Esileht Pereelu ja suhted Ei tahagi meest enda kõrvale enam

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )

Teema: Ei tahagi meest enda kõrvale enam

Postitas:

Nii kaua kui mäletan, olen alates 20 eluaastast olnud alati suhtes.

Kui üks suhe sai läbi, oli kohe üleminek teise. Viimased olid 8.a ja 11.a

Nüüd üle 40-selt kui mehel tujud, sai mõõt täis meestest, lihtsalt.

Naudin seda, et kedagi kantseldama peale lapse enam ei pea. Mehe tujusid taluma. Vaikuses saab magada, enam ei norska keegi kõrva all, ei salatse telefonis/netis, ei tüüta oma iga nädalavahetus sõpradega kokkusaamistega, kuhu naisi eriti ei oodata (õlu ja autod), saan ennast võtta sellisena nagu olen. Ei tunne et võrreldakse noorematega või nii. Tõeline kergenduse ja vabaduse tunne. Ei igatse mingeid kaisutamisi ja käest kinni olemisi. Mingi hetk vaatasin kohtinguportaale, kuid siis mõistsin, milleks seda vaja ? Elu niigi mõnus nüüd, iseseisvus on värskendav ja kustutasin kontod, kuigi suhelda seal isegi sai. Pole erilist hirmu isegi tulevase üksinduse ees, kuidagi isegi nauditav, et ei pea aru andma oma tegemistest.

Vabaraha on nüüd küll vähem, aga pole hullu.

On veel selliseid vabu hingi ?

 

+51
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 02.04 07:57; 02.04 08:04; 02.04 08:14; 02.04 08:25; 02.04 09:53; 02.04 18:56; 02.04 20:26; 03.04 19:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, pole kunagi nö päriselt suhtes olnud ja olen väga rahul. Teemat ei teeks, milleks. Kõlab pigem kibestumisena.

Miks kibestumisena, tahaks kohe maailmale üksi ringi peale teha, nagu vasikas oleks ohjeist vabanenud. Ma tunnen sügavat õnne ja see on nii veider

+17
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 02.04 07:57; 02.04 08:04; 02.04 08:14; 02.04 08:25; 02.04 09:53; 02.04 18:56; 02.04 20:26; 03.04 19:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, pole kunagi nö päriselt suhtes olnud ja olen väga rahul. Teemat ei teeks, milleks. Kõlab pigem kibestumisena.

Nii, sa pole suhtes olnudki..

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 02.04 07:57; 02.04 08:04; 02.04 08:14; 02.04 08:25; 02.04 09:53; 02.04 18:56; 02.04 20:26; 03.04 19:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka selline vabaduse tunne. Teen mida tahan. Kedagi peale laste kantseldama ei pea. Keegi “ei salatse telefonis/netis, ei tüüta oma iga nädalavahetus sõpradega kokkusaamistega, kuhu naisi eriti ei oodata (õlu ja autod).”

Ahsoo, jah, vahel ta ikka norskab seal voodis ja vahel ronib kaissu, seksi tahan mina niikuinii rohkem kui tema, aga mitte liialt palju rohkem. Minu magamist see ei häiri.

Iseseisvus on tõesti värskendav! Edasi, naised!

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka selline vabaduse tunne. Teen mida tahan. Kedagi peale laste kantseldama ei pea. Keegi “ei salatse telefonis/netis, ei tüüta oma iga nädalavahetus sõpradega kokkusaamistega, kuhu naisi eriti ei oodata (õlu ja autod).”

Ahsoo, jah, vahel ta ikka norskab seal voodis ja vahel ronib kaissu, seksi tahan mina niikuinii rohkem kui tema, aga mitte liialt palju rohkem. Minu magamist see ei häiri.

Iseseisvus on tõesti värskendav! Edasi, naised!

 

seksi meil oli, aga ei pea seda elu mõtteks, kui niikuinii kõik over.

Mulle on mees rohkem koormaks kui toeks, kui ta ei ole lapsega tegeleja, sõbrad ja hobid  ületähtsustatud ja otsib nö uut noorust taga

+9
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 02.04 07:57; 02.04 08:04; 02.04 08:14; 02.04 08:25; 02.04 09:53; 02.04 18:56; 02.04 20:26; 03.04 19:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära siis taha. Mehega koos elamine pole inimõigus.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma just tahan, aga lihtsalt ei ole kedagi.
Läheduse ja seksi puudus hakkab ka juba ajudele.

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igale oma ja isegi teatud eluperioodidel võib see muutuda. Praegu on sul nii, kunagi võib jälle muudmoodi olla. Et leiad kellegi, kes rohkem sobib ja siis tahad jälle koos olla. Ega ei tea ju. Minu arust on normaalne, et sellest räägid ja ei pea oleme kibestumine kohe. Alles ju tegid teoks selle ja ma näen seda nii, et sa oled isegi omal moel imestunud, et nii saab olla.
Aga huvitaks, et mis mees selle peale ka kostis?

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.04 09:12; 02.04 13:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane lollus on laiendada oma probleeme kõigile meestele. Üldiselt on nii, et saad, mida oled ära teeninud. Keegi ei käsi tohlakaga koos elada.

+6
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igale oma ja isegi teatud eluperioodidel võib see muutuda. Praegu on sul nii, kunagi võib jälle muudmoodi olla. Et leiad kellegi, kes rohkem sobib ja siis tahad jälle koos olla. Ega ei tea ju. Minu arust on normaalne, et sellest räägid ja ei pea oleme kibestumine kohe. Alles ju tegid teoks selle ja ma näen seda nii, et sa oled isegi omal moel imestunud, et nii saab olla.

Aga huvitaks, et mis mees selle peale ka kostis?

Tuimaks jättis

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 02.04 07:57; 02.04 08:04; 02.04 08:14; 02.04 08:25; 02.04 09:53; 02.04 18:56; 02.04 20:26; 03.04 19:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga huvitaks, et mis mees selle peale ka kostis?

Mis see TA mees siis veel kostma oleks pidanud? Teemast tuleb ju välja, et mees jättis naise maha, mitte vastupidi. Salatses telefonis ja otsis uut noorust taga, võrdles oma naist noorematega, pidutses ilma naiseta jne. Need kõik TA enda sõnad.

Teemaalgatus on mahajäetud naise kirjutis.

+6
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.04 09:56; 03.04 20:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on teema “elu annab sulle sidrunid, tee sellest limonaad”. Mees jättis maha, naine kireb, kuidas nii ongi parem.

+5
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No vahet ju pole, kes kelle maha jättis. Suhe oli kehva niiehknaa ja kehva suhte lõppemine toobki kaasa sellise vabanemise ja kerguse tunde.
Nagu siis, kui mingi hammas on põletikus ja kogu aeg valutab, ajapikku lihtsalt harjud selle igapäevase tuima valuga hakkama saama, aga kui siis ükskord hamba korda saad ja see enam ei valuta, siis on jälle hea olla. Mittetoimiva suhte seljataha jätmisel samamoodi.
Loodetavasti TA nüüd suudab seda heaolutunnet veel kaua endaga kaasas kanda, investeeri see endasse tagasi ja näed, mis kõik toimuma hakkab 😉

+21
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA vabadus pole veel midagi, kujutage vaid ette, kuidas mees ennast nüüd tunneb – õlu, kiired autod, noored chikid ja norskamisest täiesti suva!

+13
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.04 12:51; 02.04 18:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii kaua kui mäletan, olen alates 20 eluaastast olnud alati suhtes.

Need avastamised, et “üksi saab ka elada”, on ilmselt nende pärusmaa, kes noorema pole kunagi üksi elanud.

Mina mäletan ennast noorena, enne pere loomist, üksi elamas veel hästi ja selles mõttes mul pole isegi sellist küsimust, kas üksi (kui peaks toimuma lahkuminek) saab elada või mismoodi saab. Loomulikult saab.

 

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“””TA vabadus pole veel midagi, kujutage vaid ette, kuidas mees ennast nüüd tunneb – õlu, kiired autod, noored chikid ja norskamisest täiesti suva!””””

Kes teda sundis siis koos elama ja vigureid tegema?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.04 09:12; 02.04 13:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“””TA vabadus pole veel midagi, kujutage vaid ette, kuidas mees ennast nüüd tunneb – õlu, kiired autod, noored chikid ja norskamisest täiesti suva!””””

Kes teda sundis siis koos elama ja vigureid tegema?

Teoorias küll võimalik, praktikas mitte. Milline tsikk unistab õlparit lakkuvast, norskavast mehest?

+17
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii kaua kui mäletan, olen alates 20 eluaastast olnud alati suhtes.

Selles see sinu point ongi. Sa ei oska üksi olla.
Ja kui nüüd lõpuks oled ja keegi sind enam ei taha, siis pead käima ringi ja hommikust õhtuni omale sisendama, et “ma ei tahagi meest; ma ei tahagi meest”.

Pigem võta rahulikult ja leia omale normaalne mees, ning ole nagu sa oled.
Mitte ära sisenda endale mingeid lolluseid, mida sa ei ole.
Eriti veell läbi perekooli; justkui sõbrannadest ja lähedastest veel vähe oleks. (või need ei usu juba eos su valesid ja sellepärast vaid siin jahudki?)

+4
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.04 15:25; 02.04 22:19; 03.04 14:38; 05.04 17:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teoorias küll võimalik, praktikas mitte. Milline tsikk unistab õlparit lakkuvast, norskavast mehest?

Tere tulemast uhiuue tulipunase mustangi pardale! Ülejäänud viis sõbrannat kahjuks selle korraga ei mahu.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.04 12:51; 02.04 18:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“””TA vabadus pole veel midagi, kujutage vaid ette, kuidas mees ennast nüüd tunneb – õlu, kiired autod, noored chikid ja norskamisest täiesti suva!””””

Kes teda sundis siis koos elama ja vigureid tegema?

Teoorias küll võimalik, praktikas mitte. Milline tsikk unistab õlparit lakkuvast, norskavast mehest?

kümnesse, selliseks muutuski, õlts iga päev, nädalavahetusel veel hullem. Seejärel norskab nagu rong, mina magamata pool ööd. Vallalised sõpsid, väljaskäimised, kaua kannatad ?

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 02.04 07:57; 02.04 08:04; 02.04 08:14; 02.04 08:25; 02.04 09:53; 02.04 18:56; 02.04 20:26; 03.04 19:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

enam ei norska keegi kõrva all, ei salatse telefonis/netis, ei tüüta oma iga nädalavahetus sõpradega kokkusaamistega, kuhu naisi eriti ei oodata

See osa tekstist kõnetab. Pai ja kalli aga on vajalik ka 70sele.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kümnesse, selliseks muutuski, õlts iga päev, nädalavahetusel veel hullem. Seejärel norskab nagu rong, mina magamata pool ööd. Vallalised sõpsid, väljaskäimised, kaua kannatad ?

40´sel mehel vallalised sõpsid, no no, ei usu, et kõik nad on sellised emaga elavad vanamehed.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kümnesse, selliseks muutuski, õlts iga päev, nädalavahetusel veel hullem. Seejärel norskab nagu rong, mina magamata pool ööd. Vallalised sõpsid, väljaskäimised, kaua kannatad ?

40´sel mehel vallalised sõpsid, no no, ei usu, et kõik nad on sellised emaga elavad vanamehed.

tõsi 😀

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 02.04 07:57; 02.04 08:04; 02.04 08:14; 02.04 08:25; 02.04 09:53; 02.04 18:56; 02.04 20:26; 03.04 19:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii kaua kui mäletan, olen alates 20 eluaastast olnud alati suhtes.

Selles see sinu point ongi. Sa ei oska üksi olla.

Ja kui nüüd lõpuks oled ja keegi sind enam ei taha, siis pead käima ringi ja hommikust õhtuni omale sisendama, et “ma ei tahagi meest; ma ei tahagi meest”.

Pigem võta rahulikult ja leia omale normaalne mees, ning ole nagu sa oled.

Mitte ära sisenda endale mingeid lolluseid, mida sa ei ole.

Eriti veell läbi perekooli; justkui sõbrannadest ja lähedastest veel vähe oleks. (või need ei usu juba eos su valesid ja sellepärast vaid siin jahudki?)

Haruldaselt rumal jutt.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Haruldaselt rumal jutt.

Sinu jutt on lihtsalt loll jutt.
Ja üldsegi mitte “haruldaselt”.
Tavaline vähearenenud inimese märkus, kes mitte midagi põhjendada ei oska, seletada ei oska, oma nime ei mäleta, teemast ei tea midagi ja muidu on üldises mõttes de.biil.
Palun.

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.04 15:25; 02.04 22:19; 03.04 14:38; 05.04 17:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Kui selline mees oli, siis on vabanemise tunne ilmselt tõesti täiesti ülevoolav ja imeline. Olin kahjuks isegi taolisega 4a suhtes. Rohkem ei kannatanud sekundit ka mitte. Õnneks lapsi polnud ega ühist vara. Loomulikult puudus ka sellel mehel igasugune tagavara või üldse ambitsioon, et kuidagi koos pingutada. Seega, saan aru sellest vabanemisest. Olid lihtsalt koos vale inimesega.</p>
Aga see ei tähenda, et maailmas poleks normaalseid mehi. On päriselt olemas selliseid, kellele saab loota ja toetuda ning kes on kohusetundlikud ja austust väärt.  Vaata ringi, aga ära vähemaga kui vastutustundliku, heasüdamliku ja ausa inimesega lepi.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina saan sellest hästi aru ja olen ka mõelnud, et kui praegune suhe peaks lõppema, siis ka ei taha enam kõrvale kedagi, üksi on rahulikum ja lihtsam. Kuigi olemasolev suhe ei ole üldse halb, aga üksi on mitmes mõttes kergem.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.04 23:31; 05.04 16:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimene kirjutab, et on õnnelik, et sai mehest lahti ja siis tuleb 20 kommentaari, kuidas TA tegelikult tahab küll meest aga paremat. Ja parastamine ja mõnitamine. Ma küll mõistan seda, võib olla mingi aja pärast tahabki uut suhet aga praegu küll las inimene puhkab,õitseb ja mõnuleb omas taktis.

 

+18
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.04 00:08; 03.04 21:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimene kirjutab, et on õnnelik, et sai mehest lahti ja siis tuleb 20 kommentaari, kuidas TA tegelikult tahab küll meest aga paremat.

Jah, sest reaalselt õnnelik inimene ei tee sellist rumalat teemat perekooli. Et ta on nii-nii-nii õnnelik.
Ok, teeb, aga need on ilmselgelt pisut teistsugused ja teise sõnastusega. Aga kahjuks sulle pole antud võimet nende vahel vahet teha.

+3
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.04 15:25; 02.04 22:19; 03.04 14:38; 05.04 17:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tahagi meest enda kõrvale enam

No palju õnne! Kui sa ei taha ja sul ei ole, siis on väga tore 🙂 Äge! Naudi!

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )


Esileht Pereelu ja suhted Ei tahagi meest enda kõrvale enam