Esileht Pereelu ja suhted Ei saa üle :(

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: Ei saa üle :(

Postitas:

Eksmees jättis meid lapsega maha, võttis meilt kodu ja omale uue naise, viis ta minu ja mu lapse koju.
Tasapisi olen omale jalad alla saanud ja edasi läinud, kuid sisimas igatsen ja armastan teda. Nii on see juba üle aasta olnud.
Saan mõistusega aru, et ta on häbistanud, alandanud ja viimane tõbras, aga süda keeldub seda uskumast.
Vihkan ennast juba, et ei suuda temast üle olla.
Sain auru välja lasta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.05 12:22; 08.05 19:21; 08.05 19:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 aastat veel siis on palju-palju kergem. tean omast käest. tundub pikk aeg, aga ainus asi mis aitab.(aeg) 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega südant saa keelata. Armasta palju tahad ja palju jaksad. Kaugelt armastada ongi lihtsam.
Aga olgu sul mõistust arusaada, et kooselu on otsas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa aru. Kuidas ta sai uue naise sinu ja sinu lapse koju viia. Elate neljakesi koos või? Selline variant on muidugi eriti jube ja ei ole võimalik kunagi üle saada, kui mees nina all töllerdab kogu aeg. Kui kodu sinu oma on, siis löö mees sealt välja, las otsib uue pruudiga endale uue elamise….

Saate lapsega kahekesi rahulikult omaette edasi minna omas kodus 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõus viimase vastajaga. Midagi siin ei klapi. Keegi ei saa sind sinu isiklikust kodust välja tõsta. Omandisuhe paneb asja siinkohal paika.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.05 14:19; 08.05 16:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Njuh, vahel on asjad seaduslikult ühtpidi aga emotsionaalne tunne teine (puudutab siis kodu jagamist).

Mind tallati porri pärast 3,5 aastat kestnud kooselu. Aasta hiljem ma polnud küll veel sellest toibunud, ei mäletagi enam, millal ükskord ei mõelnud enam iga päev vähemalt korra talle (meil polnud küll õnneks lapsi). Aga ebameeldiv tunne on siiski, kui oleme juhuslikult kohtunud.
Anna aega atra seada, küll lõpuks laabub!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sama küsimus. Alles hiljuti oli siin pikk arutelu- ema lapsega ei saa välja isegi \”lahusvarast\”, kui ema seda ise ei taha.
Sinul saab aga vaid kergemaks minna. Elad justkui leina läbi- erinevad etapid. Mis aitab, on enesekindluse tõus. Tegele endaga, õpi ennast rohkem armastama. Hea tee selleks on hea hariduse omandamine(mine heasse kõrgkooli, lisaboonusena hea uus tutvusringkond), kui võimalik võta kaalust maha, luba endale kingitusi, reisid aitavad väga- saad probleeme näha distantsilt ja nii paistavad nad väiksemad jne…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Nõus viimase vastajaga. Midagi siin ei klapi. Keegi ei saa sind sinu isiklikust kodust välja tõsta. Omandisuhe paneb asja siinkohal paika.[/tsitaat]

Mina pean küll koduks kohta, kus ma oma perega elan, hoolimata selle omanikusuhtest. Kas teie ei pea? Kas inimene, kes ei ela ametlikult endale kuuluvas kodus, ei tohigi öelda, et \”Lähme koju\” või tunda koduigatsust?
Või vastupidi – mu vend elab majas, mis on tema naisele pärandatud. See polegi siis tema kodu või?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.05 15:27; 08.05 17:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mina pean küll koduks kohta, kus ma oma perega elan, hoolimata selle omanikusuhtest. Kas teie ei pea? Kas inimene, kes ei ela ametlikult endale kuuluvas kodus, ei tohigi öelda, et \”Lähme koju\” või tunda koduigatsust?
Või vastupidi – mu vend elab majas, mis on tema naisele pärandatud. See polegi siis tema kodu või?[/tsitaat]

Loomulikult on kodu koht, kus elatakse. Aga lahku minnes ei pruugi enam olla. (samas kodu omanikule on see jah kodu edasi)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.05 14:19; 08.05 16:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Loomulikult on kodu koht, kus elatakse. Aga lahku minnes ei pruugi enam olla. (samas kodu omanikule on see jah kodu edasi)[/tsitaat]

Teemaalgataja tunnebki ju kurbust, et lahkuminek võttis talt kodu. Talle vastati, et kui polnud omanik, siis polnud ju tegemist koduga. Kuidas siis ei olnud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.05 15:27; 08.05 17:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]sama küsimus. Alles hiljuti oli siin pikk arutelu- ema lapsega ei saa välja isegi \”lahusvarast\”, kui ema seda ise ei taha.
[/tsitaat] Kust sa sellist asja lugesid? Mis siis mees peab eluaeg naisega, kes tema juures kord elas, koos elama?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.05 17:58; 08.05 18:00; 10.05 14:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Eksmees jättis meid lapsega maha, võttis meilt kodu ja omale uue naise, viis ta minu ja mu lapse koju.
Tasapisi olen omale jalad alla saanud ja edasi läinud, kuid sisimas igatsen ja armastan teda. Nii on see juba üle aasta olnud.
Saan mõistusega aru, et ta on häbistanud, alandanud ja viimane tõbras, aga süda keeldub seda uskumast.
Vihkan ennast juba, et ei suuda temast üle olla.
Sain auru välja lasta. [/tsitaat]
Kuidas sa saad teda taga igatseda. Kujutan ette, et enne lahkuminekut muutus ta eriti vastikuks su vastu, pidas armukest, valetas sulle kõige kohta.
Kas tõesti muud halba pole temast meenutada? Olite kaua koos?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.05 17:58; 08.05 18:00; 10.05 14:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne kooselu oli see tema kodu. Ja see, et ma sealt lapsega lahkusin oli tol hetkel kuidagi iseenesest mõistetav. Tean, et ta kohtus seal oma armukesega, kui meid kodus polnud, sattusin peale. Maja tundus peale seda kuidagi vastik ja kodutunne polnud enam see või ma häälestasin ise ennast oma kodu vastu, ei teagi enam tagantjärgi. Igatahes otsustasin lahkuda ja elan hetkel lapsega väikeses korteris.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.05 12:22; 08.05 19:21; 08.05 19:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kuidas sa saad teda taga igatseda. Kujutan ette, et enne lahkuminekut muutus ta eriti vastikuks su vastu, pidas armukest, valetas sulle kõige kohta.
Kas tõesti muud halba pole temast meenutada? Olite kaua koos?[/tsitaat]

Tõsi, ta kohtus minu selja taga, solvas ja alandas mind, aga sellegi poolest armastasin ma teda, lubasin, ennast muuta, sest arvasin, et olen ise ehk laisaks läinud ja ei pühenda talle piisavalt tähelepanu. Ma ei saa ise ka aru kuidas ma nii tema küljes veel olen, püüan küll toita ennast nende halbade sõnadega ja tegudega, mis enne lahkuminekut ta mulle ütles, kuid ikka ja jälle leian ennast tema järgi igatsemas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.05 12:22; 08.05 19:21; 08.05 19:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Ma ei saa ise ka aru kuidas ma nii tema küljes veel olen, püüan küll toita ennast nende halbade sõnadega ja tegudega, mis enne lahkuminekut ta mulle ütles, kuid ikka ja jälle leian ennast tema järgi igatsemas.[/tsitaat]

Sinu juttu lugedes tekkis mõte (ei pruugi olla õige või sulle hetkel õigena tunduda, aga vahest annab mõtlemisainet ja aitab edasi liikuda). Nimelt ma niimoodi distantsilt kahlustan, et vahest sa ei tõlgenda oma emotsioone päris korrektselt. Kas see on tõesti konkreetselt mees, keda sa igatsed, kas äkki ei või see olla teie ilus elu. Või illusioon sellest, mis teil oli. Ja seda taga igatseda, soovida, et asjad oleks teisiti läinud ning oma endist elu leinata on täiesti loomulik. Ja need tunded tulebki nö läbi tunnetada, et edasi minna. Kui sa aga ekslikult nende emotsioonide objektiks pead ainuüksi meest, mitte olnud üldist elukorraldust, siis ilmselt võidki seda asja ketrama jääda hinges. Sest probleemi lahenduse eelduseks on sellest õigesti aru saamine (nii mõistuse kui tunnetega!) ning siis sealt edasi algab paranemine. Nii kaua kui sa lontrusest mehe järele õhkad ja ajad teda nähes või talle mõeldes ta iga kord segi selle ideaalse kujutlusega, mis su peas eksisteeib, ei hakkagi midagi paremaks minema. Ja jah, siin kirjutajatel on õigus, see võib võtta aastaid, aga usu, sa saad sellest üle!

Mingil juhul ei taha sulle siin öelda, mida sa mõtled või tunned, lihtsalt pakun veidi teist lähenemist. Minu puhul oli asjadest niipidi mõtlema hakkamine igatahes pöördepunktiks, mida väga vajasin. Jõudu sulle!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu puhul aitas, et vaatasin ainult edasi , mitte tagasi. St lahkuminek tundus elus uue võimalusena. Ja ka põnev oli, milline inimene nüüd teele satub. Vana meest tagasi saada ei tahtnud ega lootnudki.Samas 1a oli ka nö vanast suhtest toibumise aega. nüüdseks on palju aastaid möödas ja olen uuesti õnnelikumas abielus. Eks muide jäi ka tolle naisega kokku ja ka neil läheb hästi. Vähemalt nii mulle tundub.
Ju oli süüdi meie omavaheline sobimatus, mitte see et oleksin ennast lõdvaks laskunud.või halb naine olnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.05 21:34; 09.05 19:22; 10.05 21:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tal on uue naisega ka laps?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Eksmees jättis meid lapsega maha, võttis meilt kodu ja omale uue naise, viis ta minu ja mu lapse koju.
Tasapisi olen omale jalad alla saanud ja edasi läinud, kuid sisimas igatsen ja armastan teda. Nii on see juba üle aasta olnud.
Saan mõistusega aru, et ta on häbistanud, alandanud ja viimane tõbras, aga süda keeldub seda uskumast.
Vihkan ennast juba, et ei suuda temast üle olla.
Sain auru välja lasta. [/tsitaat]

Pigem vasta nüüd küsimusele -mida sa selles mehes praegu armastad? Ma ei usu, et sa väga veenvalt suudaksid argumenteerida, miks sa seda meest veel armastad.
Asi pole mitte südames, mis ei lase lahti, vaid egos. Salamisi ootad, et ta tuleks tagasi ja ukse taga kaabiks ning andestust luniks. Siis oleks su ego rahuldatud ja saavutatud teadmine, et oled ikkagi parim. Selle konksu otsas need hüljatud naised väänlevadki.Armastusega pole siin midagi tegemist. Puhas omamisvajadus ja viha, et mees ei kuulu sulle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu puhul aitas, et vaatasin ainult edasi , mitte tagasi. St lahkuminek tundus elus uue võimalusena. Ja ka põnev oli, milline inimene nüüd teele satub. Vana meest tagasi saada ei tahtnud ega lootnudki.Samas 1a oli ka nö vanast suhtest toibumise aega. nüüdseks on palju aastaid möödas ja olen uuesti õnnelikumas abielus. Eks muide jäi ka tolle naisega kokku ja ka neil läheb hästi. Vähemalt nii mulle tundub.
Ju oli süüdi meie omavaheline sobimatus, mitte see et oleksin ennast lõdvaks laskunud.või halb naine olnud.[/tsitaat]
Ma arvan samuti,et ta peaks omale uue mehe otsima,küll ununeb ka vana.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas tal on uue naisega ka laps?[/tsitaat]
jah, 2 last. meil oli 2 ja seega eksil 4 last. 🙂
uuel naisel polnud lapsi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.05 21:34; 09.05 19:22; 10.05 21:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

jah, 2 last. meil oli 2 ja seega eksil 4 last. 🙂
uuel naisel polnud lapsi.[/tsitaat]

Uus naine sai kaksikud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]RebaseMaie kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Uus naine sai kaksikud?[/tsitaat]

Muud loogikat ei tundu olema, jah.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]talent kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]talent kirjutas:[/small]

Muud loogikat ei tundu olema, jah.[/tsitaat]

Teine variant on, et uus naine sai esimese lastest ajal, mil mees veel eelmise naisega rõõmsalt kooselu nautis ja kõik nii suurepärane oli. Sel juhul võiks see reetmine juba olla piisav fakt, et oma suurest armastusest üle saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]RebaseMaie kirjutas:[/small]
[tsitaat]

Teine variant on, et uus naine sai esimese lastest ajal, mil mees veel eelmise naisega rõõmsalt kooselu nautis ja kõik nii suurepärane oli. Sel juhul võiks see reetmine juba olla piisav fakt, et oma suurest armastusest üle saada.[/tsitaat]
No võiks ju süveneda veidike, seda et eksil uuega 2 last lisaks olemasolevale 2-le , ei kirjutanud teemaalgataja vaid suvaline kommenteerija.
Pealegi ütles teemaalgataja, et tal on 1 laps.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.05 17:58; 08.05 18:00; 10.05 14:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

jah, 2 last. meil oli 2 ja seega eksil 4 last. 🙂
uuel naisel polnud lapsi.[/tsitaat]
Ma jäin ka mõtlema, et su eks on ära läinud üle aasta tagasi ja juba on uue naisega 2 last???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]panteera kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma jäin ka mõtlema, et su eks on ära läinud üle aasta tagasi ja juba on uue naisega 2 last???[/tsitaat]
sry see oli minu kommentaar, väitsin kuskil ülel, et tuleb edasi minna mitte eksi taga nutta.
nüüd oleme lahus pikka aega ja mõlemal uus elu.
teemaalgatajal oli ikka 1 laps ja uue naise lapsest polnud sõnagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.05 21:34; 09.05 19:22; 10.05 21:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jube kui kohutavad siin ikka mõned käod on..olen isegi paar valusat teemat siia perekooli pannud et äkki oskab keegi midagi lohutavat öelda kuid saanud olen vaid pussnuge..ei tea kas neil kägudel on endal kõik kõige paremas korras et abivajajaid halvustama hakkavad ja nende kallal näägutavad.lõpuks koogitakse teemaalgataja jutust üks silbike mille kallal siis suure kambaga mingit hoopis teist teemat hakatakse ajama..lõpptulemus ongi see et hingevalus teemaalgataja saab lisaks oma murele veel hulgaliselt mõnitusi kaela.jubeeeeeeeeeee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )


Esileht Pereelu ja suhted Ei saa üle :(

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.