Esileht Pereelu ja suhted ei tea mis teha..

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: ei tea mis teha..

Postitas:

Tegelen pisikese imikuga päevast päeva ja kui tuleb nv, siis soovin puhkust, et lapsega tegeleks mees. Mees tegelebki lapsega, aga tema ema soov on põhimötteliselt iga nv läheksime nende juurde. Nii väsinud juba. Oleme seal umbes 6 tundi ja hakkame minema kella 6-7 paiku ja siis hakkab pihta, miks niivara minema ja millal uuesti näeme , nii väsinud juba. Mis kell me peaksime minema siis sealt, kell 10. Kuidagi ei jöua kohale, et väike laps läheb meil magama kell 9 ja ennem seda peab ta vannis käima jne. Mehele ka ei meeldi, kui ma ütlen ei taha iga nv seal käija. Kui tihti Te oma vanemate/mehe vanemate juures käite? Pole normaalne iga nv sinna minna ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga las siis mees läheb lapsega ema juurde, sina puhka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]aga las siis mees läheb lapsega ema juurde, sina puhka. [/tsitaat]
Meil on vahest niiviisi. Kuna elame väga lähestikku, pole mehel probleemi beebit kaasa võtta, saab vajadusel paari minutiga koju tulla.
Aga üldiselt käime koos iga nädal, saunas põhiliselt. Tavaliselt paar tundi maksimaalselt. Tervet päeva ei jõuaks küll seal olla, siiski natuke võõras koht minu jaoks ja väsitav. Samas enda ema juurde tahan küll alati mitmeks päevaks minna, õnneks on ka hea vabandus, kuna ta elab päris kaugel ning pole mõtet üheks õhtuks sõita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellist asja küll ei ole,et iga nädalavahetus.Meil suur pere ja üks laps veel beebi.Mida vähem näeme,seda paremad meie suhted on.Mees võib loomulikult iga kell vanemate juurde minna lastega – pole probleemi.Mul pole seal küll põhjust passida.Meie kodus käivad siis kui pereüritused ja neid meil tihti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks sul tuleb täiskasvanuks saada ja asuda elama elu, mis sulle sobib. Üks asi on see, et sa ütled mehele, et sa ei taha iga nädalvahetus ja muidugi see ütlemine ei meeldi. Teine asi, et ütled, et see nädalavahetus oled sa kodus. Otsustad ja oled. Võimalik et mees läheb ikkagi ema juurde, nii oled siis lausa üksi lapsega kodus. Eks sa ise tead, kas see on rohkem puhkus kui see kui oled mehe vanemate juures. Mehe vanemate juures ilmselt sa ka koristad seal koguaeg, teed söögid, pesed pesud ? Täiesti arusaadav, et sellise koormuse juures ei puhka kohe kuidagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

käija?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina saadaks ka mehe koos beebiga ema juurde ja puhkaks ise kodus. oled selle ära teeninud ja ei pea iga vaba hetke mehe heaks ooberdama.
Kui mees aru ei taha saada, et tahad yksi kodus olla, siis aitab väike hädavale,et oled teinud sõbrannaga plaanid ja seekord kaasa ei lähe.
eks ämm tahab ka titte näha ja sedaviisi ongi hundid söönud ja lambad terved. ja kui mehele liialt keeruliseks kukub see beebiga ema juures olemine, siis leiab ehk,et päris iga nv ei peagi käima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ämma juures ei ole ühtegi korda käinud ja ei lähega ka. Ainult õelutseb ja ussitab kõigiga. Mees ei taha ise ka sinna minna. JA kui tahab, siis läheb üksi, mina lapsega ei lähe kohta, kus mind solvatakse, minust halvasti räägitakse ja targutatakse, kuidas hoopis asju tema arvates tegema peab. ISe ei ole ühtegi last üles kasvatnud, isegi laste hooldusõigsed on ära võetud. Iga aasta uus mees, uus töö, uus elukoht jm, ise pensinil kohe.. elada ei oska.. ja targutab mööda küla, kuidas meie elama peame.. kuigi meil on kodu, head töökohad jm olemas ja elame hästi. Ämma juurde elus last ma mehega kaas aei anna – kui ei sobi ükski minu kasvatusviis – et kommi ei anna jm asjad, siis ta kohe 100% neid ignoeerib, kui saab ja teeks meelega vastu minu tahtmist. Seega ei usaldaks anda. Ennem palkaks lapsehoidja, kui puhata tahaks ja saadaks mehe üksi maale oma muti juurde istuma sinna 😀

Oma vanemate juures olen 9 kuu jooksul 2x käinud – sest meil ei ole autot ja elavad kaugel. Titega ebamugav reisida bussiga. Nad käivad meie juures paari nädala tagant.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

IGA nädalavahetus?
Huhh… Anna titt kaasa ja ise jää koju, kui mehel minek nii kangesti kibeleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

arvan ka,et kui sa ei taha,jää koju,selgita delikaatselt nii mehele kui ämmale,siis keegi ei solvu ja kõik rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Pereelu ja suhted ei tea mis teha..

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.