Esileht Pereelu ja suhted Ei teagi kuhu seda postitada….loodan,et siia võib..

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )

Teema: Ei teagi kuhu seda postitada….loodan,et siia võib..

Postitas:

Läksin just mehest lahku ja kolin uude linna sain juba korteri ka.Mure seisneb selles,et seal korteris on mööbliga halvasti.Oleks vaja diivanvoodit ja külmkappi võibolla ka vaipu.asjad võiksid olla korralikud ja mitte väga vanad.Äkki on kellegil ära anda.Asukoht põlvamaa

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.02 16:41; 19.02 17:04; 19.02 17:53; 21.02 23:27; 21.02 23:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Läksin just mehest lahku ja kolin uude linna sain juba korteri ka.Mure seisneb selles,et seal korteris on mööbliga halvasti.Oleks vaja diivanvoodit ja külmkappi võibolla ka vaipu.asjad võiksid olla korralikud ja mitte väga vanad.Äkki on kellegil ära anda.Asukoht põlvamaa [/tsitaat]kuskohast sa selle korteri said? kas sinna jäi veel või oli viimane?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki külastad poodi? Kindlasti on kuskil lähedal mõni kastutatud asjade pood, ja kõigi eelduste kohaselt on sul ka töökoht. Tahta tasuta korralikke ja mitte väga vanu asju, on veidi nahhaalne. Enamus inimesi, kes kolivad, muretsevad ka ise omale vajalikud asjad, mitte ei eelda, et teised peaksid tasuta andma. Ja pealegi – see ei ole õige koht.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 16:52; 19.02 17:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sul ju mees töötab soomes. ütle, et lapsele vaja voodit ja ega külmal põrandal mängimine ka tervisele kasuks tule. las teeb ülekande.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.02 16:56; 19.02 19:39; 19.02 19:51; 19.02 20:05; 19.02 20:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Äkki külastad poodi? Kindlasti on kuskil lähedal mõni kastutatud asjade pood, ja kõigi eelduste kohaselt on sul ka töökoht. Tahta tasuta korralikke ja mitte väga vanu asju, on veidi nahhaalne. Enamus inimesi, kes kolivad, muretsevad ka ise omale vajalikud asjad, mitte ei eelda, et teised peaksid tasuta andma. Ja pealegi – see ei ole õige koht.[/tsitaat]

Ei noo aga tänan tõesti,et ütlesid,et pole õige koht….ja hetkel ei ole veel tööd.kirjutasin ka,et kolin uude linna.Ja eks iga algus ole inimestele raske ja kui pole rahalisi ressursse,et soetada palutaksegi abi…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.02 16:41; 19.02 17:04; 19.02 17:53; 21.02 23:27; 21.02 23:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ei noo aga tänan tõesti,et ütlesid,et pole õige koht….ja hetkel ei ole veel tööd.kirjutasin ka,et kolin uude linna.Ja eks iga algus ole inimestele raske ja kui pole rahalisi ressursse,et soetada palutaksegi abi…[/tsitaat]

Õpi normaalselt küsima.
Arvad, et ‘oleks vaja’ ja ‘peaksid olema sellised ja sellised’ peale jookseb keegi sulle kohe annetusi tegema või.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 17:08; 19.02 19:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ei noo aga tänan tõesti,et ütlesid,et pole õige koht….ja hetkel ei ole veel tööd.kirjutasin ka,et kolin uude linna.Ja eks iga algus ole inimestele raske ja kui pole rahalisi ressursse,et soetada palutaksegi abi…[/tsitaat]

Õige koht on laata all \”annan ära\” rubriik. Ma lihtsalt ei saa aru, sa kolisid mingisse pärapõrgusse, aga sul töökohta seal pole, kuidas sa saad kindel olla, et sa seal tööd leiad? Kuidas sa korteri said, selleks on ju ka mingit tagatisraha jm vaja? Ja ma tean küll, mis tunne on uude kohta kolida nii et sul midagi pole. Kolisin 2 aastat tagasi 2 lapsega Tallinnast väiksesse linna. Käisin igal vabal hetkel kasutatud mööblit ja kodutehnikat vaatamas, nii netist kui poodidest, sain diivanvoodi 20 euroga ja kõik muu vajaliku ka väga soodsalt. Selle peale küll ei tulnud, et hakata võõraste käest tasuta küsima. Lihtsalt vaevalt et keegi sulle korralikke ja \”mitte väga vanu\” asju sinna põlvamaale kohale toob lihtsalt aitähi eest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 16:52; 19.02 17:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul on asjadele transpordivõimalus olemas, siis Tartu linnas toimib tasuta asjade saamise ja andmise list tartufreecycle. Googleda, leiad. Sinna võib oma soove kirjutada või siis listis pakkumisi-soove jälgida. Külmkappe seal nt liigub küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Õige koht on laata all \”annan ära\” rubriik. Ma lihtsalt ei saa aru, sa kolisid mingisse pärapõrgusse, aga sul töökohta seal pole, kuidas sa saad kindel olla, et sa seal tööd leiad? Kuidas sa korteri said, selleks on ju ka mingit tagatisraha jm vaja? Ja ma tean küll, mis tunne on uude kohta kolida nii et sul midagi pole. Kolisin 2 aastat tagasi 2 lapsega Tallinnast väiksesse linna. Käisin igal vabal hetkel kasutatud mööblit ja kodutehnikat vaatamas, nii netist kui poodidest, sain diivanvoodi 20 euroga ja kõik muu vajaliku ka väga soodsalt. Selle peale küll ei tulnud, et hakata võõraste käest tasuta küsima. Lihtsalt vaevalt et keegi sulle korralikke ja \”mitte väga vanu\” asju sinna põlvamaale kohale toob lihtsalt aitähi eest. [/tsitaat]

Loomulikult pole probleemiks osta kui ei pea hiigel suuri summasid välja käima..ja transpordi oleksin ikka ise sebinud.Aga palun vabandust üritasin juba teemat kustutada aga ei saanud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sisuliselt tahad sa siis saada uusi või väga heas korras asju tasuta?

Noh ma ei tea. Ausõna. Küsija suu pihta küll ei lööda aga siin perekoolis ikka järjest julutunumaks minnakse päev-päevalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ole tahtnud uusi…Kasutatud asjad aga korralikus seisukorras

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sisuliselt tahad sa siis saada uusi või väga heas korras asju tasuta?

Noh ma ei tea. Ausõna. Küsija suu pihta küll ei lööda aga siin perekoolis ikka järjest julutunumaks minnakse päev-päevalt.

[/tsitaat]

pole öelnud,et uusi asju…aka korralikus seisukorras.see on teie viga kui valesti aru saate….ja mitte vanad mõtlesin asju stagna ajast..poe mõtet külmkappist nt mis tarbib meeletult elektrit 🙁 või diivanit kus augud sees vms

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.02 16:41; 19.02 17:04; 19.02 17:53; 21.02 23:27; 21.02 23:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]sul ju mees töötab soomes. ütle, et lapsele vaja voodit ja ega külmal põrandal mängimine ka tervisele kasuks tule. las teeb ülekande.[/tsitaat] Kas sina Kägu tead, kus teiste Kägude mehed töötavad ? Kas sa oled see mode, kes oma infot siin sellisel viisil laialijaotab ? Miks sa niimoodi teed. Selline asi on häbematus, kui sa peaksid olema mode ja omades teise kohta infot ja seda jagades avalikult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Kas sina Kägu tead, kus teiste Kägude mehed töötavad ? Kas sa oled see mode, kes oma infot siin sellisel viisil laialijaotab ? Miks sa niimoodi teed. Selline asi on häbematus, kui sa peaksid olema mode ja omades teise kohta infot ja seda jagades avalikult. [/tsitaat]
kuule jahtu maha memmeke, vaata seda teist teemat, kus ta mees pani kõrvalt ja siis ta ise ja siis said jälle kokku ja nüüd on soomes, aga mees ikka ei suuda andestada ja nüüd vaja põlvasse lapsega kolida 😉 ei pea just väga hiilgava mõistusega olema, et ära näha täpselt sama kirjastiil ja oskamatus ennast väljendada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.02 16:56; 19.02 19:39; 19.02 19:51; 19.02 20:05; 19.02 20:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

kuule jahtu maha memmeke, vaata seda teist teemat, kus ta mees pani kõrvalt ja siis ta ise ja siis said jälle kokku ja nüüd on soomes, aga mees ikka ei suuda andestada ja nüüd vaja põlvasse lapsega kolida 😉 ei pea just väga hiilgava mõistusega olema, et ära näha täpselt sama kirjastiil ja oskamatus ennast väljendada.[/tsitaat]

Ja ka sina jahtu maha ja unustage see teema ära kustutaksin ära hea meelega aga ei saa seda teha……..Ja sina väljendad ennast hiilgavalt.Oled pedagoog vms we????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui sul on asjadele transpordivõimalus olemas, siis Tartu linnas toimib tasuta asjade saamise ja andmise list tartufreecycle. Googleda, leiad. Sinna võib oma soove kirjutada või siis listis pakkumisi-soove jälgida. Külmkappe seal nt liigub küll.[/tsitaat]

Tänan.Mõni vähemalt oskab midagi soovitada:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sisuliselt tahad sa siis saada uusi või väga heas korras asju tasuta?

Noh ma ei tea. Ausõna. Küsija suu pihta küll ei lööda aga siin perekoolis ikka järjest julutunumaks minnakse päev-päevalt.

[/tsitaat]
Tegelikult päris paljud inimesed tahavad oma kasutatud asjadest lahti saada. Lihtsalt on raske neil abivajajatega kokku saada. Päevapealt vaevalt asju saab, aga asjaga tegeldes saab ikka. Kõik küsijad ei oska end madalamaks kui muru teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kaida-pille kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ja ka sina jahtu maha ja unustage see teema ära kustutaksin ära hea meelega aga ei saa seda teha……..Ja sina väljendad ennast hiilgavalt.Oled pedagoog vms we????[/tsitaat]
aga näät, pillekene, said mu jutust aru küll 🙂 panid isegi ametile pihta. tubli, 5…istu 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.02 16:56; 19.02 19:39; 19.02 19:51; 19.02 20:05; 19.02 20:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kaida-pille kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ja ka sina jahtu maha ja unustage see teema ära kustutaksin ära hea meelega aga ei saa seda teha……..Ja sina väljendad ennast hiilgavalt.Oled pedagoog vms we????[/tsitaat]

siin on ka foorumi abi rubriik, äkki kirjutad sinna oma kustutamissoovist?
imelik on ka see, et tavaliselt on modekad varmad selliseid teemasid ära kustutama – nüüd, kus inimene seda ise sooviks, pole kedagi kohal

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 17:08; 19.02 19:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, kas need kiibitsejad ja muidu ära panijad on mingid kuival istuvad vanatüdrukud või lihtsalt halvad inimesed?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]kaida-pille kirjutas:[/small]

aga näät, pillekene, said mu jutust aru küll 🙂 panid isegi ametile pihta. tubli, 5…istu ;)[/tsitaat]

Aga nääd kui oleksid pedagoog teaksid,et nääd kirjutatakse nõrga d mitte tugeva t-ga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Huvitav, kas need kiibitsejad ja muidu ära panijad on mingid kuival istuvad vanatüdrukud või lihtsalt halvad inimesed?[/tsitaat] vanatüdruk pole ja arvatavasti halb inimene ka mitte, aga tänasest päevast on nii kopp ees, et võtan vist paar pokaali veini varsti.
ja siis tulen siia tagasi ja vaatame, mis edasi saab 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.02 16:56; 19.02 19:39; 19.02 19:51; 19.02 20:05; 19.02 20:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kaida-pille kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Aga nääd kui oleksid pedagoog teaksid,et nääd kirjutatakse nõrga d mitte tugeva t-ga.[/tsitaat] kuule tupsukene, mu postitused on ju vigu täis nagu sitapurujutt. lause algus väikse tähega, kirjastiil kõneleeles jne. ma vabal ajal tööga ei tegele, olen täitsa tavaline perekoolikas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.02 16:56; 19.02 19:39; 19.02 19:51; 19.02 20:05; 19.02 20:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selliste inimeste pärast nagu siinse teema vastajad on, lähevadki paljud Eestist minema riburadapidi. Ehtne näide sellest, milline ussipesa Eesti on. Mul oleks sulle üks voodi, aga see asub saarel ja transpordivõimalust pakkuda pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Selliste inimeste pärast nagu siinse teema vastajad on, lähevadki paljud Eestist minema riburadapidi. Ehtne näide sellest, milline ussipesa Eesti on.[/tsitaat]Selliste vaaksujate pärast nagu sina hakkavadki inimesed arvama, et Eesti on kuidagi halvem koht ja inimesed tigedamad kui mujal – kuigi tegelikult on õelaid täpselt sama palju iga rahva hulgas. Ehntne näide sellest, missugune oma rahva mahategija MÕNI INIMENE on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]kaida-pille kirjutas:[/small]
kuule tupsukene, mu postitused on ju vigu täis nagu sitapurujutt. lause algus väikse tähega, kirjastiil kõneleeles jne. ma vabal ajal tööga ei tegele, olen täitsa tavaline perekoolikas.[/tsitaat]

Absoluutselt ei imesta, miks õpetajate maine koolis nii kehvaks on läinud.
:S Loodan, et sa minu lapse koolis õpetaja pole!
Tundub, et oled vale ameti valinud endale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kaida-pille kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]:[/small]

Aga nääd kui oleksid pedagoog teaksid,et nääd kirjutatakse nõrga d mitte tugeva t-ga.[/tsitaat]

Ja mida see \”nääd\” siis ka tähendada võiks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Selliste inimeste pärast nagu siinse teema vastajad on, lähevadki paljud Eestist minema riburadapidi. Ehtne näide sellest, milline ussipesa Eesti on. Mul oleks sulle üks voodi, aga see asub saarel ja transpordivõimalust pakkuda pole.[/tsitaat]
Vabandust.Ega see voodi Hiiumaal ei asu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen hämmastunud, et on nii õelaid inimesi – kui keegi küsib lihtsalt, et kas on ära anda kasutatuid asju, siis läheb mõnitamiseks. Kui on paha tuju ja päev sitasti läinud, siis kallid perekoolikad – ärge tulge seda välja elama inimeste peal, kel niigi halb. Ja kui siinse teema põhimõnitaja on tõesti õpetaja, siis on küll ikka siiralt kahju neist lastest, keda ta õpetab.
Aga mina leian, et on täiesti õige küsida, kas kellelgi on midagi ära anda. Väga paljudel mu tuttavatel on pööningule viidud mööblit, mis enam ei sobinud. Ise olen ma ka ära andnud mööblit ja mulle on antud. See on täiesti normaalne, et nii tehakse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.02 10:01; 22.02 18:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa oled meie majast see naine, kes siia Savernasse kolis,
Sulle toodi ju lausa kahe autoga mööblit, tassiti pappkastidega asju,
kas ikka on vähe?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )


Esileht Pereelu ja suhted Ei teagi kuhu seda postitada….loodan,et siia võib..

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.