Esileht Pereelu ja suhted Ei saa oma mehest aru :(.

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Ei saa oma mehest aru :(.

Postitas:

Tere !

Mõtlesin, et küsin ka, siis siit arvamust. Lugu siis selline, et mees ei ütle enam ammu, et ta mind armastab, ei kallista ega suudle niisama, kui siis ainult seksi ajal. Küsisin ta käest eile, et miks ta enam ei ütle, et ta mind armastab, siis ta vastas selle peale, et me oleme liiga vanad:S.Vanad me kindlasti ei ole, me oleme mõlemad, suts üle kahekümne. Küsisin siis, et aga miks ei suudele ja ei kallista, siis ta ütles, et ei viitsi :S. Ma ei saa temast aru, kas ta võib olla keegi teine? Samas eriti väljas ta ei käi, ainult siis, kui sõidab meie maakohta, siis tavaliselt seal käib . Meil on ka kahe kuune poeg, kui teada saime, et last ootan, siis ta oli küll väga õnnelik, aga nüüd ei viitsi ta temaga üldse eriti tegeleda. Ise ta teda eriti ei võta, ega taha magama panna, alati pean mina ütlema, et äkki sa nüüd oleks ka lapsega ja äkki paneks nüüd sina ta magama. Tavaliselt ta siis ikka võtab, kui ma palun, aga üldjuhul on tal ikka mingi vabandust varnast võtta miks ta ei saa ja miks mina peaks ikka tegema. Eile ka, tahtsin süüa ja pidin sööma laps süles, ise ta istus rahumeeli arvutis, ütlesin siis lõpuks, et äkki sa võtaks ta, et ma sööks ära. Mõtles natuke aega ja ütles, et no olgu siis. Ja mis mind veel häirib ta on magamistoast kolinud üle suurde tuppa diivanile. Olen küsinud, et miks sa magamistoas ei taha magada, siis selle peale on tulnud selline vastus, et laps läheb liiga memmekaks, kui me koguaeg tema juures oleme, et ma võin ju ka diivani peale magama tulla. Ma olen talle öelnud, et ma ei jaksa öösel seda vahet joosta, kui laps süüa tahab, siis tema on öelnud, et jaksad küll. Nii ta siis magab juba ka pikemat aega diivanil, aga ega ta diivanit oma järgi korda ei tee, kõik jääb hommikul sassi, kui ta ärkab. Muidu me saame hästi läbi teeme koos ikka nalja. Aga ma ei saa aru miks ta mulle enam ei ütle, et ta mind armastab? Lapse kohta on ta nii palju öelnud, et kui ta suuremaks saab, et siis hakkab tegelema, aga no süüa võiks mul ju ikka lasta nii, et mul pole last süles.
Ehk keegi oskab anda mingit nõu, miks mu mees selline on ? Ja kas ta vüib ollagi, kuskil keegi teine?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suts üle kahekümne mees lapsevanemana on ikka päris nooruke. Ilmselt igatseb oma vaba elu taga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mida sa põrnitsed titt ühes käes ja kahvel teises, suud ei ole peas või?
Tundub, et sul on tegu mehega, kes on täpselt nii laisk, kui tal lubatakse olla. Pange reeglid paika jne.
Mis armastuse tõestamist sa kogu aeg vajad – nüüd ongi argielu käes ja pole enam suurt armastuse pilve teie kohal tilkumas.
Ja üldse on inimesi, kes öösel rahus magada ei saa, siis lähevad stressi. Diivani peal on ja rahulik magada keegi ei jookse, vääksu ega värista voodit. Ma tean ikka päris palju peresid, kus mees või ka naine lapsega on mõnda aega (kuid) osaliselt teises toas ööbinud. Keegi peab hommikul normaalses olekus tööle, kooli või lasteaeda ka minema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks pead tal kere kuumaks kütma. Pane tööle oma laiskvorst, nii lapsega seoses kui ka kodu korrashoiu teemal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee olete suts üle 20 ja mees ei tee enam ammu… Tähendab enne seda oli aeg, kus seda tehti. Kui vanalt te alusasite siis? Meestele on pereloomiseks isegi suts üle 20 liiga vara. Eks nüüd tuleb see ärajäänud eluetapp tagant järgi läbi teha, ehk siis sarved maha joosta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees on juba 40, aga armastuse avaldamise ja igasuguse puudutamise-kallistamise jättis järgi kohe pärast kurameerimise lõppu ja lapse saamist (saime tööõnnetusena oma armsa lapse ja hiljem veel kaks planeeritult). Tema ütleb, et temal mehena puudub igasugune vajadus puudutuste ja armusõnede järele, seksi ta siiski tahab veidi. Kui ma siis talle nutustseene tegin ja rääkisin, et need puudutused ja sõnad ongi peaaegu ainsad asjad, miks iseteenivad naised tänapäeval mehega koos tahavad elada, siis ta jälle taastas puudutamise aga aeg-ajalt kui tal on väsitavam periood tööl, siis ta unustab jälle kuudeks minu puudutustevajaduse ja kui ma üks hetk jälle pisaraid valama hakkan, tuleb see talle üllatusena, sest tal ei ole vahepeal pähegi tulnud, et midagi on valesti. Nüüd elame rõõmsalt koos, ja aeg-ajalt tuletan talle jälle meelde, et see lähedusvajadus on mul jätkuvalt alles.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan et sul on aeg oma mehega üks tõsine jutuajamine maha pidada. Kui vaja, pöörduge nõustaja poole.
Ilmselgelt on lapse saamine suur muudatus elus ja ma ei tea kui valmis ja planeeritud see teie jaoks ali aga fakt on see, et teil on laps ja kui teil vähegi on veel teineteise vastu tundeid, siis hakkake seda asja parandama parem kohe enne, kui on hilja.
Sellised mehepoolsed vabandused on kergelt öeldes lapsikud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul on täitsa tavaline mees, kes sai isaks liiga noorelt. Las magab diivanil, sul endal kergem, ei pea titega tegeledes mõtlema, et segad teda. Küll kolib hiljem voodisse tagasi. Kaasa teda enda tegemistesse, sest usun, ta ise ei oska ennast pakkuda. Laps pane sülle ja ütle, et lähen nüüd sööma. Vannitamisel olgu ka abiks. Sul on kodus kaks last,imik ja mees-laps, raske on kindlasti, aga loodan et saate hakkama. Palju abi saad beebifoorumist. Ole tubli ja vähem närvitsemist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See mees, kes igapäev armastusest räägib,tegelikult valetab. Algul võib olla mitte, aga pärast kindlasti.Ära pressi välja selliseid asju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii lame kui see ka pole, siis mehe instinkt on emasisendit peibutada nii kaua, kui järglased käes – siis on evolutsiooniline eesmärk täidetud ja geenid paljundatud ja ülejäänud energia saab juba uute emasisendite võrgutamiseks suunata. Pealegi juba sünnitanud isend ei paku enam seksuaalset erutust, kaua sa ikka ühte ärakaratud auku kargad. Loodus on need asjad nii seadnud, suru seda mingite ideoloogiatega alla palju iganes. mees tahab erinevaid naisi viljastada ja võimalikult palju, see on instinkt. Ja juba viljastatud naine pole teab mis saak.

Ehk siis – ENNE lapse sünnitamist kontrollib kõike naine – pirtsutab kui tahab, tujutseb kui tahab jne Aga PEALE sünnitust kontrollib kõike mees – pirtsutab kui tahab, tujutseb kui tahab – kuhu naisel ikka titega minna!

Teemaalgataja on kindlasti tore inimene, räägin lihtsalt instinktidest, ei halvusta kedagi.

Pigem olen ka ise kimpus loomalike instinktidega (olen meesterahvas)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees läks normaalseks alles vanuses 30+ 🙂
Enne seda oli ikka üsna tita.
Nüüd on nii, et mida edasi, seda rohkem mind ja tütreid nunnutab ehk siis see 20ndate \”olen lahe\” asendub tõelise mehe tundega.

Lapsega on ainus võimalus nii: võtad ühe hommiku, ütled, et nüüd sa lähed(poodi, ema juurde vms…) ja jätad lapse talle.
Paar tundi saab ta hakkama.
Ega meestel peab laskma lastega tegeleda, kui vabatahtlikult ei taha, siis sundima. Väga paljud neist kardavad, et ei suuda olla samal tasemel kui nende naine ja siis on parem üldse mitte proovida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme kah mehega veidi üle 20 ja meil aastane laps. Alguses oli samuti et mees ei tegelenud lapsega ja rääkis et kui laps natuke kasvab siis tegeleb. Aga siiski kaasasin teda peaaegu kõigesse. Ennem last oli mees lihtsalt ideaalne…hoidis, hellitas, armastas, käisin tema ja tema sõpradega tihti väljas jne. Mees ei käinud üksinda väljas vaid alati käisime koos, pigem olin mina see kes käis ka sõbrannadega pidutsemas kuid nüüd on asjad ikka väga teisiti. Mees on nädala sees tööl ja lapse jaoks aega pole kuna peale tööd on vaja puhata ning iga nädalavahetus sõidab ta vanemate juurde kuna seal on tal sõbrad ning nendega on vaja pidutseda. Mees oli see kes meeletult last tahtis kui rasedusest teada saime, ja ju ta selle pärast tahtiski et kartis muidu minust ilma jääda. Aga nüüd olen ma tal ju käes ja enam pole vaja pingutada sest kuhu ma ikka miinimum emapalga ja titega lähen.
Nii et teemaalgataja ma kardan et need asjad võivad veel hullemaks minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki on tal mingi internetisõbranna tekkinud? See, et diivanil magab on minu meelest pisut kahtlane märk. Et last ei viitsi võtta, võib ka lihtsalt laiskus olla, ta teab, et Sa saad nii kui nii ise lapsega hakkama. Aga ikkagi see diivanil magamine……kui kaua ta seda juba teeb? Meie peres hakkas ka mees ühel hetkel diivanil magama, hiljem selgus, et oli teine naine mängus :(.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina saan küll aru, selline käitumine avaldub meestel tihti pärast lapse sündi. Nad mõtlevad sel ajal umbes nii:
1) krt kas ei saagi nüüd normaalselt vaikuses magada ilma et laps segaks
2) naisel on nüüd esikohal laps, ma pean vist mingit tegevust endale leidma
3) olen nüüd pereisa?? wtf-ma olen ju noor veel!
4) ei tea kas põnev elu on nüüd läbi…

jne
Siiski lohutan sind, suure tõenäosusega lähima aasta jooksul ta hakkab sinust ja lapsest rohkem hoolima ja näeb et elu pole lapse sünniga seisma jäänud. Ehk on sinulgi praegu hormoonid veidi sassis ja pabistad üleliia. Ma arvan et kõik läheb õigetesse rööbastesse tagasi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tüüpiline eesti luuser, nagu enamikul naistel. Kahjuks pole sinu tulevik ka eriti parem, sellised mehed ei arene.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Nii lame kui see ka pole, siis mehe instinkt on emasisendit peibutada nii kaua, kui järglased käes – siis on evolutsiooniline eesmärk täidetud ja geenid paljundatud ja ülejäänud energia saab juba uute emasisendite võrgutamiseks suunata. Pealegi juba sünnitanud isend ei paku enam seksuaalset erutust, kaua sa ikka ühte ärakaratud auku kargad. Loodus on need asjad nii seadnud, suru seda mingite ideoloogiatega alla palju iganes. mees tahab erinevaid naisi viljastada ja võimalikult palju, see on instinkt. Ja juba viljastatud naine pole teab mis saak.

Ehk siis – ENNE lapse sünnitamist kontrollib kõike naine – pirtsutab kui tahab, tujutseb kui tahab jne Aga PEALE sünnitust kontrollib kõike mees – pirtsutab kui tahab, tujutseb kui tahab – kuhu naisel ikka titega minna!

Teemaalgataja on kindlasti tore inimene, räägin lihtsalt instinktidest, ei halvusta kedagi.

Pigem olen ka ise kimpus loomalike instinktidega (olen meesterahvas)[/tsitaat]

Idioot on rääkinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Idioot on rääkinud.[/tsitaat]

Jah, ja seda sama teksti copy pasteb siin igale poole 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Idioot on rääkinud.[/tsitaat]

Miks idioot? Äärmiselt adekvaatne kirjeldus rahvastiku amööbosa kohta ju. Miks me muidu nii palju selliseid teemasid siit lugeda saaksime? Ja las postitab seda igale poole, mida rohke naisi selle kohta loeb, seda rohkemad hakkavad nad loodetavasti mõistma, miks enne lapse saamist on vaja ennast positsioneerida viisil, et \”mees on mölakas, aga kuhu mul titega minna\” olukorda ei tekikski. Et oleks kuhu minna või veel parem, kui mees tõbras, ta ise välja visata. Sellise naise mehe puhul on ka oluliselt vähem tõenäoline, et mees sellele instikntile järele annaks, isegi kui see kusagil sügaval peidus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Pereelu ja suhted Ei saa oma mehest aru :(.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.