Esileht Väikelaps ei saa lapsi magama

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: ei saa lapsi magama

Postitas:

olen täiesti ahastuses juba…mingi aeg hakkas trall pihta, et lapsed ei kuula sõna ja tulevad uuesti üles, kui olen neid magama pannud…ei tea enam mida teha…eil oli reziim, et kell 21 läksid magaa ja kõik…vaikus oli majas…nüüd on kõik metsas! ei tea kuidas seda taastada. lapsed 3,6 ja 1,10 mitte midagi ei aita…olen kik ära proovinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 22:24; 02.02 11:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pane nurka, aitab hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

üleväsimus? Proovi varem!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil käib praegu teist päeva pulgakast suurde voodisse harjutamine ja nagu arvata oli, lasi poiss esimestel ühtutel igal võimalusel voodist putket. Tegin nii, et lugesime koos õhtujutud ära ja panime raamatud puhkama. Siis teki alla ja tuli kustu. Ise istusin veel 5-10 min voodi kõrval maas. Ta aegajalt tsekkis, kas ma ikka olen kohal (tuba täiesti kottpime). Läksin alla ja 10 min pärast kuulen, et nahistab uksega. Läksin üles ja taas samamoodi – juhatasin ta voodisse tagasi, sest ta ise ei näinud ja istusin 5 min põrandal. Siis alla tagasi ja nii käitusin ka kolmas kord. Selleks ajaks oli ta juba üsna väsinud, et kui oma 5 minutit olin voodi kõrval ära istunud, siis ta ei jaksanud/viitsinud enam neljas kord kondama minna ja jäi kenasti magama. Meil see istumine töötab, sest kohe alguses ta ei julge justkui kohe välja ronida, aga on erinevaid õhtuid. Mõnikord üleväsimusega ei aita see ka ja ta on täitsa jultunud ja laseb pidevalt voodist jalga. Tuleb olla lihtsalt järjekindel ja mis peamine – mitte närvi minna!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen pannud nurka…ei aita.noorem ei seisagi seal üldse. eile siis umbes 11.30 ajal olid ikka veel üleval, kuigi käisin mitu korda panin magama. kui idagi ei aidanud, läksin siis väiksema kõrvale pikali…meil nari voodi ja väiksem üleval. ei tea üldse, kas see lastenari kannatab täiskasvanud kaalu? igatahes jäi ta magama u 5-10 minutiga. aga kell 2 öösel oli jälle üleval…

olen proovinud nii varem magam panna, kui ka hiljem.midagi ei aita.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 22:24; 02.02 11:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

äkki aitab, kui neid ette motiveerida – lubada midagi toredat hommikuks? Kui väga riidled ja nurka paned, siis kütab see neid veel rohkem üles, on minu kogenus.

Või siis proovige ka ise mõni õhtu koos lastega magama minna – kasvõi teeseldes. Neil hakkab loodevatasti igav kui maja pime ja pole kedagi, keda närvi ajada 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil hakkas väga hästi toimima see variant, et lihtslt otsustasime ka peale õhtusööki last väljas väsitamas käima hakata. Müttas tund kuni poolteist lumahangedes ja vajus peagi voodisse.
Praeguste ilmadega pole see kahjuks võimalik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Väikelaps ei saa lapsi magama

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.