Esileht Tööelu, raha ja seadused. Ei taha tööl käia

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 78 )

Teema: Ei taha tööl käia

Postitas:
Kägu

Eelmine aasta kevadel koondati ettevõttest, kus olin töötanud 7a, siis olin terve suve kodus, kuna sain koondamishüvitist ja ei olnudki plaani suvel uuesti tööle minna, nautisin suve ja puhkust. Uuesti tööle läksin septembri lõpus, olin hästi puhanud ja kuna vahetasin eriala oli huvitav tööl käia, kuni kevadeni. Kuskil aprillist tunnen kuidas ma ei taha tööl käia enam, nii raske on minna ja tahaks jälle terve suve kodus olla. Töö ei ole raske ja kolleegid on ka toredad, lihtsalt endal on mingi kiiks, et ei taha. Kahjuks meil saab suvel puhkust ainult 2 nädalat ja mõtlen juba õudusega, et ma pean terve suve tööl käima. Ma ei tea ilmselt on keskeakriis, olen 41 a. ja pole varem küll sellist jama olnud.

Ei teagi mis nõu siit ootan, äkki hakkab kergem kui minusuguseid on veel, kes ei taha just suvel tööl käia.

+23
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei teagi mis nõu siit ootan, äkki hakkab kergem kui minusuguseid on veel, kes ei taha just suvel tööl käia.

Jah, mul ka eriti suvel väga raske tööl käia, seda enam, et suved on meil ju ülilühikesed, enne kui arugi saad, jälle jaanipäev käes ja hakkab pimedamaks minema. Mingi aasta oli nii hull, et istusin hommikuti tükk aega töökoha parklas autos, nüüd olen kuidagi leppinud jälle. Ega mingit nõu ju anda ei olegi, kui raha on vaja, siis peab käima, sest ega tühja taskuga suvest ka suuremat rõõmu ei oleks. Raha oleks vaja, siis saaks ka suviti kodus olla. Kust seda saada – ma ei tea.

+21
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei näe probleemi, just on mõnus suvel hommikul tööle jalutada, söön lõunat kuskil, kus saab õues istuda. Õhtul olen kodus aias. On ka maakodu, kuhu reedel poolest päevast sõidan ja tule kas pühapäeval või esmaspäeva hommikul sealt tööle – nagu pool nädalat oleks maal olnud.

+9
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui suvel rohkem puhkust ei saa, kas vähemalt koormust ajutiselt ei oleks võimalik vähendada? Mina saan küll 100% sinust aru – iga kevad, kui ilmad päikseliseks ja soojemaks lähevad, siis on täiesti kohutav kuskil kontoris istuda, isegi kui töö on meeldiv ja tore, siis tahaks möllata aias, jalutada, randa minna. Praegu olen lapsega kodune ja nii naudin seda, et saan päeval oma toimetused tehtud, aga igatsen väga eneseteostust, tööd ja kollektiivi. Endises töökohas on kõikidel töötajatel erinevad koormused ja saab ise tõsta-langetada, et mul oleks võimalus suvel-kevadel lihtsalt väiksema koormusega töötada, aga samas mõtlen hakata otsima kodukontori võimalusega tööd. Endal mitmed tuttavad (kodukontori omad) ei teegi suviti tööd, kuidas rahaliselt, seda ma ei tea. Ju panevad kõrvale ülejäänud aasta või mehed teenivad piisavalt.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei saa aru sellest teemast. Nii palju on töötuid, kes tõesti tahaks tööl käia ja neid ei võeta tööle.

+6
-27
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle ka meeldib suvel tööd teha. Päevad on pikalt valged ja jõuab õhtul randa minna ja grillida. Suvehommikul on just hea rahulikult kohvi juua, inimesed on sõbralikumad, töötempo teine, ummikuid pole. Nimekiri on lõputu.

Mind häirib see päevad läbi kostuv niidukite piinamine. Õhtuks seda müra enam pole. Talvel ei taha ninagi toast välja pista. Parem istuks talv läbi soojas toas ja ei liiguks üldse kuskile.

+13
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõsi, ma tunnen sama. Olin kunagi suvel töötu ja väga meeldis. Elu on nii kiire ja töine, muidu tunned, et ei saagi seda nautida. Peab leidma sellise töö, kus on suvi vaba või pikk puhkus. Või nt lühikesed tööpäevad.

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suvel käin tööl hea meelega, talvel istuksin kodus.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen valinud selle variandi, et töötan terve suve ja siis talvel, kui meil on kottpime ja tuiskab ja StarFM + kõik kaubanduskeskused terroriseerivad oma jõulumuusikaga, lähen 3 nädalaks eksootikareisile. Ülejäänud 2 nädalat puhkan siis kas varakevadel (veebr-märts) või sügisel okt-nov kandis. Niimoodi ma saan veidikegi lühendada talve, mida ma vihkan. Suvel töötamine on kergem, palju kergem on vara ärgata, energiat on rohkem ja ei ole seda kohutavat pimedust, pidevat riidessetoppimist ja mingi taevast allalangeva sodi ja libedate maanteedega võitlemist.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Talvepuhkus tuleb lihtsalt soojal maal veeta.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on ka nii, et kui kevadel ilusa ilmaga töökoha aknast näen, et õues päike paistab, tekib kuskil kella 12 ajal mingi omamoodi rahutus – “nüüd peks kindlasti kuhugi minema” ehk siis tahaks tööhoonest välja ja kasvõi ilma mingi eesmärgita mööda tänavaid tormata ja ilusat ilma nautida vms. Ma võiksin lõuna ajal tööjuurest plehku panna ja jalutada tegelikult ju küll – kuid siis veniks jälle õhtu tööjuures väga pikaks, koju vaja ju ka jõuda 🙂

Seoses sellega, et mul olid lapsed väiksed ja ma tahtsin nendega suvel lasteaeda panemise asemel kodus olla, võtsin mitu aastat järjest tööjuurest korralisele puhkusele 1,5 kuud palgata puhkust lisaks. Kokku tuli siis 2,5 kuud vaba aega. Õnneks selline töö, kus suvel on tühjem aeg ja tööandja oli nõus. Lastetoetused+mehe palk elas selle mõnda aega suvel ära küll – suvel niikuinii elu lihtsam ja kulud väiksemad (kütma ei pea), süüa teed ise, osa toitu saab peenralt võtta jne.

Õudselt mõnus oli muidugi.

Muidu, enne lapsi oli aastaid, kus võtsin puhkuse näit. hoopis maikuus (päevad pikad, samas väga palav veel ei ole, mõnus kodus õues midagi teha). Ja suvekuudel käisin tööl ja kasutasin suve nautimiseks nädavahetusi (+ õhtuti), ei tundunud väga hull.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Niimoodi ma saan veidikegi lühendada talve, mida ma vihkan.

Minu jaoks on sügis/talv mõnus vaimse töö tegemise ja töölkäimise aeg. Väljas niikuinii külm ja pime, aed ka puhkab lume all (või kui lund pole, siis lihtsalt ei toimu sealt suurt midagi), seega saab rahulikult tööd teha, süveneda, pole üldse kahju aega töötegemisele kulutada 🙂

Aga vat kevadel tekib see rahutus. Ei tahaks enam vaimset tööd teha, vaid kehalise liikumisega seotud tegevusi – küll tahaks lihtsalt niisama õues ringi lehvida, igale poole minna, küll kisub koju õuetöid müttama jne. jne.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ka tahtsin suvel puhata ja pikalt! See oli üks põhjus, miks pärast 15 aastat ühel erialal töötamist läksin uuesti ülikooli ja õpin logopeediks – saab kohe mõnusalt suvel rahus puhata, lasteaias 56 päeva puhkust.

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii palju on töötuid, kes tõesti tahaks tööl käia ja neid ei võeta tööle.

Miks peab alati nende järgi joonduma, kellel kõige halvemini läheb?

Teemasse. Kui suvel töötada ei taha, siis tuleb leida selline töö, kus seda tegema ei pea. On täitsa palju kohti, kus on alati suvel (kollektiiv)puhkus ja neidki, kus puhkus ei ole kunagi alla 35 päeva, rääkimata nendest, kus see on veel pikem. Nt mul on üle 20 aasta tööstaaži ja ma ei ole peaaegu kunagi suvel töötanud.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihtsalt mõnede siinsete kommentaaride ja mõtete jätkuks, et täitsa ei saagi aru, kas olen imelik, aga mind ka tavel-sügisel no ükskõik millal need soojamaareisid absoluutselt ei tõmba. Ometigi tõesti enamus tuttavaid panustavad sellele, et kasvõi töötavad terve suvi Eestis, aga peaasi, et sellest “õudsast” sügisest-talvest siit minema saaksid. Mina sellega üldse ei suhestu 🙂 Noorelt sai reisitud, enam nagu isu pole ja tahtsin omale luua sellise kodu/elu, et ei peaks niimoodi kontoris istuma, et ainuke motivaator on eesootav soojamaareis. Eestis on kevadel-suvel ilusate ilmadega nii palju võimalusi, kuhu sõita, mida teha, elad sa siis korteris või majas. Samuti meeldib mulle, et sügisel-talvel saab just rahumeeli teha rohkem tööd, osaleda mingitel koolitustel, ennast täiendada, käia trennis ja siis õhtul rahulikult raamatuid lugeda, teatris käia, kinos, mis iganes. Ei viitsiks mõeldagi, et vaja hakata kohvrit ja suvehilpe pakkima  hakata.

+9
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igaühe elu on ikka tema enda teha. See töökoht pole ju sulle riiklikult peale sunnitud. Ise valisid, ise läksid. Täpselt samamoodi saab valida midagi muud. Mis iganes on kellelgi nn unistuste elu, siis igatahes leidub terve hulk inimesi, kes just sellist elu elavadki. Kõik ongi enda teha ja miski pole kivisse raiutud, et sina seal pead nüüd tegema just sellist tööd. Kui enam ei meeldi, siis on aeg oma elu muuta. Otsi võimalusi, vaata teisi ja vali endale sobiv tee.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihtsalt mõnede siinsete kommentaaride ja mõtete jätkuks, et täitsa ei saagi aru, kas olen imelik, aga mind ka tavel-sügisel no ükskõik millal need soojamaareisid absoluutselt ei tõmba. Ometigi tõesti enamus tuttavaid panustavad sellele, et kasvõi töötavad terve suvi Eestis, aga peaasi, et sellest “õudsast” sügisest-talvest siit minema saaksid. Mina sellega üldse ei suhestu ???? Noorelt sai reisitud, enam nagu isu pole ja tahtsin omale luua sellise kodu/elu, et ei peaks niimoodi kontoris istuma, et ainuke motivaator on eesootav soojamaareis.

Minu soojamaareisid pole näiteks küll kuidagi nn. motivaatoriks. Ma käin ka suvel soojamaareisidel, sest reisimine on lihtsalt loomulik elu osa, mitte seetõttu, et Eestis, oma kodus ja tööl kuidagi halb oleks.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igaühe elu on ikka tema enda teha. See töökoht pole ju sulle riiklikult peale sunnitud. Ise valisid, ise läksid. Täpselt samamoodi saab valida midagi muud. Mis iganes on kellelgi nn unistuste elu, siis igatahes leidub terve hulk inimesi, kes just sellist elu elavadki. Kõik ongi enda teha ja miski pole kivisse raiutud, et sina seal pead nüüd tegema just sellist tööd. Kui enam ei meeldi, siis on aeg oma elu muuta. Otsi võimalusi, vaata teisi ja vali endale sobiv tee.

Tegelikult ei ole kõik enda teha, päris paljud asjad tegelikult ei ole enda teha. Pole nii, et otsi aga võimalusi ja tee midagi muud.

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei teagi mis nõu siit ootan, äkki hakkab kergem kui minusuguseid on veel, kes ei taha just suvel tööl käia.

Ma pole terve elu suvel tööl käinud. Olen nimelt õpetaja, puhkus on 56 kalendripäeva ja ALATI suvel:  alati jaanipäevast 20.augustini. Poolest juunist jaanipäevani ja aug 10 viimast päeva on ka suht lebo elu.

Kui teemaalgataja tahab samamoodi suve nautida, siis hakaku õpetajaks.
Kui tahaks veelgi rohkem vabadust, peaks õpetama gümnaasiumis ja võtma võimalikult palju 12.kl paralleelide tunde, sest 12.klassil lõppevad tunnid tavaliselt aprilli lõpul ja edasi on vaid järelvastamised ning eksamikonsultatsioonid.

+21
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igaühe elu on ikka tema enda teha. See töökoht pole ju sulle riiklikult peale sunnitud. Ise valisid, ise läksid. Täpselt samamoodi saab valida midagi muud. Mis iganes on kellelgi nn unistuste elu, siis igatahes leidub terve hulk inimesi, kes just sellist elu elavadki. Kõik ongi enda teha ja miski pole kivisse raiutud, et sina seal pead nüüd tegema just sellist tööd. Kui enam ei meeldi, siis on aeg oma elu muuta. Otsi võimalusi, vaata teisi ja vali endale sobiv tee.

Tegelikult ei ole kõik enda teha, päris paljud asjad tegelikult ei ole enda teha. Pole nii, et otsi aga võimalusi ja tee midagi muud.

Aga suures osas ikkagi on. Antud teemas TA töötas 7a ühes kohas, mis on pikk aeg ja kindlasti andis palju kogemust ja on ka hea CV-s. Samuti vahetas hiljuti eriala – järelikult on hakkaja inimene ja saab erinevates valdkondades hakkama. Mis takistab mujale kandideerimast, kus on paindlikum tööaeg või võimalus suvel kasvõi palgata puhata vms? Kui sul on meditsiinitöötajana kopp ees öövahetustest või graafikuga tööst, saab minna osakonda, kus on tööaeg e-r. Samamoodi on teenindavas sektoris võimalik valida selline koht, mille avamisajad sulle sobivad. Neid võib ju loetlemagi jääda, alati variant ka erialavahetuseks. Peale õpetaja on nii lasteaias kui koolis ka teisi ametikohti, millel on pikk suvepuhkus. Aga saan aru, et enamasti soovitakse lihtsalt ennast korraks n-ö tühjaks lasta ja vinguda ning seejärel sama rutiiniga edasi minna. Mul on mees samasugune – eraettevõtja ja siis kurdab töökoormuse üle, kuna tööasjadega on vaja tegeleda ka õhtul ja nädalavahetusel. Vahepeal lasen tal auru välja lasta, aga vahepeal toon ikkagi maa peale, et see on tema valik olla ettevõtja ja oma ametiga saaks ta väga edukalt normaalset palka teenida ka kellegi alluvuses, kus tööpäeva lõpus paned arvuti kinni ja rohkem töö peale ei mõtle. Ühesõnaga – ma ei tea, et neid inimesi palju pole, kellel puudub võimalus valida, mis tööd ja mis tingimustel nad teha tahaksid. Nii paindlikke ümber- ja täiendõppe (tasuta) võimalusi pole veel kunagi olnud. Ka Googles ja Youtubest annab uusi tööturul vajalikke oskusi õppida. Mul oleks just tore ja inspireeriv lugeda inimeste lugusid, kes ja kuidas on suutnud oma elu ja töö nii korraldada, et on eluga rahul! 🙂

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pole terve elu suvel tööl käinud. Olen nimelt õpetaja, puhkus on 56 kalendripäeva ja ALATI suvel:  alati jaanipäevast 20.augustini. Poolest juunist jaanipäevani ja aug 10 viimast päeva on ka suht lebo elu. Kui teemaalgataja tahab samamoodi suve nautida, siis hakaku õpetajaks. Kui tahaks veelgi rohkem vabadust, peaks õpetama gümnaasiumis ja võtma võimalikult palju 12.kl paralleelide tunde, sest 12.klassil lõppevad tunnid tavaliselt aprilli lõpul ja edasi on vaid järelvastamised ning eksamikonsultatsioonid.

Ainult konks on siin selles, et töö laste ja teismelistega peab siis olema kutsumus.

Sellist õpetajat, kes õppeaasta kestel talub lapsi kuidagimoodi ja läheb hommikuti hambad ristis kooli tööle, et suvine puhkus kätte saada, ju lastele ei sooviks  🙂

Lasteiaõpetajad nii pikka puhkust nagu koolis ei saa ka. Küll on neil privileeg koos lastega värskes õhus viibida, st. kogu suvist tööpäeva nelja seina vahel viibima ei pea.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

üks vaba suvega amet tuli veel meelde: riigikogulastel on ka suht pikk puhkus ja tööd kui sellist selles ametis eriti ka tegema ei pea, piisab niisama vahel näo näitamisest toompeal.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihtsalt mõnede siinsete kommentaaride ja mõtete jätkuks, et täitsa ei saagi aru, kas olen imelik, aga mind ka tavel-sügisel no ükskõik millal need soojamaareisid absoluutselt ei tõmba. Ometigi tõesti enamus tuttavaid panustavad sellele, et kasvõi töötavad terve suvi Eestis, aga peaasi, et sellest “õudsast” sügisest-talvest siit minema saaksid. Mina sellega üldse ei suhestu ???? Noorelt sai reisitud, enam nagu isu pole ja tahtsin omale luua sellise kodu/elu, et ei peaks niimoodi kontoris istuma, et ainuke motivaator on eesootav soojamaareis. Eestis on kevadel-suvel ilusate ilmadega nii palju võimalusi, kuhu sõita, mida teha, elad sa siis korteris või majas. Samuti meeldib mulle, et sügisel-talvel saab just rahumeeli teha rohkem tööd, osaleda mingitel koolitustel, ennast täiendada, käia trennis ja siis õhtul rahulikult raamatuid lugeda, teatris käia, kinos, mis iganes. Ei viitsiks mõeldagi, et vaja hakata kohvrit ja suvehilpe pakkima  hakata.

Nagu minu kirjutatud! Sügis-talv on hea rahumeeli töötegemise aeg. Katkestavad seda ainult laste haigused – ja siis ma mõtlen, et ehh, tahaks hoolduslehel passimise asemel parema meelega tööle minna. Võrdluseks: näit suvel olen ma kodus heameelega ja kas ma siis teen midagi asjalikku või logelen niisama, aga igaljuhul ei mõtle, et võiks parem tööle minna.

Niimoodi, et talvel oleks lisapuhkus ja suvepuhkus selle arvelt ei lüheneks – ok, nii veel võiks…

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igaühe elu on ikka tema enda teha. See töökoht pole ju sulle riiklikult peale sunnitud. Ise valisid, ise läksid. Täpselt samamoodi saab valida midagi muud. Mis iganes on kellelgi nn unistuste elu, siis igatahes leidub terve hulk inimesi, kes just sellist elu elavadki. Kõik ongi enda teha ja miski pole kivisse raiutud, et sina seal pead nüüd tegema just sellist tööd. Kui enam ei meeldi, siis on aeg oma elu muuta. Otsi võimalusi, vaata teisi ja vali endale sobiv tee.

Tegelikult ei ole kõik enda teha, päris paljud asjad tegelikult ei ole enda teha. Pole nii, et otsi aga võimalusi ja tee midagi muud.

Aga suures osas ikkagi on. Antud teemas TA töötas 7a ühes kohas, mis on pikk aeg ja kindlasti andis palju kogemust ja on ka hea CV-s. Samuti vahetas hiljuti eriala – järelikult on hakkaja inimene ja saab erinevates valdkondades hakkama. Mis takistab mujale kandideerimast, kus on paindlikum tööaeg või võimalus suvel kasvõi palgata puhata vms? Kui sul on meditsiinitöötajana kopp ees öövahetustest või graafikuga tööst, saab minna osakonda, kus on tööaeg e-r. Samamoodi on teenindavas sektoris võimalik valida selline koht, mille avamisajad sulle sobivad. Neid võib ju loetlemagi jääda, alati variant ka erialavahetuseks. Peale õpetaja on nii lasteaias kui koolis ka teisi ametikohti, millel on pikk suvepuhkus. Aga saan aru, et enamasti soovitakse lihtsalt ennast korraks n-ö tühjaks lasta ja vinguda ning seejärel sama rutiiniga edasi minna. Mul on mees samasugune – eraettevõtja ja siis kurdab töökoormuse üle, kuna tööasjadega on vaja tegeleda ka õhtul ja nädalavahetusel. Vahepeal lasen tal auru välja lasta, aga vahepeal toon ikkagi maa peale, et see on tema valik olla ettevõtja ja oma ametiga saaks ta väga edukalt normaalset palka teenida ka kellegi alluvuses, kus tööpäeva lõpus paned arvuti kinni ja rohkem töö peale ei mõtle. Ühesõnaga – ma ei tea, et neid inimesi palju pole, kellel puudub võimalus valida, mis tööd ja mis tingimustel nad teha tahaksid. Nii paindlikke ümber- ja täiendõppe (tasuta) võimalusi pole veel kunagi olnud. Ka Googles ja Youtubest annab uusi tööturul vajalikke oskusi õppida. Mul oleks just tore ja inspireeriv lugeda inimeste lugusid, kes ja kuidas on suutnud oma elu ja töö nii korraldada, et on eluga rahul! ????

Nii, too meile ikka näiteid, linke ka sellistet google ja youtube kursustest, mille läbimine võimaldab karjäärimuutust päriselt ka.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Töötasin 15 aastat turismivaldkonnas, mis tähendab, et suvi oli tipphooaeg ning puhkamine sinna küll ei kuulunud. Õppisingi ümber õpetajaks ja nüüd puhkan suvel. Kuigi töö turismivaldkonnas oli ikka oluliselt lihtsam ja tasustamata töötunde ei teinud mitte kopka eest. Nüüd tuleb neid aga ohtralt. Õpse otsitakse tikutulega ja kui see valdkond vähegi sobib (sh pidev ülekoormus ja tasuta töö), siis tere tulemast. Palk pole ka enam nii hull, et leivale vorsti ei jõuaks osta.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

üks vaba suvega amet tuli veel meelde: riigikogulastel on ka suht pikk puhkus ja tööd kui sellist selles ametis eriti ka tegema ei pea, piisab niisama vahel näo näitamisest toompeal.

Kui 30-tunnised istungid sobivad, siis miks mitte.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

…enne kui arugi saad, jälle jaanipäev käes ja hakkab pimedamaks minema.

No sihukese suhtumisega ei saagi muud olla kui äng ja masendus. Miks sa nii mõtled? Mõtle, et issand kui tore – TERVE suvi veel ees! Mu tädi (44) on täpselt selline negativist – loeb kuid kuna jaanipäev möödas on ja siis muudkui vingub, et kohe on sügis käes. Ilmselgelt jah keskealiste probleem, kes elust ja suvest rõõmu ei tunne ja ainult virisevad.

+10
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei saa aru sellest teemast. Nii palju on töötuid, kes tõesti tahaks tööl käia ja neid ei võeta tööle.

Kas meil on tööpuudus??

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ka tahtsin suvel puhata ja pikalt! See oli üks põhjus, miks pärast 15 aastat ühel erialal töötamist läksin uuesti ülikooli ja õpin logopeediks – saab kohe mõnusalt suvel rahus puhata, lasteaias 56 päeva puhkust.

Sama siin. Töötan lasteaias, puhkus pikk, tööle 800m, lõunatunni ajal käin kodus, istun aias, vaatan lillekesi, naudin sooja. Halva ilma korral saan õhtusöögi ettevalmistused tehtud, tukun või molutan niisama. Enne seda töötasin koolis, aga see oli liiga stressav.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ka tahtsin suvel puhata ja pikalt! See oli üks põhjus, miks pärast 15 aastat ühel erialal töötamist läksin uuesti ülikooli ja õpin logopeediks – saab kohe mõnusalt suvel rahus puhata, lasteaias 56 päeva puhkust.

Sama siin. Töötan lasteaias, puhkus pikk, tööle 800m, lõunatunni ajal käin kodus, istun aias, vaatan lillekesi, naudin sooja. Halva ilma korral saan õhtusöögi ettevalmistused tehtud, tukun või molutan niisama. Enne seda töötasin koolis, aga see oli liiga stressav.

Lõunatunni ajal jäävad lapsed siis ühe abiõpetajaga? Teoreetiliselt on see ju su tööaeg.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 78 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Ei taha tööl käia