Esileht Koroonaviirus COVID-19 Ei saa aru

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Ei saa aru

Postitas:
Kägu

Mille kuradi pärast ma seda jama omale sisse süstima pidin, kui see mind isegi maski kandmisest ei vabasta? Vihkan seda maski, prillid on kogu aeg udused, pea valutab, nahk punne täis.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ka ei saa aru. Pöördu igaks juhuks abi saamiseks spetsialisti poole.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen siiani seda tsirkust kaasa teinud, kodus istunud, maski kandnud vajadusel, vaktsineerinud ja isegi läbi põdenud. Nüüd aga on tunne, et aitab sellest jamast ja lihtsalt ei lähe enam sellega kaasa. Tõenäosus, et suures ventileeritud ruumis inimesest möödudes kedagi nakatan või ise nakatun ning selles osas mask midagi  muudaks, on põhimõtteliselt null. Seda enam, et ca 50% on vaktsineeritud ja teadmata suur hulk veel läbi ka põdenud. Miks ma pean enda jaoks äärmiselt ebameeldivat maski kandma, kui sellest mingit kasu ei ole? Et kaitsta neid, kes ennast ise kaitsta ei taha? Ei saa tervet ühiskonda sundida elama nende üksikute järgi, kes lihtsalt ei saa. Meil on olemas vajadusel kojuveoteenused ja sotsiaalabi, kui inimene kardab ega saa vaktsineerida. Ma tean, et vaktsineerituna saab nakatuda ja nakatada, kuid passikontrolliga kohtades võib ju ometi maskita olla.
Plastikust kilekottide kasutamist ja joogikõrte kasutamist piirame, kuid samal ajal tekitame kordades suuremas hulgas prügi mingite ebavajalike maskidega.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Ei saa aru