Esileht Pereelu ja suhted Ei suuda suhelda naisega, kes lõi mehe üle rasedalt naiselt.

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 89 )

Teema: Ei suuda suhelda naisega, kes lõi mehe üle rasedalt naiselt.

Postitas:

Ja kas on õigem elada iga päev vales, koos inimesega, kellega sa elada ei taha? Mõeldes terve elu kellegist teisest? Suudaks sa andeks anda, kui saaksid teada, et su elukaaslane pole kunagi tahtnud sinuga koos elada vaid tegi seda sellepärast, et te juhtusite saama lapse?

Ma ilmselt olen väga eluvõõras, aga ma tõesti ei mõista, kuidas sellise niiiii VALE INIMESEGA siis seksida tahetakse?

+10
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 07:04; 21.01 06:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja ise ongi see rase naine.

Loogiline oleks küll. Peres om vanem laps ka, beebi oli oodatud. Mingi tädi rammis vahele ja mees läks selle juurde ära. Lapse pärast peavad kokku puutuma.

Halb olukord.

Olen teemaalgataja ja kindlasti kohe ei ole rase (olen 53, abielus). Aga see selleks. Tegu on lähedase perega sp. nagu ütlesin – ei tee oma otsustusi külajuttude põhjal ja olen leidnud endale sobiva lahenduse. Aga sellele naisele on see ebameeldiv uudis.

Kas seda naist üldse huvitabki, mida sina otsustad või selle suhte kohta arvad?

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja ja kindlasti kohe ei ole rase (olen 53, abielus). Aga see selleks. Tegu on lähedase perega sp. nagu ütlesin – ei tee oma otsustusi külajuttude põhjal ja olen leidnud endale sobiva lahenduse. Aga sellele naisele on see ebameeldiv uudis.

See kõlab nagu planeeriksid tema suhtes midagi kriminaalselt. Kas peaks politseisse teatama?

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled järelikult mehe ema või mehe õde/vennanaine vms. Tead, sinu sorkimisest ega poolte valimisest nagunii midagi ei parane ega olene. Kui tahad lapsikult pirtsutada ja plärtsuda, selles sind keegi keelata ei saa, aga tolku sellest pole nagunii. Ka äärmiselt ebameeldiva inimesega saab läbi käia minimaalselt ja minimaalse suhtlusega, säilitades ainult formaalse viisakuse, kui mittesuhtlemine ei ole võimalus.
Ja selles supis on kõige põhilisem osaline ikka mees, kes untsu tegi. Naist kavatsed põhjalikult nuhelda, aga mehele piisab “korra juba ütlesin, mis ma sellest arvan” suhtumisest… huvitav.

+12
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 11:10; 16.01 13:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esmalt reetis see isa oma laste ema, nende ühises kodus! kui lapsed magasid samal ajal oma tubades! ja siis jättis veel maha ka selle teise naise ja nende ühist last ei tunnistanud. Minu mõistus tõrgub seda kõike vastu võtmast, sest eriti hulluks teeb olukorra, et selle mehe elukaaslane andestas kõik ja elavad rõõmsalt oma pereelu edasi. Ma isegi pole uurinud midagi, sest see pole minu asi ja juttudega kaasa ei lähe

Küll aga tead nii täpselt, kes kellega, kus ja millal magas?

Oled järelikult mehe ema või mehe õde/vennanaine vms

Samas ta ütles, et mehega ei pea suhtlema. Pigem siis on seotud mahajäetud naisega pere kaudu, aga miks uue naisega suhtlema peab… Või on hoopis uus naine enda lähisugulane?

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 15.01 09:53; 16.01 12:03; 16.01 12:16; 16.01 13:18; 17.01 20:43; 19.01 15:30; 19.01 17:08; 20.01 18:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja selles supis on kõige põhilisem osaline ikka mees, kes untsu tegi. Naist kavatsed põhjalikult nuhelda, aga mehele piisab “korra juba ütlesin, mis ma sellest arvan” suhtumisest… huvitav.

See naine ongi nuhtlust väärt. Isegi kui see suhtlus on alagatatud mehe poolt, oleks naises võinud olla mingigi eetika, suunamaks mees tagasi oma last ootava naise juurde. Tunnen siiralt kaasa hüljatud naisele, temal on nüüd 2 last kasvatada. Kahe inimese lolluse pärast on tema ja laste elud rikutud.

+6
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 14.01 21:18; 15.01 14:33; 15.01 21:24; 16.01 12:06; 16.01 13:03; 16.01 13:48; 17.01 21:13; 18.01 12:30; 18.01 23:54; 19.01 13:46; 19.01 15:40; 20.01 13:19; 21.01 01:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See naine ongi nuhtlust väärt. Isegi kui see suhtlus on alagatatud mehe poolt, oleks naises võinud olla mingigi eetika, suunamaks mees tagasi oma last ootava naise juurde.

Kuidas saab võõral naisel olla kõrgem eetika ja vastutus kui isal omaenda lapse ees??

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 15.01 09:53; 16.01 12:03; 16.01 12:16; 16.01 13:18; 17.01 20:43; 19.01 15:30; 19.01 17:08; 20.01 18:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See naine ongi nuhtlust väärt. Isegi kui see suhtlus on alagatatud mehe poolt, oleks naises võinud olla mingigi eetika, suunamaks mees tagasi oma last ootava naise juurde.

Kuidas saab võõral naisel olla kõrgem eetika ja vastutus kui isal omaenda lapse ees??

Isal on nüüd igakuine rahaline vastutus. See võõras naine oleks võinud jätta võõra pere ellu sekkumata. Naisena ei olnud tal häbi võõra pere meest tahta, võõras pere lõhkuda. Loomulikult, tegijaid oli 2.

+2
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 14.01 21:18; 15.01 14:33; 15.01 21:24; 16.01 12:06; 16.01 13:03; 16.01 13:48; 17.01 21:13; 18.01 12:30; 18.01 23:54; 19.01 13:46; 19.01 15:40; 20.01 13:19; 21.01 01:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See võõras naine oleks võinud jätta võõra pere ellu sekkumata. Naisena ei olnud tal häbi võõra pere meest tahta, võõras pere lõhkuda

Kust sa tead, et ta sekkus, tahtis, lõhkus? (ja et häbi ei olnud)

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 15.01 09:53; 16.01 12:03; 16.01 12:16; 16.01 13:18; 17.01 20:43; 19.01 15:30; 19.01 17:08; 20.01 18:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et tegu on ämmaga. Tema poja uus naine ongi see perelõhkujast võõras. Ja rase naine endine minia.
Kust muidu nii detailselt asju teab.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja see seletaks, miks pannakse PERE hoidmise vastutus võõrale naisele ja mitte sellele raseda naise abikaasast mehele ja kahe lapse isale, kes teise naisega voodisse ronis! KUI silmakirjalik saab olla…

+12
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 11:10; 16.01 13:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja see seletaks, miks pannakse PERE hoidmise vastutus võõrale naisele ja mitte sellele raseda naise abikaasast mehele ja kahe lapse isale, kes teise naisega voodisse ronis! KUI silmakirjalik saab olla…

Oohoh! Ja nüüd paneme perekooli klassikat ka otsa, et lastel pidigi parem elu olema kui vanemad lahku lähevad, saavad endale kohe kaks arrrmastavat perekonda.
Anname sellele naisele siis parem mingi medali? Mhmh, tegelikult tema, vaeseke, kannatab ju ka, mehel on 2 last ja nende normaalne perekonnaelu on nende tõttu tulevikus tugevalt häiritud. Ega tema ilmselt polegi seda meest tahtnud, mees tahtis teda, jah, ilmselt nii see oli. Sest ükski korralik naine ju ei himusta teise naise meest ja kindlasti ta veenis meest oma naist mitte maha jätma, aga no need mehed on ju teada…

+3
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 14.01 21:18; 15.01 14:33; 15.01 21:24; 16.01 12:06; 16.01 13:03; 16.01 13:48; 17.01 21:13; 18.01 12:30; 18.01 23:54; 19.01 13:46; 19.01 15:40; 20.01 13:19; 21.01 01:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina näiteks süüdistan samuti sellistel puhkudel ka naist alati rohkem, kui meest. Mehed on täiesti erinevad naistest ja ongi isekamad ning sageli igas mõttes riskialtimad ja brutaalsemad. Naistelt ootaks pigem lugupidavat ja vaoshoitud käitumist ning väärikat käitumist. Ei ole ju võimalik sellise nõmeda mehega õnnelik olla, kes teisi inimesi sedasi kohtleb. Kellel lasub vastutus laste elu rikkumises. Kuidas üks naisterahvas nii madalale laskub, meeste puhul ma ei imesta. Kas tõesti vabasid mehi ei ole enam, et peab ennast teise perekonna vahele pressima. Kuhu on jäänud naiselik uhkus ja väärikus, kas ongi nüüd, 21. sajandil kadunud.

+7
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina näiteks süüdistan samuti sellistel puhkudel ka naist alati rohkem, kui meest. Mehed on täiesti erinevad naistest ja ongi isekamad ning sageli igas mõttes riskialtimad ja brutaalsemad. Naistelt ootaks pigem lugupidavat ja vaoshoitud käitumist ning väärikat käitumist. Ei ole ju võimalik sellise nõmeda mehega õnnelik olla, kes teisi inimesi sedasi kohtleb. Kellel lasub vastutus laste elu rikkumises. Kuidas üks naisterahvas nii madalale laskub, meeste puhul ma ei imesta. Kas tõesti vabasid mehi ei ole enam, et peab ennast teise perekonna vahele pressima. Kuhu on jäänud naiselik uhkus ja väärikus, kas ongi nüüd, 21. sajandil kadunud.

Ja mina arvan täiesti teisiti.
Oma pere eest vastutab ikka selle pere liige, mitte võõras naine. Kirjeldatud kallutatud suhtumine – et mehed juba kord ongi sellised, aga naised lööme risti – ajab mind oksele (nagu mõnda kärgperendus). Sama pahasti, kui sina suhtud armukese mõttelaadi, suhtun mina sinu omasse. Täpselt sama õigusega, eks.

P.S. Kes te ütlete, et mehed juba kord ONGI sellised, siis miks te solvute, kui enda oma kõrvalt paneb? Mehe loomuses ju, las möllab… järelikult oli selline näkk, et loomuvastane oleks olnud vastupanu osutada, mees ju… Kirud armukest, patsutad mehe pead ja elu läheb edasi.
Sellise mõttelaadiga olekski loogiline lasta mehel vabalt ringi tõmmata, tingimusel, et ikka ilusti koju tagasi tuleb. Kõiki maiaid naisolevusi maailmast välja lülitada nagunii ei saa.

+15
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole ju võimalik sellise nõmeda mehega õnnelik olla, kes teisi inimesi sedasi kohtleb.

Seda imestan minagi… Milline normaalne naine tahaks selliste väärtustega meest?

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.01 20:35; 16.01 14:32; 18.01 14:11;
To report this post you need to login first.

Aga kuidas see lugu sinusse puutub? Kes oled sina, et teiste inimeste eludele hinnangut anda? Kas sa tead kogu lugu, kõiki nüansse, kõiki üksikasju? Kas on vahet, kas jätta maha naine rasedana, väikselapsega, teismelistega või vanast peast? Mille poolest üks reetmine erineb teisest? Ja kas on õigem elada iga päev vales, koos inimesega, kellega sa elada ei taha? Mõeldes terve elu kellegist teisest? Suudaks sa andeks anda, kui saaksid teada, et su elukaaslane pole kunagi tahtnud sinuga koos elada vaid tegi seda sellepärast, et te juhtusite saama lapse? Kas ei tundu, et sa oled elu raisanud mingile valele, mõttetule illusioonile? On see mingi õnn? Ja kas see vale ei võta sult ära võimalus leida enda kõrvale keegi, kes tahaks sinuga olla päriselt?

Ära saa valesti aru, ma ei toeta perelõhkumist ja pere loomine peab olema alati kahe inimese ühine otsus ja sellele tuleb kindlaks jääda, aga maailm lihtsalt pole must ja valge. Kui rasedat ei tohi maha jätta, siis millal võib? Peale sündi? Kui laps on aastane, 5-ne?

Täpselt, annaks 5+ selle kommile kui saaks. Teemaalgataja ei tea asjaolusid. Isegi kui ta arvab, et teab, ta ei saa selles kindel olla ja üksikasju kindlasti ta ei tea. See pole ka tema asi. Ma näiteks olin 13 aastat tagasi rase. Lapse isa ma ei sallinud silmaotsaski, kuigi tüüp piiras ja tõmbles mu kallal ???? See ei olnud minu inimene. See laps oli kogemata, aga ma ei ole abordi pooldja. Ma oleks olnud väga rõõmus kui mees oleks sel ajal leidnud uue naise, ma isegi kordi talle ütlesin, et palun, ma ei kavatse Sinuga suhet luua, ma ei taha Sinult tulevikus midagi jne. Lõpuks muidugi ta sai aru. Kui palju närvirakke mul suri. Ilmselt ka tal ???? Kõik lood ei ole nii äärmuslikud, aga kõigil on oma lugu. Minu lugu teame vaid mina, kaks minu lähedast sõbrannat ja minu tänane abikaasa, teised võiks arvata, et issand, ta jättis raseda naise maha ???? Seega…

Kui Sul on probleem, räägi see selgeks raseda naisega ja tema lapse isaga. Kui ei kannata teisiti. Ja nemad ei pruugi Sule ka kogu lugu rääkida. Kõik oleneb. Ära sega teemasse kõrvalisi inimesi.

Meest ei sallinud silmaotsaski, aga ometi ronisid temaga voodisse ja veel ilma kaitsevahendita? Selle põhjal oled sa ikka üsna imelik.

+11
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll aga tead nii täpselt, kes kellega, kus ja millal magas?

See naine ise rääkis, vihastas kuidas saab üks naine tulla teise koju, nende ühisesse voodisse, lapsed samal ajal kodus… Milline libu. Kohe, kui perenaine kodust läinud jooksis tema meest võrgutama. Ma tõesti täpselt tema sõnakasutust ei mäleta, ise nii ei räägi. Lihtsalt imestasin, mis eesmärgil keegi üldse nii isiklikke asju räägib. Aga teema polnud sellest, vaid sellest, et viisakaks võiks ikka jääda, kuigi omavahel on väärtuskonflikt.

+4
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 21:22; 16.01 17:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole ju võimalik sellise nõmeda mehega õnnelik olla, kes teisi inimesi sedasi kohtleb.

No sel juhul on ju tegemist selle uue naise poolt väga altruistliku teoga. Mõtle, ta päästis raseda naise sellest mehest, kellega ei ole võimalik õnnelik olla! Ja on hoopis ise selle mehega õnnetu. Milline ohvrimeelsus!

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutan siia oma loo. Olen seda meelt, et kui kahe inimese vahel on kõik korras, siis kolmandale sinna ruumi ei ole.
Kohtusime ja tutvusime juhuslikult. Mõlemad suhtes. Siiski armusime, armastame üksteist.
Juu siis oli mõlemal oma suhtes midagi, mis lasi kolmandal sinna vahele tulla.
Otsustasime, et lõpetame oma praegused suhted ja anname meile võimaluse.
Kõik olekski pidanud nii minema, aga algas tema naise poolt meeletu manipuleerimine. Lapsega on vaja psühholoogi juurde minna, lapsel on ärevushäired, mida kõike veel.
Ja ta otsustas jääda ja naine jäi uuesti rasedaks. Võttis ühepoolselt vastu otsuse. Kuigi see peaks olema kahepoolne otsus.
Ja suhtes olles arutatakse ju sellised asjad omavahel läbi ja naine peaks ütlema ausalt, et ei kasuta ühtegi rasedusest hoidumise vahendit.
Ja ta jäigi, aga kas keegi on õnnelik.
Seega, igal medalil on kaks poolt.
Ei ole uhke selle üle, aga mõistus ja süda ei taha mul kohe mitte koostööd teha.

+6
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.01 20:15; 17.01 21:01; 18.01 05:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutan siia oma loo. Olen seda meelt, et kui kahe inimese vahel on kõik korras, siis kolmandale sinna ruumi ei ole.

Kohtusime ja tutvusime juhuslikult. Mõlemad suhtes. Siiski armusime, armastame üksteist.

Juu siis oli mõlemal oma suhtes midagi, mis lasi kolmandal sinna vahele tulla.

Otsustasime, et lõpetame oma praegused suhted ja anname meile võimaluse.

Kõik olekski pidanud nii minema, aga algas tema naise poolt meeletu manipuleerimine. Lapsega on vaja psühholoogi juurde minna, lapsel on ärevushäired, mida kõike veel.

Ja ta otsustas jääda ja naine jäi uuesti rasedaks. Võttis ühepoolselt vastu otsuse. Kuigi see peaks olema kahepoolne otsus.

Ja suhtes olles arutatakse ju sellised asjad omavahel läbi ja naine peaks ütlema ausalt, et ei kasuta ühtegi rasedusest hoidumise vahendit.

Ja ta jäigi, aga kas keegi on õnnelik.

Seega, igal medalil on kaks poolt.

Ei ole uhke selle üle, aga mõistus ja süda ei taha mul kohe mitte koostööd teha.

Ju siis oligi nende suhe nii tugev, et sina sinna vahele siiski ei paasenud. Vaatamata oma suurele armastusele.

+14
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.01 16:32; 17.01 20:26; 18.01 20:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võttis ühepoolselt vastu otsuse. Kuigi see peaks olema kahepoolne otsus.
Ja suhtes olles arutatakse ju sellised asjad omavahel läbi ja naine peaks ütlema ausalt, et ei kasuta ühtegi rasedusest hoidumise vahendit.

Kas ta ütles, et kasutab vahendit või ei öelnud, et ei kasuta?
Mehel süda ja mõistus õige koha peal. Muidugi tasub lapse nimel pingutada ja kui nagunii otsustas jääda, miks siis mitte teine laps saada.

+9
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 15.01 09:53; 16.01 12:03; 16.01 12:16; 16.01 13:18; 17.01 20:43; 19.01 15:30; 19.01 17:08; 20.01 18:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võttis ühepoolselt vastu otsuse. Kuigi see peaks olema kahepoolne otsus.

Ja suhtes olles arutatakse ju sellised asjad omavahel läbi ja naine peaks ütlema ausalt, et ei kasuta ühtegi rasedusest hoidumise vahendit.

Kas ta ütles, et kasutab vahendit või ei öelnud, et ei kasuta?

Mehel süda ja mõistus õige koha peal. Muidugi tasub lapse nimel pingutada ja kui nagunii otsustas jääda, miks siis mitte teine laps saada.

Ta ei öelnud, et enam ei kasuta.
Aga olen Sinuga nõus, süda on tal õige koha peal.
Kirjutasingi lihtsalt oma loo.
Ja täitsa nõus, ta tegigi õigesti, et jäi.

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.01 20:15; 17.01 21:01; 18.01 05:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutan siia oma loo. Olen seda meelt, et kui kahe inimese vahel on kõik korras, siis kolmandale sinna ruumi ei ole.

Kohtusime ja tutvusime juhuslikult. Mõlemad suhtes. Siiski armusime, armastame üksteist.

Juu siis oli mõlemal oma suhtes midagi, mis lasi kolmandal sinna vahele tulla.

Otsustasime, et lõpetame oma praegused suhted ja anname meile võimaluse.

Kõik olekski pidanud nii minema, aga algas tema naise poolt meeletu manipuleerimine. Lapsega on vaja psühholoogi juurde minna, lapsel on ärevushäired, mida kõike veel.

Ja ta otsustas jääda ja naine jäi uuesti rasedaks. Võttis ühepoolselt vastu otsuse. Kuigi see peaks olema kahepoolne otsus.

Ja suhtes olles arutatakse ju sellised asjad omavahel läbi ja naine peaks ütlema ausalt, et ei kasuta ühtegi rasedusest hoidumise vahendit.

Ja ta jäigi, aga kas keegi on õnnelik.

Seega, igal medalil on kaks poolt.

Ei ole uhke selle üle, aga mõistus ja süda ei taha mul kohe mitte koostööd teha.

Klassika, läbi lapse manipuleerimine. Ja omavoline rasedus, taas klassika. Mehe kinnihoidmiseks, mitte soovist last saada. Mees ei jäänud armastusest, vaid kohusetundest ja abitust olukorrast. Tean nelja sellisel alatul moel sigitatud last (ühegi vanemad ei ela tänaseks koos, kõikide paaride puhul oli tegu väga lühiajalise ajapikendusega) ja viiendat, kes ei sündinud (mees ütles konkreetse “ei” ja naine tegi aborti, soov oli saada kätte mees, mitte saada laps).
Kärgperendus ei ole unistuste elu, usu mind. Aga ammugi ei ole unistuste elu sel mehel selle naisega. Mõni ütleks, et ühed mustad mõlemad? Et mees pettis ja naine rasestus omavoliliselt, nüüd on justkui viik? Last niimoodi saada, kohutav. Teise inimese elu ära rikkuda ja tegelikult rikkuda ka selle lapse elu. Armastuseta sündinud.

+8
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 14.01 21:18; 15.01 14:33; 15.01 21:24; 16.01 12:06; 16.01 13:03; 16.01 13:48; 17.01 21:13; 18.01 12:30; 18.01 23:54; 19.01 13:46; 19.01 15:40; 20.01 13:19; 21.01 01:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja ta otsustas jääda ja naine jäi uuesti rasedaks.

Mees oli muidugi puu otsas kui pauk käis?

Ja ta jäigi, aga kas keegi on õnnelik.

Sina ei ole, aga teised ehk on?

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldse ei vaidle vastu. See ongi ainult minu nägemus sellest loost

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.01 20:15; 17.01 21:01; 18.01 05:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõlemad suhtes. Siiski armusime, armastame üksteist.

Ja ta otsustas jääda ja naine jäi uuesti rasedaks. Võttis ühepoolselt vastu otsuse.

Väga huvitav arusaam sul armastusest. Mees väidetavalt armastas sind, aga samal ajal keppis kodus oma naist edasi. Ära kujuta endale ette. See “ühepoolselt” rasedaks jäämise jutt oli ka vaid ilmselgelt sulle kokku luiskamiseks mõeldud, et end välja vingerdada tülikast olukorrast. Ja nagu näha, mehel see õnnestus suurepäraselt, siiani armuke õhkab ja õigustab petjast üleaisalööjat.

+14
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.01 06:37; 19.01 01:23; 20.01 07:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõlemad suhtes. Siiski armusime, armastame üksteist.

Ja ta otsustas jääda ja naine jäi uuesti rasedaks. Võttis ühepoolselt vastu otsuse.

Väga huvitav arusaam sul armastusest. Mees väidetavalt armastas sind, aga samal ajal keppis kodus oma naist edasi. Ära kujuta endale ette. See “ühepoolselt” rasedaks jäämise jutt oli ka vaid ilmselgelt sulle kokku luiskamiseks mõeldud, et end välja vingerdada tülikast olukorrast. Ja nagu näha, mehel see õnnestus suurepäraselt, siiani armuke õhkab ja õigustab petjast üleaisalööjat.

Mulle jääb ka see koht väga arusaamatuks. Mees armastab meeletult ühte naist, aga kepib hoopis teist naist, kellega tahab suhet lõpetada ja kelle vastu tunded puuduvad. Kas see “oma loo rääkija” siin hoopis mitte ise ei kujuta endale midagi ette, ÜHEPOOLSELT? Otsustades ühepoolselt, mehe eest, et neil on omavahel suur armastus? 😀

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 18.01 08:05; 18.01 08:19; 18.01 08:23; 19.01 12:45; 19.01 12:55; 19.01 13:04; 19.01 13:53; 19.01 15:23; 20.01 18:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutan siia oma loo. Olen seda meelt, et kui kahe inimese vahel on kõik korras, siis kolmandale sinna ruumi ei ole.

Kardan, et sa oled veel kas väga noor või lihtsalt eluvõõras. Igas pikaajalises suhtes on tõuse ja mõõnu. Igas pikaajalises suhtes tuleb ette arusaamatusi, tülisid, probleeme, suhtetüdimust. Aga nende olukordadega tuleb osata toime tulla ja neid lahendada. Vaid üliloll inimene arvab, et kooselu saab kesta konstantselt ühel kirelainel ja õnnelikuna terve elu.

Armukese pidamine on siiski teadlik tegu ning öelda, et aga meil on abikaasaga probleemid, on lihtsalt hale eneseõigustus. Kui mehel on loomuses ringi vaadata, siis võib olla tal kodus maailma parim naine ja kõik suhted ideaalses korras, aga põnevus, uudishimu jne paneb ikka mehe teisi tegusid tegema. Ja küll sellised mehed juba leiavad, mida enda tegude õigustamiseks öelda.

+10
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 18.01 08:05; 18.01 08:19; 18.01 08:23; 19.01 12:45; 19.01 12:55; 19.01 13:04; 19.01 13:53; 19.01 15:23; 20.01 18:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klassika, läbi lapse manipuleerimine. Ja omavoline rasedus, taas klassika. Mehe kinnihoidmiseks, mitte soovist last saada. Mees ei jäänud armastusest, vaid kohusetundest ja abitust olukorrast. Tean nelja sellisel alatul moel sigitatud last (ühegi vanemad ei ela tänaseks koos, kõikide paaride puhul oli tegu väga lühiajalise ajapikendusega) ja viiendat, kes ei sündinud (mees ütles konkreetse “ei” ja naine tegi aborti, soov oli saada kätte mees, mitte saada laps).
Kärgperendus ei ole unistuste elu, usu mind. Aga ammugi ei ole unistuste elu sel mehel selle naisega. Mõni ütleks, et ühed mustad mõlemad? Et mees pettis ja naine rasestus omavoliliselt, nüüd on justkui viik? Last niimoodi saada, kohutav. Teise inimese elu ära rikkuda ja tegelikult rikkuda ka selle lapse elu. Armastuseta sündinud.

Mis pooletoobiste seltskonnas sina ringi liigud?

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 18.01 08:05; 18.01 08:19; 18.01 08:23; 19.01 12:45; 19.01 12:55; 19.01 13:04; 19.01 13:53; 19.01 15:23; 20.01 18:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klassika, läbi lapse manipuleerimine. Ja omavoline rasedus, taas klassika. Mehe kinnihoidmiseks, mitte soovist last saada. Mees ei jäänud armastusest, vaid kohusetundest ja abitust olukorrast. Tean nelja sellisel alatul moel sigitatud last (ühegi vanemad ei ela tänaseks koos, kõikide paaride puhul oli tegu väga lühiajalise ajapikendusega) ja viiendat, kes ei sündinud (mees ütles konkreetse “ei” ja naine tegi aborti, soov oli saada kätte mees, mitte saada laps).

Kärgperendus ei ole unistuste elu, usu mind. Aga ammugi ei ole unistuste elu sel mehel selle naisega. Mõni ütleks, et ühed mustad mõlemad? Et mees pettis ja naine rasestus omavoliliselt, nüüd on justkui viik? Last niimoodi saada, kohutav. Teise inimese elu ära rikkuda ja tegelikult rikkuda ka selle lapse elu. Armastuseta sündinud.

Mis pooletoobiste seltskonnas sina ringi liigud?

Vaata eks ma olen juba nii vana, et elus ühte-teist näinud ja lisaks olen igasugu südamepuistajatega kokku puutunud. On rääkinud nii naised kui mehed.
Üks töökaaslane “kinkis” mehele lapse. Laps oli kahene, kui ikkagi lahku mindi. Naine oli pärit purunenud perekonnast ja arvab, et teda mõjutas soov saada nn päris perekond.
Abikaasa sõber sai juhusuhte läbi lapse. Võttis naise enda juurde elama. Naine suutis mehe vanematega tekitada konfliktid, koliti elama eraldi. Elu läks allamäge ja mees oli kodust lahkumas. Naine otsustas omavoliliselt rasestuda. Elati koos veel aasta ja mees läks ikkagi ära. Naisel peale neid lapsi kahe erineva mehega kokku veel neli last.
Sugulane abiellus naisega, kel väike laps. Saadi ühine laps. Naine oli peolembeline, rahaga ümber käia ei osanud. Elu ei edenenud kuidagi. Siis otsustas mehele poja “kinkida”. Kaks ühist last, abielu ajal ostetud elamispind, pangalaen. Mees enamuse ajast tööl, aga ikka rahapuudus. Lõpuks mees läks ära. Laste ema manipuleerib, lapsed samuti. Mehel praeguseks uus naine, terroriseerivad seda ka.
Neljas selliselt sigitatud laps oli tema ema teadlik soov. Ei soovinud enda kõrvale meest, kellega elu lõpuni koos elada, vaid last ja lapsele isa. Mees omaarust võttis vastutuse, elati koos kuni lapse esimesed eluaastad mööda said. Siis näitas naine ust.
See rasedus, mis sünnini ei jõudnudki, oli ühe armukese “appikarje”, kui mees kõrvalsuhte lõpetada otsustas. Naine kaasas lausa sõbrannad, et need meest ikka veenaks, aga mehe vastus oli väga konkreetselt eitav.
Ei ole neist jõuga isaks saanutest keegi selline, kes on läinud kõva häälega kurtma, et oi näe kuidas mulle tehti. Paraku ükski neist kooseludest ei ole jäänud püsima.

+5
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 14.01 21:18; 15.01 14:33; 15.01 21:24; 16.01 12:06; 16.01 13:03; 16.01 13:48; 17.01 21:13; 18.01 12:30; 18.01 23:54; 19.01 13:46; 19.01 15:40; 20.01 13:19; 21.01 01:56;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 89 )


Esileht Pereelu ja suhted Ei suuda suhelda naisega, kes lõi mehe üle rasedalt naiselt.