Esileht Pereelu ja suhted ei taha suhet (ilma või koos seksiga)

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )

Teema: ei taha suhet (ilma või koos seksiga)

Postitas:
Kägu

Lihtsalt nii on läinud, et ei otsi suhet ega seksi. Kuigi aega oleks veel küllalt (saan varsti 30 aastaseks), tunnen varjatuid vihjeid seltskonnas, kui jutt läheb kaudselt sellele, et elan üksinda ja olen vallaline. Näiteks teemad, et teen kõik majapidamistööd üksinda, ostan omale üheinimese voodi, kuna laiemat pole vaja, meestetöödeks kutsun alati töömehe, käin väga palju rühmatreeningutes vabal ajal, käin veel avatud ülikooli kaudu pärast tööd, hoolitsen väga oma kiisu eest – mängin temaga ja käin temaga arsti juures, puhkan üksinda või koos sugulastega, tahan osta ühetoalise korteri jne. Laste teemade suhtes muidugi ei oska ma haakuda, sest mul pole elus soovi saada olnud emaks. Ei taha tõepoolest lastest midagi kuulda ja meeste eksistentsist on samuti täiesti ükskõik.

Günekoloogi juures suhtutakse minusse kui mitte kunagi kellegagi vahekorras naisesse nagu veidrikusse. Küsimusele, kas sa oled kunagi seksuaalvahekorras kellegagi olnud, vastan lühidalt et, ei ole olnud ega plaani olla. Saan veidraid pilke naisterstilt, mis on väga ebaprofessionaalne suhtumine. See selleks.
Psühiaater, kelle juures ma käisin sügava depressiooni tõttu, vaidles vastu, et ükskõiksus seksi suhtes ei ole kaasasündinud. No tule taevas appi! Aseksuaalsus on kaasa sündinud nagu vasakukäelisus ja lahutamatu osa inimese identiteedist, mitte seotud mingite põhimõtetega ega kasvatusega.

Kahju, et siin Eestis nii palju sallimatuid, kitsarinnalisi, õelaid ja ebaviisakaid inimesi elab, kes arvavad, et KÕIK peavad ilmtingimata vastassugupoolega suhtes olema, seksima oma partneriga ja lapsi saama jne. Samuti see suur ja alatine hädakisa madala sündivuse üle – küll meid on ikka vähe! Varem vihastasin nende nõmedate artiklite üle, nüüd ei viitsi neid artikleid enam õnneks avada.
Kuidas teha nii, et inimeste põlglik suhtumine siin vabatahtlikut üksinda elavatesse inimestesse lõppeks!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ohi vähem. Keda peaks huvitama, kes kellega magab. Mind ei huvita, kas keegi on homo või mitte, või ei seksi üldse. Peaasi, et kapis inimene ei ole vales suhtes.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Targalt teed, kui tunned ennast sedasi õnnelikuna. Ma ise olen suhte usku. Olen palju head kogenud, kuid saanud ka palju haiget, mistõttu ka tean, et elu üksinda võib olla suurepärane. Kui ei ole head partnerit, siis üksi on ka suurepärane.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ohi vähem. Keda peaks huvitama, kes kellega magab. Mind ei huvita, kas keegi on homo või mitte, või ei seksi üldse. Peaasi, et kapis inimene ei ole vales suhtes.

Milleks siia teemasse homosid sisse tuua, kui teema on üldse aseksuaalsusest? Teema ei olnud hetkel homodest ja kellegagi magamisest. Teema oli sellest, et ei soovita magada mitte kellegagi. Ise istud vales suhtes, et sellise paralleeli tõid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Arvan, et kujutad liialt ette. Elan samuti õnnelikult üksinda, pigem kadestatakse kui vaadatakse imelikult. Ja keda üldse huvitab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tegid kopi paste mingist delfi lugejakirjast?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Postituse alguse nimekirjast on puudu tegevus: Perekooli postitamine. Günole vasta, et ta mehel on siiski kubemetäid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis ta on siis süütu? Neitsinahk ju sarvestub ära, lõpuks on nagu miski küüs keset tuppe.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Günekoloogi juures suhtutakse minusse kui mitte kunagi kellegagi vahekorras naisesse nagu veidrikusse. Küsimusele, kas sa oled kunagi seksuaalvahekorras kellegagi olnud, vastan lühidalt et, ei ole olnud ega plaani olla. Saan veidraid pilke naisterstilt, mis on väga ebaprofessionaalne suhtumine.

Sul on luulud ja tundub, et ise põed oma olukorda, teisi vaevalt see huvitab. Arst küsib, kas oled vahekorras olnud tervise huvides, sinu edasised kavatsused teda ei huvita, nii et milleks neist talle rääkida?

Ma elan ka üksi, aga pole mõttessegi tulnud, et korter peaks ühetoaline olema või voodi mingi kitsas ühene. Kassiga on normaalne arsti juures käia, kui kassil seda vaja, mitte sõltuvalt sinu perekonnaseisust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina lõin püsisuhte 30- aastaselt ja seda siis veel ajal, kus 22 oli viimane taks. Ma ei olnud aseksuaalne, aga valisin partnereid, kes oskasid suud pidada ning mind peeti pipraks. Paljudele jäi arusaamatuks, kuidas mina, kes ma olin kena, sale, pikkade jalgadega seksikas tark naine ja kellel alati peol mõni mees külge lõi – ei olnud abielus ja meeste suureks müstikaks ei seksinud ma ka igaühega. Ma lihtsalt ei tundund nende meeste vastu mitte midagi – jah, oli tore tantsida, juttu rääkida – aga kõik. Samas seksisemuga oli tugev seksuaalne tõmme, aga inimestena olime sobimatud. Alles 30- aastaselt leidsin mehe, kellega oleme abielus olnud 27 aastat!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma elasin kuni 35. eluaastani üksinda, aga see ei tähendanud seda, et ma oleksin elanud ühetoalises korteris ja maganud kitsas voodis. Korter oli ikka suurem ja voodi samuti. Hea küll, ma ei olnud aseksuaalne, aga oma laias voodis ma siiski enamasti magasin üksinda ja suurema korteri hankisin selleks, et sõpru saaks külla kutsuda (mitte seksimise eesmärgil, vaid normaalse suhtlemise eesmärgil) 😀

Ebaviisakaid arste satub ette kõigil, ka neil, kellel on regulaarne suguelu. Veidraid kommentaare selle kohta, kuidas sa elama peaksid, tuleb samuti taluda kõigil. Ka neil, kellel on lapsi. Näiteks küsitakse, millal juurde tuleb või miks nii palju.

Ükskõiksus seksi suhtes VÕIB olla tingitud depressioonist, ka erinevate ravimite võtmisest. Võib olla ka kaasasündinud, kuid paljudel juhtudel see ei ole nii. Ja tänapäeval kindlasti ei arvata seda, et kõik peaks olema suhtes vastassoolisega, samasoolisi paare on ka küllalt.

Ela üksi kui tahad, aga ära arva, et kõiki jubedalt see häirib. On teatud liik inimesi, kes kommenteeriksid sind alati. Olgu sul mees ja lapsed või ärgu olgu, ikka leitakse midagi taktitut või ebameeldivat, mida öelda. Sina ei ole mingi eriline selles suhtes. Öeldakse nii ilusatele kui koledatele, tarkadele, seksikatele ja kohmetutele, kõigile. Alati on kuskil keegi, kes kohe peab millegi üle imestust avaldama, mis iganes see siis ka ei oleks. Nii et võta rahulikult, ela oma elu ja ära kujuta endale ette, et just sind hullult põlatakse. 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, ära muretse. Tuleb paraku leppida sellega, et inimesed armastavad olla ühtne mass lambaid. Ja igaüks, kes milleski erineb ühtlasest massist, seda peetaksegi veidrikuks.
Võin öelda, et mina sind ei pea. On TÄIESTI ok, kui oled aseksuaalne. Enamus muidugi tahavad peale suruda, et see on kõrvalekalle ja kindlasti mingi psüühilise nihke või haiguse tagajärg. Psühhiaater ilmselt üritas ka selgeks teha, et oled depressiooni tõttu aseksuaalne.
Mõni inimene ilmselt lihtsalt ongi. Täpselt nagu on homoseksuaalsed inimesed. Keegi pole sündinud homoks?

Ole rahus selline nagu oled 🙂 Ja kui ise siiralt tunned, et ei soovi mingeid suhteid ega mehi oma ellu, siis olegi selline. Nii kaua kui tahad. Sina oled oma elu peategelane ja sul on täielik õigus olla selline ning elada oma elu nagu tahad. Seni kui ise siiralt rahul oled, on ju kõik korras. Ära üldse huvitugi teiste arvamusest. Nemad ajavad oma “normi” taga. Nagu peaks kõik inimesed siin maailmas elama täpselt ühe malli järgi.

Suhtes inimesed vast ikka kadestavad ka neid õnnelikke vallalisi, kel on palju huvitavam ja muretum elu kui keskmisel pereinimesel.

Sul on luulud ja tundub, et ise põed oma olukorda, teisi vaevalt see huvitab. Arst küsib, kas oled vahekorras olnud tervise huvides, sinu edasised kavatsused teda ei huvita, nii et milleks neist talle rääkida?

Kahjuks see pole nii…Ma kaotasin ka süütuse hiljem. Ja kui ma 22aastaselt ütlesin naistearstile, et pole olnud vahekorras, vaatas mind reaalselt ka imestava ja imeliku pilguga. Ja küsis, et kui võimalus oleks, kas siis tahaks. Umbes nagu mul oleks psühholoogiliselt midagi viga. Aga see on NIIVÕRD isiklik küsimus, et pole mingi teise inimese, eriti veel arsti asi uurida!
22a ja juba vaadatakse, et oled mingi väga imelik.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mida teeb naine, kes pole vahekorras olnud, lapsi ei taha, naistearsti juures? Põletikud ? Günekoloog on elus näinud igasugu elusid, nii et mingeid pilke need arsti sulle kindlasti ei saada. Nii et juba selle lause eest ütleks, et libateema. Järgmine kord ela rolli paremini sisse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mida teeb naine, kes pole vahekorras olnud, lapsi ei taha, naistearsti juures? Põletikud ? Günekoloog on elus näinud igasugu elusid, nii et mingeid pilke need arsti sulle kindlasti ei saada. Nii et juba selle lause eest ütleks, et libateema. Järgmine kord ela rolli paremini sisse.

Ka süütul võib olla günekoloogilisi probleeme. Näiteks võib päevadega midagi valesti olla. Kust sa võtad, et see võimatu on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mida teeb naine, kes pole vahekorras olnud, lapsi ei taha, naistearsti juures? Põletikud ? Günekoloog on elus näinud igasugu elusid, nii et mingeid pilke need arsti sulle kindlasti ei saada.

Sa oled ikka rumalus kuubis. Juba tüdrukutele räägitakse, kuidas tuleb käia regulaarselt kontrollis. Alaealisena juba. Olgugi et normjuhul seksuaalelu ei elata ja lapsi ei saada. Sama vanemate naistega.
Tõeliselt rumal arvata, et kontrolli vajaks vaid seksuaalelu elavad või lapsi planeerivad inimesed.
Mul polnud kumbagi neist, aga teismeeast olid günekolooglised probleemid.
Ja pilk tuli. Arst jäi üllatunult vait ja küsis, et no kas muidu põhimõtteliselt oleks valmis. Umbes nagu tahaks mind psühholoogi juurde saata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Usun ka, et need põlglikult suhtujad on pigem sellised, kellele nii ehk naa võid ette jääda, vahet pole, mida teed. Neid peab eelkõige vältima, aga vajadusel võid ka rahulikult õlgu kehitada ja öelda, et sul kõik ok. Lisaks muidugi väärtusta ja veeda aega nende inimestega, kellega sul on meeldiv koos olla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et sulle ainult tundub, et kellelegi läheb väga korda, kas sa seksid või mitte.

Aga, kui me selle teema üle juba arutame ja otse küsitakse arvamust, siis eks ta kurb ole. Selle inimese enda jaoks. Üks väga oluline, suur ja mõnus osa elust jääb olemata.

Ma arvan ka, et sellised asjad on kaasasündinud. Looduse vingerpuss. Küllaga on ju inimesi, kel pole antud võimet armastada, soovi saada järglasi, soovi seksida jne. Sellega olen nõus, et inimesed peaksid arvestama, et on olemas nendest erinevaid inimesi ja neid ei tohi teistsugune olemise pärast diskrimineerida või põlata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga, kui me selle teema üle juba arutame ja otse küsitakse arvamust, siis eks ta kurb ole. Selle inimese enda jaoks. Üks väga oluline, suur ja mõnus osa elust jääb olemata.

Njaa, aga sa võtad jällegi enda mätta otsast ju. SINU jaoks on see väga oluliine ja suur osa elust. Aga paljude jaoks ju jällegi pole. Siin Perekooliski on ju niivõrd palju naisi olnud, kes ütlevadki, et neid absoluutselt ei huvita seks. No lihtsal pole huvi, ei ole midagi erilist. Selliste inimeste jaoks pole seks ju üldse suur ega oluline osa elust. Sageli pigem ebameeldiv kohustus, mida tehakse vaid selleks, et partner rahul oleks.

Ja aseksuaalse inimese jaoks ei mängi seks üldse mitte mingit rolli elus.
Inimestel lihtsalt puudub võime mõista ja panna ennast teise rolli.
Täpselt nagu need, kes armastavad lapsi, ei suuda mõista, kuidas kedagi nad täiesti külmaks jätavad. Aga nii on.
Empaatia võiks olla. Ja kui ei mõistagi teist, siis ei pea seda kommenteerima ju kuidagi üleolevalt. Ma võiks ju samuti öelda, et kurb inimestest, kelle elus seks nii suurt ja olulist rolli mängib. Et vaesekesed. Nii palju energiat mingi tühise asja peale.

Ise aseksuaalne ega madala seksuaalsusega pole, aga saan aru küll inimestest, kel teistsugused vajadused kui mul. Mõni ehk lähebki hulluks, kui pole nädal aega saanud. Aga on ka inimesi, kes ei tunne mingit huvi seksi vastu. Mõni jumaldab lapsi, teine ei talu absoluutselt. Mõnele on suhe väga oluline, teist ei huvita kaaslase omamine üldse.
Inimesed on ja jäävad väga erinevateks.
Kui ei suuda aktspeteerida endast või laiast üldsusest erinevat näitab see vaid omaenda rumalust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas teha nii, et inimeste põlglik suhtumine siin vabatahtlikut üksinda elavatesse inimestesse lõppeks!

Sa ei saa muuta teisi! Küll aga võid sa ise enda reaktsioone suunata. Ei pea kogu aeg suhtlema inimestega, kes sinu ümber targutamas käivad. Ka sugulaste ja “sõpradega” mitte. Ei pea tõesti lugema igasuguseid artikleid. Kui juhtud võõrastelt inimestelt saama mingeid märkusi, siis võid lihtsalt muiata, sest nad ju ei tea, millest nad räägivad. Saad tegeleda ainult endale meelepäraste asjadega, käia lähedasemalt läbi ainult inimestega, kes sinu valikuid toetavad (nad ei pea seejuures neid mõistma ega samastuma). Kui sa ei taha kibestuda, siis on parem enda heaolule keskenduda selle asemel, et teiste suhtumist pidevalt analüüsida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selle günekoloogi näitele kirjutan kahe käega alla. Ka minuga juhtus nii, kui ma 20+ aastasena veel süütu olin ja mäletan, et ei osanud isegi reageerida, sest see kommentaar tuli nii ootamatult. Täiega alandav, mitu aastat enam günekoloogi juures ei käinud (õnneks polnud vaja ka, kuigi palju sain oma seenhaigusega vist ka ise hakkama, looduslikel viisidel). Niigi pead ennast seal alasti võtma ja kogu protseduur on sinu isiklikku ellu tungimine. Sõnadega siis ka veel.

Aga suhte ja kooselu teemal… ega suhe ei ole ainult seks. On ka austus, armastus, ennast proovile panemine kellegagi nii lähedalt koos elades, kes ei ole sina ise, kass, ega su veresugulane. Lihtsalt üks teine inimene, oma elu ja arusaamadega, kes on sulle miskipärast armas. Ja minu meelest see on hoopis kooselu puhul see võimsam pool ning seks on ainult väga väike poonus :).

Aga ma kujutan ette, et üksi elavad inimesed on kuidagi teistmoodi täiuslikud, et neil ei ole ennast sama moodi vaja proovile panna vaid teist moodi. Eks üksi elamine on ka väljakutse – kogu see armastus ja teine inimene on su enda sees, kellega peab läbi saama :). Ma ei tea, kas see mõte oli üldse mõistetav… Sama moodi ka laste saamisega – ma ise olen emana nii palju muutunud ja arenenud enda arvates paremaks inimeseks, aga peaaegu mitte kunagi selles suunas, mis ma ise ette kujutasin enne laste saamist, et ei kujutaks oma elu lasteta ette. Aga kujutan ette, et lastetud arenevad ikka ka mingis teises suunas ja teises tempos, aga see on lihtsalt nende elu ja areng.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kellele sa veel kaasa tunned? Inimestele, kellele ei meeldi reisida? Inimestele, kel ei ole kasse? Inimestele, kes ei käi laulukooris? Inimestele, kes ei oska niplispitsi?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Njaa, aga sa võtad jällegi enda mätta otsast ju. SINU jaoks on see väga oluliine ja suur osa elust. Aga paljude jaoks ju jällegi pole. Siin Perekooliski on ju niivõrd palju naisi olnud, kes ütlevadki, et neid absoluutselt ei huvita seks. No lihtsal pole huvi, ei ole midagi erilist. Selliste inimeste jaoks pole seks ju üldse suur ega oluline osa elust. Sageli pigem ebameeldiv kohustus, mida tehakse vaid selleks, et partner rahul oleks.

Ja aseksuaalse inimese jaoks ei mängi seks üldse mitte mingit rolli elus.

Inimestel lihtsalt puudub võime mõista ja panna ennast teise rolli.

Täpselt nagu need, kes armastavad lapsi, ei suuda mõista, kuidas kedagi nad täiesti külmaks jätavad. Aga nii on.

Empaatia võiks olla. Ja kui ei mõistagi teist, siis ei pea seda kommenteerima ju kuidagi üleolevalt. Ma võiks ju samuti öelda, et kurb inimestest, kelle elus seks nii suurt ja olulist rolli mängib. Et vaesekesed. Nii palju energiat mingi tühise asja peale.

Ise aseksuaalne ega madala seksuaalsusega pole, aga saan aru küll inimestest, kel teistsugused vajadused kui mul. Mõni ehk lähebki hulluks, kui pole nädal aega saanud. Aga on ka inimesi, kes ei tunne mingit huvi seksi vastu. Mõni jumaldab lapsi, teine ei talu absoluutselt. Mõnele on suhe väga oluline, teist ei huvita kaaslase omamine üldse.

Inimesed on ja jäävad väga erinevateks.

Kui ei suuda aktspeteerida endast või laiast üldsusest erinevat näitab see vaid omaenda rumalust.

Ma ei pidanud “enda heast asjast ilma jätmisega” silmas ainult seksi. Mõtlesin laiemas plaanis. Inimesel jääb üks väga suur, oluline ja mõnus osa elust olemata, kui ta ei ole kunagi kedagi armastanud, kellegagi pere loonud, lapsi saanud.

Ja üleolev ei ole ma mitte kellegi suhtes. Just nimetasin ju, et ei peaks endast erinevaid inimesi diskrimineerima ja põlastama. Samas ei ole ka mõtet eitada, et üks oluline osa nende inimeste elust on puudu, mis inimestel tavaliselt loomuomane on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kooselu, lapsed ja suhted on suur stressiallikas.

Vallaliste elu palju lihtsam.
Naeran kui vaatan paaride instagramme koos hastagide couplegoals ja muu juraga. Armumine on jah tore, aga kõik mis peale seda = mõttetu.

Ma ei tea ühtegi õnnelikku paari peale armuperioodi.

Eluga rahul poissmees.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kooselu, lapsed ja suhted on suur stressiallikas.
Vallaliste elu palju lihtsam.
Naeran kui vaatan paaride instagramme koos hastagide couplegoals ja muu juraga. Armumine on jah tore, aga kõik mis peale seda = mõttetu.
Ma ei tea ühtegi õnnelikku paari peale armuperioodi.
Eluga rahul poissmees.

Kui ma esimest korda seda teksti tugesin, siis mõtlesin, et ok, lihtsalt ullike.

Kui aga TEIST korda, …. siis meenus, et Tallinnas oli kunagi 80ndatel üks debiilik Ülo, kes käis ja kirjutas plankudele “Haiguste ravi. Kontrollitud….” jne, ühesõnaga mingit pläma, mis oli ta iseenda rumalast tekstist copy-paste.

Sama on nüüd siin.

…….

P.S. Sry, teemaalgataja for the interruption.
Sina ära muretse nii palju. Pisut juba tundub, et sa meelega nagu otsid ja filtreerid need üksikute põlastavad inimesed/artiklid jne välja. Või jäävad sulle kuidagi eriliselt kõrvu.
Ma näiteks ei pane tähelegi, et üksi elamine mingi tabu oleks. Mujal, muidugi ainult heaoluriikidest rääkides (Rootsi ntx), on see ülitavaline, seda olen märganud.
Ja inimesi ongi maakeral juba liiga palju, see on ka selge.
Maakera on niigi nende toitmisega hädas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, kas sul muidu õdesid-vendi on, on sul head sõbrad-tuttavad, head töökaaslased ja hea töö?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei pidanud “enda heast asjast ilma jätmisega” silmas ainult seksi. Mõtlesin laiemas plaanis. Inimesel jääb üks väga suur, oluline ja mõnus osa elust olemata, kui ta ei ole kunagi kedagi armastanud, kellegagi pere loonud, lapsi saanud.

Ja ikkagi vaatad sa ainult oma mätta otsast. Sama hästi võib ju öelda, et ma tunnen sulle kaasa sellepärast, et sinul (ma eeldan, et sa oled teinud kõiki neid “olulisi” asju, mida sa üles loetlesid) jääb üks väga suur, oluline ja mõnus osa elust olemata, sest et sa ei saa iialgi seda kogemust, mille annab tõeline ja pidev iseendale pühendumine. Mitte nii, et pühendud endale natuke kuskilt mehe ja laste kõrvalt või mingitel kahe suhte vahelistel perioodidel, vaid – päriselt – kogu elu! Sa ei tea ju, kui fantastiline tunne see on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja ikkagi vaatad sa ainult oma mätta otsast. Sama hästi võib ju öelda, et ma tunnen sulle kaasa sellepärast, et sinul (ma eeldan, et sa oled teinud kõiki neid “olulisi” asju, mida sa üles loetlesid) jääb üks väga suur, oluline ja mõnus osa elust olemata, sest et sa ei saa iialgi seda kogemust, mille annab tõeline ja pidev iseendale pühendumine. Mitte nii, et pühendud endale natuke kuskilt mehe ja laste kõrvalt või mingitel kahe suhte vahelistel perioodidel, vaid – päriselt – kogu elu! Sa ei tea ju, kui fantastiline tunne see on.

Muidugi vaatan enda mätta otsast. Kelle omast siis veel? See on puhtalt minu arvamus, millega teised ei pea nõus olema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See, et keegi elab oma elu teistmoodi, olgu see siis ise valitud või nii kujunenud, ei tähenda seda, et see oleks oma elu halvasti elamine või et see ei saaks olla nauditav.

Ei saa ilma jääda millestki, mis sinu ellu üldse ei kuulu. Tahtmise korral on kõike võimalik saada, ükskõik, mis vormis see siis esineb. Kui sellist tahtmist ei ole, siis ei jääda ka millestki ilma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ka teemaalgatajaga ühes “parteis”. Mida on võimalik naisel seksist nautida? OK, meestest võib nagu isegi aru saada, et lasevad oma kotid tühjaks või nii, nagu hädal käimine, kui ise endaga hakkama ei saa, aga mida naudivad naised? Käperdab-näperdab-triigib, ise veel nii rõõmus, siis songib oma rõveda pulgaga su sees, pärast plekid voodis ja ennast peab ka uuesti pesema minema…uhh…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen 30 aastane mees. Ka aseksuaal. Seks ei huvita. Aga olen huvitanud leida kedagi kes oleks minuga eluteel. Lihtsalt veeta koos aega, seriaale ja filme koos vaadata, jalutada. Teha kõike asju mida teevad tavalised paarid aga seksita.
Aga kahjuks Eesti on väike ja see on väga kahtlev lugu et leidub inimene sarnaste mõtetega

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )

Esileht Pereelu ja suhted ei taha suhet (ilma või koos seksiga)