Esileht Väikelaps Ei tea kuidas käituda- laps mähkmevabaks

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Ei tea kuidas käituda- laps mähkmevabaks

Postitas:

Mul järgmises asjas nõu vaja- laps kahene. Potil käimist hakkasime harjutama kui ta oli 1,8 aastat. Nüüdseks panen mähkme ainult lõunaune ja ööune ajaks. Mähkmes on peaaegu alati midagi ärgates. On ka muidugi perioode kus mitu päeva pole. Nüüd ei teagi kuidas edasi. Kas oodata, kui täitsa kuivaks mähe jääb? Või lihtsalt ükspäev mähkmeta magama panna? Seda viimast veidi pelgan kuna pole vist valmis mitmeid kordi teda äratama sest küljealune märg. Kas 4 kuud harjutamist peaks tähendama, et täiesti mähkmevaba võiks olla juba? Kuidas teie olete käitunud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jutt siis vanemast poisist.
Unedega me tegime nii, et alustasime päevaunedest, kui mingi perioodi jooksul oli esinenud järjestikku mitu kuiva päeva. Siis pidasime nö aru koos, et ta on nii tubli olnud ja mis ta arvab, kui läheks tudule ka tavaliste pükstega, et nendega on ju palju mugavam. Oli nõus. Panin poti ka voodi juurde, selgitasin, et kui pissihäda tuleb, siis saab ju kohe siin pissi ära teha jne. Oligi nõus proovima. Esimesel päeval ärkas keset und suure nutuga, et pissihäda, aga potil ei tulnud midagi ja ise küsis mähkmed jalga. Saigi ning magas edasi. Paari päeva pärast tõstsin jälle teemat, sest oli vahepeal ka ikka kuivana ärganud. Ning siis läks juba paremini ning ei hakanudki enam päeval panema. Aga vat kui ruttu see ööuni ka siis tekkis ilma mähkmeta, seda ei mäletagi enam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Minu lapsed jäid kuivaks, sest võtsin mähkme ära…
Magamisega on nii, et ega laps magades ei pissi, vaid kohe ärgates. Kaitse madratsit ja proovi ärganud lapsega kohe tegeleda ja ta potile suunata. Katseta esialgu lõunaune ajal.
Harjutamisperioodi pikkus ei ole eriti seoses edukusega. Mõni laps haarab kohe, teist muudkui utsita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no kui ta veel midagi mähkmesse teeb siis las magades ikka olla mähkmes.ja võid ju seda jälgida, et enne magamaminekut eriti palju juua ei annaks, et kuidas siis on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lükkan küll täiesti ümber selle väite, et ega laps magades ei pissi. Pissib küll. Minul siis selline laps, kellel probleem just öise pissimisega, et ta ei ärka pissihäda peale üles ja pissib voodisse, läbi une. Seega ei ole asi alati selles, et laps pissib ärkvel olekus, osad lapsed pissivad ka läbi une.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on kahtepidi kogemused, esimese lapsega jätsin mähkmed ära kui juba ca. nädal aega oli hommikul ärgates mähe kuiv, laps oli siis 1a9k.

Teise lapsega muudkui ootasin seda aega, et mähkmed kuivaks jääksid, ei jäänudki, alati oli ärgates piss mähkmes. Läksin sünnitama kolmandat last ja minu ema tuli lastevalvuriks, tema vanakooli 🙂 inimesena, nii suurele (2a2k) enam mähkmeid jalga ei toppinud ja ega ma ise ka ei öelnud, et võiks, kolme päevaga oli laps mähkmevaba. Poti panime voodi kõrvale ja häda korral läks laps ise öösel potile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps Ei tea kuidas käituda- laps mähkmevabaks

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.