Esileht Pereelu ja suhted Ei tahagi meest enda kõrvale enam

Näitan 17 postitust - vahemik 31 kuni 47 (kokku 47 )

Teema: Ei tahagi meest enda kõrvale enam

Postitas:

Tere tulemast uhiuue tulipunase mustangi pardale! Ülejäänud viis sõbrannat kahjuks selle korraga ei mahu.

Väkk. Mustang mingite osside auto rohkem, robustne, odav ja kole.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan sinust täitsa aru. Mul oli ka selline tunne, kui lahutasin. Praegu olen juba mõnda aega üksi olnud ja on tekkinud tunne, et vahepeal võiks siiski ühe sümpaatse mehega aega koos veeta. Püsisuhet endiselt ei otsi.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan sinust täitsa aru. Mul oli ka selline tunne, kui lahutasin. Praegu olen juba mõnda aega üksi olnud ja on tekkinud tunne, et vahepeal võiks siiski ühe sümpaatse mehega aega koos veeta. Püsisuhet endiselt ei otsi.

 

kuidas püsisuhet ei soovi, seksi ja kohvikus käimist vaid ?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 02.04 07:57; 02.04 08:04; 02.04 08:14; 02.04 08:25; 02.04 09:53; 02.04 18:56; 02.04 20:26; 03.04 19:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere tulemast uhiuue tulipunase mustangi pardale! Ülejäänud viis sõbrannat kahjuks selle korraga ei mahu.

Väkk. Mustang mingite osside auto rohkem, robustne, odav ja kole.

https://fordiladu.infoauto.ee/fordstore/Mustang&any&any&any&any&any?gclid=CjwKCAjwpKCDBhBPEiwAFgBzjwTjsbY2NN5Lffn9C5c63dSFGvznCnSEZSPcwT43YTA0HZM4J8B_5xoCwLkQAvD_BwE

Ma nagu päris nii ei ütleks. 55000€ odav, kole? ma arvan, et sa ärpled niisama, mõttetult siia-sinna. Osside auto? Milline oss seda osta saaks, suudaks?

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.04 09:56; 03.04 20:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:
  • Inimene kirjutab, et on õnnelik, et sai mehest lahti ja siis tuleb 20 kommentaari, kuidas TA tegelikult tahab küll meest aga paremat.

    Jah, sest reaalselt õnnelik inimene ei tee sellist rumalat teemat perekooli. Et ta on nii-nii-nii õnnelik.

    Ok, teeb, aga need on ilmselgelt pisut teistsugused ja teise sõnastusega. Aga kahjuks sulle pole antud võimet nende vahel vahet teha.

    See ütleb tõesti kõik, et võtad sõna kõikide õnnelike inimeste eest ja kirjeldas mida nad teevad ja mida mitte. Tõesti tark.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.04 00:08; 03.04 21:49;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

See on normaalne kui inimene jagab oma uut ja huvitavat tunnet. Inimene on õnnelik kui ta ei ihka teistsugust elu kui tal hetkel olemas on. Seega kui õiget meest silmapiiril pole, siis ongi kõige tervislikum seda vabadust nautida, selle asemel, et ennast haletseda et pole printsi valgel hobusel.
Palju rohkemad naised võiksid seda suuta, aga paljude jaoks see mehe lõhn majas on nii oluline, et kannatatakse sellepärast ka halba suhet.
Üksinda elamine on alati parem kui kehv suhe.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii kaua kui mäletan, olen alates 20 eluaastast olnud alati suhtes.

Selles see sinu point ongi. Sa ei oska üksi olla.

Ja kui nüüd lõpuks oled ja keegi sind enam ei taha, siis pead käima ringi ja hommikust õhtuni omale sisendama, et “ma ei tahagi meest; ma ei tahagi meest”.

Pigem võta rahulikult ja leia omale normaalne mees, ning ole nagu sa oled.

Mitte ära sisenda endale mingeid lolluseid, mida sa ei ole.

Eriti veell läbi perekooli; justkui sõbrannadest ja lähedastest veel vähe oleks. (või need ei usu juba eos su valesid ja sellepärast vaid siin jahudki?)

Haruldaselt rumal jutt.

Di!biil jälle platsis. Kedagi ei huvita su arvamus, mine kirjuta luuletusi.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka ei taha enam mingeid suhteid, ammugi kooselu.

Vanus 40, suhe lõppes 5 aastat tagasi ja ma ei kujuta enam ette, et keegi võiks minuga samal pinnal elada. Hakata suvalisel hetkel rääkima või arvamust avaldama mida süüa, vaadata, teha, kuhu minna – ei, ei ei. Iseolemine ja ainult endaga arvestamine on vägagi nauditav.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama siin, ka 40ndate alguses. Kogu aeg suhtes olnud ja nüüd naudin vabadust:)

Vahepeal mõtlesin, et võiks keegi olla, käisin suhtlusportaalides ja kohtingutel, aga kui asi tõsisemaks läks, siis avastasin, et ei tahagi koos elada.

Tundub, et meestel on rohkem vaja ühe katuse alla saada, et oleks keegi, kes süüa vaaritab ja kodu kasib. Ei ole enam huvitatud, isegi mitte kohtingutest.

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

42 ning sama meelt.
Minu viimane pikem suhe oli alkohoolikust nartsisistiga kes murdis mu südame. Olin energiast täiesti tühjaks imetud ning nüüd lõpuks ometi saan rahu ning vaimselt endaga tegeleda. Vaatasin tinderisse ning ooo eii aitäh, täis abielumehi ning muidu katkised, kes maha jäetud. Nii samuti oli mu ex seal uusi otsimas juba järgmisel päeval. Hindan oma aega ning vaimset tervist nüüd väga kõrgelt.

Kindlasti astub mu ellu keegi võrdväärne kuid praegu plaanin mõned aastad iseenda seltskonda nautida.

Astusin ülikooli ning elu on ilus ☀️

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul endal samamoodi 20+ aastat kooselu seljataga. Veidi üle aasta tagasi jäeti mind maha, issand kuidas ma halasin, no elu oli otsas, teate küll seda tunnet. Kuid juba mõned kuud peale lahkuminekut ma hakkasin tundma, et elan, keegi ei kontrolli mind, kellelegi ei pea aru andma, kus ma käin või mida teen. Vabaduse tunne on eriline! Eks aeg näitab, millal mul tuleb jälle igatsus kellegi kaisus igal õhtul olla või käest kinni jalutada. Praegu ma naudin iga hetke. Viskan õhtul risti-põiki üle voodi ja keegi ei kobise.

Kommentaarid, et tegelt ma ikka väga tahaks kedagi, aga ei saa, võite kirjutamata jätta. Järjekord on ukse taga ja abieluettepanekki tehtud. See on mu oma  vaba valik olla üksi.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimene kirjutab, et on õnnelik, et sai mehest lahti ja siis tuleb 20 kommentaari, kuidas TA tegelikult tahab küll meest aga paremat.

Jah, sest reaalselt õnnelik inimene ei tee sellist rumalat teemat perekooli. Et ta on nii-nii-nii õnnelik.

Ok, teeb, aga need on ilmselgelt pisut teistsugused ja teise sõnastusega. Aga kahjuks sulle pole antud võimet nende vahel vahet teha.

Miks SEE siis rumal teema on? Miks ei või teha teemat õnnetundest?

Ja miks tohib teha teemat, kuidas juuakse hommikult terrassil kohvi ja samal ajal tuntakse kaasa selle ängi pärast, mida tunnevad need, kellel terrassi ei ole?

 

Väga veidrad on alati need kommentaarid, kus püütakse teema alagatust alavääristada või ümber pöörata.

Ei ole vaja olla kadedusest roheline nende peale, kes saavad iseendaga hästi läbi ja kellel iseendaga kunagi igav ei ole.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ilmselt teeksin sama teema, kui saaks ajas tagasi minna. Ühest suhtest lahku minnes valdas mind selline kergendustunne, et oleks tahtnud kogu maailmale hõisata. Aga kuna mul on reegliks enda lähedaste kohta mitte negatiivset infot levitada, siis justkui polnudki kellelegi örlda kuna anonüümseid keskkondi polnud. Ma ei saanud enne suhte lõppu arugi, kuivõrd vaevav ja väsitav see suhe mulle oli. Ja hõiskamissoov ei tulnud sugugi mitte kibestumusest, vaid inimene on sotsiaalne olend, kellele reeglina meeldib oma emotsioone jagada. Jah, saan teemaalgatajast aru.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks aeg näitab, millal mul tuleb jälle igatsus kellegi kaisus igal õhtul olla või käest kinni jalutada.

Igas suhtes ei ole seda kaisus olemist või käest kinni käimist, seega ei saa ka pärast suhte lõppu painama hakata – võib painata juba suhte ajal 🙂 Mina näiteks pidin oma mehele mõlemat õpetama ja on teise ringi mees.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.04 23:31; 05.04 16:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no elu oli otsas, teate küll seda tunnet.

Sul on seekord õigus, enamus perekoolikad siiski teavad seda tunnet.
Kus elu on täiesti perse.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.04 15:25; 02.04 22:19; 03.04 14:38; 05.04 17:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA vabadus pole veel midagi, kujutage vaid ette, kuidas mees ennast nüüd tunneb – õlu, kiired autod, noored chikid ja norskamisest täiesti suva!

miks noored chickid seda tohlakat peaks tahtma?

 

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka ei taha enam mingeid suhteid, ammugi kooselu.

Vanus 40, suhe lõppes 5 aastat tagasi ja ma ei kujuta enam ette, et keegi võiks minuga samal pinnal elada. Hakata suvalisel hetkel rääkima või arvamust avaldama mida süüa, vaadata, teha, kuhu minna – ei, ei ei. Iseolemine ja ainult endaga arvestamine on vägagi nauditav.

Ma olin 40 kui suhe tekkis, enne seda olin mõned aastad üksi. Täna? Täna ütlen, et see 5 aastat kooselu on keeruline olnud. Esiteks on selles vanuses juba raske üksteise veidrustega harjuda. Teiseks selgus, et mu kaaslane on nartsissist. Alguses on ju kõik ilus, ei saanud kohe sellisest asjast aru. Hea, et meie varalepinguks on lahusvara, isegi imestan, et abielludes olin nii tark seda tahtma.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 31 kuni 47 (kokku 47 )


Esileht Pereelu ja suhted Ei tahagi meest enda kõrvale enam