Esileht Lapse ootamine Ei suuda otsustada, millist vankrit :(

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Ei suuda otsustada, millist vankrit :(

Postitas:

Beebi sünnib oktoobris, oleks nagu aeg otsustada, millist vankrit tahta, aga valik on niiii keeruline…
Mul on täiesti saadaval üks Emmaljunga, aga no ei meeldi see tank mulle. Tankidest olen pigem vaadanud Roan Emmat või neid ilusaid Marseleid. Kuid autosse annab neid vajadusel mahutada.

Samas tundub praktilisem kaasaskantav kookon, et beebit kookonika vankrisse tästa või vankrist tuppa tuua. Elamine pole nii ruumikas, et vankriga tuppa sõita, pigem hoiaks verandal. Seetõttu olen vaadanud viimastel päevadel pigem Gessleine (f6) ja Hartaneid (Toplaine S või Xperia). Neil ka rataste vahetamise võimalus.
Lisaks jäi hinge üks nunnukas, kui mehega mööda poode uudistasime ja erinevaid mudeleid vaatasime-katsusime. Nimelt mingi uus tegelane turul- Kunert Mila, mis pidi olema Milli sugulane.

Selline tunne, et kas loobun üldse ja lepin EJ tangiga või ostan kolm erinevat 😀 Andke nõu ja soovitusi!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.08 16:20; 02.08 14:24; 04.08 16:00; 14.08 12:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunert Mila

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.08 16:20; 02.08 14:24; 04.08 16:00; 14.08 12:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See vankri valimine on tõesti raske. Aga ma kaldun seekord Hartani poole. Gesslein meeldib ka, aga see on mul esimese lapsega olnud. Nüüd tahaks Hartani ära proovida. Mul ka mingi tõrge Emmaljunga suhtes. Mul veel õnneks jaanuarini aega mõelda ja valida.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.08 17:24; 07.08 15:29; 08.08 16:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hartani ja Gesslein pm samad, seega ise valiks nende vahel.

Endal 2010 aastal ostetud Gesselin f6 ja läheb nüüd ka kolmanda lapsega käiku. On nagu uus, mis sest, et vähemalt 5000km läbi sõidetud ja seda igassugustes tingimustes, ei jäänud kunagi ka kõike suuremate vallidega kinni ja sai ka liivast läbi. Ise jalutasin ikka 10+km päevas ja kõik rattad ja muud asjad korras, õmblused ei jookse ja pleekinud pole.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.08 17:43; 07.08 18:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul Hartan Xperia ja üldjoontes rahul. Ega täiuslikku polegi. Mulle meeldib üleviidav sang, vahetatavad rattad, käsipidur. Kaks last selles kärutanud ja kärutan ka kolmanda.

Kui kõige rõvedam läga ja lumi, siis vahel võib sellega raske olla. Ma ei tea, kas need tankid siis tulevad toime.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud kaasamõtlejatele 🙂
Ilmselt valingi Hartani ja Gessleini vahel. Nende puhul ongi minu jaoks 3 eelist – üleviidav sang, vahetatavad rattad ja muidugi kaasaskantav kookon. Kompaktsemad autosse pakkimisel on need ka võrreldes klassikaliste suurte kookonite ja ratastega vankritega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.08 16:20; 02.08 14:24; 04.08 16:00; 14.08 12:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hartan on super! Minumeelest parem kui EJ, olen mõlemat kasutanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust Hartaneid osta/tellida saab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.08 17:24; 07.08 15:29; 08.08 16:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust Hartaneid osta/tellida saab?

Minul oleks sama küsimus. Olen ka huvitatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust Hartaneid osta/tellida saab?

Minul oleks sama küsimus. Olen ka huvitatud.

eestis müüb vist otse veel vaid mõmmibeebi, aga muidu on mytoys.de olemas

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.08 17:43; 07.08 18:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust Hartaneid osta/tellida saab?

Minul oleks sama küsimus. Olen ka huvitatud.

eestis müüb vist otse veel vaid mõmmibeebi, aga muidu on mytoys.de olemas

Mytoysis ei ole Hartanit, aga aitäh Mõmmibeebi vihje eest 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.08 17:24; 07.08 15:29; 08.08 16:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust Hartaneid osta/tellida saab?

Minul oleks sama küsimus. Olen ka huvitatud.

eestis müüb vist otse veel vaid mõmmibeebi, aga muidu on mytoys.de olemas

Mytoysis ei ole Hartanit, aga aitäh Mõmmibeebi vihje eest ????

4kids.ee müüb ka, esinduspood neil Tammsaare tee ärimajas.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.08 16:20; 02.08 14:24; 04.08 16:00; 14.08 12:33;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Lapse ootamine Ei suuda otsustada, millist vankrit :(