Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ei saa perekooli lugeda.- Mozzilla firefox brauseriga saab!

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: Ei saa perekooli lugeda.- Mozzilla firefox brauseriga saab!

Postitas:
Kägu

Ega ma ei tea, kas üldse selle teemagi postitatud saan ja isegi kui saan, siis ei tea, kas saan vastuseid lugeda. 2 nädalat vähemalt juba loobib pidevalt errorit. Mida teha- ei tea. Vahel harva saan mõne teema lahti teha. Kurb, olen siin käinud ca 20 aastat..

+20
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ega ma ei tea, kas üldse selle teemagi postitatud saan ja isegi kui saan, siis ei tea, kas saan vastuseid lugeda. 2 nädalat vähemalt juba loobib pidevalt errorit. Mida teha- ei tea. Vahel harva saan mõne teema lahti teha. Kurb, olen siin käinud ca 20 aastat..

Minul töötab ainult Mozillaga.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>20a pole sa midagi õppinud!</p>
1. Kasutajaabi ja-mõtete teema. Tõsta palun ümber!

2. Vaheta brauserit. See on  näiteks Google Chrome, Mozilla, Opera, Edge jne. jne.

3. Kustuta küpsised

4. Osta endale kaasaegsem tehnika. 20a on nii mõndagi muutunud seadmete arengus ja kiiruses.

+3
-44
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kägu 11.07.2021 22:20, tõsta endale mõistus ämbrist pähe tagasi, siis EHK saad aru KUS on probleem!

Ma pean logima töö tõttu igasuguste “arengumaade” portaalidesse (Leedu, Läti, Poola) ja ühegiga ei ole probleemi. Isegi tundlik LHV pank ütleks kohe kui miskit minu arvutil viga oleks.

+15
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kustua ajalugu. Kasuta iknogito reziimi.

+3
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nonii, mozzillaga tõesti ei loobi enam errorit kogu aeg. Aga nii kohutavalt aeglane on nüüd. Kasutan telefoni, ca 1.5 aastat vana Samsung, muu kõik toimub ilusti, ainult see perekool jamab. Ps. Muutsin pealkirja, kuna kui on mõni sama probleemiga inimene, siis ta saab ehk abi.  Kasutajaabi jms.ei avanenud mul üldsegi, nägin põhimõtteliselt ainult seda, mis teemad on, avada ei lasknud.

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina saan lugeda kasutades inkognito akent, jube aeglane on ja häirivalt reklaamine (no saan tegelikult aru, et reklaamide najal see leht tegelikult püsti püsibki), aga errorit vähemalt ei viska.

Brauserit vahetada ei kavatse, kasutan juba aastaid chrome, kunagi olin mozilla kasutaja, enam ei mäleta, mis seal valesti läks. IE või edge ei jooksuta ühtegi lehte, isegi microsofti enda postkasti hotmeili ei suuda avada. Operat korra proovisin , aga see oli mingi muu lehe kloon samade probleemidega mis teisel lehel olid (enam täpselt ei mäleta, aga võis umbes samal ajal olla, kui firefoxile lõplikult hüvasti ütlesin).

Küpsiste kustutamise mõttest ei saa ma üldse aru, küpsised on mõeldud ju sirvimise kiirendamiseks. No võib-olla mõned tõrksad küpsised aeglustavad ka või ahmib arvuti suu küpsiseid liiga täis ja ei saa enam üldse mäluda (perekooli probleem, et kui ma tahan maitsta ampsukese, siis ta topib mulle suhu nii palju et suu enam kinni ei lähe?). Igal juhul on see veebilehe probleem, mitte minu.

“Tõsta palun ümber” kägu on troll, kellel midagi asjalikku öelda pole. Aga eks igale teole järgneb kunagi tagajärg, ega trolliminegi mingi erand pole.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Perekooli kiirus imeb jah aga chromiga saan sisse, kuigi saan pidevalt raporteid.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

See probleem on juba paar kuud vist. Arvutis (uuem ja kobedam) ei tööta. Lugeda saab ühe teema umbes ja siis kõik. Kasutan Chrome. Ei hakka ainult Perekooli pärast midagi muutma. Kõik muu töötab laitmatult. Telefonis vahest veel loen ja toksin siin, aga see on tüütu ehk siis kaalun lehe kasutamisest loobuda, kui midagi ei muudeta.

+7
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>

Nonii, mozzillaga tõesti ei loobi enam errorit kogu aeg. Aga nii kohutavalt aeglane on nüüd. Kasutan telefoni, ca 1.5 aastat vana Samsung, muu kõik toimub ilusti, ainult see perekool jamab. Ps. Muutsin pealkirja, kuna kui on mõni sama probleemiga inimene, siis ta saab ehk abi. Kasutajaabi jms.ei avanenud mul üldsegi, nägin põhimõtteliselt ainult seda, mis teemad on, avada ei lasknud.

Lae Opera alla. Mobiilis oluliselt kiirem ja parem kui teised pluss veel hulga muid lisasid.</p>

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>20a pole sa midagi õppinud!</p>

1. Kasutajaabi ja-mõtete teema. Tõsta palun ümber!

2. Vaheta brauserit. See on näiteks Google Chrome, Mozilla, Opera, Edge jne. jne.

3. Kustuta küpsised

4. Osta endale kaasaegsem tehnika. 20a on nii mõndagi muutunud seadmete arengus ja kiiruses.

Kõlab nagu perekooli kasutamise õpetus aastal 1995. Veel 100 aastat tagasi oleks enne pidanud minema täiskuuööl kolme tee ristumiskohale, vasaku kannaga põhja suunas lööma ja sosinal seitse korda jumalasõna lugema. Teeks nüüd nii, et 21. sajandil ei pea võimlema selle, teise, kolmanda ja neljandaga selleks, et mingit keskkonda avada ja kasutada. See pole kasutaja süü ega vastutus, et keegi kuskil midagi ära on käkkinud. Vot tema tehkugi see korda, mitte kliendid ei pea käte peal käima ja midagi muutma, vahetama, kustutama, ootama ja möllama. Ausalt ei tea, kaua veel viitsib.

+20
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

See pole kasutaja süü ega vastutus, et keegi kuskil midagi ära on käkkinud.

Kelle süü see sinuarust siin on?

Ainult teatud seltskond siin ju pidevalt nutab, et neil perekool ei tööta. Mul on seda probleemi olnud täpselt 1X elus ja 5a tagasi mingi X arvutiga.
(samal ajal ei töötanud ka oomipood.ee ja https://toidutare.ohtuleht.ee/)

Midagi nad oma seadmetega omal ise pekki keeravad, et ei toimi.

+1
-22
Please wait...

Postitas:
Kägu

See pole kasutaja süü ega vastutus, et keegi kuskil midagi ära on käkkinud.

Kelle süü see sinuarust siin on?

Ainult teatud seltskond siin ju pidevalt nutab, et neil perekool ei tööta. Mul on seda probleemi olnud täpselt 1X elus ja 5a tagasi mingi X arvutiga.

(samal ajal ei töötanud ka oomipood.ee ja https://toidutare.ohtuleht.ee/)

Midagi nad oma seadmetega omal ise pekki keeravad, et ei toimi.

Saa aru, palun, et väga korralikes seadmetes ei tööta inimestel ainsana Perekool. Kõik muu töötab. Ju ikka viga Perekoolis.

+18
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Saa aru, palun, et väga korralikes seadmetes ei tööta inimestel ainsana Perekool. Kõik muu töötab. Ju ikka viga Perekoolis.

Jah, ma saaks sellest saru, kui see oleks KÕIGIL kasutajatel nii.
Aga pole ju.
Või oskad sa ehk selgitada, miks mul (ja veel paljudel) mingit jama ei ole?

0
-16
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kasutage Ghostery Privacy Brower nimelist äppi. Pole minul veel midagi kokku jooksnud ja lisana eemaldab äpp ka kõik ettehüppavad reklaamid ja muu sellise jura.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga pole ju.

see, et teema ikka ja jälle üles kerkib, on ju kindel märk, et probleem puudutab paljusid.

näib paraku, et perekool muutubki varsti väikses seltskonna lõbuks, kuna väga paljude jaoks on juurdepääs foorumile takistatud.

kordan juba varem esitatud mõtet, et huvitav, kuidas reklaamimüüjad sellesse suhtuvad.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

aeglaseks muutub hüppeliselt vahetult peale mõne postituse kirjutamist.
tahad kiiremaks tagasi, tuleb kiiresti pk-st välja logida.

mozillas niimoodi siis.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga pole ju.

see, et teema ikka ja jälle üles kerkib, on ju kindel märk, et probleem puudutab paljusid.

näib paraku, et perekool muutubki varsti väikses seltskonna lõbuks, kuna väga paljude jaoks on juurdepääs foorumile takistatud.

kordan juba varem esitatud mõtet, et huvitav, kuidas reklaamimüüjad sellesse suhtuvad.

“Väga korralike seadmete” omanikud ei oska oma seadet seadistada/kasutada ja see kumab siit nende nutu ja hala seast juba ammu välja. Samasugune probleem on ka nende pidevate nutjate osas, kes ei suuda või ei taha või ei oska soovitatud add-on paigaldada arvutisse netilehitseja lisana, et reklaamid ei segaks / aeglustaks eelmise sajandi tehnikat.

Vähem nuttu ja hala ning pikem samm!

+2
-15
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga pole ju.

“Väga korralike seadmete” omanikud ei oska oma seadet seadistada/kasutada ja see kumab siit nende nutu ja hala seast juba ammu välja. Samasugune probleem on ka nende pidevate nutjate osas, kes ei suuda või ei taha või ei oska soovitatud add-on paigaldada arvutisse netilehitseja lisana, et reklaamid ei segaks / aeglustaks eelmise sajandi tehnikat.

Jah, kutsuge omale arvutitehnik koju kui ise hakkama ei saa. See paneb teil kõik käima ja heal juhul õpetab õigesti seadmeid ka kasutama.

+1
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui lehte avades tuleb Error 500 – Internal Server Error ning sama leht mõnes teises brauseris või sama brauseri inkognito aknas avaneb, siis on väga tõenäoliselt probleemiks cookied, need tuleks ära kustutada (google aitab).

+2
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tänud vihje eest, sain ka teise brauseriga üle pika aja normaalselt siia sisse.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga pole ju.

olgu, olgu, sinu tublidust me oma perega ära kiita ei jõua.

tead, huvitav on selle asja juures see, et näiteks mina muutusin rumalaks kasutajaks hetkega, nii umbes kaks kuud tagasi.

selle ajani toimis perekool ka minu “eelmise sajandi” seadmes tõrgeteta?

tegu ei ole ühe või kahe kasutajaga. meid on päris palju, muidu see teema ei korduks aina uuesti ja uuesti.

ja päris selge on see, et perekooli pärast keegi uut seadet soetama ei hakka.

+9
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

…päris selge on see, et perekooli pärast keegi uute seadet soetama ei hakka.

Miks mitte. Kui vajadus suur küll hakkab.

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

nojah, ega päriselt välistada ju ei saa tõesti.

aga perekool võik siis avalikult kirja panna milliste seadmetega kindlasti foorumisse pääseb, et päriselt hädalised selle järgi joonduda saaks.

minusugused loobuvad pigem perekoolist, kuna see on tõesti ainuke mind huvitav keskkond mida mu “eelajalooline seade” välja ei vea. 😉

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

nojah, ega päriselt välistada ju ei saa tõesti.

aga perekool võik siis avalikult kirja panna milliste seadmetega kindlasti foorumisse pääseb, et päriselt hädalised selle järgi joonduda saaks.

minusugused loobuvad pigem perekoolist, kuna see on tõesti ainuke mind huvitav keskkond mida mu “eelajalooline seade” välja ei vea. 😉

Lase siis kellelgi Linux vms paigldada mis arvutit vähem koormaks. Mingi 20€ tehakse see ära ma arvan. Või 50ga. Odavam ikka kui uus seade osta.

0
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina tahaksin kohe südamest perekooli administratsiooni tänada, et nad võõrutavad lugejaid perekoolist.  Suvisel ajal peakski leidma endale mõistlikumat ajaveetmist. Tavaliselt saan avada ühe, mõnikord ka rohkem teemasid enne kui errori ette viskab ja seejärel lahkun perekoolist selleks päevaks.

Mis puutub aegunud tark- ja riistvarasse või omaniku oskustesse, siis kõik muud leheküljed miskipärast (kohati kahjuks) töötavad tõrgeteta.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, probleem on aga lahendust ei ole.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas siin vahepeal mitte ei ähvardatud, et kõik kasutajad peavad oma meiliaadressid üle kinnitama, muidu enam foorumit kasutada ei saa? Et need hullukeste saadetud ebasobivaks märkimise teavitused ikka kohale jõuaks. Mul omal 15 aastat tagasi tehtud konto, mail.ee aadressiga, mida juba üle 10 aasta kordagi kasutanud pole ja mail.ee vist ei ole enam olemaski. Igatahes mul aadress kinnitamata ja samamoodi tuleb kas veateade või kerib nii kaua, et päring aegub ära.

Kõik teised lehed töötavad ja sirvimisandmeid, küpsiseid ja vahemälu puhastan regulaarselt.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul on täiesti toimiv meiliaadress siis, ohhoode kirjad olen spämmi suunanud ja teen mitme kuu järel masskustutamise (need+hiinlaste kirjad) ilma lugemata.

Ei aita midagi, täna ei lasknud GC-ga enam korrakski avada.

0
0
Please wait...

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ei saa perekooli lugeda.- Mozzilla firefox brauseriga saab!