Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: ei tea…

Postitas:
äpu36

kust ma saaksin imetamis rinnahoidjaid osta…

Please wait...
Postitas:
RoosaBanaan

RE: ei tea…

Paar päeva tagasi oli ülemiste \”kaks karu\” poes 7¤ tükk. Ise ostsin Mothercare’st 28¤ kaks paari. Suuremates pesupoodides ja beebikauplustes on ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Endal plaan siit tellida: http://relaxmom.ee/

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kõikides pesupoodides – Triumph, La senza, Linette jne. Muudes riideid müüvates poodides – Lindex, Marks and Spencer jne. Emale ja beebile mõeldud poodides – Mothercare, Kaks Karu, Chicco, Pesamuna, Beebicenter, Beebikeskus, BabyCity jne.

Lisaks loomulikult hulganisti erinevaid netipoode.

Please wait...
Postitas:
EmmaRose

Ise tellisin siit netipoest. http://www.lapseriided.com/index.php?kat=36&p=7
Siin on mitmeid erinevaid. Tuleb lihtsalt sirvida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ostsin pelgust Pesamuna poest. Väga rahul olen.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kust Tartus tasuks otsida? Peale pesupoodide ma mõtlen…

Please wait...
Postitas:
PK

Tartus Salutarise tervisekaubad Kalevi tänaval kohtumaja vastas: http://www.salutaris.ee/www?id=271

Seal kohapeal on suurem valik, kui kodulehel üleval.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Natuke teemast välja vastan, aga mina isiklikult leian, et imetamisrinnahoidja pole ilmtingimata vajalik. Teise lapse imetamise tarbeks soetasin need, kuid loobusin nende kasutamisest mõne kuu pärast. Kõige paremini sobivad mulle tavalised rinnahoidjad, mille korviosal on kergelt veniv pits. Ja imetamispluusiks sobivad eriti hästi seppälä v-kaelusega trikotaazhpluusid. Kodustes oludes tiss volksti üle rinnahoidja korvi serva välja sealt pluusi kaelusest ja kogu protseduur sujub suurepäraselt 🙂 Välistes oludes kasutasin asjaolude varjamisel lisaks ilusat õhulist salli. Olen 9 aastat imetanud ja rind on selle aja sees olnud A-D suuruses (mainin, sest olen kuulnud väiteid, et selline variant ilma spets imetamisrinnahoidjata toimiks vaid väikese rinna puhul) Hetkel b-korv, imetan praegugi ja endiselt kasutan venivat pitsrinnahoidjat.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kaubamajas on lastekaupade poed, nendes olid ka vanasti vähemalt olemas ja lindexis peaks ka leiduma.
Ise ostin ülisobiva lindexist ja siis hirm kalli chiccost, mis oli lõpuks väga ebamugav ja ei kandnudki seda.
Ja enda kogemusest võin küll imetamisrinnahoidjat ainult soovitada. Väga hea ja mugav. Ei ole mingit rinnahoidja venitamist-sikutamist. Pluusi olemasolu ei pea ka vajalikuks.

Please wait...
Postitas:
kuukiri

Ma ka ei saa täpselt aru, kuidas ma nii suure rinnahoidjaga käin, millest rind välja mahuks. Siis see rinnahoidja ju ei toesta rinda. Võibolla ainult siis on see mõeldav kui on väike rind

Please wait...
Postitas:
EgleH

Mina leidsin Tartus Küüni tänaval olevast pesupoest väga normaalse hinnaga imetamisrinnahoidja ja ühe ostsin Sepa turust ühest pesupoest ka väga hea hinnaga. Mõlemad on kasutuses ja ilma ei kujutaks ettegi 🙂

Please wait...
Postitas:
EgleH

Mina leidsin Tartus Küüni tänaval olevast pesupoest väga normaalse hinnaga imetamisrinnahoidja ja ühe ostsin Sepa turust ühest pesupoest ka väga hea hinnaga. Mõlemad on kasutuses ja ilma ei kujutaks ettegi 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

http://www.tipatapa.ee/detailid.php?2129
http://relaxmom.ee/index.php/imetamisrinnahoidjad.html

Please wait...
Postitas:
ploomikivike

Mina ostsin M&S-st, seal oli päris mitu erinevat kahest komplekti valikus. Mina olen rahul, et ostsin, hästi mugavad on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul ka väike rinnahoidja probleem, nimelt rinnad veits pommideks muutunud nign tahaks neid kuidagi toetada, mudu vahel väga ebamugav aga ei oska kuidagi endale leida, mis võiks olla hea. Kas mõni sportrinnahoidja või tugikaartega või toetavad ka imetamisrinnahoidjad.Äkki on kellelgi kogemusi ja häid näpunäiteid. B korvist on saanud nata rohkem kui C . Rasedus 18 plus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina esimese lapsega kasutasin, aga no polnud võimalik oma DD korvile mitte midagi normaalset leida! Leidsin ühest veebipoest ilusa väljanägemisega ja plastist toega rintsikud, aga need hõõrusid selja verele. Mothercare omad istuvad ilusti vaid väikesirinnalistele, mul läksid kolme pesuga selliseks nagu oleks 35 aaastat varem meid minu ema kandnud! Triumphi omad olid küll traadist toega, aga lõige oli selline, et anna abi. Riided ei istunud enam seljas… Ma ei salli absoluutselt imetamisrinnakaid, just sel põhjusel, et ma ei ole kusagilt leidnud selliseid, mis suurt rinda toetaksid ja samas veel ka kenad välja näeksid. Ja samas proovisin ka tavalise venivast pitsist rinnakaga, aga see oli veel ebamugavam.
Nüüd suvel sünnib teine laps ja ootan õudusega seda rinnahoidja teemat. Nii et jah, jube õudsed, aga ka jube mugavad on nad sindrid… Ma vähemalt loodan, et 3 aastaga on sel turul mingi areng aset leidnud ja ma ei pea jälle aasta otsa mingit vanaema ööpesu kandma.

Please wait...
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.