Esileht Ilu ja tervis Ei suuda 5 kg maha võtta!

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 81 )

Teema: Ei suuda 5 kg maha võtta!

Postitas:
Kägu

Ma olen nii hädas ja nii vihane enda peale tahtejõuetuse pärast. Lihtsalt ei suuda 5 kg maha võtta. Või õigemini võtan selle peaaegu maha, aga siis söön jälle tagasi. Ei ole tahtejõudu, et magusast loobuda, aga magus tähendab minu jaoks seda, et ma võtan juurde. Kaalun oma 170 cm pikkuse juures 75 kg ja selleks et end hästi tunda, peaksin kaaluma 70 kg (vanust on 51 aastat). Kuidas ometi sellest va magusaisust jagu saada?!

+18
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Söö valgu rikkaid asju. Jäta alko menüüst välja.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sööd tavalist toitu, aga vähendad umbes veerandi võrra koguseid. Jood palju vett. -5 kg peaks kuu-kahega tehtav olema.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu meelest 5 kilo ongi päris raske maha saada. Ise sain 5 kilo maha fitlapiga, aga noh, siis peab tõesti kava järgima. Ja üsna varsti, kui ei viitsinud enam, tuli kaal ka tagasi. Olen peaaegu samas kaalus ja pikkuses nagu sina. -5 kilo muutis välimust täitsa märgatavalt ja tuntavalt kergem oli olla.
Magusaga pead tegema lihtsa reegli: magusat koju lihtsalt ei osta. Kui tuleb suur näksimiseisu, näksi porgandit või midagi sellist 🙂

+17
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Spetsialistid ytlevad, et magustoit tuleb enne 15 ära tarbida. Muidu läheb pekiks.

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitan soojalt raamatut: “Miks me sööme liiga palju”. Ja teine raamat-“Glükoosi revolutsioon”. Asi ei ole kogustes, vaid tuleb süüa õigeid asju ja õiges järjekorras. Tühja kõhuga mitte ahmida magusat ja süsivesikuid.

Mina olen terve elu olnud suur näksija ja magusa vajaja. Nyyd söön 3 korda päevas korralikult ja magus ei isuta. Kaalu probleemi mul polnud, aga olin toidu ori. Väga hea tunne on 5-6 h peale sööki toimetada ilma isudeta.

 

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen nii hädas ja nii vihane enda peale tahtejõuetuse pärast. Lihtsalt ei suuda 5 kg maha võtta. Või õigemini võtan selle peaaegu maha, aga siis söön jälle tagasi. Ei ole tahtejõudu, et magusast loobuda, aga magus tähendab minu jaoks seda, et ma võtan juurde. Kaalun oma 170 cm pikkuse juures 75 kg ja selleks et end hästi tunda, peaksin kaaluma 70 kg (vanust on 51 aastat). Kuidas ometi sellest va magusaisust jagu saada?!

Trenni peale võiks ka mõelda.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Valgurikas toit tõesti aitab. Ma olen ise ka magusasõltlane, praegu aga langetan kaalu ja jälgin, et toidus oleks piisavalt valku, kuu aja jooksul pole ühtegi väljakannatamatut magusaisu tekkinud. Varem võisin ka kell 10 õhtul poodi minna, et see šokolaad kätte saada, millest päev otsa olin mõelnud (ja ikka suur, mitte mingi väike tahvel).

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Proovi teha 3 normaalset toidukorda ning lõuna ja õhtusöögi vahele üks vahepala ( smuuti, lahja kohupiim marjadega jne)  Vähenda portsjonite suurust, proovi rohkem liikuda.  Kui sul on nutikell, siis pane endale eesmärgiks mitu sammu igapäev teha tahad. Minul on eesmärk 10 000 sammu. Kui saan need niisama täis on hästi, kui ei lähen teen kiirkõnniga jalutuskäigu.  Kui tahad midagi ebavajalikku suhu pista, kūsi endalt “ kas see on mulle vajalik ja kasulik? “ Proovi selle asemel vett juua.
Öeldakse, et harjumuste kinnistamiseks on vaja konkreetset asja teha 21 päeva järjest.  Kas Sul mõnda sõbrannat ei ole, kellega koos see ette võtta?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas ometi sellest va magusaisust jagu saada?!

Mina jälle ei mõista kuidas sellist rõvedust mis veresooned kinni ummistab üldse suhu saab endale panna. Ja see lahtiste kommide kole lõhn. Käin kauge kaarega, muidu oksendan. Porgand on ju iseenesest kolemagus. 5kg on 10 500g võipakki su kehas,mida sa siis igapäevaselt kaasas lohistad. Ikka ei hakka endast kahju ja paha?

0
-48
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas ometi sellest va magusaisust jagu saada?!

Asendada järele andmine liikumisega. Umbes et kui tunned, et tahaks magusat, teed hoopis reipas tempos tiiru õues. Võimalik, et see signaal, mille saad, ei ole üldse “tahan magusat”. Kui siiski on, siis vähemalt on mõned kalorid kulutatud.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen ka suur magusasõber ja kõige paremini aitabki isu vastu see, kui lihtsalt ei osta koju. Paar nädalat isutab, edasi on lihtsam. Ja kohe kui midagi koju ostad ja sööd, siis enam piiri ei saa ????

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

siis enam piiri ei saa ????

Isegi sellest võib diagnoosi saada! Julm maailm, onjuu!

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui 5kg tagasi kukub, võta siis kohe 10kg, teine 5kg jääb ju alles.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma küsiks jälle, kuidas sellest soolaseisust lahti saada. Andke mulle popkorni, kartulikrõpse, prae- ja friikartulit, seakõrneid jne. Šokolaadid-kommid vedelevad ja tuleb ära vista. Kes tuleb üldse selle peale, et nt kingituseks tuua tahvel sokolaadi. Mis ma sellega teen?

Tegelikult tean lahendust, kui nälg on suur tuleb soolaseisu korral süüa nt hapukurki, magusaisu puhul nt puuvilju ja kasvõi suhkruvett (loe: mahlavett), aga siis muidugi ei tohi muul ajal kõhtu väga täis süüa. Mõni kuivatatud ploomi või rosina võib ka suhu visata, kui veresuhkur ikka väga kõigub.

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Söö valgu rikkaid asju. Jäta alko menüüst välja.

Ma ei tarbi alkoholi üldse, nii et selles osas on lihtne 🙂

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind ajavad jälle alati närvi ja naerma korraga need soovitused, mida tihti ajakirjandusest lugeda võib. Umbes nii, et joo coca-cola asemel vett ja söö saiakeste ja krõpsude asemel puuvilja. Pagan küll, ma ei olegi kunagi sellist kräppi tarbinud, aga ometigi olen paks.

+30
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pagan küll, ma ei olegi kunagi sellist kräppi tarbinud, aga ometigi olen paks.

Õgid siis kastet-kartulit ja trenni ei tee?

+2
-21
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No selles vanuses võivad juba hormonaalsed muutused mängu minna, iga keha on erinev. Samuti võib kilpnääre alatalitus olla. Ja kui muu ei aita siis leppida selle 5 kiloga.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja see lahtiste kommide kole lõhn. Käin kauge kaarega, muidu oksendan.

Misasja? Sul on vist mingi toitumishäire.

+24
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen nii hädas ja nii vihane enda peale tahtejõuetuse pärast. Lihtsalt ei suuda 5 kg maha võtta. Või õigemini võtan selle peaaegu maha, aga siis söön jälle tagasi. Ei ole tahtejõudu, et magusast loobuda, aga magus tähendab minu jaoks seda, et ma võtan juurde. Kaalun oma 170 cm pikkuse juures 75 kg ja selleks et end hästi tunda, peaksin kaaluma 70 kg (vanust on 51 aastat). Kuidas ometi sellest va magusaisust jagu saada?!

5kg sinu kaalu puhul võib tähendada veepeetust. Alkohol menüüst välja ja oluliselt vähendada soolatarbimist (eriti valmistoidud sisaldavad lausa ohtlikult palju soola). 40+ vanuses on see väga oluline aspekt. tihti need 5kg kukuvad ise küljest kui mõnda aega vältida soola ja juua piisavalt vett

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen nii hädas ja nii vihane enda peale tahtejõuetuse pärast. Lihtsalt ei suuda 5 kg maha võtta. Või õigemini võtan selle peaaegu maha, aga siis söön jälle tagasi. Ei ole tahtejõudu, et magusast loobuda, aga magus tähendab minu jaoks seda, et ma võtan juurde. Kaalun oma 170 cm pikkuse juures 75 kg ja selleks et end hästi tunda, peaksin kaaluma 70 kg (vanust on 51 aastat). Kuidas ometi sellest va magusaisust jagu saada?!

5kg sinu kaalu puhul võib tähendada veepeetust. Alkohol menüüst välja ja oluliselt vähendada soolatarbimist (eriti valmistoidud sisaldavad lausa ohtlikult palju soola). 40+ vanuses on see väga oluline aspekt. tihti need 5kg kukuvad ise küljest kui mõnda aega vältida soola ja juua piisavalt vett

Nagu juba kirjutasin, ma ei tarbi üldse alkoholi. Vett peaksin ilmselt küll natuke ohtramalt tarbima.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sorry, aga 170 cm pikkuse juures arvata, et 70 kg on su ideaalkaal, on haige.

See on ülipalju.

Ma sama pikkuse juures 53 kg ja ei leia, et midagi hullult vähe. Sale vormis naine.

Soovitada ei oska, mina ühtki magusat ampsu ei ole suhu pannud juba 20 aastat. Ei isuta, restos degustmenüü puhul annan teistele ära.

Tahtejõud. Ega muud polegi. Lihtsalt null saiake, pirukas, maiustus. Kuidas selline kraam saab üldse maitseda?

Rasvane peekon teraleival, mina, sinihallitusjuust, sea küljeliha, iga kell. Ja mull:) Nii sööngi.

 

 

+3
-35
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks inimeste eesmärgid oma välimusele ongi väga erinevad. Paraku tuleb keskeas (ja edasi) arvestada, et mida vähem kilosid, seda rohkem kortse. Ma olen 170 cm. Kunagi noorena ajasin ka oma kaalu 60-55 kilo peale ja kandsin XS riideid – eks ma olin ikka ehmatavalt kõhn… Nüüd on pea pool sajandit vanust ja 70 kilo on väga ok. 65 peal läheb kael voldiliseks. Kannan M suuruses riideid, olen igati rahul. Pilti tõestuseks ei lase siia panna, aga kes soovib, võin saata :P. Teemaalgatajale soovitused ikka samad, mis eespool toodud. Ja minul nt paisutavad kaalu magusad piimatooted ja muidugi nisutooted. Ning õhtune õues liikumine on väga kasulik ja abiks – nii kehale kui vaimule.

 

 

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma sama pikkuse juures 53 kg ja ei leia, et midagi hullult vähe. Sale vormis naine.

Jälle see häiritud 50+ mutike, kes arvab, et on mingi primadonna oma 53 kg-ga, igas kaaluteemas on vaja sellest pajatada. 70 kg selle pikkuse juures on normaalkaal ja pole sinu asi, kas inimene on sellega rahul või mitte. Ebameeldiv tädike oled. Kas muid saavutusi elus tõesti ei ole, kui see kehakaal.

+20
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kunagi noorena ajasin ka oma kaalu 60-55 kilo peale ja kandsin XS riideid – eks ma olin ikka ehmatavalt kõhn…

See tundub küll suhteliselt ulme. Mina olen 60 kg ja ehmatavalt kõhn küll ei ole, M riided lähevad selga. Nooremana olin 55 ja siis ka ehmatavalt kõhn ei olnud, XS pole elus selga mahtunud.

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kellel on segadus, milline võiks olla ideaalkaal, soovitan teha individuaalset keha koostise analüüsi. pikkus ei loe siin palju, BMI on väga subjektiivne, kuna kondi- ja lihasmass on inimestel väga erinev, nagu ka kehakujud (ehk kuhu täpsemalt rasv ladestuma kipub) ja kas vedeliku on piisavalt. ärge hoidke kinni mingi BMIst või mingi konkreetse kaalu või ümbermõõdu saavutamisest. uurige oma organismi koht natuke rohkem, siis saab otsustada, millises kaalus on ideaalne olla.

https://www.apotheka.ee/teenused/kehakoostise-maaramine/

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sorry, aga 170 cm pikkuse juures arvata, et 70 kg on su ideaalkaal, on haige.

See on ülipalju.

Ma sama pikkuse juures 53 kg ja ei leia, et midagi hullult vähe. Sale vormis naine.

Soovitada ei oska, mina ühtki magusat ampsu ei ole suhu pannud juba 20 aastat. Ei isuta, restos degustmenüü puhul annan teistele ära.

Tahtejõud. Ega muud polegi. Lihtsalt null saiake, pirukas, maiustus. Kuidas selline kraam saab üldse maitseda?

Rasvane peekon teraleival, mina, sinihallitusjuust, sea küljeliha, iga kell. Ja mull:) Nii sööngi.

Mina samuti 170 cm ja 52-54 kg. Selle pikkuse juures on 70 kg juba väga rasvane figuur, või väidad, et sul kõik puhas lihas ja rasva polegi õieti ?

0
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma sama pikkuse juures 53 kg ja ei leia, et midagi hullult vähe. Sale vormis naine.

Jälle see häiritud 50+ mutike, kes arvab, et on mingi primadonna oma 53 kg-ga, igas kaaluteemas on vaja sellest pajatada. 70 kg selle pikkuse juures on normaalkaal ja pole sinu asi, kas inimene on sellega rahul või mitte. Ebameeldiv tädike oled. Kas muid saavutusi elus tõesti ei ole, kui see kehakaal.

See kommentaar ei olnud küll minule sihitud aga 70 kg. 170 cm. juures on morsk, seletage oma ilusast täissaledast figuurist edasi. Peaasi, et ise usute.

0
-20
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Eks inimeste eesmärgid oma välimusele ongi väga erinevad. Paraku tuleb keskeas (ja edasi) arvestada, et mida vähem kilosid, seda rohkem kortse. Ma olen 170 cm. Kunagi noorena ajasin ka oma kaalu 60-55 kilo peale ja kandsin XS riideid – eks ma olin ikka ehmatavalt kõhn… Nüüd on pea pool sajandit vanust ja 70 kilo on väga ok. 65 peal läheb kael voldiliseks. Kannan M suuruses riideid, olen igati rahul. Pilti tõestuseks ei lase siia panna, aga kes soovib, võin saata :P. Teemaalgatajale soovitused ikka samad, mis eespool toodud. Ja minul nt paisutavad kaalu magusad piimatooted ja muidugi nisutooted. Ning õhtune õues liikumine on väga kasulik ja abiks – nii kehale kui vaimule.

60 kg kaaluv naine ei venita endale mitte mingi nipiga XS riideid selga – ära valeta endale ega teistele. Mu supermini sõbranna 162/45 käib XS riietega, minul 52 kg olenevalt rõiva materjalist X või M, pigem M. Ja ehmatavalt kõhn ega kondine ei ole me kumbki, lihtsalt pekki pole lihaste peal.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 81 )


Esileht Ilu ja tervis Ei suuda 5 kg maha võtta!