Esileht Pereelu ja suhted Ei saa neiust aru!

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Teema: Ei saa neiust aru!

Postitas:

Tervitus!

Räägiks omaltpoolt ühe loo, samas küsimas ka arvamust, pigem on suunatud küsimus naistele!
Sai tutvutud toreda ja kena neiuga läbi tutvuse. Alguses oli kõik väga tore, jutukas suhtlus, avastasime, kui ühesugused inimesed me oleme, vaat, et hingesugulased jne. Esimene reaalne kohtumine oli tore. Jalutasime rannas päikseloojangu ajal, tegin mälestuseks loojangust pildi, meie esmakohtumise puhul. Õhtu lõppedes läksin õe juurde ööseks, sest ma elan natuke kaugemal kohtumispaigast, ehk ma ei ela tema kodulinnas. Järgmine päev saime jälle kokku, käisime loomaaias, käest kinni jne. Õhtu jõudis kätte kiirelt, teatud põhjustel ma enam õe juurde ööseks jääda ei saanud aga samas linnas oli mul järgmine päev vaja minna sünnipäevale. Neiu poolt tuli pakkumine, et võib enda juurde võtta ja diivanile magama. Mõtlesin, okei, miks-mitte, ma ei pea ju sõitma niisama edasi tagasi. Kõhud olid mõlemil tühjad, otsustasin, et viin ta sööma kuhugi, aga jõudsime arvamusele, et koos midagi teha tema juures, oleks vahvam. Nii me shoppasime toidupoes ja ossime vajalikud toiduained ja tegime toreda õhtusöögi, mida nautisime. Järgmine päev, teada saades vahepeal, et ta otsib ühte raamatut aga pole leidnud. Ma vahepeal googeldasin ja juhuslikult leidsin raamatu ühest poest, mis oli natuke eemal veedetud koha linnast, tõin vabanduse, et pean ära käima. Panin auto käima ja ossin raamatu ära, tagasi tema juurde minnes ossin veel 5 pikka ilusat roosi. Saime kokku, tegin talle üllatuse koos roosidega.
Nüüdseks internetis on neiu aktiivne jne, mis eriti viimasel ajal olen tähele pannud, ta otsib kergelt ülesse tüli või draamat, mis jääb ka väga arusaamatuks. Aga mina üritan ikka reaalselt rohkem kohtuda jne. Aga tema, leiab viimasel hetkel mingi põhjuse või vabanduse, et ei saa kohtuda. Nimelt, ma ei saagi nüüd aru, kas naine mängib või ta siiski reaalselt pole siiski huvitatud minust? Või siis olen talle igavuse peletamiseks mänguasi? Või ta ei suuda viisakalt mulle öelda, et ma pole sinust siiski huvitatud, kui poissõber või mees. Olen päris elus küllaltki aktiivne mees, teen sporti – käin palju jooksmas, jalutamas matkaradadel, pildistan loodust ja tegelen hobikorras motoga (sõidan bike-ga ja krossimootorrataga). Aga ma leian ja leiaks siiski teamajaoks aega alati, alati saab ju planeerida jne. Aga ma tõesti ei istu iga sekund telefonis, messengeris. Tegelikult olen vastu igasugu Facebooke ja Messengeri elule nutitelefonis. Ühtlasi sai Messenger pandud tema pärast, kuna tuli lause: “ilma sinuta päeva otsa mitte suhelda, on meeletult igav”. See lause jäigi nüüd kummitama ja mõtlen, kas tõesti eksisteerin talle ainult igavuse peletamiseks?
Olles ise lahku läinud pikast suhtest 1,5 aastat tagasi, mis kestis 10 aastat. Olen jõudnud järeldusele ja tundele, et ma ei ole üksi elav inimene ja otsin enda ellu soojust, perekondliku elu. Olen valmis edasi liikuma uue elu alustamisega. Aga kurat, nüüd ongi nii, et saa siis aru, mis toimub. Hetkel ongi selline seis, kas liikuda edasi uuele jahimaale või mitte.
Ise siiski kaldun arvama, kui ikka tegelikult väga tahetakse, siis piire ja vabandusi pole olemas!?
Või on asi minus, olen äkki liiga peale tükkiv?
Ootaks arvamusi ja mõtteid!

Parimat, soovides!

+6
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.08 16:17; 11.08 17:45; 12.08 09:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõlab nagu delfi artikkel..

+14
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa parem räägi, mis teemadel need draamakiskumised on? Üldiselt on naistel tendents vinguda teemadel, mis neid häirivad ja meestel tendents vingumist ignoreerida, kuna nende meelest on tegu ilmse pseudoprobleemiga. Draamateema reedab kitsaskohad ära.

Muus osas arvan, et oled liiga pealepressiv jah. Tüdruk tajub ära, et tahad liiga kiiresti ja liiga kaugele jõuda ning vajutab selle peale pidurit. Anna talle rohkem hingamisruumi. Muidu tundud tore mees olevat – siht paigas ja lastetuba korralik olnud.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

Oled liiga pealetükkiv ja tahad liiga kiiresti edasi liikuda.
Sinu väljend “liikuda edasi uuele jahimaale” viitab sellele. Oled naisejahil ja see paistab välja.
Teine võimalus on ka, et hakkasite messengeris suhtlema ja neiu ehmatas ära, sest Sul pole komad õiges kohas, on kokku-lahku kirjutamise vigu, ossid talle lilled ja otsid enda ellu perekondliku elu. Äkki on eesti keele grammatika suhtes tundlik (mina nt olen).
Ilmselt neiu ei tea isegi, mida Sinust arvata. Anna aega talle.

+20
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See salaja teises linnas käimine ja raamatu sebimine ja mingid pikad roosid sinna juurde on meeleheitlik ja ülepingutatud. Mulle kui naisele see ei meeldiks ja muudaks selliselt käituva mehe kergelt eemaletõukavaks.
Ossin lilled, peale tükkiv…mnjah. See grammatikateema võib ka tõesti oluline olla, kui naine on intelligentne ja haritud.

+18
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 17:05; 12.08 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjavigadest rääkides, siis ühe noore mehe kohta üsna loetav tekst. Ei usu, et see määrav oli. Mis aga muidu neiu põiklemisse puutub, siis võimalikud variandid on
a) ehmatasid neiu oma aktiivse olekuga ära. Kui nii, siis võib olla juba hilja, aga võib ka piisata, kui annad aega neiule atra seada.
b) neiu tegelikult polnud juba alguses nii väga huvitavad, aga kuna sina olid tema pärast lausa teisest linnast kohale tulnud, pidi ta viisakaks võõrustajaks jääma ja neiu pelk viisakus võis sulle tunduda kui positiivne tagasiside. Selle variandi puhul on rong läinud.

c) on ka võimalus, et neiu ongi selline mängija ja lollakate testide tegija, et sind proovile panna, aga sel juhul mõtle, kas sa sellise loomuga neiut üldse tahaksidki. Eriti, kui otsid tõsisemate plaanidega suhet. Eestlased on niigi suhtlemispuudelised ja siis veel otsa mingid mängud, et arva ära, mis ma mõtlen, see ajab varsti kuulid kokku ja suhted pekki. Nii pakuks mina välja.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.08 17:05; 11.08 19:56; 12.08 09:15; 12.08 09:32; 12.08 14:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esialgu võiksid olla kohtumised nädalavahetustel, mitte nii tihedalt kohe.
Mu jaoks ka liiga intensiivne. Peaks olema seda ootamise aega ka

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 17:14; 11.08 19:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sina oled meeleheitel mees ja temake on seksikas neiu.
Jahid suurt ampsu, reaalselt püüdmatut.
Neiu mängib nagu kass hiirega, veab sul, kui pääsed ilma hingehaavadeta.
Said teda korraks tunda, asi seegi, mida mäletada.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjavigadest rääkides, siis ühe noore mehe kohta üsna loetav tekst. Ei usu, et see määrav oli.

Halloo, see “noormees” on 30+ vana. Millal mees siis sinuarust kirjutama võiks õppida? 50+?
Muidugi pole teada, kas see tema kõnepruugis neiu ongi neiu (s.o. 18+) või on lihtsalt “neiu”. Osad miskipärast nimetavad oma äsjatutvusi neiudeks ja noormeesteks.
Ja see “ossin” ja “100x jne” võib peegelduda ka mehe sisemuses. Et ongi selline lihtsake.

Aga miks neiu ei taha? Pakun, et ta otsib siiski midagi muud.
Aga kas seal oma linnakseses pole väga valida? Surub meest sõbratsooni, sest sõpru ka väga ei ole? Raske öelda.
Aga selge on, et ta ei taha. Miks ta peaks niisama mängima, kui siiski huvitatud on? Mängimise peale jookseb täkk minema ja pole enam kellegagi mängidagi.

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tervitus!

“Sa parem räägi, mis teemadel need draamakiskumised on?”. Nimelt ise ka mõtlesin, et olen liialt pealetükkiv. Otsustasin, et seilan nii-öelda tema tasemel lainetes. Otsusatsin, et ma pakun ise vähem kokkusaamist välja (üldse teen endapoolt vähem algatusi), vaadates, mis oleks temapoolsed pakkumised, mõtlemised, kas ta üldse ise on huvitatud reaalselt kohtuma ja tundma õppida üksteist edasi, mitte ennast liialt peale surudes enam. Olen andnud nii-öelda rohkem hingamisruumi. Siit siis draama. Kui pakun midagi välja reaalsel kohtumisel, midagi teha, leidub mingisugune vabandus vastu. Kui olen olnud vaiksem ja aktiivsust tagasi tõmmand väheke, siis on jälle probleem. Tuleb laused: kui ma olekski sulle külla tulnud, sa ei teeks minust väljagi.
Nüüd mõtlema jäädes, mine sa tea, võib-olla ta on kaval ja katsetab mingeid piire ja vastupidavust. Sest, natuke teades, et tema eelmine suhe ei old kerge.
Sellesmõttes, minu mõistus sai otsa ja mõtlesingi siit küsida, mõtlemisi ja arvamusi.
Hetkel olen võtnud seisukoha, et jääda rahulikuks ja vaadata tõesti siis asja rahulikult.

Aitäh mõtte ja arvamuse eest!

Parimat.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.08 16:17; 11.08 17:45; 12.08 09:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsi otse, teise sisse tavaliselt ei näe ja seda osatakse ka varjata. Küsi lihtsalt, et kas tahab suhelda, kui sõbraga või mehega ja kas tahab veel kokku saada või ei.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis valesti- esimene deit ei kesta kolm päeva! Paar tundi, head aega nägemist. Mitte terve päev+ järgmine päev+ ööbimine, seda on liiga palju.
Kas tütarlapse elu on siis nii tühi isiklike plaanide osas, et sai kohe 3p vabaks teha?
Draama on jama. Sa nagunii ei tahagi, kas viitsid seda terve elu kuulata? Te ekonkreetne ettepanek, mitte kolmepäevaseks deidiks, aga mingi üritus või aktiivne ettevõtmine, et oleks ka lõpuaeg teada, muidu vb kardab, et jääd jälle kolmeks päevaks.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult saad ju ise ka aru, et ei taha ta sind – või vähemalt samasse rolli, kuhu sina tahaks. Kui seda draamatsemist naudid, võite ju edasi suhelda, aga oma üheks ja ainsaks otsi keegi teine. Miks ma nii julmalt ütlen? Sest jutu põhjal tundud juba armumas/sõltuvusse sattumas olema, ja siis on kalduvus unistusi tõe pähe võtta ja ebasobivat ignoreerida.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuleb laused: kui ma olekski sulle külla tulnud, sa ei teeks minust väljagi.

Kas küsisid ka miks ta nii süüdistab? On nii juhtunud varem?
See naine sai aru et jooksed tal kannul ja täidad ta soove, siis nüüd mängib sinuga ja kui ta on mitmeid kordi su konkreetsetele kokkusaamistele eitavalt vastanud, siis ära kutsu rohkem.
Teine teema millest aru ei saanud, kas naine sulle ka meeldib ja tahad teda tundma õppida või kohe kähku kooselu jne `?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 17:14; 11.08 19:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Halloo, see “noormees” on 30+ vana. Millal mees siis sinuarust kirjutama võiks õppida? 50+?

No mis pind sind torkas? Ma olen 40, seega minu meelest on 30 täitsa noor mees. Teiseks, kirjaoskus on küll osati õpitav, aga osati anne. Nagu musikaalsus. Ma olen näinud väga andekaid inimesi, kelle õigekiri paraku jätab soovida, sest filoloogiline mõtlemine ja vaist puudub. Ja olen näinud rumalaid, kelle õigekirja mõnitada ei ole targal inimesel kohane. Kui sinu jaoks on esmane sobivuse indikaator perfektne eesti keele õigekiri (ära aja segi igapäevase emakeeleoskusega), siis olgu nii. See on sinu õigus. Mõnd teist lummab esmajoones äkki kena tagumik või suurepärane tehniline taip.

/Ära tüütab see lakkamatu õigekirja kallal nokkimine. Õigekiri on väga tehniline nagu matemaatika. Ühtedel tuleb see ludinal, teine veab end koolist pisarate ja kolmega läbi, tuubi neid reegleid pähe palju tahad.

+8
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.08 17:05; 11.08 19:56; 12.08 09:15; 12.08 09:32; 12.08 14:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tervitus!

Räägiks omaltpoolt ühe loo, samas küsimas ka arvamust, pigem on suunatud küsimus naistele!

Sai tutvutud toreda ja kena neiuga läbi tutvuse. Alguses oli kõik väga tore, jutukas suhtlus, avastasime, kui ühesugused inimesed me oleme, vaat, et hingesugulased jne. Esimene reaalne kohtumine oli tore. Jalutasime rannas päikseloojangu ajal, tegin mälestuseks loojangust pildi, meie esmakohtumise puhul. Õhtu lõppedes läksin õe juurde ööseks, sest ma elan natuke kaugemal kohtumispaigast, ehk ma ei ela tema kodulinnas. Järgmine päev saime jälle kokku, käisime loomaaias, käest kinni jne. Õhtu jõudis kätte kiirelt, teatud põhjustel ma enam õe juurde ööseks jääda ei saanud aga samas linnas oli mul järgmine päev vaja minna sünnipäevale. Neiu poolt tuli pakkumine, et võib enda juurde võtta ja diivanile magama. Mõtlesin, okei, miks-mitte, ma ei pea ju sõitma niisama edasi tagasi. Kõhud olid mõlemil tühjad, otsustasin, et viin ta sööma kuhugi, aga jõudsime arvamusele, et koos midagi teha tema juures, oleks vahvam. Nii me shoppasime toidupoes ja ossime vajalikud toiduained ja tegime toreda õhtusöögi, mida nautisime. Järgmine päev, teada saades vahepeal, et ta otsib ühte raamatut aga pole leidnud. Ma vahepeal googeldasin ja juhuslikult leidsin raamatu ühest poest, mis oli natuke eemal veedetud koha linnast, tõin vabanduse, et pean ära käima. Panin auto käima ja ossin raamatu ära, tagasi tema juurde minnes ossin veel 5 pikka ilusat roosi. Saime kokku, tegin talle üllatuse koos roosidega.

Nüüdseks internetis on neiu aktiivne jne, mis eriti viimasel ajal olen tähele pannud, ta otsib kergelt ülesse tüli või draamat, mis jääb ka väga arusaamatuks. Aga mina üritan ikka reaalselt rohkem kohtuda jne. Aga tema, leiab viimasel hetkel mingi põhjuse või vabanduse, et ei saa kohtuda. Nimelt, ma ei saagi nüüd aru, kas naine mängib või ta siiski reaalselt pole siiski huvitatud minust? Või siis olen talle igavuse peletamiseks mänguasi? Või ta ei suuda viisakalt mulle öelda, et ma pole sinust siiski huvitatud, kui poissõber või mees. Olen päris elus küllaltki aktiivne mees, teen sporti – käin palju jooksmas, jalutamas matkaradadel, pildistan loodust ja tegelen hobikorras motoga (sõidan bike-ga ja krossimootorrataga). Aga ma leian ja leiaks siiski teamajaoks aega alati, alati saab ju planeerida jne. Aga ma tõesti ei istu iga sekund telefonis, messengeris. Tegelikult olen vastu igasugu Facebooke ja Messengeri elule nutitelefonis. Ühtlasi sai Messenger pandud tema pärast, kuna tuli lause: “ilma sinuta päeva otsa mitte suhelda, on meeletult igav”. See lause jäigi nüüd kummitama ja mõtlen, kas tõesti eksisteerin talle ainult igavuse peletamiseks?

Olles ise lahku läinud pikast suhtest 1,5 aastat tagasi, mis kestis 10 aastat. Olen jõudnud järeldusele ja tundele, et ma ei ole üksi elav inimene ja otsin enda ellu soojust, perekondliku elu. Olen valmis edasi liikuma uue elu alustamisega. Aga kurat, nüüd ongi nii, et saa siis aru, mis toimub. Hetkel ongi selline seis, kas liikuda edasi uuele jahimaale või mitte.

Ise siiski kaldun arvama, kui ikka tegelikult väga tahetakse, siis piire ja vabandusi pole olemas!?

Või on asi minus, olen äkki liiga peale tükkiv?

Ootaks arvamusi ja mõtteid!

Parimat, soovides!

sa oled sama kes ajateenistusse ei julge minna kuna sul on elukaaslane ja hea töökoht?

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 20:54; 12.08 11:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub seesama südamlik mees jah, kes kuidagi endale naist ei leia. Ma olen mingeid sarnaseid jutte juba lugenud. Tegelikult oleks sa mees pidanud sellel korral kui sind diivanile magama sokutati, hiilima neiu magamistuppa ning haarama ohjad enda kätte. See tähendab seda, et oleks pugenud talle kaissu ja sättinud neiu käe oma kubemele. Kui neiu oleks huviline olnud, siis oleks sa head n*kku saanud. Täna on sinu rong läinud, enam sa n*kku ei saa ja soovitan siirduda uutele jahimaadele.

+1
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on päris hirmus lugu…
30 a mees sai tutvutud mingi neiuga läbi tutvuse (vabandust, aga mida see lause tähendab üldse?) ja nüüd ei saa aru miks teda ei taheta, kuigi ta on ju ometi nii sportlik, pildistab ja sõidab mootortattaga.
Ega nüüd neiu eest meie siin ei oska rääkida, aga…
Esiteks, jah, sinu kirjalik eneseväljendusoskus on kohutav. Sa pole vastavatele kommentaaridele reageerinud, seega sul endal on ilmselt suva, aga väga paljudel naistel ei ole. Kas räägid ka samamoodi kui kirjutad? Selline ladna lohaka kõnepruugiga pläramees, pikk jutt täis liigset ja kasutut infot? Päris kole.
Mina ka ei vaimustuks mehest, kes minust rohkem kirjavigu teeb. Alateadlikult otsitakse ikka võrdset või endast targemat partnerit. AGA, see ei ole ilmselt põhjus draamat teha. Kui see teda segaks, siis ta lihtsalt ütleks, et pole huvitatud, arvan.
Palju imelikum on aga see, et sinu jutust tuleb välja, et juba ENNE kohtumist hakkasid arvama, et olete hingesugulased. Päris hull, et ta su pärast sellist juttu veel enda juurde koju lasi. Ei teagi, kumb teist seal rohkem segi on. Ja nüüd veel leiad, et nui neljaks, peab sinuga ikka kokku saama. Kui see neiu on tõesti neiu, st sinust mingi 10 a noorem, siis ta ilmselt mõtles järele ja leidis, et creepy klammerduv päss teisest linnast, kellele ei meeldi tänapäevased noorte seas elementaarsed suhtlusvahendid nagu sotsiaalmeedia, ei ole ikka see, kellega suhtes olla tahaks.
Ei saa sellest asjast asja.

Ma arvan ka, et jah, jää rahulikuks ja vaata ikka tõesti asja siis rahulikult. Irv… Oeh, vabandust, et naeran su üle, aga milline inimene toodab sellist tühja teksti?
Vbl oleks abiks kui järgmine kord tutvuksid läbi tutvuse mõne naisega, mitte neiuga?

+14
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh kõigile vastajatele!

Minu eesmärk oli kuulda arvamusi, mõtlemisi, seda ma ka näha sain. Nagu näha, inimesi on erinevaid ja seega arvamusi erinevaid, seda oligi vaja. Mõtlemisainet on!
Küll mõni eestlane võib ikka päris õel olla 😉

Parimat.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.08 16:17; 11.08 17:45; 12.08 09:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks, jah, sinu kirjalik eneseväljendusoskus on kohutav. Sa pole vastavatele kommentaaridele reageerinud, seega sul endal on ilmselt suva, aga väga paljudel naistel ei ole. Kas räägid ka samamoodi kui kirjutad? Selline ladna lohaka kõnepruugiga pläramees, pikk jutt täis liigset ja kasutut infot?

Vaat, kes räägib! Tore, et sa oma väljendusoskust kõrgelt hindad. Ära nüüd solvu, aga su enda pikk kommentaar oli väga hüplev ja raskesti jälgitav.

+1
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.08 17:05; 11.08 19:56; 12.08 09:15; 12.08 09:32; 12.08 14:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh kõigile vastajatele!

Sulle ütlen, et kui ikka algus juba selline üle kivide ja kändude, siis mine tinderisse tagasi (või mis iganes tutvusportaali sa kasutad) ning võta järgmine match. Ja neiule anna ka muidugi teada, et selline lüka-tõmba värk ei ole hea märk suhte alustamiseks. Sest tegelikult ka ei ole hea märk. Kuula mind, vana naist.

Vahelduseks loe perekooli naiste kogemusi tinderi kohtingutega. Vaevalt, et meestel see kogemus teistsugune on naistega.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.08 17:05; 11.08 19:56; 12.08 09:15; 12.08 09:32; 12.08 14:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, kui sa kasutad tegusõna vormi “ossin”, kas siis käid poes piima ka ossmas :)?

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.08 09:54; 12.08 19:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mis pind sind torkas? Ma olen 40, seega minu meelest on 30 täitsa noor mees. Teiseks, kirjaoskus on küll osati õpitav, aga osati anne. Nagu musikaalsus. Ma olen näinud väga andekaid inimesi, kelle õigekiri paraku jätab soovida, sest filoloogiline mõtlemine ja vaist puudub. Ja olen näinud rumalaid, kelle õigekirja mõnitada ei ole targal inimesel kohane. Kui sinu jaoks on esmane sobivuse indikaator perfektne eesti keele õigekiri (ära aja segi igapäevase emakeeleoskusega), siis olgu nii. See on sinu õigus. Mõnd teist lummab esmajoones äkki kena tagumik või suurepärane tehniline taip.

Ma muidugi vabandan nüüd igale poole ja ei soovi olla mingi kibestunud keelepede, aga et kas ma sain nüüd õigesti aru, et kui inimene ei kirjuta ossin, siis see on perfektne eesti keele õigekiri, mitte igapäevane emakeeleoskus?

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 17:05; 12.08 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan et sa tegid suure vea kui ostsid roosid. On naisi kellele meeldib kui armastust avaldatakse ja on neid kellele see ei meeldi. Lillede kinkimine on juba nagu mingi otsus. Võtab naine need vastu siis on juba nagu suhte kinnitus, ei võta vastu siis on nagu äratõukamine.

Löö käega sellele naisele, kui head suhet otsid, siis tekib see kiirelt ja iseenest. Ja üldse, miks esimese meeldivaga kohe suhet peab arendama? Miks mitte elada vabalt ja naistele meeldib väga joosta meeste järgi kes ihkavad kas teisi naisi või tahavad vabad olla. Mees kes kohe suhet tahab, sellised mehed on igavad, lükatakse kohe sõbratsooni. Kõik tahavad jahtida keda kätte ei saa, tasuks oma väärtust hoida. Teiseks paljusid laisku naisi ei huvita see kui palju sa spordid või hobidega tegeled. Nad tunnevad end nõmedalt kui sa nii tegus oled ja äkki hakkad neilt ka nõudma samu asju.

Kui sulle ei meeldi telefonis passivad naised siis neid ümber nagunii enam ei kasvata, vaata neid kes ei istu. Telefonis passijad on tüütud nagunii, alguses nad veel talitsevad end, aga hiljem igalpool kus koos midagi teete, peab selline naine ikka telefonis olemas, isegi öösel vahib oma instat vms.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 20:54; 12.08 11:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teisel kohtumispäeval käest kinni käimine ja raamatu sebimine koos lillede kinkimisega oli väheke liig. Mina naisena peaksin sind (eriti kirjastiili põhjal, kui suur osa teie suhtlusest messengeris käib) liiga “lihtsaks” … mitte just peast, aga nii üldse.

Kui naine sinuga kohtumist väldib, siis on ju selge, et ta sinuga tõsisemast suhtlemisest eriti huvitatud ei ole. Ehk on sul temaga võrreldes liiga palju muid hobisid või siis rääkisid liiga palju oma eelmisest suhtest … põhjuseid võib olla palju.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No see “ossin” on näpukas, kus t ununes – mul lähevad sageli arvutil toksides tähed vahetusse ja mõni kaob kuhugi ära. No juhtub, pole mõtet selle pärast leili minna.
Teemaalgataja kirjutise peale ohkasin kurvalt, et küll mulle selline kavaler meeldiks, nagu ta end kirjeldab (kahjuks ei tea, kas see ka teisele poolele nõnda paistab), aga kahjuks olen ma temast jupp maad vanem.
Ühineksin eelkirjutajatega, kes ütlevad, et milleks Sul sellist pipardajat vaja? Kui juba suhte (olgu see milline tahes) algfaasis tekib probleeme, siis hiljem enamasti neid ainult tuleb juurde, mitte ei vähene.
Väga võimalik, et “neiu” ootas midagi muud ja on veidi pahane, et seda “muud” ei saanud, samas nii tore on ju “omada” kavaleri, kes silmist soove loeb ja neid täidab (raamatu toomise osa). Kui ta seda hinnata ei mõista – pole mõtet midagi, kasvõi niisama sõprust, sealt arendama hakata.

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

et kui inimene ei kirjuta ossin, siis see on perfektne eesti keele õigekiri,

See võib olla tüpo. Või tekstiennustus. Eriti tihti esineb siis, kui kirjutatakse nutifonist või tahvlist. Võimalik, et ka viga ja inimene ei teagi, et kirjakeeles õige on mineviku vorm “ostsin”. Nüüd ehk teab. Mission completed.

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.08 17:05; 11.08 19:56; 12.08 09:15; 12.08 09:32; 12.08 14:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No see “ossin” on näpukas, kus t ununes – mul lähevad sageli arvutil toksides tähed vahetusse ja mõni kaob kuhugi ära.

Ja niimoodi mitu korda ühe teksti jooksul?

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.08 09:54; 12.08 19:31;
To report this post you need to login first.

See võib olla tüpo. Või tekstiennustus. Eriti tihti esineb siis, kui kirjutatakse nutifonist või tahvlist. Võimalik, et ka viga ja inimene ei teagi, et kirjakeeles õige on mineviku vorm “ostsin”. Nüüd ehk teab. Mission completed.

Üldjuhul ju loetakse tekst eelnevalt läbi ja parandatakse vead enne kui postitatakse … Kirjavead näitavad hoolimatust.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks tundud Sa natuke lihtsameelne (mitte õigekirja pärast, vaid ellusuhtumise koha pealt). Aga ma ei mängiks Sinuga, vaid ütleks kohe ära, et sellest ei saa asja. Neiu ilmselt naudib Su tähelepanu, aga tõsisemaid plaane Sinuga pole.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )


Esileht Pereelu ja suhted Ei saa neiust aru!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.