Esileht Pereelu ja suhted ei saa lahutusest üle :(

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: ei saa lahutusest üle :(

Postitas:

Mul on lahku minekust möödas juba 3 aastat. Olen tegelikult üksi olnud oma kolme lapsega 4 aastat. Mees elab uue naisega. Ja ma ei saa sellest üle, muutkui nutan ja tahan teada kuidas mehel läheb. Näen teda päris tihti, ta ikka käib laste järel, tuppa sisse kunagi ei tule. Minuga suhtleb sõbralikult, katsun alati samaga vastata. Mida ma peaksin tegema, et mulle ei läheks korda ja ei teeks haiget mehe tegemised. Kuidas saada lahti vihkamisest mida tunnen tema uue tibina vastu. Tunnen et see hävitab mind ennast, aga aidata ennast ei oska 🙁 Esialgu kolis mees teise eesti otsa, nüüd on koos oma uuega siin tagasi. See on nii kohutav, et jube 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.07 23:22; 11.07 23:30; 13.07 09:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tavaliselt öeldakse, et lahutusest ülesaamiseks kulub pool sellest ajast, mis oldi koos. ehk siis 10 a kooselust saab üle 5 a möödumisel

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.07 23:27; 11.07 23:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

appike, siis mul 5 aastat veel :(:(:(

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.07 23:22; 11.07 23:30; 13.07 09:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vaata asja positiivsemast poolest – JUBA 6 aasta pärast oled sa vaba ja valmis oma elu täiel rinnal nautima:) sinule jäid ju pealegi lapsed, mehel on küll naine, kuid elab ilma lasteta. tal sellevõrra raske

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.07 23:27; 11.07 23:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki kaalud ärakolimist? Saad ka kergemini üle lõpuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei lähe nii kaua aega ülesaamisest. ole nüüd :)! sellega on nii, et kuidas kellelgi ja miks on lahku mindud ja kumb läks ja miks läks. käi kas või vägisi väljas ja hangi kas või esialgu vastumeelselt uusi suhteid. nagu öeldud – viib mõtted kõrvale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See küll väga rumal jutt, et ülesaamiseks läheb pool sellest ajast mis koos oldi! Ära jumala eest seda tõsiselt võta. Kõik oleneb sinust endast.

Mul on näiteks alati aidanud see, kui olen mingi muutuse endale tekitanud, näiteks uue hobi või trenni. Uusi sõpru-sõbrannasid leidnud, väljas käinud, nt lihtsalt läksin üksi salsa-kursusele ja sealt leidsin toreda seltskonna. Keskendu olevikule ja püüa leida ja teha asju, mis on toredad ja tuju tõstavad. Niimoodi ei prae sa pidevalt oma muremõtetes ja hakkad tasapisi seda ängi unustama. Või muuda oma välimust!

Jäta lapsi pikemaks ja tihedamini mehele hoida, sellest võidad enda jaoks vaba aega. Ja kui ise oled lastega, muuda see aeg võimalikult kvaliteetseks, sest laste rõõm ja õnn teeb ka sind rõõmsamaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.07 09:19; 12.07 10:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul on lahku minekust möödas juba 3 aastat. Olen tegelikult üksi olnud oma kolme lapsega 4 aastat. Mees elab uue naisega. Ja ma ei saa sellest üle, muutkui nutan ja tahan teada kuidas mehel läheb. Näen teda päris tihti, ta ikka käib laste järel, tuppa sisse kunagi ei tule. Minuga suhtleb sõbralikult, katsun alati samaga vastata. Mida ma peaksin tegema, et mulle ei läheks korda ja ei teeks haiget mehe tegemised. Kuidas saada lahti vihkamisest mida tunnen tema uue tibina vastu. Tunnen et see hävitab mind ennast, aga aidata ennast ei oska 🙁 Esialgu kolis mees teise eesti otsa, nüüd on koos oma uuega siin tagasi. See on nii kohutav, et jube :([/tsitaat]
See on sellepärast, et sul uut suhet pole. Miks ei ole?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See jutt on jama jah, et läheb pool aega sellest mis koos oldud. Ma olin 20a abielus ja lahutusest üle saamiseks läks 6-7 kuud, nüüd on veidi üle aasta möödas ja suudan oma eksi võtta nagu igat teist meest kellega hästi läbi saan. Esimesed kuud olid rasked, edasi läks aina kergemaks. Lahutuse algatajaks olin mina.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]See jutt on jama jah, et läheb pool aega sellest mis koos oldud. Ma olin 20a abielus ja lahutusest üle saamiseks läks 6-7 kuud, nüüd on veidi üle aasta möödas ja suudan oma eksi võtta nagu igat teist meest kellega hästi läbi saan. Esimesed kuud olid rasked, edasi läks aina kergemaks. Lahutuse algatajaks olin mina.[/tsitaat]

Ma olin ka lahutuse algatajaks ja mingit ülesaamise valu absoluutselt ei olnud. Vastupidi, tundsin ennast nagu oleks tohutu koorem mu pealt maha langenud. Elukvaliteet (vaimne) muutus paugupealt superheaks. Ei mingeid pingeid ja mehe mossitamise talumist enam. Ainus asi, mille pärast vahel põen on see, et miks ometi ma juba 10 aastat tagasi lahku ei läinud, vaid hambad risti laste pärast abielus edasi olin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.07 09:19; 12.07 10:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina sain oma 12 aastasest kooselust üle küll ülikiiresti, nii 3-4-5 kuuga oli mul juba olukord, kus suutsin, täiesti ilma pingutamata, inimese kombel eksiga suhelda.
Siinkohal suur kummardus mu sõpradele, kes ei lasknud mul koju norutama jääda. Igale poole üritustele nad mu kaasa vedasid, isegi siis, kui ma valetasin endale peavalu külge või siis kõhugripi.
Mõnikord oli lausa piinlik, et kõik tahavad toeks olla, nagu ma oleks keegi erivajadustega inimene.
Muidugi lahkumineku põhjus oli ka selline, et teisiti ei olekski saanud, kuna meie suhtes olid mehega ka varem probleeme (mehe truudusetus ja alkolembus) siis i-le pani täpi see, kui ta täis peaga hakkas auto võtmeid mult nõudma ja ma ei andnud ja siis sain elus esimest ja loodan, et viimast korda, natuke tappa.
Siis koputas mul vist mõistuse pähe ja lõpetasin kohe selle suhte.

P.S. mees sai siis ikkagi need võtmed ja kui ta väravast välja keeras, helistasin kohe politseisse, andsin auto andmed ja suuna, kuhu auto liikus (ma arvasin, et tean kindlalt kuhu ta läheb), aga kahjuks pääses ta tookord puhta nahaga ja politsei teda kätte ei saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sa oled oma negatiivsetesse tunnetesse kinni jäänud. segu ahastusest, solvumisest, pettumisest, vihast, häbist, valust – no kõik need, mis lahutusega kaasas käivad… mees jättis su maha ja valis teise?
õnn ja rõõm on sinu enda sees. leia see üles! mitte keegi ei ela sinu elu sinu eest. püüa tasapisi oma mõtteid suunata (algul on see raske ja võib tunduda isegi naeruväärne): võtan ise vastutuse oma elu eest, võtan möödunud suhet kui õppetundi, elu on ilus, elul on veel mulle midagi pakkuda, olen armastatud. mind aitas ka see, kui mõtlesin, et kõik inimesed mu elus on mulle midagi õpetama tulnud ja et kõigil asjul siin elus on algus ja lõpp. keskendu iseenda elule, mitte eksi omale. käi õues, hinga sügavalt värsket õhku, leia endale igas päevas midagi ilusat, mille üle rõõmu tunda. avasta maailma ja iseennast.
esimene samm muutuseks on tehtud:-) – sa tunned, et tahad oma valust välja. usu, sa suudad seda – minevikku ei saa enam muuta. aga nüüd saad sa tegutseda nii, et tulevik oleks teistsugune. on ka päris mitmeid raamatuid, mida võiks lugeda – mis aitaks natuke rohkem enda sisse vaadata (võin soovitada). rõõmu ja jaksu sulle!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.07 13:32; 23.07 10:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka ei saa kuidagi üle aasta tagasi toimunud lahkuminekust. Olen rakendanud enamus nõuanded. Läksin trenni, kooli, naasin 1 aastase lapse kõrval tööle. Isegi silmarõõm oli. Palju sõbrannasi, kellega alati lõbus. Naeran palju ja olen positiivne, aga õhtuti nutan meie untsu läinud suhet. Tagasi teda ei taha, kuna minuga oli ta halb mees. Praegu elab ta meist kaugel oma uue naisega kes tekkis umbes 1 kuu peale lahkuminekut. Ta totaalselt uue naise talla all ja eluga rahul pole( tema parima sõbra naine, minu sõbrants ja vahest sealt infot tuleb) ,isegi pojaga keelatakse niiakaua suhelda kui suhtlus läbi minu käib( poiss alles 2-ne) ja siis teeb seda salaja. Mina hoidsin meest nagu kullatükki, tegin kõik ette taha( vist see viga oligi) andsin talle nö. oma aega ja privaatsust, praegu omatakse tema suhtlusest telefoni teel ja netis täieliku ülevaadet. Ometi mind kodus sõimati, mingit hellust polnud, peteti mind , terroriseerit, kahtlustati alusetult jne.. Ja see mind nutma ajabki, et oleks võind meil ju ilus elu olla aga mind ta ei armastanud aga netist näen nende teineteise vahelisi armastuse avaldusi. Aga hommikul tõusen ja vaatan peeglisse, naeratan ja sisendan, et ta polnud mind väärt ja leidis omale väärilise partneri. Oota ka aega millal täielikult temast vabaks saan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suured tänud kõigile vastajatele ja tänud heade soovida, soovituste est. Eks ikka jah mina ise saan oma elu muuta, aga nii raske on vahest. Hea on kuulda, et kerge ei ole kellelgi–see annab lootust, et teised on hakkama saanud, saan mina ka. Aga uut, ma ei tea, pole osanud kuskilt otsida ja ei taha ka, see lahku minemine oli väga valus ja keegi ei meeldi ka 🙁 Ma ei kujuta ette, et mingi võõras mees ütleb midagi minu lastele ja kindlasti ei suuda keegi armastada võõrast last nii nagu enda oma. Ma ei taha et lapsed jälle haiget saaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.07 23:22; 11.07 23:30; 13.07 09:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh teema eest. Loen ja püüan ka midagi kõrva taha panna, sest meil on lahutusest 6 aastat möödas, aga üle ei ole ma siiani saanud. Läbi käime laste pärast, aga just see rebib kogu aeg haavad lahti. Näen ja kuulen siis, kuidas temal läheb, kus käib, mida teeb. Ja siis mõtlen – jah, kadedusega – et see kõik oleks pidanud olema koos minuga. Tunnen siiani, et mind reedeti. Kahjuks kandub minu suhtumine ka lastesse. See kõik oleks võinud olemata olla. Uus suhe? See ei ole ju võimalik, kui inimene on sisemuselt katki. Ei ole mitte midagi uuele pakkuda, ainult hingevalu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mind aitas omal ajal psühholoogi juures enda tühjaks rääkimine.käisin seal ca pool aastat järjest. käisin ka trennis tihedasti, lapsed olid seni isaga.sõbrannasid mul on, aga pidevalt neid oma juttudega ei tahtnud tüüdata.
ka oli mul peale lahutust paar lühiajalist suhet, selleks et end naisena tunda. neid mehi ma oma lastele ei tutvustanud.nüüdseks on möödas 10 aastat lahkuminekust, selle ajaga on palju muutunud. mul on juba 7 aastat uus ja õnnelik kooselu, kusjuures partner on sobivam kui minu esimene mees oli. eksiga näeme harva, ta ei viitsi isegi lastega suhelda või suhtleb nendega otse, mitte läbi minu.mingid olulisemad otsused nagu suurte asjade ostmised, koolivahetused oleme koos läbi arutanud aga sellest rohkem me ei suhtle.
teemaalgatajal soovitan vaadata edasi, st minna eluga edasi nii, et oled uuele avatud mitte ei nuta vana ja halba suhet taga. ja proovi mitte mõelda sellele mis oleks võinud olla. minu eks elab juba 10 a koos uue naisega, neil on lapsed.seega ju pidi nii minema. lastest on muidugi kahju, neil oli ka raske ja on siiani.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aitäh teema eest. Loen ja püüan ka midagi kõrva taha panna, sest meil on lahutusest 6 aastat möödas, aga üle ei ole ma siiani saanud. Läbi käime laste pärast, aga just see rebib kogu aeg haavad lahti. Näen ja kuulen siis, kuidas temal läheb, kus käib, mida teeb. Ja siis mõtlen – jah, kadedusega – et see kõik oleks pidanud olema koos minuga. Tunnen siiani, et mind reedeti. Kahjuks kandub minu suhtumine ka lastesse. See kõik oleks võinud olemata olla. Uus suhe? See ei ole ju võimalik, kui inimene on sisemuselt katki. Ei ole mitte midagi uuele pakkuda, ainult hingevalu.[/tsitaat]
täpselt nagu minu kirjutatud.. Minu suhtumine küll lastesse ei kandu, hoian kõik enda sisse. Samas näen küll, et lapsed on murelikud, et mina nii õnnetu olen. Mind ajab see nii tigedaks, et uue naisega tehakse palju asju koos, nii tore ja vahva elu. Aga kaasaks siis vähemalt lapsedki, jääks mulle ka natuke vaba aega.. Aga ei, laste kaasamine ju võtaks neilt finantsvõimalusi ja vabadust vähemaks..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aitäh teema eest. Loen ja püüan ka midagi kõrva taha panna, sest meil on lahutusest 6 aastat möödas, aga üle ei ole ma siiani saanud. Läbi käime laste pärast, aga just see rebib kogu aeg haavad lahti. Näen ja kuulen siis, kuidas temal läheb, kus käib, mida teeb. Ja siis mõtlen – jah, kadedusega – et see kõik oleks pidanud olema koos minuga. Tunnen siiani, et mind reedeti. Kahjuks kandub minu suhtumine ka lastesse. See kõik oleks võinud olemata olla. Uus suhe? See ei ole ju võimalik, kui inimene on sisemuselt katki. Ei ole mitte midagi uuele pakkuda, ainult hingevalu.[/tsitaat]
Ennast aidata saad ainult sina ise. Küsimus on valikutes – kas sa tõesti tahad OMA elu nii elada? Sinu üks ja erakordne elu! Meie mõtted on reaalsed – nii nagu mõtled, nii on. Kui mõtled mind reedeti – siis seda tunnet sa \”toidadki\” (tegelikult oma ego). Mitte ükski inimene ei ela sinu eest. Ainult sina ise saad vastutada oma tunnete ja õnnelik-olemise eest. Selleks, et õnnelik olla, ei pea üldse kedagi kõrval olema. Kõik saab alguse SINUST! Katsu tasapisi oma mõtteid muuta – uuri, kus see kadedus ja reetmine sinus pesitseb. Kuidas need tunded välja näevad – siis on võimalik ka neid tasapisi vabastama hakata. Ole tänulik elu eest. Ole tänulik kogemuste eest. Ja soovi oma ellu muutusi – need viivad edasi. Soovi õppida. Sa ei tea, mida elul sulle veel pakkuda on! Kas sa tõesti tahad – piltlikult öeldes – nurgas kopitada, kui värsked tuuled sinust mööda puhuvad?
Rõõmsaid mõtteid! Edu! Õpi ja arene! Usu, su ülejäänud elu on seda väärt. Su lapsed on seda väärt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.07 13:32; 23.07 10:34;
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Pereelu ja suhted ei saa lahutusest üle :(

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.