Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Imetamine Ei söö…

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Ei söö…

Postitas:

Poiss 5-kuune.Juba nädal aega on söömisega jant. Öösel sööb enam vähem aga päeval – no ei muffigi. Panen rinnale imeb esimesed ahmimised ära (neelab iga imemsiliigutuse juures) ja niipea kui peab tööd tegema hakkama, keerab jorisedes pea ära, siis jälle tagasi imeb korra ja nutuga pea ära. Nii mitmeid kordi ja sama trall teisel rinnal. Alguse ahmib ja edasi joriseb…

Kas kõht pole tühi?
Kõht on tühi aga imeda ei viitsi?
Piima ei ole niipalju kui vaja?

Mõte sellest, et ta tühja kõhuga magama läheb on päris kole…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei usu,et kõht tühi on.. titad vahepeal streigivad..aga see pikalt ei tohiks kesta.. ühesõnaga tita end nälga ei jäta 😛
Varu kannatust, see on mööduv 🙂

Esimene asi mõelda,et piima ei ole on väär..
Ehk tulevad hambad või on soor..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul preili 6,5 kuune ja hiljuti oli sama jama (praegugi vahel, kui liiga väsinud). Piima oli piisavalt aga võttis aint öösel rinda ja varahommikul, päeval aga keeldus rinnast ja sõi parema meelega püreed ning RPA või tilliteed. Mõni päev möödudes hakkas taas ilusti rina võtma, ainus tingimus oli, et laps pidi tõesti näljane olema, kui tal nälga polnud siis ei tahetud ei RP, RPA pudelist ega püreed.
Seega usun, et vahel väike tissistreik pole midagi ullu, tähendab pole näljane:) Jõudu ja jaksu sulle!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Imetamine Ei söö…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.