Esileht Lapse ootamine Ei suuda rinnahoidjat kanda

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Ei suuda rinnahoidjat kanda

Postitas:
Kägu

Kas ma olen ainus, kes kohe üldse ei suuda raseduse ajal rinnahoidjat kanda, sest see on nii ahistav ja ebamugav ning rinnakorv hakkab peale paari tunnist kandmist valutama?

Väljas käies siiski kannan, aga kodus kuidagi ei suuda sellega mugavalt olla. Olen isegi ostnud kaks erinevalt raseduse rinnahoidjat, suuremate mõõtudega, lounge-stiilis, millel pole ei rinnaaluseid korve ega muidu jäika raami, vaid on pigem nagu lühike ümber maika. Aga lihtsalt see, et midagi on ümber rinnakorvi, mõjub juba nii ebamugavalt ja suruvalt.

Olen lugenud, et rasedusega rinnakorv suureneb, et mahutada oma asukohta vahetavaid organeid ja ilmselt on mul rinnakorv nii tundlik, et midagi selle vastu kanda ei kannata. Isegi ilma rinnahoidjata tunnen rinnakorvis ebamugavustunnet. Samas tean, et potentsiaalselt riskin rippuvate rindadega kui rinnahoidjat raseduse ajal ei kanna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ma olen ainus, kes kohe üldse ei suuda raseduse ajal rinnahoidjat kanda, sest see on nii ahistav ja ebamugav ning rinnakorv hakkab peale paari tunnist kandmist valutama?

Väljas käies siiski kannan, aga kodus kuidagi ei suuda sellega mugavalt olla. Olen isegi ostnud kaks erinevalt raseduse rinnahoidjat, suuremate mõõtudega, lounge-stiilis, millel pole ei rinnaaluseid korve ega muidu jäika raami, vaid on pigem nagu lühike ümber maika. Aga lihtsalt see, et midagi on ümber rinnakorvi, mõjub juba nii ebamugavalt ja suruvalt.

Olen lugenud, et rasedusega rinnakorv suureneb, et mahutada oma asukohta vahetavaid organeid ja ilmselt on mul rinnakorv nii tundlik, et midagi selle vastu kanda ei kannata. Isegi ilma rinnahoidjata tunnen rinnakorvis ebamugavustunnet. Samas tean, et potentsiaalselt riskin rippuvate rindadega kui rinnahoidjat raseduse ajal ei kanna.

Minu jaoks oli bralette lahenduseks. Ei pitsita kusagilt, samas toetab ikka 🙂 Aga eks seal on ka palju erinevaid mudeleid ja tuleb leida endale sobiv. Mulle meeldivad need, mis on külgedelt paeltega, mitte üleni ühes tükis, mis vahel kipuvad liialt ümber olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul suht sama raseduse teises pooles alati olnud. Sobivad ainult need väga venivad ilma õmblusteta rinnahoidjad. Hyper Rimides on neid suur valik ja hea hinnaga. Midagi sarnast: https://40den.eu/tulevastele-emadele/rinnahoidja-maternity-bianco-sm/

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kodus ei kasutanud üldse ja välja minnes spordirinnahoidja

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei kannata raseduse algusest juba rinnahoidjat kanda. Kohe alguses läksid nibud väga valusaks ja rinnahoidja tegi asja hullemaks. Ka need rinnahoidjad, mis eelmise raseduse ajal tundusid, kui hinge õnnistus, paraku seisavad hetkel kapis.
Kodus ei kanna enamasti üldse. Välja minnes kasutan imetamise- või spordirinnahoidjaid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei kandnud seda enne rasedust ega kanna ka nüüd.  Joostes ja sporti tehes kannan sest muidu on valus. Aga muul ajal ma seda monsterit ei kanna. Mu rinda kaunistab reaalselt arm selle kandmisest.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma jällegi ei saa ilma rinnahoidjata magadagi, küljeli olles vajuvad ühele poole ära ja nii ebamugav.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälestan rinnahoidjaid, tööl olles ikka kandsin, aga vihkasin igat sekundit sellest. Imetamise ajal, kui olid lekkeprobleemid, siis kandsin spordirinnahoidja moodi imetamisrinnahoidjat, aga see oli lühikest aega. Nüüd olen lapsega kodus olnud ligi 2 aastat ja rinnahoidja panen ainult peoriiete alla. Kodus, poes, külas, niisama linna peal, tänan ei. Ahjaa, töövestlusele panin ka.

Rinnahoidja leidmine on minu jaoks kohutav ettevõtmine. Mul on üsna väiksed rinnad, B-korv (seetõttu ka lihtsam, otseselt midagi väga toetada ei ole vaja), aga väga suur rinnakorv.  Kord proovisin 1,5 tundi erinevaid lõikeid ja suurusi, kuni lõpuks ühe paari leidsin, tollel ajal ei jaksanud ka mitut paari korraga osta ja hiljem seda mudelit wnam ei leidnud. Poest ei saa ühtki kleiti osta, mis on lukuga (kui puusast ja vööst on paras, siis rinnakorvi algusest jääb ca 7 cm puudu). No ei ole selliseid ebastandardseid kleite.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks sa endale lisaprobleemi lood, ära lihtsalt kanna ja kõik. Riiete alla ei näe ju keegi teine peale sinu enda.

Mind on rinnahoidja eluaeg ahistanud, vahet pole, kas rase või mitte. Pole kunagi kandnud.

Ei kodus ega kodust väljas.

Kolm last ja pole kolme raseduse ning imetamisega kuhugi midagi rippuma vajunud. Vastupidi, kui ei toetata, peab rind ennast ise kikkis hoidma, ei saa mugavusest lösutada. Hoiab kena.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kannan spordirinnahoidjaid. Neid on erineva toestusega ja väga mugavad. Ei pigista ega tekita halba enesetunnet. Tavarinnahoidjad ei meeldi mulle enam üldse. Aluspesu meeldib ka selline seamless stiilis.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sportrinnahoidja on mõeldud rindu kinni pigistama, vasyu jeha suruma ja neid ühe koha peal hoidna. Väga tugeva pressiga. Kuidas need saavad olla mugavamad, kui tavarinnahoidjad, ei saa ma aru.

 

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks sa endale lisaprobleemi lood, ära lihtsalt kanna ja kõik. Riiete alla ei näe ju keegi teine peale sinu enda.

Mind on rinnahoidja eluaeg ahistanud, vahet pole, kas rase või mitte. Pole kunagi kandnud.

Ei kodus ega kodust väljas.

Kolm last ja pole kolme raseduse ning imetamisega kuhugi midagi rippuma vajunud. Vastupidi, kui ei toetata, peab rind ennast ise kikkis hoidma, ei saa mugavusest lösutada. Hoiab kena.

See viimane lõik on küll nii vale, kui olla saab.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingi hull rinnahoidja fanatt laob kõigile miinuseid kes neid kanda ei taha. 😀

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Lapse ootamine Ei suuda rinnahoidjat kanda