Esileht Pereelu ja suhted Ei tahagi pereelu

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 76 )

Teema: Ei tahagi pereelu

Postitas:

Vaatan oma tuttavate pealt, et pereelu on jube stress ja muserdav. Pean silmas just lastega peresid. Rahaprobleemid, väsimus, logistika, enese jaoks aega enam ei jätku..
Ei soovi seda ja tegelikult pole ka meest, kelle peale saaksin kindel olla. Ja isegi kui oleks see mees- ilmselt minnakse ikka lõpuks lahku ja tuleb see jube kärgperendus.
Ei, ei, ei. Lapsi ma ka väga ei armasta tegelikult.

Minu jaoks oli juba lemmiklooma võtmine ja pidev hoolitsus piisavalt energiat nõudev, rohkemat ei suudaks ega tahakski.

Kas see on egoism? N29.

+35
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.08 21:19; 29.08 21:29; 30.08 16:26; 02.09 06:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uskumatu inimene, miks tuled siis siia vinguma kui sa peret ei soovi? Ela siis õnnelikult ilma pereta edasi.

+14
-34
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.08 21:25; 29.08 21:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.

Perekooli Moderaator

+9
-26
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.08 21:19; 29.08 21:29; 30.08 16:26; 02.09 06:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole ühtegi röökivat titte ???? Teemaalgataja selline kibestunud inimesele ei olegi vaja mingi peret. Kes lapsi ei armasta. Häbi!!!

+10
-27
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.08 21:25; 29.08 21:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

pereelu on jube stress ja muserdav

Ma olin seda meelt juba enne puberteeti ning pole oma arvamust muutnud järgneva 40 aasta jooksul. Pole iial tahtnud pereelu, partner – mõttekaaslane ja sõber – on piisav, aga kui sellist pole, siis mingit “mehe lõhna” (nagu üks kägu siin pidevalt kukub) ka koju vaja pole. Lemmikloom muidugi inimest ei asenda, aga ega inimene ka lemmiklooma asenda, nii et selles osas ka sarnases paadis.
Nii et pole Sa egoist midagi, hullem kui vastu tahtmist, ühiskondlikule survele järele andes selle pereelu endale “soetad” ja siis oled õnnetu. Üksi, heade sõpradega, pole elul häda midagi.

+29
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.08 21:36; 02.09 11:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kõik tited ei röögi, vähemalt mitte sageli või hulluksajavalt palju.

aga õige muidugi kui ei taha pereelu, kui meestki pole. ela ja ole oma eluga rahul.

+16
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see on egoism? Jah. Kas ka laste saamine on egoism? Jah. Ma ei tea kedagi, kes oleks saanud lapse(d) selleks, et riigile maksumaksjaid juurde toota või et eesti keel ja riik kestma jääks, lapsi saadakse ikka seetõttu, et neid tahetakse ehk siis puhtast egoismist. Seega saad lapsed või mitte, egoist oled ikka. Õnneks viimati, kui kontrollisin, polnud egoism siin riigis keelatud. Nagu ka laste mittesaamine. Seega naudi elu ja võta sellest just seda, mida tahad, ilma ühiskonna ja lähedaste poolse surveta.

+48
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki sa ei kaotagi midagi, kui lapsi ei saa. Jäävad ära uneta ööd, kohutav kahene, kooliprobleemid, teismelise probleemid. Lõpuks, kui laps on 20 ütleb noor tark naine, et poeg jätab ema ja hoiab oma naise poole. Kui sul on tütar, siis tema tahab ka et sa oleks lõpppositiivne, muidu lõpetab sinuga suhtlemise. Ja ongi kõigil seis sama, kui oled 50a, on su laps või mitte.

+24
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõpuks, kui laps on 20 ütleb noor tark naine, et poeg jätab ema ja hoiab oma naise poole. Kui sul on tütar, siis tema tahab ka et sa oleks lõpppositiivne, muidu lõpetab sinuga suhtlemise. Ja ongi kõigil seis sama, kui oled 50a, on su laps või mitte.

sa ikka saad aru, et sa ei pea panema poega üldse sellise valiku ette, elada saab nii ka, et ei pea valima naise ja ema vahel, et nad tulevad üksteisega piisavalt toime. Ja et ei pea ka kogu aeg kritiseerima, halama, irisema või vinguma? Kui ei saa, siis muidugi, elu on ikka karm ja ebaõiglane tõesti.
Aga jah, teemaalgataja, muidugi on ilma pereta elul ka mingid plussid, eriti, kui oma peas kõige hullemat stsenaariumi ette kujutad, mis võinuks olla, kes meist seda teab.

+9
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ütleme nii, et sa oled tegelikutl päris noor veel. Kui sulle su praegune elukorraldus meeldib – suurepärane! Kas su mõtted on 5 aasta pärast samad või teised – ikka suurepärane! Ela nii nagu sulle meeldib elada, peaasi et end teistest paremaks või halvemaks ei pea. Ehk siis, pole vaja oma sõprade elu nii must-valgelt vaadata, ma ei usu, et neil kõigil ainult vesi ahjus oleks pereelu tõttu. Eks ebameeldivad kogemused kasvatavad isiksust ja iseloomu – nii et pole see pereelu stress alati negatiivne midagi. Igaüks elab ikka nii nagu oskab, ela sina siis nii nagu sina oskad.

+26
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

:)) ehh, teemaalgataja … Olin selles vanuses täpselt samade mõtetega, ei mingit peret, lapsi jne. Täna on mul kaks poega ja liigagi armastav ja hooliv mees. Aga abiellunud pole tänaseni, vähemalt niipalju olen suutnud endale nooruses antud lubadust hoida, kuigi ettepanekuid on koguni kaks korda elu jooksul tehtud.

+6
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uskumatu inimene, miks tuled siis siia vinguma kui sa peret ei soovi? Ela siis õnnelikult ilma pereta edasi.

Ja mitu rõvedat röökivat titte sinul on? Oled jube häpi selle üle?

Röökivad tited on õnneks mööduv nähtus, muidu poleks mul ühtki last. Esimesed 3-4 eluaastat tuleb vastu pidada, edasi on lust ja rõõm. Nii et lapsi siiski soovitan, seda enam, et aja möödudes hakkavad nemadki iseseisvat elu elama. Meest ei soovita. Ja üksi elamine on ka väga mõnus.

+9
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.08 22:34; 01.09 21:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

keda huvitab, ela rahulikult üksi koos oma ego ja hamstriga. arusaamatu on mida sa siis siia halama tuled, kui rahul oled

+11
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Egoism…? Noh, mulle tundub, et pigem ülimadal stressitaluvus.

Mul on praeguseks kõik paika loksunud, mis tähendab, et on tulnud ületada heitlikke aegu… Abikaasast on saanud hooliv kaaslane ning meil on ilmatuma toredad lapsed. Raha jt perenähtused on täiesti läbimõeldavad. Kui ühtpidi ei toimi, tuleb teisiti läheneda. Lõpuks oma väärtused luubi alla võtta. Kas kõik, mille peale oma aega ja närve kulutan on ikka niivõrd elutähtis?

Muide, noorim pudin sai paar kuud tagasi jalad alla – ukerdab vahvalt mööda õue ja elamist. Tegelikult olen praegu üdini õnnerullis.

+6
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.08 00:03; 05.09 23:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uskumatu inimene, miks tuled siis siia vinguma kui sa peret ei soovi? Ela siis õnnelikult ilma pereta edasi.

Ja mitu rõvedat röökivat titte sinul on? Oled jube häpi selle üle?

Noo näed, mõni pole täiskasvanuks saanudki. Käitub röökiva titena ka täiskasvanu eas 🙂
Mis arvad, mitu aastat röökiv titt röögib? 10, 20, 30 või veelgi kauem. Tõsi, mõni ei saagi täiskasvanuks. Aga õnneks on ta siis juba iseenda vastutuse all. Pole vanema asi, kui täiskasvanu röökiva lapsena käitub.

+9
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ei taha, ega keegi ei sunni. Mis siis on sellest? Egiosm on see mingil määral ikka, lapsik ka (nii mõtteviis kui teemaalgatus). Aga sul on tubli 13-14 aastat aega veel ümber mõelda. Ma selles vanuses ei tahtnud ka veel lastest midagi teada ja meest ka polnud. Kiirkerime 11a edasi, on mees ja kolm last.

+17
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.08 07:54; 30.08 17:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sulle meeldib vabadus, aga tahad siiski ka armastust, siis mina soovitan esialgu pühanduda rahale, investeerimisele, et tekitada endale passiivne sissetulek. Kui see ülesanne on täidetud, siis võid lapse soetada ja saad siiski elada murevaba elu. Kui on raha, saad ju palgata lapsehoidja ja ise hoida-hellitada titte, kui ta parasjagu ei röögi. Laste saamise mõte on ju siiski, et oleks keda armastada ja kes vastu armastaks. Ja armastust saad sa lastelt kuhjaga. Mees võib olla, kui seda vajalikuks pead.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii originaalne teema! Selliseid provokatsioone ei tehta üldse 3-4x kuus. Mis tuled siis pereelu foorumisse, kui see sind ei huvita?

+15
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kui oled ükskord vana, siis oled üksi ja üksildane.
Ja ka enne vanadust on elu parem, kui ümbritseda ennast lähedaste inimestega. Kui seda muidugi üldse ei suuda, siis on teine asi.
Ütlus filmist Into The Wild – happinness is only true when shared. Soovitan vaadata.

+5
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.08 10:18; 30.08 17:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uskumatu inimene, miks tuled siis siia vinguma kui sa peret ei soovi? Ela siis õnnelikult ilma pereta edasi.

Ja mitu rõvedat röökivat titte sinul on? Oled jube häpi selle üle?

Mul näiteks on 2 röökivat titte ja olen küll häppi. Sa küsi oma stressis tuttavatelt, kui paljud neist vahetaksid oma elu endise vastu, ütleksid praegu, et nad päriselt, tõsiselt soovivad, et poleks ühtegi last kunagi saanud. Võibolla 1 paar kümnest arvab nii, et parem oleks olndu ilma. Isegi kui keegi suusoojaks ütleb,e t vahel mõtleb, et oelks võindu jätta lapsed tegemata,s iis jrägmine hetk teab, et siis tunneks lapsesaamisets puudust.

Muiudgi on väsitav, aga sama palju ka rõõmu pakkuv. Isegi kui laps sul süles valust nutab,s iis teinekord võib see olla endale emotsionaalselt rahuldust pakkuv, sest see armasatuse kogus, mis sel hetkel saab vahetatud, on ikka meeletu. Vanema ja lapse vaheline armastus on midagi muud kui mehe ja naise vaheline armastus. Ega seda tunnet enne ei teagi, kui led seal sees olnud ja raske on ka enne mõista. Seda rõõmu ühestainsast lapse kallistusest. Kuidas ühel hetkel võib memmekas laps olla niiii tüütu ja järgmisel hetkel on see nii rahuldustpakkuv. See dilemma, et ma tahan nii väga tööle juba minna ja lapsekasvatamsiest eemale saada ja siis pisarad silmis ikka, kui lapse aeda jätan, et kuida sm ata nüüd jätan sinna võõrasse kohta võõraste inimestega… Tegelikult on se eikak mõnes mõttes imeline asi, se elapsevanemaks olemine 🙂

Kui sina seda ei taha, siis ära taha, aga ei ole vaja teisi halvustada, kes seda tahavad 🙂 Mina olen mõnikord ikak väga väsinud lastest, jonnivad palju, tõesti on vähe aega iseendale, aga ma ei loobuks neist kunagi ja kunagi ei mõtle tõsiselt, et parem oleks ilma lasteta 🙂

+20
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küllap torkavad lapsevanemate mured paremini silma kui rõõmud. Röökiv titt avalikus ruumis tõmbab tähelepanu, rahulikult magavat või omaette rõõmsalt lalisevat last ei pruugigi märgata. Noored emmed kipuvad ka sõbrannadele muresid kurtma, sest kui kukud ohhetama, et kui armas see titeke ikka on, siis see võib äkki totra kanaemadusena välja paista.
Aga – iga asi omal ajal ja sellele, kes seda tahab 🙂 Kõik ei peagi pereinimesed olema. Mina sain ka oma esimese lapse üsna hilja. Enne seda oli jube tüütu, kui mina õppisin ja rändasin mööda maailma, aga kui omavanuste sõprade-koolikaaslastega kokku sain, polnud neil oma elust muud rääkida kui ainult mingid titejutud. Mõtlesin ka, et ei tea kas ma tahakski sellist elu endale. Aga – tuli ka aeg selle jaoks ja nüüd olen väga õnnelik oma kahe lapse üle, kellest üks juba täisealine.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh jumal küll. Kujutad ette, tuttavad on stressis, siis endale ei taha küll lapsi, jah? Oh sind vatitupsulapsukest küll. Nii tundlik stressi suhtes, eriti tuttavate stressi suhtes. Lapse kasvatamises on omad raskused, kuid on ka palju rõõmu. Rõõmu on tavaliselt rohkem.

Soovitan sul lõpetada tuttavate ellu piilumise ja hakata elama oma elu. Teha plaane iseenda järgi, mitte selle järgi, mida arvab ja räägib Naabri-Mari või Töö-Tiina. Sina elad oma elu ja ma usun, et kui sa jääd lastetuks, siis 45selt kahetsed küll. Siis oledki vanatüdruk, samal ajal see Töö-Tiina sai esimese lapselapse ja Naabri-Maril juba lõpetab noorim laps ülikooli ning lapselapsi on 10.

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatan oma tuttavate pealt, et pereelu on jube stress ja muserdav. Pean silmas just lastega peresid. Rahaprobleemid, väsimus, logistika, enese jaoks aega enam ei jätku..
Ei soovi seda ja tegelikult pole ka meest, kelle peale saaksin kindel olla. Ja isegi kui oleks see mees- ilmselt minnakse ikka lõpuks lahku ja tuleb see jube kärgperendus.
Ei, ei, ei. Lapsi ma ka väga ei armasta tegelikult.

Minu jaoks oli juba lemmiklooma võtmine ja pidev hoolitsus piisavalt energiat nõudev, rohkemat ei suudaks ega tahakski.

Kas see on egoism? N29.

Perekoolist ja mujaltki olen aru saanud, et KÕIK mis sa teed või ei tee, on kellegi meelest egoism 😀

Nii et egoismi pärast mina üldse ei muretsenud. Ilmselt oleks suutnud ka ilma perekonnata ilma virinata ära elada – aja suutsin endale huvitavate tegevustega ära täita jne. Ja mõnda aega polnud ka meest, kellega oleks isiksuste tasandil maru hästi kokku sobinud. Siiski, ma ei saanud öelda, et mul poleks olnud perekonna vastu mingit huvi või et miski poleks kripeldama jäänud, kui perekond olekski olemata jäänud. See saigi lõpuks määravaks. Kui sai leitud mees, kellega argipäevaelus koos asjatamine sobis (mis suurendab tõenäosust, et tüütust lahkuminekust ja kärgperendusest ehk pääseme, mees ka ei taha kärgperendust ja peab seda teiste pealt kõrvalt nähtuna parajalt tülikaks eluvormiks – kuigi 100% garantiisid inimsuhete puhul muidugi kellelegi ei anta, selge see), siis saigi elumuutus ette võetud.

Kuna väikeste lastega kokkupuuteid ei olnud, oli esialgu plaanis 1 laps – me ei teadnud, kui hästi me röökiva titega, jonniva kaheaastasega jne. hakkama saame. Kui oli kogemus esimese lapsega ja mõningane kindlus olemas, tekkis “süües kasvab isu” efekt – saime veel teise ja siis veel kolmanda lapse. Sest oli tunne, et muidu hiljem mõtleme, et oleks võinud ikka kolmas ka olla. Nüüd, peale 3. last on tunne, et olen ennast pereelu mõttes piisavalt teostanud ning ei jää midagi kripeldama. Lahku minna ei tahaks, aga kui see ette tuleks, siis “ma suren, kui mul kärgpere oleks” hirmu ka ei ole.

Vastus teemaalgatajale on tegelikult lihtne. See, mille üle sa oma teemaalgatuses arutled (egoism/mitte egoism, väsimus, logistika, raha jne.) on kõik tegelikult “peenraha” – mitte seekõige olulisem, mitte asja tuum. Sa, teemaalgataja, katsu enda jaoks ausalt vastata 1 küsimusele: kas tunned, et võiksid pere loomata jätta ning absoluutselt mitte midagi ei jääks kripeldama või siis vastupidi, et kui pere loomata jätad, jääks midagi ikka kripeldama?

Esimesel juhul ela rahumeeli praegusel viisil edasi. Teisel juhul püüa elu kuidagi pereloomiseni tüürida.

Kõige raskem ongi ilmselt olla lõhestunud inimene, kellel pere loomata jätmise pärast kripeldab, aga kes peab teisele rääkima mingit juttu: “Oh ei, ega mina ei tahagi röökivaid tittesid…”

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.08 11:20; 30.08 18:28; 01.09 12:02; 01.09 17:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii originaalne teema! Selliseid provokatsioone ei tehta üldse 3-4x kuus. Mis tuled siis pereelu foorumisse, kui see sind ei huvita?

Ma ei ole teemaalgataja. olen 36 ja lastetu, peretu. Pole kunagi soovinud ei üht ega teist. Samas ei ole ma kunagi kellelgi ütlenud, kuidas peab elama, kas perega või ilma. Seevastu vihjatakse ja öeldakse mulle peaaegu iga päev, et aeg tiksub ja millal siis pere ja millal kodu. Aastaid tagasi ma läksin sellise egoitliku surumise peale vahel endast välja ja väljendasin ennast vahel lausa reljeefselt, kuid nüüd olen rahunenud, vaatan vahel lausa põlgusega, kuidas inimesed ei suuda iseendad olla, suruvad ennast vabatahtlikult ühiskondlikult aktsepteeritud mustritesse, nutavad ja kannatavad, aga sellest midagi ei õpi, hurjutavad veel ka teisi, kes nendega sarnaselt ei käitu.

Ei tunne, et oleksin egoist, olen iseeneda peremees.

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 30.08 11:26; 30.08 11:34; 30.08 13:51; 31.08 10:53; 31.08 13:32; 20.09 09:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kui oled ükskord vana, siis oled üksi ja üksildane.

Ja ka enne vanadust on elu parem, kui ümbritseda ennast lähedaste inimestega. Kui seda muidugi üldse ei suuda, siis on teine asi.

Ütlus filmist Into The Wild – happinness is only true when shared. Soovitan vaadata.

Kas oled see egoist, kes nõuab, et lapsed teda ümmardaks-kummardaks? Jah, veneajal ja varem oli tõesti nii, et kõik elasid koos ja kõigil oli tore. Aeg on edasi liikunud. Pere ei ole enam kommuun, kus erinevad ajastud koos eksisteerivad ja üksteist abistavad. Meil on individualism ehk igaüks enda eest. Äärmiselt naiivne ja egoistlik on elus lihtsalt lapsi vorpida ja siis käed rüppe lasta, et küll lapsed mu eest hoolitsevad. Tänapäeval on lastel endalgi piisavalt tegemist, et endal hing sees hoida, piinlik on usukuda, et lapsed selle kõrvalt veel aitavad enda vanematel elada. Nüüd on juba näha, kuidas lõpetada suure tõen. üksinda, olgu Sul lapsi 1 või 5. individualistlikus ühiskonnas tuleb tagada ise endale katus ja ninaesine vanaduspõlveks, mitte lükata see laste õlule, sest nad on ju SINU lapsed.

Mis puutub Into The Wildi, siis see on ikka totaalselt vale film või ei saanud Sa aru filmi mõttest. Jutt ei käinud perest ega lastest, jutt käis nn kaasvõitlejast, sõbrast.

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 30.08 11:26; 30.08 11:34; 30.08 13:51; 31.08 10:53; 31.08 13:32; 20.09 09:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uskumatu inimene, miks tuled siis siia vinguma kui sa peret ei soovi? Ela siis õnnelikult ilma pereta edasi.

Ja mitu rõvedat röökivat titte sinul on? Oled jube häpi selle üle?

Mul on kaks väikest last, kes vahel ka röögivad, see käib kahjuks laste juurde. Aga rõvedad nad küll ei ole (rõve oled Sina, kui Sa teiste laste kohta nii inetult ütled!) ja väga õnnelik olen ma nende üle tõepoolest.

Ei, kõik inimesed ei pea lapsi saama ega lapsi tahtma. Aga see ei anna alust teisi inimesi solvata ega nende valikuid halvustada.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arusaadav – tunnen mitut inimest, kes ei olegi nn ‘pereinimesed’. Hea, et nad on seda endale teadvustanud, mitte ei hakka üldsuse survel peret looma (‘sest kõigil ju peab olema pere’).

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

isegi halvad lapsed on talutavad kui on enda omad. Pigem on tõsine argument pere mitte loomiseks praegusel ajal vohav feminism, meeste vihkamine ja kergekäeliselt prügikasti viskamine. Sealjuures jääb pea alati laste kasvatamise õigus feministidele ja ohvrile(mehele) rahalised kohustused, 18a feministi poolt nöökimiste kannatamine ja igasuguse s1ta vaikselt alla neelamine

+1
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.08 11:46; 30.08 14:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on nii äraleierdatud teema ja et tegemist on provokatsiooniga, on hästi näha teema autori rõveda röökiva tite kommentaarist.
Eks ta ole, et enamus inimesi saab lapsed ikkagi mingist bioloogilisest instinktist ja inimesed on erinevad, seega see instinkt kõigil ei avaldu ja kui mingit ürgset beebipalavikku ei tule ja inimene hakkab kainelt kaalutlema, siis võibki laps saamata jääda. Välja arvatud neil, kelle jaoks ühe või mitme inimese eest vastutamine vähemalt 18 aastat, nende teenindamine ja nende peale meeletul hulgal raha ja aja kulutamine pika aja vältel, ongi elu mõte. Sealjuures tulemus pole teada. Aga suurem tõenäosus kui see, et su lapsest tuleb Nobeli preemia laureaat on see, et lapsest saab hoopis pätt (sest neid viimaseid on ju rohkem:)

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

isegi halvad lapsed on talutavad kui on enda omad. Pigem on tõsine argument pere mitte loomiseks praegusel ajal vohav feminism, meeste vihkamine ja kergekäeliselt prügikasti viskamine. Sealjuures jääb pea alati laste kasvatamise õigus feministidele ja ohvrile(mehele) rahalised kohustused, 18a feministi poolt nöökimiste kannatamine ja igasuguse s1ta vaikselt alla neelamine

Argument mitte loomiseks!? Et siis vaikimisi peavad kõik sigima, kui seda ei taha, siis peab olema argumendid? Kellele ma neid argumente ette loen? Lapsevanemale? Õpetajale? Tööandjale? Presidendile? Jumalale? Kas ma ise oma peaga ei tohi mõtleda, ise enda otsused langetama, aru andmata?

Tülgastav, kuidas igal pool peab kelleltki luba küsima, kellelegi aru andma, koogutama, kintsu kraapima, matkima teisi. Kas tänapäeval enam täiskasvanu olla ei tohigi?

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 30.08 11:26; 30.08 11:34; 30.08 13:51; 31.08 10:53; 31.08 13:32; 20.09 09:44;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 76 )


Esileht Pereelu ja suhted Ei tahagi pereelu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.