Esileht Pereelu ja suhted Ei tea kuidas sellises olukorras käituda :S

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Ei tea kuidas sellises olukorras käituda :S

Postitas:

Avastasin juhuslikult, et minu pea 16-aastaseks saav poeg räägib msnis oma õpetajannaga vägagi intiimsetel ja minu arvates üsnagi ebasobivatel/väljakutsuvatel teemadel. Õpetaja on ca 10-15 aastat vanem naine, võiks nagu aru peas olla juba, mis on tema positsioonil normaalne ja mis mitte.
Kuidas sellises olukorras käituda? Kas peaks probleemilahendamisse kaasama ka kooli juhtkonna või rääkida õpetajaga ise sel teemal?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega see õpetajanna ei ole juhuslikult Gerli nimeline?-

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ühendkuningriigis ja usa-s on see väga räige kuritegu õpetaja poolt. eestis ilmselt mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigepealt võiks õpetajaga rääkida. Silmast silma. Silmside ütleb väga palju. Ja siis kui oled rääkinud, otsustad edasi ,mida teed. Aga pead ka arvestama, kui asi on tõsine, siis 2 aastapärast istub tal sul jõululauas kui perekonnaliige.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No las ta räägib, mis see sinu asi on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks kindlasti proovi need vestlused salvestada (msn history – copy see wordi näiteks ja prindi ka välja, et vahepeal \”kaduma\” ei läheks).
Teiseks – räägi kõigepealt õpetajale ausalt ära, mis sa nägid, mis sa tunned.
Kolmandaks – pärast õpetajaga vestlemist anna ka lapsele teada, et nägid ja räägi oma tunnetest.
Kui asi on sündsusetu ja üle piiri läinud ja kui õpetaja vabandab, siis annagi andeks. Kui aga on sündsusetu ja ta ei tee asjast väljagi ning JÄTKAB, siis anna teada direktsioonile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kõigepealt oleks mõistlik ikka oma lapsega rääkida. Seejärel õpetajaga, kui vajadus on, ning alles seejärel kellegi teisega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne osalistega rääkimist veendu 101%liselt, et poja suhtluspartner on ikka TÕESTI tema õpetaja, teiseks veendu kas õpetaja (kui see ikka on tema) saab aru, et vestluspartneriks on 15 aastat noorem õpilane. MSNis on väga moodne identiteeti vahetada, äkki tegi teemaalgataja lihtsalt ennatlikke järeldusi. Igatahes liigu edasi külma kõhu ja kaine peaga

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõesti, sa pead selles kindel olema, et tegemist on antud juhul päriselt ka selle õpetajaga. Nimeks võivad seal msn-s noored endale panna mida iganes. Mäletan, et kui mulle endale tuli aastaid tagasi sõbranna külla ning tema hakkas msn-s suhtlema Andrus Värnikuga, siis ei suutnud oma üllatust tagasi hoida. Seepeale saingi teda, et antud nime taga on tegelikult hoopis teine inimene 🙂 Ma kohe ei osanudki ise selle peale tulla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Avastasin juhuslikult, et minu pea 16-aastaseks saav poeg räägib msnis oma õpetajannaga vägagi intiimsetel ja minu arvates üsnagi ebasobivatel/väljakutsuvatel teemadel. [/tsitaat]
1. Millest järeldad, et tegemist õpetajaga?
2. \”Sinu arust\” on selline väljend, mis mitte kuidagi ei aita mõista probleemi olemust. Ehk on poiss leidnud kellegi, kellega avameelselt oma (intiim)muredest rääkida, kuna sinult ta mingit vastavat haridust ja infot ei saa? Mis teemad on sinu arust ebasobivad või väljakutsuvad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Avastasin juhuslikult, et minu pea 16-aastaseks saav poeg räägib msnis oma õpetajannaga vägagi intiimsetel ja minu arvates üsnagi ebasobivatel/väljakutsuvatel teemadel. [/tsitaat]
1. Millest järeldad, et tegemist õpetajaga?
2. \”Sinu arust\” on selline väljend, mis mitte kuidagi ei aita mõista probleemi olemust. Ehk on poiss leidnud kellegi, kellega avameelselt oma (intiim)muredest rääkida, kuna sinult ta mingit vastavat haridust ja infot ei saa? Mis teemad on sinu arust ebasobivad või väljakutsuvad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis teemadel nad siis rääkisid? kõik ju sõltub, võibolla polegi tegelikult midagi nii isiklikku ja sobimatut.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Shokeeritud Kägu võiks nüüd teatada, milline on olnud juhtumi edasine areng. Kas tõesti tõmmati kedagi alt liba-idenditeetidega või on juba tõsised toiminud vestlused asjaosalistega?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 21:33; 04.03 22:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Esiteks kindlasti proovi need vestlused salvestada (msn history – copy see wordi näiteks ja prindi ka välja, et vahepeal \”kaduma\” ei läheks).
Teiseks – räägi kõigepealt õpetajale ausalt ära, mis sa nägid, mis sa tunned.
Kolmandaks – pärast õpetajaga vestlemist anna ka lapsele teada, et nägid ja räägi oma tunnetest.
Kui asi on sündsusetu ja üle piiri läinud ja kui õpetaja vabandab, siis annagi andeks. Kui aga on sündsusetu ja ta ei tee asjast väljagi ning JÄTKAB, siis anna teada direktsioonile.[/tsitaat]
kuidas sa oma lapsele ütled, et sa oled ta isiklikus vestluses sorinud, lugenud ja salvestanud.
kuidas vältida tüli teismelisega sellisel juhul?
oleks ma teismeline ma läheks raevu sellise asja peale. 16a võib rääkida, seksida, mida iganes. emale ei pruugi see meeldida küll. mulle emana ka ei meeldiks. aga mul pole ka õigust keelata.
et asi on õpetajas, on teine asi. aga kui see oleks 25 aastene müüja, firmajuht või koristaja, ei tohiks see olla kellegi asi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ja mida siis räägiti? Seksist? Aga mis siis? Seksist rääkida saab mitmel moel. Ei pea keelt kõrva ajama. Kui igasugune seksisträäkimine eri soost õpilase ja õpetaja vahel kole patt, siis meesgünekoloogid tuleks kõik sugukõlvatute tegude eest kinni panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et seekord olid hirmul suured silmad. Kui oleks midagi tõsist olnud, küllap teemaalgataja tuleks oma loo juurde tagasi.
Tore, kui teil tegelikult hästi läheb ja pisike enese lolliks tegemine on võrreldes võimalike probleemidega täiesti tühine.
Parem olla korraks loll kui pidevalt suures jamas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 21:33; 04.03 22:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma arvan, et ära sekku. las poiss saab oma esimese seksikogemuse vanemalt naiselt kui neil asi sinna üldse läheb. vanus ka selline juba, kus noormehel oleks aeg naist proovida.

kui jääd oma poega potitama, siis lõikad seda, mida külvad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Pereelu ja suhted Ei tea kuidas sellises olukorras käituda :S

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.