Esileht Koolilaps Ei saa kokkuleppele lapsele kooli valimisel

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Ei saa kokkuleppele lapsele kooli valimisel

Postitas:

Täiesti haige argument lapse isal. Kui uuest naisest lahku lähevad ja ta endale uue naise leiab, siis vahetab ka salaja ekoolis teie ühise lapse kooli ära või, et uue naise lapsega samasse kooli saaks? Nii jõuab laps põhikooli lõpuks pooled Tallinna koolid läbi käia.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

need koolid ei ole teineteisest 200m kaugusel. KSG algkooli osa asub Kivimurru tänaval, 21. koolist ikka üsna kaugel.

Ma arvan, et mõeldi, et teekonna pikkus lapse registreeritud elukohast on 200 m võrra erinev, mitte, et kaks kooli on kõrvuti (vanasti Õismäel oli, aga ma ei tea, kas tänapäeval üldse Tallinnas sellist piirkonnakoolide varianti oleks).

Ma ei oska muud arvata, kui Teemaalgatajat toetada – kärgpere laste samasse klassi panek ei ole hea mõte. Kui klapivad, piisab sõpruseks ka kahest nädalast kuus koos elamisest, rääkimata juhust, kui koolide vahel on tasemevahe.

Mida HAst öeldi, kas õnnestus isa-poolne isetegevus vaidlustada või arvavad nad, et see on pere siseasi ja neisse ei puutu?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Variant võib olla veel Westholm vs Pelgulinna.
Mitte et see oluline oleks hetkel, mis koolidega tegu on. Aga mulle tundub, et kolm sellist koolide paari on meil tallinnas, kus koolid lähestikku ja üks neist populaarne ja teine mitte nii väga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.03 15:30; 03.03 19:06; 03.03 22:13; 04.03 09:42; 05.03 17:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis vahet sellel on, et laps on pool aega isa ja pool aega ema juures? Ametnikud võtavad kooli määramisel aluseks selle aadressi, mis lapsele on rahvastikuregistris elukohaks määratud. Kui 200 m lähemal olev kool on ülerahvastatud, siis võidakse määrata sellest järgmisse. Ja muuta ei saa seda ei isa ega ema ja see, kumb avalduse tegi või mida sinna kirjutas ei mängi mingit rolli.

Kui on lähestikku 2 kooli, aga üks neist popp ja teine mitte ning kui sinna teise laekub vähe avaldusi, aga esimesse rohkem kui kooli lapsi mahub, siis on ju väga lihtne määrata teise kooli kõik need, kes sinna ise soovi avaldasid. Muidu ei peakski ju mingeid avaldusi esitama.

Vahet ei ole, kas avaldus tehti või mitte või mida sinna kirjutati. Laps suunatakse oma rahvastikuregistri järgsele aadressile lähimasse kooli. Kui lähim kool on ülipopp, võidakse suunata järgmisse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.03 13:21; 05.03 17:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahet ei ole, kas avaldus tehti või mitte või mida sinna kirjutati. Laps suunatakse oma rahvastikuregistri järgsele aadressile lähimasse kooli. Kui lähim kool on ülipopp, võidakse suunata järgmisse.

Seda ma ju räägingi. Kui lähim kool on popp ja sinna tahavad kohti rohkem lapsi kui mahub, siis ei hakatigi sinna kooli määrama neid lapsi, kellele see küll on lähim, aga kellel on avaldus esitatud mõnda kaugemasse ja mitte nii poppi kooli.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.03 13:49; 03.03 20:39; 04.03 10:14; 04.03 17:30; 05.03 17:37;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Koolilaps Ei saa kokkuleppele lapsele kooli valimisel