Esileht Ilu ja tervis Ei saa abi perearstilt

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Ei saa abi perearstilt

Postitas:

Probleem seljavaludega juba teine aasta. Käisin taastusraviarstil, soovitati võimelda. Võimlen juba ca kaks aastat aga kasu ei midagi. Valuvaigisteid olen proovinud, määrinud jne kasu ei midagi. Seljavalu on nii tugev, et mingi hetk ei saa liigutada, pigem meenutab see närvivalu. Närviarst tegi pildi aga tema arvates kõik korras. Asi läheb aga aina hullemaks:( Nüüd tekib juba olukordi kus ei saa püsti, sest liigutada ei saa, nii valus on, öösel magades keerad külge ja alati pole kindel kas saadki, katsudes on selg valus.
Kõige selle peale perearst soovitab rahus tasulist taastusravi arsti. Üsna uskumatu, sest ise ei viitsi ta üldse uurida ja siis peaks leidma töötuna selleks raha, et tasulise taasturravi arsti vastuvõtul käia. Mida teha?:((

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.04 14:10; 09.04 11:06; 10.04 07:39; 11.04 07:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik arstid on tasulised, lihtsalt mõned sinu arstilkäimised peame meie kõik siin ühiselt kinni maksma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Probleem seljavaludega juba teine aasta. Käisin taastusraviarstil, soovitati võimelda. Võimlen juba ca kaks aastat aga kasu ei midagi. Valuvaigisteid olen proovinud, määrinud jne kasu ei midagi. Seljavalu on nii tugev, et mingi hetk ei saa liigutada, pigem meenutab see närvivalu. Närviarst tegi pildi aga tema arvates kõik korras. Asi läheb aga aina hullemaks:( Nüüd tekib juba olukordi kus ei saa püsti, sest liigutada ei saa, nii valus on, öösel magades keerad külge ja alati pole kindel kas saadki, katsudes on selg valus.
Kõige selle peale perearst soovitab rahus tasulist taastusravi arsti. Üsna uskumatu, sest ise ei viitsi ta üldse uurida ja siis peaks leidma töötuna selleks raha, et tasulise taasturravi arsti vastuvõtul käia. Mida teha?:(([/tsitaat]

Sinul on õigus saada perearstilt erinevate arstide juurde saatekirju! Tasulisse võib ta ise minna:)
Mu õel oli 10 a tagasi selja op mis tehti mustamäe haiglas.Seljalüli oli paigast ära.Valud olid juba nii suured,et lõid jalga,käimine oli raske.Nüüd aasta tagasi tehti uuesti Norras selja op,aga selg valutab ikka:( Nüüd teeb jõusaalis vastavaid harjutusi,käib kiropraktiku juures ja kodus võimleb igapäevaselt.Käi erinevate arstide juures ja kuula erinevaid arvamusi.
Jõudu ja jaksu ja head paranemist!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loe siit: http://www.tiitilves.ee/seljavaludephjus/index.html

Mine tema juurde kui rahakott võimaldab, saad abi, ära kannata! Perearst kahjuks ei saagi väga teada kõiki neid asju ja kuskil on tema piirk ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jutt oli, et perearst saadab tasulisse uurimata põhjust ja rahakott ei võimalda tasulist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.04 14:10; 09.04 11:06; 10.04 07:39; 11.04 07:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma soovitan ka soojalt tiit ilvese konsultatsioone,esmane konsult oli 40 eur, aga perearstide kohta võin sama juttu kinnitada, sama asi oli mulgi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ma pean kirjutama NII, et mu rahakott ei VÕIMALDA seda? 40 eurot on meil kahe nädala söögiraha ja seda lihtsalt ei ole maksta sinna. Kaks visiiti teeb terve kuu söögiraha ja see ongi kogu raha mis järgi jääb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.04 14:10; 09.04 11:06; 10.04 07:39; 11.04 07:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sõltub prioriteetidest, kui oma tervisest pohh, siis valuta edasi ja söö see raha lihtsalt ära, kui mõtled selle peale, palju aastaid sul elada on ja et kui tahad neid elada valuvabalt, pigistad selle raha kõhu kõrvalt välja küll. valik on sinu 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toredad proriteedid küll, kui teemaalgataja võiks viimase käo arvates 2 nädalat vähemalt veepaastu pidada, siis lause \”40 eurot on meil kahe nädala söögiraha\” viitab sellele, et vähemalt üks inimene veel peaks koos teemaalgatajaga paastuma.
Teemalagatajale head nõu kahjuks anda ei oska, oleks ka pakkunud seda selgroolülide või diskide varianti, aga kui pilt näitas, et kõik korras? Äga radikuliit? Mul ühel tuttaval kunagi oli, nii et ei saanud voodistki püsti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, see on kolme inimese söögiraha ja kujuta mul ei ole POHH lapse söögist!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.04 14:10; 09.04 11:06; 10.04 07:39; 11.04 07:23;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu ja tervis Ei saa abi perearstilt

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.