Esileht Tööelu, raha ja seadused. ei taheta tööd mida pakun

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: ei taheta tööd mida pakun

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

see võiks kõne alla tulla, kui firma raamatupidamises näitab suuremat palka, aga töötajale annab mustalt/sulas väiksema summa kätte. [/tsitaat]

ja sellise tegevuse point oleks – kus?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.04 15:16; 06.04 20:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ja sellise tegevuse point oleks – kus?[/tsitaat]

point on see, et ühe kobedama(keda firmas hoida tahetakse) nimele vormistatakse lisaks tema enda palgale mitme mustalt töötava juhusliku jooksiku(näiteks arestitud pangakontoga luuserite) palganatuke. Neto läheb jagamisele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.04 23:02; 06.04 21:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ehh, ma olen ka sama mõelnud. ehkki teenin ka ilusti, aga kodus, istuv töö, arvuti taga. peaks vist isegi uurima seda asja konkreetsemalt. kui kodu lähedal oleks, siis heameelega teeks. koristamist ma vihkan.[/tsitaat]

ma olin ka samasugusel arvamusel kuni selle ajani, kui reaalselt seda proovisin. Väljas miinus 20 ja peab kell 4 minema autot ootama, mida muidugi õigel ajal ei tule. Tunniajase ootamise eest keegi ei maksnud. Ja tööd tuleb teha 6 päeva nädalas, iga ilmaga – tulgu pussnuge või olgu 30 kraadi küllma. Postkastid on kinni külmunud, majanumbreid pole väljas. üKSKÕIK, KUI PALJU LÄHEB, IKKA MAKSTAKASE POOLETEIST TUNNI EEST – KESKMINE, MILLEGA VILUNUD TÖÖTAJA HAKKAMA SAAB. aGA ALGUSES LÄHEB PALJU KAUEM, KUI MARSUUDID JA MAJAD VEEL SELGED POLE. jA KÜLMAS ja pimedas paberitega kohmitsemine võtab aega. Sama toimub laussajus. Ja olgem ausad – enamiku ajast on Eestis kehv ilm. ikka väga korralik igailmariietus peab olema, eriti saapad, kindad, kindlasti mingi vihma- ja tuulekindel komplekt. Ja need ei maksa mitte vähe.
Katsu siis pärast seda minna veel päevatööle, täiskoormusega. Ja õhtul veel perega tegeleda. Ainult pühapäeval saab kauem magada – st, praktiliselt ei saagi õhtuti peale 9 üleval olla, muidu tapad oma tervise täielikult. Orjatöö.
Tasuta saab jalutada ka, siis, kui mulle sobib ja sellise ilmaga, kui sobib. Hommikul 20-30 minutit jooksmist enne tööle minekut on tervisele kindlasti kasulikum. Organism vajab ka und ja enne kella 4 ärkamine minu kehale küll normaalne ei ole.
Seega sobilik neile, kellel mingit muud tööd pole ja hiljem rahulikult puhata saavad – koduperenaised, terved pensionärid vms.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.04 23:37; 09.04 12:37;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. ei taheta tööd mida pakun

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.