Esileht Pereelu ja suhted ei tea mida..ehk oskab keegi mingit nõu anda

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: ei tea mida..ehk oskab keegi mingit nõu anda

Postitas:

olen mehega olnud abielus ca 9 aastat, meil on 2 last.
Hiljuti olime lahus pool aastat, kuna mees jäi petmisega vahele.
Elasin üksi..lapsed olid 1 nädal minuga ja 1 nädal mehega jne.
Lastele on selline jooksutamine kurnav ma tean,aga muudmoodi ei olnud mees nõus. Olin esimene kuu täiesti mustas augus, ainult nutsin..aga siis hakkasin vaikselt üle saama ja tekkis vist nagu põlgus tema suhtes. Mees jätkas suhet armukesega. Mina leidsin ka mõne kuu möödudes endale kaaslase, kellega midagi kindlat ei plaaninud vaid läheb kuidas läheb ja otseselt uut suhet ei tekkinud.
Kui abikaasa sellest teada sai,soovis tulla koju tagasi. Paari kuu möödudes siis kolisimegi kokku. Enne lahkuminekut me tülitsesime palju, mees koguaeg karjus ja eriti hommikuti ärgates on ta juba iga asja peale vihane. Koduseid töid ta ei teinud, aga karjus, kui kuskil oli mingi plekk või tolm. Rääkis, et kuna ma väikese lapsega kodune, siis pole mul midagi teha ja istun raudselt muudkui diivanil ja passin telekat või telefoni (selline elu muidugi beebi kõrval pole võimalik). Muidu oli koguaeg soe söök laual, pesu pestud, nõud puhtad ja koolieelikuga ka mängitud ja õpitud jne.
Nüüd oleme siis proovinud…aga usaldus puudub..ja mitte minul..vaid temal. Sõimab mind hooraks vihahoos…täispeaga on aga löönud ja välja visanud. Samas aga nutab ja palub vabandust ja et kui väga ta mind armastab ja tahab,et pere oleks koos (ta ise on katkisest perest pärit). Ja ta on muutunud väga armukadedaks…üksi ma ei tohi rannas käia..kui koos käime, siis ei tohi ma bikiine kanda, sõbrannade pool käia ka ei tohi..rääkimata siis kuskil väljas, kinos vms.
Me abiellusime,kui ma olin 21..ja aasta pärast sündis juba laps ja siis mõne aja pärast ka teine laps..mina olin koguaeg kodus ja kasvatasin lapsi ja neelasin sõimu alla…eks oli ka ilusaid hetki..aga iga hommik algab siiani sõimu ja närvitsemisega. Tema käis alati pidudel ja joomas ja tuli alles lõunal koju…nüüd ta enam ei käi,kui uuesti alustasime..aga samas tunnen,et ta piirab ka minu elu täielikult (kontrollib ka mu fb ja meile ja arvuti historyt jne..mis muusikat kuulan jne)

Oleme käinud ka psühholoogi pool,aga mees tunneb,et teda rynnatakse ja teeme kambakat talle.

Ja ma ausaltöeldes ei ole õnnelik ja ei tea mida teha..lastel ka stress jälle kui uuesti lahku läheksime. Kardan ka et vb praegu ma naudiksin isegi üksi elamist ja olemist, et saaksin ise teha mida tahan ..ehk kui tahan lähen sõidan jalgrattaga või jalutan niisama ilma et keegi kahtustaks,et ma kohe kuskil petma lähen ja panen selga,mida ise soovin jne..aga ehk millalgi kahetsen tehtud otsust ja enam ei meeldi üksi olla…imelik jutt vabandan,ei oska hästi kõike seda sõnadesse panna…
mida soovitaksite teha..või miks mees niimoodi uuesti kokku kolides käitub? Kas tõesti armastab mind või pigem manipuleerib minuga ja lihtsalt ei taha, et ma oleksin nö “jälle kättesaadav” ja nö ei taha ise ja ei taha teistele ka anda?

+2
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma soovitan sul kiirelt lahkuda. milleks oodata järgmise peksuni?

+34
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, paraku ei ole sellisel kooselul positiivset tulevikku.

+19
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Unusta see armastuse jutt. Sa elad ebaterves suhtes ja kannatajad on su lapsed, kes seda vägivalda, sassis suhteid ja sinu kannatusi pealt näevad. Nemad tunnevad end täiesti abituna. Sinu asi oleks nende eest seista ja paremat, vähemalt vägivalla vaba kodu pakkuda. Lapsepõlv on inimesel kord elus, kuid mõjutab terve elu.

Miks mees nii käitub? Sest sa oled tema omand, tema asi, millega ta võib teha, mida tahab. Armastusest on asi kaugel. Miks ta uuesti kokku kolides nii käitub? Sest inimene ei muutu. Tema on ja jääb haigeks inimeseks. Ta on.ka sinu haigeks teinud, pannes su arvama, et SEE ongi armastus. EI ole!

Mida peaksid tegema? Otsi abi. Helista varjupaika, politsei ohvriabi numbrile või kutsu välja politsei ning ole valmis lahkuma mehe juurest ajutiselt varjupaika, koos lastega. Tee politseis avaldus ja pane mees vangi. Tee kõik, et ise toime tulla. Ära karda abi küsida ega vastu võtta. Õpeta ka lapsed valima hädaabi nr. Keegi ei mõtle sinust halba, kui otsid abi.

See mees on jura ja peaksid aru olema saanud sellest juba.

+19
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kummaline kuidas kohe kaks kuud peale lahkuminekut oli ka sinul uus suhe leitud. nii kähku käivad need asjad. aga sinu suhtest: mina ei poolda väga lagunenud suhte taastamist. kõik läheb samast kohast edasi, kus ta kunagi pooli jäi. mis on katki, see on katki.

need on ainult mõned üksikud paarid kus on väga suur armastus, aga lahendavate suhtlusprobleemide tõttu on lahku mindud.

lõpeta suhe mehega ära ja lapsi peate siis jagama nagu kokkuleppele saate, sest enne lapse tegu pidanuks ka sina sellele mõtlema kui suhe peaks läbi saama, mis saab edasi. vastutus ei ole ainult mehe kanda.

mees käitub sellepärast sedasi, et sa ei meeldi talle või sa ei vasta tema ootustele, aga samas ei taha ka tema olla üksi, loobuda tuttavast ja rutiinsest elust. selline sisimas suur võitlus käib. näiteks naised hakkavad oma meeste peale samamoodi põhjendamatult karjuma kui suhe on nende jaoks tegelikult läbi. ei osata või juleta teisele rääkida oma tunnetest, aga suhtest tahetakse alateadlikult lahkuda ja siis hakatakse teist terroriseerima, halvasti käituma, kõiges süüdistama ja jääda moraalselt enda ees õigeks. ei ole palju maailmas inimesi kes suhte lagunemisel näeks süüd endas vaid ikka teine on süüdi. teeks tema kõike nii nagu mulle meeldiks, elaks elu lõpuni koos onju

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigepealt kehtesta ennast. Käi rannas, sõbrannadel külas, ükskõik, kus sa tahad käia. Mis sest, et mees ei luba. Ütledki, et see on sinu elu ja üleüldse normaalse elu osa. Kui ta takistab sind füüsiliselt, siis kutsud politsei. Ja nii iga kord. Ja no sel juhul on ilmselt sul ka ainult üks valik – uuesti lahku minna. Tee seda omal algatusel, see oleks talle valus õpetus.

Oma telefonil vaheta ära kood, et mees ei saaks seal nuhkida. Ja arvutil tee kas oma parooliga eraldi kasutaja või muuda parool ära. Või on teil mehega ühine arvuti ja konto? Sel juhul kasuta netis viibimiseks ainult oma telefoni (eeldusel, et see on nutikas muidugi).

Sellistele türannidele ei tohi alla vanduda, kui sa seda teed ja järele annad, siis on see temale tohutu moraalne võit ja järgmisel korral juba dikteerib, mis kell sa magama pead minema ja millest und nägema.

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.08 15:14; 16.08 20:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli exmehega samasugune elu, ainuke vahe, et ei löönud ja koduseid töid tegi ka, aga samasugune igahommikune tigetsemine jne. Mina lastega kodune muidugi polnud, käisin tööl, tema õnneks polnud väga armukade ka. Aga pidutsemise ja muuga oli ka täpselt samamoodi. Läksime samuti lahku peale 2 last ja 11a kooselu, sest mees pettis ja ta kolis otse armukesega kokku elama.

Minust oli tal ükskõik täpselt nii kaua, kuni mul tekkis uus suhe (rohkem kui aasta peale lahkuminekut) siis samuti ärkas armukadedus – käis ja nurus, tahtis tagasi tulla, rääkis et on aru saanud, mis ta valesti on teinud, palus andeks jne, aga vahepeal oli ka tige, ähvardas mind ja minu uut kaaslast, sõimas jne. Mina teda tagasi ei võtnud. Kui uus suhe lõppes, siis kadus ka exmehe huvi minu vastu. Mõne kuu pärast alustasin uut suhet ja kõik kordus täpselt samamoodi või veel natukene hullemini, tõrjusin exmeest uuesti ja praeguseks on ta mind enamvähem rahule jätnud ja leppinud minu uue suhtega.

Ise on ta kusjuures kogu selle aja endiselt selle sama naisega, kelle pärast lahku läksime, koos elanud. Lastega aga õnneks suhtleb enamvähem normaalselt, võtab enda juurde külla, tegeleb ja tunneb huvi, maksab elatist, samas lapsi püsivalt enda juurde elama pole kordagi tahtnud.

Sulle soovitan samuti lahku minna ja mitte järgi anda mehe lunimisele ja ähvardustele, kui sul uus suhe tekib.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Püha jumal! Sa näed aga ei mürista!
Mis teil küll viga on!?!

Kuidas te küll nii kähku kohe uue leiate?
Viimasel ajal on nii palju selliseid teemasid siin. Paljudele tahaks öelda, et kuna ise te elate oma elu nii kuradima keeruliseks, sealjuures kaotades austuse enda vastu ja laste peale üldse ei mõtle, siis ärge ka vinguge.

Kas kellegiga kooselu, ükskõik kui viletsas vormis, on siis nüüd tänapäeval uus normaalsus?

Loomulikult tuleb juba laste pärast vägvaldse inimese juures ära minna.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

/…/
Nüüd oleme siis proovinud…aga usaldus puudub..ja mitte minul..vaid temal. Sõimab mind hooraks vihahoos…täispeaga on aga löönud ja välja visanud. Samas aga nutab ja palub vabandust ja et kui väga ta mind armastab ja tahab,et pere oleks koos (ta ise on katkisest perest pärit). Ja ta on muutunud väga armukadedaks…üksi ma ei tohi rannas käia..kui koos käime, siis ei tohi ma bikiine kanda, sõbrannade pool käia ka ei tohi..rääkimata siis kuskil väljas, kinos vms.

Me abiellusime,kui ma olin 21..ja aasta pärast sündis juba laps ja siis mõne aja pärast ka teine laps..mina olin koguaeg kodus ja kasvatasin lapsi ja neelasin sõimu alla…eks oli ka ilusaid hetki..aga iga hommik algab siiani sõimu ja närvitsemisega.

No tõesti, naine, kus on su eneseväärikus? Miks sa lased endaga niimoodi käituda, kas sa üldse ennast ei austa? Siin on ju tegelikult ka põhjus– sa ei austa ennast ise ja nii ei tee seda ka sinu kaaslane.

Korja oma eneseuhkuse riismed kokku ja pane jalad maha. Sellise mehega sul aga tulevik puudub. Või õigemini: su tulevik on täis sõimu, alandust ja vahel ka peksu. Lapsed kannatavad ja näevad seda kõike pealt ning hiljem heidavad sulle ette, et sa selle tühmaka juurest ei lahkunud. Ja oma eluõhtul sa ilmselt kahetsed sellist elu isegi.

Tahad sa seda või oled sa siiski rohkem väärt?

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

üldiselt mees ei kipu seda alla neelama kui naine vahepeal teisel meesisendil endale kotid taha laseb keereta sõltumata sellest, et ta ise truu ei olnud. seega paream lõpetage see jama ära

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba laste pärast lõpeta see suhe. Nemad peavad sellist ebanormaalsust igapäevaselt taluma. Lastel on õigus rahulikule kodusele õhkkonnale.
Kui oleksite ainult kahekesi, siis võiksite SM-suhet harrastada, kuni ta sind lõpuks sandiks peksab.
See mees on psühhopaat, JÄTA TA MAHA.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav. Mul on õel beebi — sündis märtsis. Laps enamiku ajast magab ja õde saab kõik asjad ära tehtud. Kuidas kõigil teistel on kosus istudes nii hirmus palju teha?

Olen mehe poolt.

+2
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav. Mul on õel beebi — sündis märtsis. Laps enamiku ajast magab ja õde saab kõik asjad ära tehtud. Kuidas kõigil teistel on kosus istudes nii hirmus palju teha?

Olen mehe poolt.

Huvitav. Mul sõbrannal beebi ja see magab 2×45 min päeva jooksul. No ei jõua eriti palju teha, see 2×45 min kulub endal puhkuseks ära, kuna ööd on ka väsitavad.

Silmaklappide eemaldamine ei teeks mõnikord paha.

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.08 15:14; 16.08 20:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See suhe ei ole normaalne sul ja jätkusuutlik pole see samuti. Puruneb niikuinii varem või hiljem. Milleks seda jama edasi kannatada. Mine parem kohe lahku. Säilitad oma väärikuse.
Aga mul tekkis huvi, kuidas see välja näeb, et mees ei luba randa bikiine selga panna? Mees: sa ei tohi randa bikiinidega tulla! Pane see trikoo, või veel parem, ole dressidega! Mina: naeran kõva häälega ja panen bikiinid selga. Või mõni teine naine ei naeraks ja panekski trikoo või dressid? Või kui teemaalgataja paneks ikkagi bikiinid, mis siis saaks? Mees annaks kolakat? No aga siis kutsud ju ometi politsei ja lased EMO-s vigastuse kirja panna.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundute nii armas paarike. Kindlasti on lapsed IMEarmsad ja võiks ju tegelt kolmas ka veel olla? Siis oleks rohkem raha ka ja elu veel ilusam. Ja no ega see mees nüüd nii hull ka ei ole. Paar tohlakat ju kannatab ära, ega ta siis päris ära ei tapa. Oleksid võinud veel lisada, nagu ühes teises teemas, et kui kõik see välja arvata, siis muul ajal on mehega läbisaamine lausa haruldaselt hea.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teksti allpool “konkreetsed nõuanded”.

http://visioonid.ee/blog/2014/12/16/62-kuidas-vabaneda-psuhhopaadist

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ardan ka et vb praegu ma naudiksin isegi üksi elamist ja olemist, et saaksin ise teha mida tahan ..ehk kui tahan lähen sõidan jalgrattaga või jalutan niisama ilma et keegi kahtustaks,et ma kohe kuskil petma lähen ja panen selga,mida ise soovin jne..aga ehk millalgi kahetsen tehtud otsust ja enam ei meeldi üksi olla…i

Iga kell oleksin parema meelega üksi, kui kellegagi, kes mulle peksa annab. Üks kord sellist asja: Sõimab mind hooraks vihahoos…täispeaga on aga löönud ja välja visanud. ja mind ei huvitaks enam ükski tema vabandus, ainus põhjus kokkujäämiseks oleks surmahirm ja sel juhul ma üritaks ikka midagi ette võtta, et tema käest pääseda. Ma ei saa küll aru, mida siin kahetseda peaks olema.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

või miks mees niimoodi uuesti kokku kolides käitub? Kas tõesti armastab mind või pigem manipuleerib minuga ja lihtsalt ei taha, et ma oleksin nö “jälle kättesaadav” ja nö ei taha ise ja ei taha teistele ka anda?

Su mees peab suure tõenäosusega armukest edasi. Ta ei armasta sind, sa oled tema omand.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Pereelu ja suhted ei tea mida..ehk oskab keegi mingit nõu anda

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.