Esileht Pereelu ja suhted Ei tea mida tegema pean..:S

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: Ei tea mida tegema pean..:S

Postitas:

Minu meelest on teemaalgatajal hetkel kõik hästi. Jobu mees on läinud ja ainuke mure on leida lennukipileti raha, et koju tulla ja normaalset elu elama hakata. Lollakaid mehi on alati olnud ja jääb ka olema, vigadest õpitakse ja kindlasti on tulevik ilma sellise meheta parem. Mingi hetk leiab uue, normaalse, kodust ja perest hooliva mehe ja eelnevat meenutades ei suuda ta isegi uskuda, et nimetas seda vägivalda armastuseks. Loodetavasti saab teemaalgataja aru, et teda koheldakse nagu nartsu. Aga nartsuna kohelda saab ainult seda, kes ennast ISE nartsuna kohelda laseb. Pea püsti ja minekut!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei ta ei keela suhelda ega midagi.. kuid elame norras ja pere on eesti ja ei ole võimalik koguage suhelda ja eestis käia.. ja sõpru on, kuid ei taha kurta teistele oma muredest ja teisi koormata oma asjadega.. hetkel on raske olla perest eemal ja kõik need muutused hirmutavad.. tahaks et ema oleks kõrval ja annaks nõu.. Kõige suurm hirm ongi vist see et jääda üksi siin kus on kõik võõras olen siin olnud pea kaks aastat ja kõik sõbrad kes siin on vabad ja pole lapsi ja peale rasedaks jäämist ju muutusid huvid.. ei lähe ju peole rase olles. kuna on väsimus ja ei taha ka olla seltskonnas kus kõik joovad ja pidutsevad ja mina istun üksi ja vaatan peal lihtsam ongi olla kodus..
Mees ei ole halb.. ja mitte ainult purjus peaga pole ta armas ja hooliv kainena ka muidugi kuid siis pole ta nii rõõmsameelne.. eks tal vast ole ka stress vähemalt nii on ta öelnud..
hetkel on pea nii sassis et ei oskagi midagi mõelda tahask lihtsalt eesti põgeneda ja olla seal rahulikul perega kes hoolivad ja armastavad kuid sinna pääsen alles augusti keskpaigas..S:[/tsitaat]
Kas Sul on seal siis ainult sellised sõbrad kellega Sa koos ainult peol oled käinud? Ma ei saa aru sellest, et sõbrad kaovad, sest nendega enam peol ei käi. Veaks võib pidada seda, et Sa oled lasknud end nii kohelda. Ei taha meest koormata? Mees on purjuspeaga armas? Mees kolib välja pidevalt, tal on Sinuga kooselamisest siiber? No issand, mida siin üldse enam mõelda? Ühepoolne armastus ei tee kedagi õnnelikuks,jooooookse!!! Muidugi on raske see lahkuminek, aga ma olen veendunud, et mõne aja pärast oled Sa õnnelikum, kui praegu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issake. Mul on lapsest nii kahju. Vanemaid ei saa ju omale valida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

eestiS, eestiSSE käändub see sõna.
No tore seltskond ja elu teil sel siis. Muudkui pidutsete aga.[/tsitaat]Kritiseerib teist ja endal ka vead sees , tase.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja õigekiri on kohutav. Üks, kes talle siin kaasa elab (see \”ültse\”-kirjutaja), tundub olevad sama harimatu, võibolla klassiõde samast erikoolist, või on teemaalgataja ise selle teise vigadest kubiseva postituse teinud, teise IP-ga arvutist?
Teemaalgataja kirjaoskus puutub asjasse sedamoodi, et võib arvata, et nii rumal inimene on ka inimsuhetes rumal. Eneseväärikuse täielik puudumine, muud põhjust ei saa olla, et sellist meest veel taga igatsetakse. Ei, see ei ole normaalne suhe, mitte sinnapoolegi! Ilmselt varsti tuleb teemaalgataja siia uue õigustusega, et kui peksab, järelikult armastab, või midagi muud samas stiilis.
Kui kõik Norrasse või Soome emigreerujad on samasugused põhupead, nagu teemaalgataja oma mehega, siis mõjub väljaränne Eesti keskmisele IQ-le küll ainult hästi. Head teed teile minna!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.05 11:40; 31.05 14:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teemaalgataja õigekiri on kohutav. Üks, kes talle siin kaasa elab (see \”ültse\”-kirjutaja), tundub olevad sama harimatu, võibolla klassiõde samast erikoolist, või on teemaalgataja ise selle teise vigadest kubiseva postituse teinud, teise IP-ga arvutist?
Teemaalgataja kirjaoskus puutub asjasse sedamoodi, et võib arvata, et nii rumal inimene on ka inimsuhetes rumal. Eneseväärikuse täielik puudumine, muud põhjust ei saa olla, et sellist meest veel taga igatsetakse. Ei, see ei ole normaalne suhe, mitte sinnapoolegi! Ilmselt varsti tuleb teemaalgataja siia uue õigustusega, et kui peksab, järelikult armastab, või midagi muud samas stiilis.
Kui kõik Norrasse või Soome emigreerujad on samasugused põhupead, nagu teemaalgataja oma mehega, siis mõjub väljaränne Eesti keskmisele IQ-le küll ainult hästi. Head teed teile minna![/tsitaat]

Väga õigesti öeldud – eneseväärikuse puudumine! Nii see on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teemaalgataja..-
Ei olen 28 ja mees on 25..
No kui sa inimest armastad siis sa ka usud ja loodan et ta muutub ja parandab ennast..vaevalt et teie kes te siin kijutate et oma mehe iga asjapeale välja viskate või et teil on täiuslikud mehed ja kõik on ilus ja lilleline.. VAEVALT….
[/tsitaat]

Elus ongi muide nii, et naised arvavad noorena, et mehed muutuvad ja mehed arvavad, et naised ei muutu. Paraku mehed ei muutu ja naised siiski muutuvad…. Sellest ka kõik hädad ja vaevad. On tore oma kaaslasesse uskuda, aga elukogemus ütleb, et eneseväärikus võiks alles jääda. Sinu elu on sinu valik, kui sa usud ja loodad ela temaga edasi, kui kunagi enam mitte, siis on võimalus üksi edasi minna. Iga asi omal ajal. Ehk ma eksin ja ta ongi tore mees ja vahva isa, aga inimeste alandamine, eriti oma lapseootel naise alandamine, on alatu temp.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )


Esileht Pereelu ja suhted Ei tea mida tegema pean..:S

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.