Esileht Väikelaps ei sööda…

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: ei sööda…

Postitas:

olen lihtsalt hullumas, laps keeldub söögist, proovib 1-4ampsu. kuidas oleks õige, kas pakkuda sama toitu lihtsalt paari tunni pärast või teha uus söök? hommikusöök kl 9 ja kell 13 keeldutakse söögist, peaks ju kõht tühi olema…
eile lõunaks tegin kana – kartuli ja juurikate, juustuvormi, sellest söödi 1 amps, õhtuks tegin frikadellisuppi, mida söödi 4 tl, no tõesti ajab hulluks. kohupiimakreeme jms head sööb ilusti, kui anda. õhtuks tegin siis keefiri – kodu marjadega ja banaaanismuutit, mida jõi 150 ml.täna hommik tegin maisimannaputru moosiga, terve see aeg vingus mu kõrval, kuna selle pudru tegemine võtab kaua aega ja tulemus oli see, et söödi 1 tl, tegin siis omletti, millest söödi 4 ampsu… selline tunne, et ma olengi terve päev köögis :S andke nõu, mis oleks õige käitumine?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps end nälga nüüd küll ei jäta, ära muretse. Kui tal on tuju jea ja kõht ei korise, kasvab pikkusesse (meie oma nt kaalu juba pikemat aega ei kasvata) siis las näksib. Meie oma streigib kah, teinekord tulevad paar päeva nn söömahood kui sööb rohkem kui isa. Olen märganud, et aitab nt see, kui kaasan ta söögitegemisse. Nt raputab soola pudrule või supile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps end nälga nüüd küll ei jäta, ära muretse. Kui tal on tuju jea ja kõht ei korise, kasvab pikkusesse (meie oma nt kaalu juba pikemat aega ei kasvata), siis las näksib. Meie oma streigib kah, teinekord tulevad paar päeva nn söömahood kui sööb rohkem kui isa. Olen märganud, et aitab söögiisu ergutada ka see, kui kaasan ta söögitegemisse. Nt raputab soola pudrule või supile. Räägitakse ka, et kalamaksaõli pidavat söögiisu tõstma. Erilist vahet pole enda kuti puhul märganud, aga proovi ikka. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eelmine kägu, vahepalasid on soovitav anda muidu ikka. aga kindlad söögiajad on head.
magusat anda ei tohiks vahepalana, kui pole soolast söönud. Pigem köögivilju vms.
ja pead ei ole mõtet vaevata ega 3 varianti sööke teha. Kui ei söö, siis ei söö. peaasi, et kasvab

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie lapsed söövad siis hästi, kui nad parajasti kasvavad (pikkusesse). Kui parajasti kasvuspurti pole, siis ei sööda nädalate viisi praktiliselt midagi. Ju organism ei vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Väikelaps ei sööda…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.