Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: ei soovita!!!

Postitas:

Kõik, kellel käruost veel ees, ärge ostke seda beebi24.ee ehk Rivolend OÜ kaudu.
Meie lugu siis selline, et kuu enne lapse sündi ostsin vanker-jalutuskäru Pärnu poest.Enam seda ei eksisteeri, kuna omanik tahab tegevuse eestis lõpetada. Valisin poest välja Jedo Bartatina freeline kookoni ja istumisosa, Jedo Neiva raami, adapterid, mille abil Maxi Cosi turvahäll kinnitada, putukavõrgu, vihmakile. Tasusin kauba eest kohe, kuid järgi läksime mehega mõne päeva pärast. Sain vihase telefonikõne juba paari päeva pärast, et meie kaup on ees ja tulgu ma kohe järele.Sain kauba kasti pakituna. Enne lapse sündi vankrit me kokku ei pannud, halb enne ju ja nii vanker seisis karbis vanemate kodus… Kui nüüd aga hakkasime vankrit kokku panema, ilmnesid probleemid. Vankri raam oli defektiga. Fiksaatorid ei kinnitunud ja raam oli täiesti kõver.
Beebi24.ee kodulehel olev telefon on ajutiselt suletud ja ainsaks kontaktiks meiliaadress. Saatsin kirja, milles andsin selge ülevaate probleemist ja soovi raam ringi vahetada. Palusin ka kontakte, et asjale kiirem käik anda, kuid ettevõtte omanik keeldus infot jagamast. Nii me vahetasime üle 10 kirja enne kui kuhugi jõudsime.
Õnneks tegelevad nad müügiga iga laupäev ning saime katkise raami laopoodi viia. Asendusraami ei võimaldatud ja seega ootasime uut raami Poola tehasest. Omanik pakkus küll odavamat raami vahetuseks, kuid hinnavahe ja funktsioonide vähesuse tõttu ma loobusin.
Ligi 2 nädalat ootamist ja lapsega kodus istumist nende super ilmadega. Kui lõpuks raami saime hingasin kergendatult, et see saaga on läbi…eile selgus aga tõsiasi, et uuel raamil ei fikseeru rattad. Seega kogu jant käib veel edasi. Ootan laupäeva, et jälle võtta kaasa katkine toode ja minna tagasi laopoodi paremaid lahendusi saama.

PS! selgus ka \”tore\” asjaolu, et ostetud adaptereid müüja Tiina kaasa ei pakkinudki.

Kõigile kritiseerijatele juba ette ära, jah olingi rase ja roosa, naiivselt uskusin, et kõik asjad ongi olemas, nii nagu müüjaga poest lahkudes need jäid….miks ma pean arvama, et kõik tahavad petta…

Kui ettevõtte kohta infot otsida internetist, siis leiab sealt mitu tarbijakaitse lahendit, mille ostuleping on loetud kehtetuks. Infot otsisin ma alles kahjuks peale probleemide tekkimist. Ka mina võtsin ühendust tarbijakaitsega, kust mulle soovitati saada kiiresti uus raam, sest kui asi jääb venima, võib ettevõte juba olla tegevuse lõpetanud ja siis enam lootust mingit lahendust saada pole.
Kui kellegi on veel antud ettevõttega probleeme olnud? Kuidas olukord lahenes?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 29.02 16:01; 29.02 18:12; 29.02 19:52; 17.03 22:17; 17.03 22:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin ka sealt poest käru (jedo bartatina). Vaatasin koha peal üle… kõik sobis võtsin kohe ka poest kaasa. Müüad olid küll väga vastutulelikud. Ei saa kurta. Käru ka ilusti 2 a vastu pidanud.
Aga hea, et sa oma kogemustest siin räägid. Nii mõnigi saab kasulikku infi:)

Loodane, et saad selle jama korda.
Edu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tellisin kunagi beebi24 st titevoodi ja unustati kaasa pakkida k6ik kruvid, helistasin ja sain oma kruvid k2tte paar p2eva hiljem, vabandati ka.
Saan sinust t2ielikult aru, onju mitu kuud seda 6iget vankrit otsitud ja l6puks ka mitte just v2ike summa v2lja k2idud ja mida sa saad …. mingi katkise vankri millega oma beebit peaks nagu ju turvaliselt s6idutada saama, Tule taevas appi, kuidas saab ikka nii oma tooteid myya ja veel titedele, See on lihtsalt nii kurb, nii kurb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No siis teinekord ole targem ja pane ikka kohe kodus kokku või vähemalt vaata üle, kas kõik osad on olemas ja korras. Ei tasu igasugu halbasid endeid ka uskuda!
Aga eks nende netipoodidest ostudega ongi alati risk olemas, kas üldse oma kauba saad ja missugune see on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea, et inimesi hoiatad.

Mul on ka siiani selle poega vaid positiivsed kogemused olnud, kuid ilmselt seal miski tõesti käärib, kui oma tegevuse lõpetavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sai samast poest kasutatud Gesslein vanker ostetud mis tolle aja kohta ikka üüratu hinnaga-4.500eeki no tuttavate kaudu saime küll kuid ikkagi.ok see selleks, kuid sel kehtis veel garantii.paar kuud hiljem läks üks tagumistest kummidest puruks ja läksime uutele järgi sinna poodi.ja üllatuseks oli see et neil polevatki midagi pakkuda.
eks me siis ajasime ratast mujal kah taga aga tulutult.siis üks sõbranna ikka ei jätnud jonni ja emailis sinna ja sai juhatajaga nii kaugele et ta tellis 2 uut ratast meile.läksime järgi kohe kui meilile tuli kiri et olemas ja tulgu järgi.
läksime ja kohe ei saandki midagit kuna müüja oli üllatunud et millest jutt tema küll midagi pole kuulnud.siis käskisime hel juhatajale ja too siis kirjeldas müüjale millises kappis ja millises karbis on asjad.
leidsime ja oma järgnevaks üllatuseks löödi meile ühe ratta eest arve-30euri…
aga sai ju 2tk kokkulepitud et ostame..
helistasime jälle juhatajale ja too vabandas et ikka jah 2tk on 30euri.
palju peavalu ei millestki.
muidu pole nagu midagi ainult et vanker mis ootas kodus oma ratast, seisis nii talv läbi kasutuna (ei hakka ju sellepärast uut ostma)ja saime kasutada tuttava vihmavarjuka tüüpi käru millega läbi lume sumpamise tekitas paraja peavalu.
aga jah paljudel on selle poega probleeme ja paljud on löönud käega ja läinud mujale muresid lahendama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen teemaalgataja…ootan siis laupäevase käigu ära ja kui uusi kohe ei pakuta, siis ei teagi, mida edasi teha.
Kui ise parandada lasen, siis ju garantii ei kehti…samas peaks avalduse tarbijakaitsesse tegema…ei saa olla nii, et mitte kedagi ei huvita ega keegi ei vastuta! Rohkem ootama ma küll ei kavatse midagi hakata, saadeti ju Poolast uus terve raam, sh rattad. Ei tea, kas võtsid alt ära ja asendasid mingi jamaga…nii vihale ajab

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 29.02 16:01; 29.02 18:12; 29.02 19:52; 17.03 22:17; 17.03 22:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et see on Sinust väga kena, et teisi hoiatad. Ei rasedana vankreid otsides ja valides kui ka hiljem väikese lapsega kodus olles ei ole kellelegi sellist asjaajamisest ja kemplemisest tingitud ajakulu ja peavalu vaja. Loodan, et saad oma asjad korda. Teine asi, et küsi, kas on võimalik, et tood kogu krempli tagasi ja saad 100% oma raha tagasi ning siis ostad uue mõnest usaldusväärsest poest. Sest kui Sul hiljem midagi juhtub ja poodi enam ei ole, kust sa siis tuge ja abi saad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaastunne. Tõesti nõme, kui raha küll heameelega võetakse, ent normaalset kaupa selle eest vastu ei anta:S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minuarust ei ole kena et sa siin niimodi maha teed. Ehk oli viga konkreetses partiis vms? Nagu müüja oleks süüdi et rattad uuele raamile ei fikseeru vms? Seda võib igas poes juhtuda!

Ise tellisin sealt oma peagi sündivale beebile Gesslein F6 vankri siis kui neil poes kohapeal oli -50% ja nad ei oleks pidanud seda üldse mulle saatma!! Aga nad tulid mulle vastu ja müüsid TELEFONI TEEL mulle selle vankri sellise soodukaga(netipoes ju soodukat ei olnud!)…Kandsin raha üle ja 3 päeva hiljem oli kuller ka ukse taga. Meie panime vankri kohe kokku ja kõik oli nii kuis peab ja korras..siis pakkisime kasti tagasi ja nüüd ootab see oma aega seal 🙂 Omanikuga suhtlesin otse. Ta oli väga vastutulelik, kuigi neil oli seal siis hullumaja, sest inimesi käis palju ja ta ikkagi seletas mulle milliseid värve neil on et saaksin oma valiku teha 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen teemaalgataja ja vastuseks eelmisele postitusele: ma tahaks näha, mida sa ise teinud oleks kui sul selline asi juhtuks ja sa istud oma ühe kuuse beebiga kodus ja ootad. saad uue terve raami ja ikka jama. ma olen väga mõistlik olnud, oodanud kogu selle aja, mil uus raam poolast tuli. kui seda jama ratastega poleks juhtunud,. siis seda postitust poleks siia kirjutanudki. pane korraks end minu olukorda ja katsu mõista. sinu vaatenurgast ei saagi olla midagi halvasti. mina aga ootan alles lahendust.
samuti algas kõik väga kenasti, saan öelda, et müüja oli väga abivalmis jne, aga miks selline jama mul siison…keegi peab ju vastutama

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 29.02 16:01; 29.02 18:12; 29.02 19:52; 17.03 22:17; 17.03 22:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea teada, et ei tasu selliselt osta. Mina ei soovita kindlasti tegemist teha sellise online poega nagu on meil 4HOME:EE (juhul kui keegi tahaks sealt mööblit vms). Võtavad raha ette ära, tellimusi ei täida, meilidele ja telefonidele ei vastata. Facebookis kustutavad kasutajate negatiivseid kommentaare ja netistki ei leia nende kohta midagi halba. Kodulehte uuendavad koguaeg \”soodusmüük\” jne stiilis tulge aga ostma.
Tegin kaebuse nende kohta ka tarbijakaitsesse kuna nende tegevus on pahatahlik ja alusetult rikastumine. Mina oma raha siiani pole tagasi saanud, sest nad väidavad nende kontod olevat arrestitud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]olen teemaalgataja…ootan siis laupäevase käigu ära ja kui uusi kohe ei pakuta, siis ei teagi, mida edasi teha.
Kui ise parandada lasen, siis ju garantii ei kehti…samas peaks avalduse tarbijakaitsesse tegema…ei saa olla nii, et mitte kedagi ei huvita ega keegi ei vastuta! Rohkem ootama ma küll ei kavatse midagi hakata, saadeti ju Poolast uus terve raam, sh rattad. Ei tea, kas võtsid alt ära ja asendasid mingi jamaga…nii vihale ajab[/tsitaat]
Kas saite oma probleemi lahendatud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja…tuli välja, et Beebi24-l oli kogu see aeg, mis ma terveid raame ootasin, mulle vajalik raam olemas. Lasid mul lihtsalt 1,5.kuuse beebi kõrvalt oodata, ettevõte oleks ju reaalsest müügist loobunud ja rahas kaotanud ja mulle lihtsalt valetati…

Asi lõppes inetult…võtsin nad oma raseda sõbranna abiga vahele- ta läks sinna lattu ja oli huvitatud selle vankri ostust, pani selle kinni ja lubas päeva lõpuks rahaga tulla…Roosa ja rõõsa lõpurase, ei ole just kahtlust-tekitav 🙂 Läksin sama päev sõbrannaga poodi siis tagasi ja kui küsisin, et kaua see nali kestab,et raam on kogu aeg olemas olnud ja et nüüd ma kavatsen sellega siit ka minema minna, siis müüja ütles vaid, et on esimest päeva tööl, reaalselt see polnud nii.
Antud ettevõtte näol siis tegu perega. Emme on juhataja/omanik ja tütred müüvad viimast kaupa. Juhataja soovitas telefoni teel tütrel mulle politsei kutsuda, kuna ma viibisin ikkagi eravaldusega. Ilma terve raamita ma poest ei olnud aga nõus lahkuma.
Enne sain veel läbi telefoni juhatajalt sõimata, et ma olevat metsast ja ei tea, kuidas asju aetakse. Parim nali oli see, et tema jutu järgi minu probleemiga tegeletakse ja ma oleks pidanud tema arvates koju minema ja ootama nende kõnet. Tegelikkuses aga tehasest polnud mingisugust lahendust saadud rataste probleemile. Kui ka mina hakkasin häält tõstma ja politseiga ähvardama, siis katkestas juhataja lihtsalt kõne. Väga tekitab usaldusväärsust ju selline \”asjade ajamine\”, väga täiskasvanulik lähenemine…

Tänaseks hetkeks kasutan ma seda vankrit,nii uskumatu, kui see pole, kõik toimib (tuleb aga 3x üle õla siinkohal sülitada ja parimat loota 🙂 Saab siis lõpuks nautida tibuga jalutamist.

Loodan, et ükski ema ei satuks selliste … otsa!!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 29.02 16:01; 29.02 18:12; 29.02 19:52; 17.03 22:17; 17.03 22:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja…tuli välja, et Beebi24-l oli kogu see aeg, mis ma terveid raame ootasin, mulle vajalik raam olemas. Lasid mul lihtsalt 1,5.kuuse beebi kõrvalt oodata, ettevõte oleks ju reaalsest müügist loobunud ja rahas kaotanud ja mulle lihtsalt valetati…

Asi lõppes inetult…võtsin nad oma raseda sõbranna abiga vahele- ta läks sinna lattu ja oli huvitatud selle vankri ostust, pani selle kinni ja lubas päeva lõpuks rahaga tulla…Roosa ja rõõsa lõpurase, ei ole just kahtlust-tekitav 🙂 Läksin sama päev sõbrannaga poodi siis tagasi ja kui küsisin, et kaua see nali kestab,et raam on kogu aeg olemas olnud ja et nüüd ma kavatsen sellega siit ka minema minna, siis müüja ütles vaid, et on esimest päeva tööl, reaalselt see polnud nii.
Antud ettevõtte näol siis tegu perega. Emme on juhataja/omanik ja tütred müüvad viimast kaupa. Juhataja soovitas telefoni teel tütrel mulle politsei kutsuda, kuna ma viibisin ikkagi eravaldusel. Ilma terve raamita ma poest ei olnud aga nõus lahkuma.
Enne sain veel läbi telefoni juhatajalt sõimata, et ma olevat metsast ja ei tea, kuidas asju aetakse. Parim nali oli see, et tema jutu järgi minu probleemiga tegeletakse ja ma oleks pidanud tema arvates koju minema ja ootama nende kõnet. Tegelikkuses aga tehasest polnud mingisugust lahendust saadud rataste probleemile. Kui ka mina hakkasin häält tõstma ja politseiga ähvardama, siis katkestas juhataja lihtsalt kõne. Väga tekitab usaldusväärsust ju selline \”asjade ajamine\”, väga täiskasvanulik lähenemine…

Tänaseks hetkeks kasutan ma seda vankrit,nii uskumatu, kui see pole, kõik toimib (tuleb aga 3x üle õla siinkohal sülitada ja parimat loota 🙂 Saab siis lõpuks nautida tibuga jalutamist.

Loodan, et ükski ema ei satuks selliste … otsa!!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 29.02 16:01; 29.02 18:12; 29.02 19:52; 17.03 22:17; 17.03 22:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uskumatu lugu, ja vedas väga, et lõpuks positiivse lahenduse said (noh, positiivseks pole seda vast õige nimetada, aga paremini ka ei saa).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma vist müüks kokkuvõttes selle vankri maha – liiga palju negatiivset energiat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.