Esileht Pereelu ja suhted Ei taha külla minna kuna kodu on must

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 61 )

Teema: Ei taha külla minna kuna kodu on must

Postitas:

Tegelikult on vanainimestel pahatihti ka, mure iga jubina pärast. Osad noored on ka sellised. \”Äki läheb vaja\” Proovi siis sellise juures rääkida, et teeks veidi puhtamaks. Viskaks ära asju, mida pole 100a. vaja läinud.
Oh seda kisa siis, kõike on vaja ja sinul ka. Nii kui nii tuled ja küsid midagi, nii hea on ju, kui kohe võtta. Ei pea poodi raha raiskama minema. Mitte, et keegi selle \”vajaliku\” asja üles suudaks leida 😉 Ikka lähed ja ostad 😉
Samas koguja \”sita\” hunnikud aina kasvavad, varsti on kodust saanud käiguradadega prügimägi. Midagi teha ei saagi, enne kui ….
Teised ongi lohakad ja neil kama, nii kui nii läheb kohe jälle mustaks ja segamini, milleks siis vaeva näha. Seda tüüpi inimene laseb heameelega \”koristaja\” koju aga ei hinda tehtut.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sul peaks häbi olema oma vanematest niimoodi rääkida! Oma lapsest sa küll praegu hoolid, puputad pisikest suisa ülearugi. Kunagi jääd sina ka vanaks, hakkad haisema, ei viitsi või ei jaksa enam nii palju koristada, ja siis su hoitud-kasitud väike pupsik ütleb sulle, et ta ei taha sind näha ja ei tule esikust edasi, sest sa oled rõve haisukott.

Sa peaksid oma vanemaid AITAMA koristada, vaatama, et nad kasiks oma elamist, mitte parastama ja mõnitama neid. Häbi sul olgu. Panen sulle jämeda miinustuse, ja loodan, et sa hakkad oma vanemaid rohkem austama. [/tsitaat]

Sa vist ei tea üldse, millest sa räägid?
Oled ise üks samasugune sittaja ilmselt?

Ma tean täpselt, millest ma räägin.
Mitte vähe ei ole ma oma vanavanemaid aidanud ja koristanud nende elamisi ja püüdnud neid nö järjele selles aidata. See on aga täiesti MÕTTETU vaev, sest inimesed lihtsalt ei oska puhtust hoida ja ongi räpakad ja hoolimatud on ümbruskonna suhtes. Ma ei räägi siin väiksest tolmust või muudest pisiasjadest vaid elementaarsetest asjadest(näiteks: igal asjal oma koht, asjade tagasipanek oma kohtadele, enda järelt koristamine, jalgade pühkimine, loomade järelt koristamine jne).
Aja möödudes olen mina sellest kõigest loobunud. Kuniks mina nendega koos elama ei pea ja külastan neid vahel, siis andku minna ja tehku mis tahavad. Kui neile see elu sobib, siis palun väga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.11 12:15; 08.11 12:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kui vaja on, siis lähedki enne tööd ja koristad oma vanemate elamist. Kui vaja, lähed peale tööd veelkord. Pole vaja jutte ajada, ja oma vanematesse suhtuda nagu alamklassi inimestesse, tuleb lihtsalt käised üles käärida ja inimesed hädast välja aidata. [/tsitaat]

Kohe näha, et mõnele on lapsena korralik ajapesu tehtud ja nüüd täiskasvanuna ei suuda ka oma ajuga mõelda.
Kui inimene saab täiskasvanuks, siis ta lahkub oma sünnikodust ja rajab oma pere ja elu.
Muidugi on tore, kui vanematel käiakse abis(see on kasvatusega kodust kaasa tulnud kui mitte mingi sundlik tegevus), aga mitte keegi ei saa inimest selleks sundida ja eeldada, et keegi koguaeg käib abis ja veel enam koguaeg kasib kellegi järgi. Inimesed õppigu enda järgi koristama ja pidama elementaarset puhtust!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.11 12:15; 08.11 12:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]andur kirjutas:[/small]

Tead, nii just teengi.[/tsitaat]

Kui sa siinsete soovituste kohaselt tegutsed ja hädavalega välja tuled, siis pead absoluutselt kindel olema, et see mehe vennanaine seda teemat siit ei loe. muidu on sinu üritusel kriips peal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

No väga väheusutav, et kaks puhast ja korralikku inimest said vanaks ja nüüd elavad sellise uskumatu laga sees…

Ma tean väga vanu ja väga haigeid inimesi, kelle kodu läigib puhtusest. [/tsitaat]
See oleneb suuresti haigusest ja tugivõrgustikust.
Ma tean samuti haigeid, kel on väga puhas kodu. Mu kaks tädi olid sellised. Mõlemal olid tõsised südameprobleemid aga puhtus oli alati; samas nad said rahulikult ja aegapidi toitmetada ja ega kedagi ei olnud sassi ajamas samuti. Samas tean ka vanemaid inimesi, kel nooremana olid tõesti üsna puhtad kodud, kuid tervise halvenedes ei suutnud enam tagada puhtust ja korda. Osaliselt oli probleem ka selles, et elati maal, vesi tuli tuua kaevust ja kui inimene ikka ei jõua seda vett tassida enam, siis saab loota ainult teistele. Lapsed käisid abiks küll aga paraku ei ole kõigil pidevalt võimalust sõita 150-200km igapäevaselt; käiakse korra nädalas reede-laupäev näiteks ja üritatakse kõik vajalik ära teha; toit poest koju, koristada, küttepuud tuppa tuua, vajalik vesi valmis tassida. Ja pealegi paljud inimesed ei soovi, et teised nende eest teeks vms. Muidu võiks loomulikult mõne abistaja võtta, kes paar korda nädalals läheks ja toimetaks aga paljud vanainimesed, eriti kui neil veel tervis pole hea on nii jonnakad. Öeldakse, et küll saan ise ja nii ongi. Tean näiteks selliseid, kes peale oma lapse või lapselapse ei lasknud kedagi teist oma korterisse sissegi aga kui laps ja lapselapsed ei saa käia pidevalt, siis tekibki vahepeal paras segadus.

Teemaalgataja, kuidas ülejäänud suguvõsa nende segadusse suhtub? Käivad külas?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.11 12:54; 10.11 09:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui hästi ma tean, mis tunne see on. Minu eksmehe vanematekodu oli ka selline, kuhu ilma jalanõudeta sisse astuda ei julgenud. Neil küll koerad-kassid toas ei ela, kuid kaks vanainimest on aastakümnetega oma elamisse kogunud sellises koguses mõttetut rämpsu. Kõik, mida sinna osteti, pidi kindlasti alles jääma – äkki läheb vaja.
Õnneks enam selles elus ei osale ja võin olla rahulikult, ilma et peaksin kellelegi selgitama, miks ma kellelegi külla ei taha minna.
Sellele, kes väidab, et selliste vanemate laps peaks koristamas käima – sa ilmselt ei tea, millest sa räägid. Sellised inimesed ei lase ennast aidata ja koristama minekust võib tõusta suurt skandaal takkapihta. Pealegi, miks peaks üks inimene teiste täiskasvanud inimeste järelt koristama?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mees ei saaks oma vennaga rääkida nagu mees mehega, et mis värk selle koristamisega on seal majas?
Mina jälle tunnen ennast ebamugavalt siis, kui tean, et mõni puhtusefriik on külla tulemas:) Mu kodu on täitsa ilus ja korras ka kui külalisi oodata aga mõnele jääb ikka midagi silma kuskilt, kust ma iga nädal ei võta tolmu vm. Otse ei öelda aga tunnen selliste inimeste puhul ise ebamugavust oma kodu pärast. Kui lapsed majas siis kuskil midagi ikka toimub.
Ilmselt on lihtsalt sellised tüübid, kelle jaoks on koristamine teisejärguline.
Laps käis kord sünnipäeval, kus ka uksel öeldi, et võib saabastega edasi tulla :O, koerad-kassid tulid ka vastu. Jätsin ta sinna aga mõtlesin, mis nad seal teevad, neil kombeks ikka põrandal maas mängida.
Üks lahendus on ka neid rohkem enda poole kutsuda, kui seal ebamugav on. Või kutsuda neid koos kuhugi välja mängima – parki või mis teil seal olla võib.
Jõuluks kingiks vennanaisele koduabilise käsiraamatu;)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu yks tuttav kysis oma sõbrannalt- et kas sa kohe yldse ei korista? Ma usun, et siuke siiras kysimus selgitab,miks ei taheta inimesi kylastada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasse tuleb vähendada–ühest isakassist piisab

Mulle meeldib puhtus ja kord küll,aga samas saan õppida segamini laua taga ja õhtul magama minnes koorun riietest nagu uss ja viskan hunnikusse või magan riietega..pärast muidugi ise koristan. See on laiskus.
Kui mul siin talus vett polnud olid toidunõud laokil ja olin ka just puid sisse toonud , kui siis saabus ema saadetud sotsiaaltöötaja, kes üles et mul on räpane ja mind viidi selle pärast psühhiaatriasse.
Ükskord tegin aias mullatööd ja mind viidi psühhiaatriasse, et vaat kui must.
Nüüd on majas vesi, tuba on enamasti korras. Kassil on kassiliiv.
Aga kui ema juurde lähen siis käsin tal ka prügikasti ümbruse korda teha ja vannituba ja wc on tal laokil ja mingi puhastusvahendiga kokku mäkerdatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Jõuluks kingiks vennanaisele koduabilise käsiraamatu;)[/tsitaat]

miks vennaNAISELE?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

miks vennaNAISELE? [/tsitaat]

Eks ikka selleks, et vennanaine saaks oma pere selle järgi koristama panna:)
Kuigi tegelikuses mõeldi ilmselt seda, et vennaNAINE koristaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.11 12:54; 10.11 09:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahkusin ka suure riiuga vanemate kodust just nimelt selle koristamise pärast, ja ei teinud palju, kuna oli tellitud koristaja. Aga ka seda ei tohtinud teha – olen halb tütar. Peale ehitust tõmbasin nö suurema sodi-sita kokku, pesin põranda (olnud rohkem vaja), panin mööbli tagasi jne. Kõike ju koristaja ka ei tee ja ei jõua 4h tervet maja teha. Ja kui koristaja tuli, siis hakkas jutt, et seda pole vaja teha jne. Puhtusega on seal ka kehvad lood ja selleks, et saaksin seal olla, pean korralikult koristama ning ka hiljem seda sellel ajal tegema. Kakleme küll koristamise teemal, kuid surun puhtuse siiski läbi v.a nüüd see viimane kord viskas ikka tõsiselt üle (tegin ära, aga lahkusin). Hetke olukorda ei tea.

Ja olen käinud sellistes tõsiselt mustades kodudes ja enam ei lähe, enne võtan hotelli. Puhtusefriik ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Lahkusin ka suure riiuga vanemate kodust just nimelt selle koristamise pärast, ja ei teinud palju, kuna oli tellitud koristaja. Aga ka seda ei tohtinud teha – olen halb tütar. Peale ehitust tõmbasin nö suurema sodi-sita kokku, pesin põranda (olnud rohkem vaja), panin mööbli tagasi jne. Kõike ju koristaja ka ei tee ja ei jõua 4h tervet maja teha. Ja kui koristaja tuli, siis hakkas jutt, et seda pole vaja teha jne. Puhtusega on seal ka kehvad lood ja selleks, et saaksin seal olla, pean korralikult koristama ning ka hiljem seda sellel ajal tegema. Kakleme küll koristamise teemal, kuid surun puhtuse siiski läbi v.a nüüd see viimane kord viskas ikka tõsiselt üle (tegin ära, aga lahkusin). Hetke olukorda ei tea.

Ja olen käinud sellistes tõsiselt mustades kodudes ja enam ei lähe, enne võtan hotelli. Puhtusefriik ei ole.[/tsitaat]

Mis asi see nüüd oli?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.11 22:25; 11.11 22:36; 12.11 00:40; 13.11 08:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tunne ühtegi toredat inimest, kelle kodu poleks korras. Need, kes elavad nagu sead, on oma olekult ka sellised rokased ja lodevad ja vastikud. Sellistega ei lävi üldse!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu emal oli selline sõbranna, kelle korter polnud just kõige puhtam, aga me väga ei hoolinud. Ta oli nii tore ja ladna inimene ja see, et tal kodu puhtus esmatähtis polnud, ei häirinud. Meile alati meeldis talle külla minna. Tal olid ka meie vanused lapsed. Mäletan, et paar korda tegime ta lastele ettepaneku, et teeme emale üllatuse ja koristame köögi ära, aga nemad polnud sellest vaimustuses ja nii jäigi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.11 22:25; 11.11 22:36; 12.11 00:40; 13.11 08:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meenutab see teemaalgatus seda saadet \”Rämpsukogujad\” (hoarding), seal on küll ju selliseid kodusid näidatud, et oksele ajab. Süstlad laiali, prussakad, hiired (SADU hiiri!), ämblikute kolooniad, hallitus, prahikuhjad laeni…
Vot kui seda sarja oled näinud, siis oskad küll ette kujutada, et osadesse kohtadesse ikka hea meelega jalga ei tõstaks!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ei tunne ühtegi toredat inimest, kelle kodu poleks korras. Need, kes elavad nagu sead, on oma olekult ka sellised rokased ja lodevad ja vastikud. Sellistega ei lävi üldse![/tsitaat]

Mina tunnen jälle mitut ebameeldivat inimest, kelle kodud on perfektses korras.
Taas kord tekitab kuidagi kõheda tunde oma sugulaste ja perkonnaliikmete halvustamine avalikus ruumis, olgugi et anonüümselt.
No mis sa, kuramus soiud, korista omaenda kodu ja lase teistel elada nagu neile meeldib. Sa ometi ei PEA kellelgi külla minema,kui ei taha.

Vahel tekib mul ausalt öelda küsimus, kas selliste \”probleemidega\” inimesed ongi psühhoterapeutide kliendid.
Käige vahelduseks mõnel India-reisil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mina tunnen jälle mitut ebameeldivat inimest, kelle kodud on perfektses korras.
Taas kord tekitab kuidagi kõheda tunde oma sugulaste ja perkonnaliikmete halvustamine avalikus ruumis, olgugi et anonüümselt.
No mis sa, kuramus soiud, korista omaenda kodu ja lase teistel elada nagu neile meeldib. Sa ometi ei PEA kellelgi külla minema,kui ei taha.

Vahel tekib mul ausalt öelda küsimus, kas selliste \”probleemidega\” inimesed ongi psühhoterapeutide kliendid.
Käige vahelduseks mõnel India-reisil.[/tsitaat]

Mul jälle tunne, et sul vaja minna psühhoterapeudi juurde. Käid siin foorumis täna ringi ja muudkui lärtsud ühe ja teise teema all. Ära tunda ju.
Inimene küsib nõu, kuidas käituda. Miks vihastada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.11 22:25; 11.11 22:36; 12.11 00:40; 13.11 08:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kui sa siinsete soovituste kohaselt tegutsed ja hädavalega välja tuled, siis pead absoluutselt kindel olema, et see mehe vennanaine seda teemat siit ei loe. muidu on sinu üritusel kriips peal.[/tsitaat]

silmakirjalikkus ja valetamine on minu silmis kordades taunitavam omadus kui mõnesugune räpakus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mida tähendab ühest isakassist piisab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

/mida tähendab ühest isakassist piisab? /

Üks kass koju on piisav, neid ei pea palju olema.

Isane on parem valik, ei tee poegi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.11 20:57; 12.11 15:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul on vahel tunne, et ma ei taha koju minna, sest kodu on must. vabal päeval koristan ja koristan. aga nii ruttu läheb segi ja ei taha koju minna, kui tead mis segadus, miski kleepub põrandal ja nõudehunnik jälle ees ootab.
mina ei taha seepärast külalisi ka. ma arvan, et kulalistel on ebamugav.
ma võin küll ju tore ja meeldiv olla, aga ma kardan et külalistel on ebameeldib ikka, kui peab vaatama, kuhu istub, et äkki istub millegi sisse ja määrib riided ära. või paneb küünarnukid lauale, aga ei saa neid enam lahti, sest mingi magus jook on millalgi maha läinud. meie kodus võib selline asi vabalt juhtuda. seepärast külalised, parem ärge tulge, ma saan ise ka aru, et segi on. aga ma ei saa lastega hakkama, et nad koristaksid enda järelt. nad ei kuula mind.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.11 19:18; 08.11 08:07; 12.11 17:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]minul on vahel tunne, et ma ei taha koju minna, sest kodu on must. vabal päeval koristan ja koristan. aga nii ruttu läheb segi ja ei taha koju minna, kui tead mis segadus, miski kleepub põrandal ja nõudehunnik jälle ees ootab.
mina ei taha seepärast külalisi ka. ma arvan, et kulalistel on ebamugav.
ma võin küll ju tore ja meeldiv olla, aga ma kardan et külalistel on ebameeldib ikka, kui peab vaatama, kuhu istub, et äkki istub millegi sisse ja määrib riided ära. või paneb küünarnukid lauale, aga ei saa neid enam lahti, sest mingi magus jook on millalgi maha läinud. meie kodus võib selline asi vabalt juhtuda. seepärast külalised, parem ärge tulge, ma saan ise ka aru, et segi on. aga ma ei saa lastega hakkama, et nad koristaksid enda järelt. nad ei kuula mind. [/tsitaat]

Mul on natuke sama jama. Tunnen, et kui kodu pole piisavalt puhas ehk minu jaoks siis äsja suurpuhastust kui ei ole olnud, siis hea meelega ei tahaks, et keegi külla tuleks. Lapsed on veel liiga väiksed, et abistada. Päevad kipuvad käest ära minema ja koristamine on enamustel päevadel (mis seal ikka salata) üks viimaseid asju, mille peale mõtlen.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.11 22:25; 11.11 22:36; 12.11 00:40; 13.11 08:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]/mida tähendab ühest isakassist piisab? /

Üks kass koju on piisav, neid ei pea palju olema.

Isane on parem valik, ei tee poegi.[/tsitaat]

Kui võtad kassi, vahet pole, mis soost (emase või isase), siis steriliseerid / kastreerid ta ju igaljuhul! Isane kastreeritud kass ka ei sirtsusta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kummaline, kogu elu jooksul olen kohanud ühte elamist kus oli veidi räpane, aga selle peale ma ei tulnud et seal mingeid sitikaid olla võiks, neil olid ka koduloomad küll. huvitav et Sina satud kodudesse mis mustad…äkki mingi teema sellega, et sulle veeretatakse ette selliseid kodusid, see ongi sinu 1 õppetükkidest elus nö.

aga meil on peretuttavad seega kel selline must ja sassis kodu ja meie käime seal väga hea meelega, tagasi tulles alati hea tunne sest omal nii hea ja puhas ja ilus kodu. 😀 kui tegu veel sugulastega, käiksin kindlasti, eriti kui pole enam roomavat last(minul on! aga hoian teda külas enamjaolt süles, mustuse pärast, muidu oleks ta lihtsalt karvu ja muud jura paksult täis).

minu ema muidugi leiab et meie kodu on jube räpane ja haisev(kasutan marlimähkmeid ja kuivatan talvel toas pesu, lisaks kasutan ökopulbrit mis ei ole tugeva lõhnaga) ja kolme väikelapsega lihtsalt ei jõua kogu aeg kõike läikima lüüa aga porilätakaid, juuksekarvu ega prahti meil küll laiali pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Miinusta kui soovid. Ei solvu ega võta ma seda isiklikult.
Ei mõnita ega parasta ma oma vanemaid, mul on lihtsalt häbi, kuna nemad on niisugused nagu nad on.
Ega ma siis kõrvale vaata, kui nendega juhuslikult kokku saan.
Aga, mis sa arvad, kuidas ma end tunnen, kui nad tulevad mind niiõelda tööle vaatama? Töötan ühes suures ettevõttes klienditeenindajana. Mida ma tundsin, kui nad tulid mind sünnitusmajja vaatama ja peale seda ämmaemand küsis põetajalt koridoris, mis siin nii rõvedalt haiseb? Mida pidid tundma minu teised palatikaaslased, kes olid alles oma beebid ilmale toonud? Mis sa arvad, kas ma tahan tutvustada oma uusi tuttavaid oma vanematele? Ma ei kujuta ettegi, kui peaksin mingil põhjusel praegusest elukaaslasest lahku minema ja uue mehega tutvudes, siis kuidas ma teda oma vanematele tutvustan. Mis sa arvad, mitu korda ma pean pidama igal aastal enda, abikaasa ja meie lapse sünnipäevi, sest kõiki külalisi ühel ajal kutsudes, ei taha keegi, minule arusaadavatel põhjustel, nende kõrvale istuda? Ja kas sa tõesti arvad, et me ei ole püüdnud neid aidata. Nagu üks eelkõneleja siin kommenteeris, kõik vanad inimesed ei taha, et neid aidatakse. Mis sa mõtled, et lähen ja hukkan nende 15 toakassi, kes päevast päeva nurka teevad või hakkan igal hommikul enne tööle minekut sealt läbi käima, et paar tundi kassi si..a nurkadest koristada?
Ma tahtsin lihtsalt teemaalagatajale õelda, et paraku ei piisa alati ka otsesest jutust, et olukord lähedaste mustas kodus muutuks. See otsene jutt teebki neile kindlasti haiget, kuid ei pruugi anda soovitud tulemusi.[/tsitaat]

Kui sa mainisid 15 toakassi olemasolu, kes ka kõik veel nurka teevad, tuli mul mõte, et äkki on probleem meditsiiniline. Su vanemad ei ole enam vaimselt ok. Äkki peaks nad hoopis arsti juurde viima? Päriselt ka. 15 tuppa sittuvat kassi ei pea ega tolereeri ükski täie mõistuse juures adekvaatne täiskasvanu.
Väga kahju teie perest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Teine asi, et mina käiks siis rohkem suvel ilusa ilmaga külas ja istuks õues aiatoolidel, grilliks. Õues vast ei ole nii must?
Põhjus, et ei tule sellepärast, et teie kodu on liiga must, on ikka jube karm:( [/tsitaat] Jah, ma arvasin ka niisuguste inimeste puhul, et suvel õues saab ju olla ja pigistasin silma kinni. Aga siis selgus, et koogitainast segati titevannis mis oli nii räpane, et titte sinna küll sisse panna poleks saanud. Õudne!
Ausalt, mul läheb siiani süda pahaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]vahtra_leht kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ei ole mõttekas enda ja oma venna vahele sinu frigiidsust lasta. .[/tsitaat]

irw, no see on vist küll perekooli ajaloo absurdseim lause:) ma loodan, et sa avalikult mõnes seltskonnas midagi nii lolli ei ütle. isegi lugeda on piinlik:D

http://www.eki.ee/dict/qs/index.cgi?Q=frigiidsus&F=M
http://www.eki.ee/dict/qs/index.cgi?Q=rigiidsus&F=M

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui sa mainisid 15 toakassi olemasolu, kes ka kõik veel nurka teevad, tuli mul mõte, et äkki on probleem meditsiiniline. Su vanemad ei ole enam vaimselt ok. Äkki peaks nad hoopis arsti juurde viima? Päriselt ka. 15 tuppa sittuvat kassi ei pea ega tolereeri ükski täie mõistuse juures adekvaatne täiskasvanu.
Väga kahju teie perest.[/tsitaat]Teemadekergitaja jälle aktsioonis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kas sa ei arva, 19.08, et kui tegu pole päris lihtsameelse inimesega, siis saab ta sellisest vihjest suurepäraselt aru.
mina küll solvuks sellise minasõnumi peale.
ma tean hästi seda stiili. mul on tuttav selline, kes juskui kunagi kedagi ei klatsi, vaid esitab kõik asjad minasõnumis, oma probleemina.
ja tead kui kriitiline ta oskab olla kõige suhtes. aga äkki, kui mu tuttav on selline, siis ma olen lihtsalt liiga tundlikuks muutunud selliste avalduste peale.
mida sa mõtled, kui ütled \”mitte nii puhastes kodudes\”?
selge see, et inimene saab aru, et tema kodu peetakse mustaks. mustaks. mitte \”mitte nii puhtaks\”.[/tsitaat]

Aga kas ta siis ise ei tea, et tema kodu on must? See on ju täiesti objektiivne teave ja selle üle ilmselt ei vaidle keegi (ka venna pere ise), lihtsalt suhtumine sellesse on erinev. Ju venna perel ei ole siis mustuses elamise-olemisega probleemi, aga nad peaksid ka mõistma neid, keda see häirib.

Minu meelest oli see kirjeldatud minasõnum äärmiselt delikaatne ja viisakas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 61 )


Esileht Pereelu ja suhted Ei taha külla minna kuna kodu on must

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.