Esileht Pereelu ja suhted Ei suuda enam armuda…vist

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Ei suuda enam armuda…vist

Postitas:

Olen 3,5 aastat tagasi lahutatud naine, abielust sündis laps, kes käib koolis. Lapse isaga saame kenasti läbi, last hoiab ta väga, lapse “jagamisega” probleeme pole.
Majanduslikult saan ise hakkama ja rahalist tuge ei oota kelleltki.
Peale lahutust tekkis mingil hetkel suhe mehega, mis paraku ei jõudnud kooseluni. Pidin raske südamega suhte lõpetama, kuna mees ei suutnud (või arvatavasti ei tahtnud) visiitsuhte vormist edasi liikuda 2 aasta jooksul.
Nüüd olen seisus, kus tundub täiesti lootusetu endale kaaslast leida, kellega tekiks koos- või miks mitte ka abielu. Juhusuhteid ma ei soovi, tahaks ikka päris sügavat armastussuhet leida.
Noorena suutsin küllaltki kiirelt armuda (ka nii, et “objekt” sellest midagi ei teadnud), aga nüüd 38-aastasena on aegajalt tunne, et ei suudagi enam iial armuda.
Kindlasti nüüd mõni mõtleb/kirjutab, et naudigi üksi lapsega sõltumatut elu, aga mina ihkan niiväga enda kõrvale kedagi, tunnen ennast ilma kaaslaseta väga üksildasena. Samas võin öelda, et argi- ja tööelu nõuab piisavalt palju aega, et ma ei käi meeleheitlikult ringi kedagi otsides. Pole ka kuskile tutvumisportaali ennast registreerinud.

Kas kellelgi on sellises vanuses peale lahutust ja lapse/lastega üksikemana õnnestunud uuesti armuda ja leida tõeline armastussuhe?
Ootaks lihtsalt lugusid, kust ja kui kiiresti te, “teise ringi” naised, olete endale kaaslase leidnud, ja kas olete suutnud taas armuda peale valusaid lahkuminekuid?

N38

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teise ringi mees ja hetkel suht sama seis. Lihtsalt ei kujuta ette, et kellegagi “klikiks”. Lihtsalt ei usalda kedagi.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kummaline, sul on 3,5 aasta jooksul ju olnud juba üks mees, kellega oleksid teoreetiliselt olnud nõus suhet looma. Mina ei ole kunagi kiirelt armunud. 10 aasta jooksul leidsin vaid ühe, kes mulle piisavalt hästi sobis. Ma ei näe küll mingit probleemi, kui nii lühike omaette elamise aeg on ainult olnud. Täiesti normaalne on uut kaaslast ikka mitu aastat otsida.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa oma praeguses seisus olles lõpetaksid endiselt suhte, mis “seisab”, aga mingi suhtlemine on ikkagi olemas? Oma elust võin öelda, et siis kui lõpetasin igasuguse otsimise, ootamise ja puuduse tundmise, keskendusin kõigele sellele, mida enda heaks teha saan ja olin valmis seda kuni elu lõpuni teostama, siis hakkas tulema tutvusi, üks vahvam kui teine. Ehk oli tingitud see sellest, et mul oli üksi iseendaga ka väga mõnus olla, huvitav ja põnev. Ja siis tunneb ju kohe ära, kui teine pool pakub midagi enamat. Kui teise jaoks on koht tühi, et ta peaks ära tegema selle, mis on minu enda töö ja iseendast sõltuv, siis võib ehk tõesti komistada inimese otsa, kes lihtsalt ongi veidi ja enamaks temal enam jaksu pole.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armuda suudan küll ja armungi, kaks korda aastas vähemalt 🙂 Suhte loomisega on teine asi ja kellegagi päriselt kokku minna on hoopis kolmas. Minumeelest need kolm asja võivad aga ei pruugi üldsegi seotud olla.

Kui kellessegi armud ja tema sinusse, siis kipub mingi “suhe” ikka enamasti sellega kaasnema, suhtlemine ju see on. Abielu või kooselu nõuab aga hoopis enamate asjade kokkulangemist lisaks tunnetele, eriti veel kui ollakse mitmendal ringil, st lapsed, töö, elukoht, elustiil jne …

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust see “lõpeta otsimine, siis kohe leiad” kõlab nagu imelikult, vabandusena. Oled ju ikka sama inimene, kas otsid või ei. Kui tahad lotoga võita, tuleb pileteid ka osta. Ehk kui suhtled rohkemate inimestega, on tõenäosus suurem, et nende seas on see õige.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.05 18:03; 02.05 21:32;
To report this post you need to login first.

Minu arust see “lõpeta otsimine, siis kohe leiad” kõlab nagu imelikult, vabandusena. Oled ju ikka sama inimene, kas otsid või ei. Kui tahad lotoga võita, tuleb pileteid ka osta. Ehk kui suhtled rohkemate inimestega, on tõenäosus suurem, et nende seas on see õige.

Kahjuks sageli kumab neist inimestest läbi, kuivõrd paaniliselt nad kaaslast leida soovivad ja palju neist peletavad toredad uued tutvused sellega endast kohe eemale. Mul endal oli üks sõbranna, kes hakkas juba esimesel kohtumisel rääkima sellest, kuivõrd üksikuna ta end tunneb.
Ma ise ka põgenen kiirelt, kui juba esimesel kohtumisel hakkab meesterahvas igatsusest naishinge vastu kodus jahuma. Olen nooruses neid suhtesse klammerdujaid näinud piisavalt, kes ei suuda hiljem kuidagi lahti lasta.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust see “lõpeta otsimine, siis kohe leiad” kõlab nagu imelikult, vabandusena. Oled ju ikka sama inimene, kas otsid või ei. Kui tahad lotoga võita, tuleb pileteid ka osta. Ehk kui suhtled rohkemate inimestega, on tõenäosus suurem, et nende seas on see õige.

Kahjuks sageli kumab neist inimestest läbi, kuivõrd paaniliselt nad kaaslast leida soovivad ja palju neist peletavad toredad uued tutvused sellega endast kohe eemale. Mul endal oli üks sõbranna, kes hakkas juba esimesel kohtumisel rääkima sellest, kuivõrd üksikuna ta end tunneb.

Ma ise ka põgenen kiirelt, kui juba esimesel kohtumisel hakkab meesterahvas igatsusest naishinge vastu kodus jahuma. Olen nooruses neid suhtesse klammerdujaid näinud piisavalt, kes ei suuda hiljem kuidagi lahti lasta.

No mida seal ikka kumab. Kui keegi kukub esimesel kohtumisel mingist üksindusest ja igatsusest jahuma, siis on tegu napakaga ja muud midagi. Ei maksa selliste järgi mingeid põhjapanevaid järeldusi teha ja seda laiendada kõikidele normaalsetele inimestele, kes parasjagu endale kaaslast otsivad. “Otsimine” ei tähenda meeleheitlikku otsimist.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.05 18:03; 02.05 21:32;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Pereelu ja suhted Ei suuda enam armuda…vist

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.