Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ei tea kas kujutan ette

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Ei tea kas kujutan ette

Postitas:

Nagu pealkirjast võis lugeda, siis ei tea kas mul on jälle hea kujutlusvõime või ehk…? Igatahes mul siis selline lugu, et viimased paar kuud on olnud peaaegu iga päev iiveldus, eriti siis kui kõht tühjaks läheb või trennis palju pingutan. Alaselg valutab ja lõhnataju on on minu arvates suurenenud(keegi teine peale minu mingeid lõhnu ei tunne!). Kuid kõige selle juures käivad siiski päevad edasi ja rasedustest oli ka negatiivne. Ma tean küll, et päevade ära jäämine on esimene asi, mis näitab, et naine võib olla rase, aga samas on ju ka neid juhtumeid kus rasedusega käivad päevad edasi. Pealegi ei ole mul kunagi niisama iiveldanud nagu viimased kuud ja kõhtu sisse tõmmates on ikka natuke punnu ees(mis minu puhul tavaline ei ole, kuna teen aktiivselt trenni ja kõhulihaseid). Ohh, ma ei tea, kas suure tahtmise korral last saada võib tõesti endale jubeda igapäevase iivelduse saada või on tegemist mõne muu tervisehädaga?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti võib ette kujutada. Nö \”peast rase\”.
Aga soovitan Sul nt arsti juures veretest teha, see siis kas kinnitab-välistab raseduse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 12:54; 30.01 14:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

7-8¤ oli vist..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 12:54; 30.01 14:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oled alla 24 aasta siis noorenõustamiskeskuses on veretest sulle tasuta

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ei tea kas kujutan ette

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.