

Vaadata võib ikka filme. Samas, päris ausalt öeldes on vähemalt minu jaoks veidi kõhedusttekitav küll, et ühe konkreetse filmi kaks peaosalist nii noores eas on lahkunud. Muidugi on see vaid tavapäratult kurbade asjaolude kokkulangemine, aga mõtlema paneb ju siiski.

+15
-5
Please wait...

Postitas:
paadund perekoolik

Kohutavalt kahju on tõesti mõlema noore inimese pärast. Need uudised läksid mulle väga hinge. Ja on jah kuidagi ebamugav tunne, et ühe filmi peaosalistest on kaks nii noores eas lahkunud.

+15
0
Please wait...

Postitas:
astorias

Ära vaata siis?

+1
-6
Please wait...

Postitas:
Kalli ema

Ma täiesti hämmingus, kui palju on filmil “Vehkleja” fänne võõrsil. Täiesti oma austajaskond, kes kiidavad filmi taevani ja osatäitjaid. Paljud neist tõusva päikese maalt.

Ei suuda minagi enam muretult neid filme vaadata. See pole sama nagu vaadata teisi filme, mille näitlejad täiskasvanutena või vanemaealistena lahkunud. Selgelt liiga noored inimesed surid. Kummaline on see kuidagi, et kaks noort inimest samast filmist. Lapsstaari taak vōi mis see ometi oli…

+7
-5
Please wait...

Postitas:
tervist

Kohutavalt kahju on tõesti mõlema noore inimese pärast. Need uudised läksid mulle väga hinge. Ja on jah kuidagi ebamugav tunne, et ühe filmi peaosalistest on kaks nii noores eas lahkunud.

Kahjuks noori inimesi ikka sureb. Aga mõne inimese elu jäädvustab ilma pikaks ajaks veel elavaks. Äkki vaataks sedapidi, et milline õnn, et neist jälg jäi ja nad jäävad igavesti nooreks.  Surm on loomulik asi, keegi ei tea, kuna see tabab ennast või oma lähedasi, seetõttu on hea elu väärtustada, kas või juba seetõttu, et homme on see kadunud ja pole mujal kui oma mälestustes. Just see on õnn, et neid jäädvustati, mitte õnnetus et näed film on nüüd kehva kohe, kuna näitlejad surnud.

+13
-3
Please wait...

Postitas:
eiteakes

Miikael.

Tahtsin kirjutada, et pole päris sama kui ühel juhul oli enda otsus ja teisel juhul sai raske haigus võitu. Siis hakkasin mõtlema, et ega ma ei tea ju, mis raske haigus see oli ja ega see “enda otsus” ka lihtsalt nüüd mõtlesin nii teha pole, depressioon on ka raske haigus.

Väga kurb kui nii noorelt elutee katkeb, ei suuda (ega tahagi) ennast nende laste vanemate rollis ette kujutada. Ikka tahaks ju parimat lastele.

+20
-1
Please wait...

Postitas:
Apunane

Ma täiesti hämmingus, kui palju on filmil “Vehkleja” fänne võõrsil. Täiesti oma austajaskond, kes kiidavad filmi taevani ja osatäitjaid. Paljud neist tõusva päikese maalt.

Ehk sellepärast et see pole lihtsalt film, vaid elulugu:

https://www.ohtuleht.ee/665980/peeter-nelis-vehkleja-peategelane-on-vaga-isa-moodi

+1
0
Please wait...

Postitas:
Apunane

Miikael.

Tahtsin kirjutada, et pole päris sama kui ühel juhul oli enda otsus ja teisel juhul sai raske haigus võitu. Siis hakkasin mõtlema, et ega ma ei tea ju, mis raske haigus see oli ja ega see “enda otsus” ka lihtsalt nüüd mõtlesin nii teha pole, depressioon on ka raske haigus.

Väga kurb kui nii noorelt elutee katkeb, ei suuda (ega tahagi) ennast nende laste vanemate rollis ette kujutada. Ikka tahaks ju parimat lastele.

Ma kardan, et ka neiul oli depressioon. Depressioon on raske haigus. 😪 Ema ju eitas nii vähki kui koroonat ja ütles, et pole valmis sellest rääkima veel. Ja veel lause, et kahju et Liisi ei näe kui palju temast puudust tuntakse..kui paljud inimesed tema pärast kurvastavad.

Miikaeli ema juttu kuulates, nutsin kaasa. Kuulsusega kaasnevad tõusud ja mõõnad. Mõlemad noored olid väga tegusad ja emotsionaalsed. Miikael tundiski end kord taevas, kord jälle  kasutuna. Tal olid õhtuti paanikahood ja ta lõikus ennast. Liisa lõikas oma juuksed maha… Kohutavalt kurb,  nõustun teema tegijaga. Mina ka ei suuda neid filme vaadata.

Olen ühte oma last näinud depressionis ja paanikahoogudes,  kes veel on, teab,  kui palju haiget teeb lapse valu. Me tulime koos sellest välja, aga jälje on see jätnud. Õnneks oleme väga lähedased. Ma olen olemas öösel ja päeval, seda kõikide oma laste jaoks. Ja ega see hirm ei kaogi päriselt ära…

+30
-13
Please wait...

Postitas:
jäätee

No just. Ükskord võiks üldine arusaamine ometigi selleni jõuda, et vaimne tervis on samamoodi tervis nagu füüsiline ja mõlemaga on seotud rasked haigused. Depressioon on kahjuks väga raske haigus, mis võib lõppeda surmaga. Ei tea tõesti neiu lahkumise täpsemat põhjust, aga noormees lahkus siiski samuti raske haiguse tõttu.

+21
0
Please wait...

Postitas:
roonja

No just. Ükskord võiks üldine arusaamine ometigi selleni jõuda, et vaimne tervis on samamoodi tervis nagu füüsiline ja mõlemaga on seotud rasked haigused. Depressioon on kahjuks väga raske haigus, mis võib lõppeda surmaga. Ei tea tõesti neiu lahkumise täpsemat põhjust, aga noormees lahkus siiski samuti raske haiguse tõttu.

Täitsa nõus! Lisaks depressioonile võib haiguseks nimetada ka anoreksiat, alkoholismi, narkomaaniat. Need on kõik tegelikult haigused, mida inimesed kipuvad seostama pigem inimese enda valikuga/laiskuse/lolluse/lodevusega. Aga ei, need kõik on psüühikast alguse saanud haigused.

P.S. Rääkisin praegu üldiselt. Paluks mitte seostada seda juttu lapsnäitlejatega.

+17
0
Please wait...

Postitas:
kata85

https://www.ohtuleht.ee/665980/peeter-nelis-vehkleja-peategelane-on-vaga-isa-moodi

Kas ma olen ainus, kes ei suuda seda filmi vaadata kauem kui 10minutit? Lihtsalt nii igav…

Aga nendest noortest näitlejatest kahju. Noorte puhul on eriti raske leppida v aru saada miks, sest neil tegelikult terve elu elamata

+3
-12
Please wait...

Postitas:
sentinel

Kas ma olen ainus, kes ei suuda seda filmi vaadata kauem kui 10minutit? Lihtsalt nii igav…

tundub, et oled ainus jh

+13
-2
Please wait...

Postitas:
macarena

kommentaar eemaldatud.

Kust sa sellist infot tead?

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Mahvalda

Kommentaar eemaldatud.

No tunned ennast nüüd targa ja tähtsana?

+4
-9
Please wait...

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ei taha enam kunagi vaadata “Väikelinna detektiive”