Esileht Beebi ja mitmikud Ei saa enam aru mis teda öösiti vaevab-palun nõu

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Ei saa enam aru mis teda öösiti vaevab-palun nõu

Postitas:

Tere hommikust

Nimelt on minul selline mure, et juba 4.ööd järjest ärkab laps ülesse teise söömise ajal ehk siis kas kell pool 3 või pool 5 ning on 2 tundi üleval. Jutustab rõõmsalt, siputab ja püüab oma jalgu. Peale söötmist üritan teda uuesti magama kussutada ( tund aega) kuid tulutult. Täna öösel ärkas pool 3, kussutasin tund aega kuid magama ei jää, panin voodisse ja jutustas seal veerand 5-ni, siis kussutasin ja jäi lõpuks pool 5 magama. Väga kurnav on see. Päeval ka temaga magada ei saa, sest ta magab ainult 40 minutit (ka vankris), vahest kussutamisega saan ta magama tunniks. Hambaid veel ei ole, kuid päeval sügab meeletult igemeid küll aga öösel ei tundu, et see teda segaks. Kas kellegil veel sellist kogemust on? Kas see on lihsat ealine iseärasus või mis? Väga kurnavaks on see olukord läinud:(

Aitäh teile kes nõu annavad:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõu mul ei ole, ma vaevlen sama asjaga juba rohkem kui 4 kuud. Ilma naljata, algas, kui laps oli 3-kuune, praegu 7,5. Laps iga öö mitu tundi üleval. Ärkab, jutustab, siputab, püüab varbaid – ühesõnaga lõbustab end ise, kuni nälg peale tuleb, ära väsib vmt, nii et lõpuks nutma hakkab. Ise ma temast siis välja ei tee, teesklen magajat ja loodan, et äkki sahmib end uuesti magama, aga seda on üliharva juhtunud. Kui juba üleval on, siis mitu tundi. Hambaid on suus 3, viimane kuu pole ühtegi lisandunud, ärkamised aga ikka samad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli lapsega sama teema, umbes sama vanalt. Lõpus andsin alla, kolisin elutuppa (et meest ei segaks), panin lapse lamamistooli ja vaatasin pool tundi Sopranosid (tuli öösel telekast). See kestis vist umbes nädala jagu, enam nii täpselt ei mäleta. Sis lõppes ära ja enam pole sellist öist ülevalolekut olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama lugu 6 kuusega, enam ka ei tea mida teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Esimene laps otsustas u 5-6k vanuselt, et nii tore on ärgata 4-5 ajal. Ei aidanudki midagi. Tõusin ise ka, rääkisime, sõime, vahetasime mähet. Ei mäleta täpselt kaua ta jaksas korraga üleval olla, aga kui aeg oli täis jäi uuesti magama. Kuigi kell oli juba nii palju, et oleks aeg endal üles jääda ja toimetama hakata, jäin ise ka uuesti magama. Mingil ajal muutis ta oma unereziimi ja kõik loksus paika.

Ühe lapsega veel saab nii, et magad, millal lapski, aga kui juba rohkem lapsi, siis vaja teisega toimetama hakata. No siis jääb see öö ikka väga lühikeseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul oli kah sama mure algul kui laps juba öö unne jäi kell 7 ja kell 11 sõi uuesti ja tahtis magama jääda aga mina hakkasin mässut vahetama ja ajasin ta une pealt ära ja kui kell 12 sai tuli lapsel uni peale ja magasime ilusti oma öist und vahepeal muidugi sõi.äratus oli meil kell 8.kui lapsel uni ära läheb ei tohi mingil juhul tuld põlema panna öösel muidu laps jääb arvama et ongi õige aeg ärkata kunas valge on.tuleb jälgida kunas laps öö unne jääb kui liiga vara siis õhtu kuidagi tal rõõmsalt uni ära ajada.ega ma ise kah tark pole kunas esimene laps ja alles 2 kuune aga olen ka ise selles osas nõu saanud ja minul on see nüüd hästi läinud ja ööse magab ilusti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mul oli kah sama mure algul kui laps juba öö unne jäi kell 7 ja kell 11 sõi uuesti ja tahtis magama jääda aga mina hakkasin mässut vahetama ja ajasin ta une pealt ära ja kui kell 12 sai tuli lapsel uni peale ja magasime ilusti oma öist und vahepeal muidugi sõi.äratus oli meil kell 8.kui lapsel uni ära läheb ei tohi mingil juhul tuld põlema panna öösel muidu laps jääb arvama et ongi õige aeg ärkata kunas valge on.tuleb jälgida kunas laps öö unne jääb kui liiga vara siis õhtu kuidagi tal rõõmsalt uni ära ajada.ega ma ise kah tark pole kunas esimene laps ja alles 2 kuune aga olen ka ise selles osas nõu saanud ja minul on see nüüd hästi läinud ja ööse magab ilusti.[/tsitaat]

Minu meelest on äärmiselt rumal mõte last äratada, kui ta on ööunne jäänud. Tihti ei jää ta just peale seda enam korralikult magama. Pealegi nii väikese lapse ideaalne magamamineku aeg ongi kella 19-20 paiku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud Ei saa enam aru mis teda öösiti vaevab-palun nõu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.