Esileht Lapse ootamine Ei suuda rinnahoidjat kanda

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Ei suuda rinnahoidjat kanda

Postitas:
Kägu

Kas ma olen ainus, kes kohe üldse ei suuda raseduse ajal rinnahoidjat kanda, sest see on nii ahistav ja ebamugav ning rinnakorv hakkab peale paari tunnist kandmist valutama?

Väljas käies siiski kannan, aga kodus kuidagi ei suuda sellega mugavalt olla. Olen isegi ostnud kaks erinevalt raseduse rinnahoidjat, suuremate mõõtudega, lounge-stiilis, millel pole ei rinnaaluseid korve ega muidu jäika raami, vaid on pigem nagu lühike ümber maika. Aga lihtsalt see, et midagi on ümber rinnakorvi, mõjub juba nii ebamugavalt ja suruvalt.

Olen lugenud, et rasedusega rinnakorv suureneb, et mahutada oma asukohta vahetavaid organeid ja ilmselt on mul rinnakorv nii tundlik, et midagi selle vastu kanda ei kannata. Isegi ilma rinnahoidjata tunnen rinnakorvis ebamugavustunnet. Samas tean, et potentsiaalselt riskin rippuvate rindadega kui rinnahoidjat raseduse ajal ei kanna.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas ma olen ainus, kes kohe üldse ei suuda raseduse ajal rinnahoidjat kanda, sest see on nii ahistav ja ebamugav ning rinnakorv hakkab peale paari tunnist kandmist valutama?

Väljas käies siiski kannan, aga kodus kuidagi ei suuda sellega mugavalt olla. Olen isegi ostnud kaks erinevalt raseduse rinnahoidjat, suuremate mõõtudega, lounge-stiilis, millel pole ei rinnaaluseid korve ega muidu jäika raami, vaid on pigem nagu lühike ümber maika. Aga lihtsalt see, et midagi on ümber rinnakorvi, mõjub juba nii ebamugavalt ja suruvalt.

Olen lugenud, et rasedusega rinnakorv suureneb, et mahutada oma asukohta vahetavaid organeid ja ilmselt on mul rinnakorv nii tundlik, et midagi selle vastu kanda ei kannata. Isegi ilma rinnahoidjata tunnen rinnakorvis ebamugavustunnet. Samas tean, et potentsiaalselt riskin rippuvate rindadega kui rinnahoidjat raseduse ajal ei kanna.

Minu jaoks oli bralette lahenduseks. Ei pitsita kusagilt, samas toetab ikka 🙂 Aga eks seal on ka palju erinevaid mudeleid ja tuleb leida endale sobiv. Mulle meeldivad need, mis on külgedelt paeltega, mitte üleni ühes tükis, mis vahel kipuvad liialt ümber olema.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul suht sama raseduse teises pooles alati olnud. Sobivad ainult need väga venivad ilma õmblusteta rinnahoidjad. Hyper Rimides on neid suur valik ja hea hinnaga. Midagi sarnast: https://40den.eu/tulevastele-emadele/rinnahoidja-maternity-bianco-sm/

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kodus ei kasutanud üldse ja välja minnes spordirinnahoidja

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei kannata raseduse algusest juba rinnahoidjat kanda. Kohe alguses läksid nibud väga valusaks ja rinnahoidja tegi asja hullemaks. Ka need rinnahoidjad, mis eelmise raseduse ajal tundusid, kui hinge õnnistus, paraku seisavad hetkel kapis.
Kodus ei kanna enamasti üldse. Välja minnes kasutan imetamise- või spordirinnahoidjaid.

0
0
Please wait...

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Esileht Lapse ootamine Ei suuda rinnahoidjat kanda