Esileht Pereelu ja suhted Ei teagi, kuidas paari tunni pärast käituma peaks :(

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 72 )

Teema: Ei teagi, kuidas paari tunni pärast käituma peaks :(

Postitas:
Kägu

RE: Ei teagi, kuidas paari tunni pärast käituma peaks :(

Kui teine pool pidevalt lapsest räägib ja kinnitab, et ei jõua lapse sündi ära oodata, siis kes olen mina, et kahelda tema soovis see laps saada? Kui ta nii ütleb, siis miks ma seda uskuma ei peaks?
Ja meie laps ei olnud mingi ups-laps.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui inimese sõnad ja teod on vastuolus, siis mina küll julgeksin tema sõnades kahelda. Kui sa palud tal enda ja lapse huvides suitsetamine maha jätta ja talle see korda ei lähe, siis minu arust ta küll pereeluks valmis ei ole. Annate te endale ikka aru, et peale lapse sündi ei ole elus enam midagi endine, loobuda tuleb (vähemalt ajutiselt) väga paljust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui mees ei suuda maha jätta, siis pole midagi teha, Ta on sul kõike proovinud, et maha jätta.
Kui tõesti sa ei suuda mehega enam koos olla, siis no minge lahku, tean et väga raske lahku minna, eridi siis kui laps tulemas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mina olen niimoodi pidanud suitsetamise maha jätma, et mees ei lubanud mul suitsetada. eks ma olin arg ka, mõtlesin et mis saab, kui ei ei jäta. ega mulle see otsus endale meeldinud, olin lihtsalt mehe kontrolli all. ma muidugi sain aru, et ega see polegi mingi asi komme. aga enam häiris mind see, et see pole minu enda otsus, vaid et mees ei lubamul suitsetada. nagu lapse tunne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Einoh, aina hullemaks lähevad teemad siin perekoolis!
Nii et, kui sina teemaalgataja jätsid raseduse pärast suitsetamise(hetkel?) maha, siis peab seda tegema ka elukaaslane!? Kui sina ei hakka enam liha sööma, siis ka elukaaslane peab selle löpetama!? Kui sina hakkad tööl käima jalgrattaga, kuna see on tervislik, siis peab seda tegama ka elukaaslane?

Kui sina teemaalgatja oled elukogenud ja möistust rohkem kui poisil, siis oleks vöinud ka nii tark olla, et ennem öpid oma elukaaslast tundma; löpetate koolid; kasutate rasestumisvastaseidvahendeid ja siis planeerite perekonda.

Nagu sa kirjutad, et olete noored ja laps tuli äkki. Arvan, et olete isegi üllatunud ja veidi segaduses, aga sinupoolse vingumise ja virisemisega sa ainult peletad kaaslase kodust minema. Sa isegi ei taha anda talle vöimalust näidata, et temast saab hea isa ja mees.
Ja köik mille pärast? Kuna üks rase hüsteerik ei talu suitsuhaisu……kes ise ka kunagi suitsetas!!??

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui teine pool pidevalt lapsest räägib ja kinnitab, et ei jõua lapse sündi ära oodata, siis kes olen mina, et kahelda tema soovis see laps saada? Kui ta nii ütleb, siis miks ma seda uskuma ei peaks?
Ja meie laps ei olnud mingi ups-laps.[/tsitaat]

Pereelu ja isaks olemine on hoopis midagi muud, kui lihtsalt lapse sünni ootamine ja soov laps saada. See laps tuleb ju ka üles kasvatada, täiskasvanud inimes(t)e poolt, küsimus on selles, kas ka seda mees suudab ja soovib ja sellega toime tuleb. Tahtmisest üksi jääb väheks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Kuidas ma teda ähvardanud olen? Psühhiaatri juurde ei ole keegi teda vägisi vedanud. Ja mingit tänitamist ka ei ole.
Kõik siin muret kurtvad inimesed tembeldatakse alati justkui poolearulisteks lollikesteks.
Et mul kahe kõrva vahel ikka omajagu tarkust ja teadmisi on tundub ilmvõimatu ainult sellepärast, et ei suuda nipsu peale ratsionaalseid otsuseid teha. Kerge ju neil seletada, kes ise selle inimese vastu midagi ei tunne.
Pannakse end minu olukorda mitte rohkem, kui poolikult ja siis ei saada aru, miks asjad nii või naa on.

Ja kuidas ma siis SUNNIN teda suitsetamisest loobuma? Ma lihtsalt olen proovinud teda aidata ja tema heaks selles osas kõik teha, nüüd on see siis miskit laadi sundimine?

[/tsitaat]

No aga ära teda siis sunni loobuma. Las suitsetab, hulgub ja kaob. Sunni ennast seda haisu taluma, mis praegu öökima ajab. Osta talle ka mõni tore mäng, Wii näiteks, et tal kodus sind oodates igav poleks.
Lihtne ju! Lihtsalt valikute küsimus!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Kui teine pool pidevalt lapsest räägib ja kinnitab, et ei jõua lapse sündi ära oodata, siis kes olen mina, et kahelda tema soovis see laps saada? Kui ta nii ütleb, siis miks ma seda uskuma ei peaks?
Ja meie laps ei olnud mingi ups-laps.[/tsitaat]

Aga jutt sellest, et mees ähvardab lakkamatult minema astuda, kui sa teed juttu koolist (tänitad), tööst (sunnid) või suitsetamisest (mis on lisaks tänitamisele ka ülekohtune, kui ta just sinu seltskonnas ei suitseta)? Kuidas ta ette kujutab lapsega koos elamist, kui ei suuda lahkhelisid lahendada lapse emaga – mis sest, et vähemalt poolenisti oled tülitsemises süüdi ka sina oma lakkamatu kasvatamise, manitsemisega ja tagantsundimisega?

Laps võib ikka mõelda, et laps oleks tore. Laps ongi lisaks suurele tööle ja rutiinsele pereelule ju nunnu ka. Imik on ikka üsna kaua päris nunnu. Aga mehe ja suure lapse vahe see ongi, et mees annab endale enne lapsetegu aru – imik ei ole lihtsalt nunnu, imik on vastutus.

Väike paralleel koeravõtmisega. Laps võib ju nuruda, võib isegi lubadusi anda – mis siis? Lõpuks vastutab ikka see, kes on vastutusvõimeline. Lapsekasvatamisega on umbes samuti.

Peale selle – mees sul tööl ei käi, vestlustele ei lähe, ise midagi ei otsi. Kool on ka pooleli. Millest tema meelest siis lapsed elavad? Kas söök (pärast esimest kuut kuud) ja riided lihtsalt tulevad ise kuskilt? Või äkki ta ootab, et ema annab? Tema ema või sinu ema? Aga kes tegelikult peaks andma ja tegema? Ikka teie kahekesi.

Kui ei ole ups-laps, siis mida sina mõtlesid? Mismoodi sina kavatsesid last kasvatada, kui ise ütled, et sinu emapalgast ei jagu, mees pole kooli lõpetanud, tööl ei käi ja isegi suitsuraha saab emalt-vanaemalt. Kui sa plaanisid, siis kuidas?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Häid vastuseid oled nüüd juba üksjagu saanud, arutelu kisub kangesti sinna \”olla või mitte olla\” kanti. Ma lugesin Su esimese postituse uuesti läbi ja mida ma siit välja lugesin – kaks inimest, üks neist rase ja võimendab kõike, läksid riidu üsna tühise asja pärast ja tegelikult te tahate mõlemad ära leppida, aga selle asemel hakkasid siin seda hirmsat arutelu kuulama. Kella kuueni on Sul veel aega meelde tuletada, mida Sa tegelikult tema vastu tunned ja rõõmus nägu ette teha. Lahku minna jõuab alati, aga praegu selleks küll põhjust ei ole ja ei ole teil ju seda soovi ka!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

No aga ära teda siis sunni loobuma. Las suitsetab, hulgub ja kaob. Sunni ennast seda haisu taluma, mis praegu öökima ajab. Osta talle ka mõni tore mäng, Wii näiteks, et tal kodus sind oodates igav poleks.
Lihtne ju! Lihtsalt valikute küsimus!

[/tsitaat]
wii peab ta ENDALE koju muretsema, et MEEST oodates igav poleks :))

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sai pea kaks tundi telefonis räägitud ja..öeldi mulle siis, et taheti juba eile koju tulla, aga arvati, et ma pahane ja ei ole mõtet mind torkida. See nüüd küll veider, sest ma ei ole tema vastu kunagi kuri või õel. Õigustatud pahameel on teine asi.
Rasedale hüsteerikule öeldi, et ikkagi armastatakse mind ja ükskõik mis, üle päeva minust eemal olla ei suudeta.

Vahepealsetes kirjades tõstatati hulgaliselt küsimusi ja kõikidele vastamist ei pea vajalikuks. Kuid seoses sellega, miks laps eostati : me oleme mõlemad väga hea majandusliku seisuga peredest ja jalad all (minul juba täiesti iseseisvalt) olid meil mõlemad. Töökohtki oli tal olemas. Kuid seoses kokku kolimisega tuli seda vahetada, uues kohas siis tundis noormees mingi aja möödudes, et ikka ei ole tema rida ja leppisime kokku, et kulud katan mina, nii kaua kuni tema meelepärase ja stabiilse töökoha endale leiab. Pikemas perspektiivis on ju kasu pigem töökohast, mida ta ka säilitada tahab.
Laps oli eelnevalt tulnud aruteluks ja kokku sai lepitud, et kui tuleb siis tuleb.

*Nagu sa kirjutad, et olete noored ja laps tuli äkki. Arvan, et olete isegi üllatunud ja veidi segaduses, aga sinupoolse vingumise ja virisemisega sa ainult peletad kaaslase kodust minema. Sa isegi ei taha anda talle vöimalust näidata, et temast saab hea isa ja mees.
Ja köik mille pärast? Kuna üks rase hüsteerik ei talu suitsuhaisu……kes ise ka kunagi suitsetas!!??

Kulla kägu, kust sina nüüd nii hästi tead, kes, kus ja kui palju viriseb ja vingub? 🙂
Ja kuidas mina talle võimalust ei anna? Erinevalt osadest soovitustest oleme ju jätkuvalt koos ja mina olen selles suhtes olnud väga leebe, vastutulelik ja mõistev.
Hüsteeriku diagnoosi panemiseks puudub sul esiteks ilmselt vastav paber, mis sinu pädevust tõendaks ja teiseks ka igasugune teadmine, KES mina selline olen tegelikult.
Loobusin suitsetamisest ja nüüd hakkab suitsuhais niivõrd vastu, et ajab lausa öökima (kõigile teistele – kui hambapastad ja muud nipid töötaks, siis ju ei kurdaks selle üle siin )
Milles sa mind nüüd süüdistada julged? Et ma ei naudi suitsuhaisu? 🙂 Sina rase või mitterase kägu oled võib-olla harjunud mõne ebameeldiva aroomi sees mõnulema, aga minu jaoks on vastuvõetamatu, et pean taluma midagi, mis ikka liig mis liig minu jaoks on.

Ja Kägu 15:47 Sinul on igati õigus. Eks ma kindlasti võimendan asju üle ka, sooviks, et samamoodi oleks ka selle suitsuhaisuga, kuid seda tunnen kahjuks tõesti ja niivõrd jubedana, et päeval, mis mees on suitsetanud, ei taha ma suudlemisest näiteks mõeldagi. Pesku neid hambaid palju peseb, mina tunnen ikka ebameeldivat suitsulõhna.

Please wait...
Postitas:
rotsik

[tsitaat]Okei, see, et meil hästi ka läheb, see ei loe. Selge.
Niiet lihtsalt lükkan selle inimese oma elust välja?[/tsitaat]
kas teil läheb siis hästi?
ülalpeetav mees, kes teie ühise lapse ja ühise elu jaoks sentigi ei anna, tööd ei otsi ja koolis ei käi, kas see on hästiminek?
Muidugi nunnutab ja hellitab ta sind vahepeal, et sa ikka jätkaksid tema toitmist ja katmist ja kasimist – las ma arvan – ta ei tee ka kodutöid, on nii?

Sul on Stockholmi sündroom.
Tüüpiline.
Mees sigatseb, manipuleerib, käitub halvasti ja traumeerib sind ja kui ta siis vahepeal on nagu normaalne inimene, siis võrreldes taustaga tundubki see sulle kuidagi imeliselt hästi minemisena.
Noh, et kui naine regulaarselt peksa saab, siis ju ka talle tunduvad need päevad, kui teda ei peksta, kuidagi imeliselt head, onju.

Suitsuhais on su probleemidest praegu väikseim.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]

Kuid seoses sellega, miks laps eostati : me oleme mõlemad väga hea majandusliku seisuga peredest ja jalad all (minul juba täiesti iseseisvalt) olid meil mõlemad. [/tsitaat]

Jalad all on inimesel, kes on isemajandav. Inimene, kes emalt-isalt raha võtab, sest need on heal järjel, ei ole ju ise heal majanduslikul järjel ega saa iseseisvalt oma peret luua. Kui ta selle loob, siis ikka nii, et keegi teine vastutab.

Just näitas TV3 pealt \”Meie elu\” järjekordset episoodi, kus 18-aastase tüdruku last kasvatas tüdruku ema, sest tema oskas ja tahtis ning peale selle oli ainult temal ka töökoht ja kindel sissetulek.

Loomulikult on igaühe oma asi, kuidas ta elab, aga kindlasti tasub peret luues läbi mõelda, kes ja kuidas seda elatama hakkab. Kui seda peab olude sunnil või isegi algse plaani kohaselt tegema keegi kolmas, siis mõelda sellele, mis juhtub, kui tema panus mingil põhjusel kaob.

Lapse saamine ei tee kedagi automaatselt täiskasvanuks, kuigi päris verinoored tüdrukud võivad seda uskuda.

Ja minu küsimustele polegi mingit vajadust foorumis vastata. Neile tuleks iseenda tarbeks vastata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Meil on väga tihti nii, et kui ma mainin ka kas kooli, tööd või suitsetamist lajatab tema, et läheb minema.

Eile olingi sellepärast nii mures, et mitte keegi temast midagi ei teadnud.

Samas on mul tema emapoolne pidev surve, et ma tema tagant utsitaks ja aitaks ja kasvataks.

tema jaoks ju kõik alles uus, esimene tõsine suhe ja kohe laps ka tulemas.

Aga niimoodi ju ka ei saa, et tööd ei otsi, ja minu organiseeritud vestlustele ka ei suvatse ilmuda ja kõigele lisaks ei suuda ta isegi kooli ennast vedada.

Selle asemel, õhtuti töölt tulles, pean mina kuulama hala, kuidas tal nii igav päevad läbi toas passida.

Ja minu ema poolt tuleb pidev surve, et ma ei laseks enda kulul elada, sest varsti ju laps tulemas, mina oma emapalgaga ennast, last ja meest ju ülal ei pea, lisaks laenule, mida emale tema poolt meile ostetud korteri eest igakuiselt tasun.
[/tsitaat]

Kõik need asjad, millest ise kirjutasid, on tõsised probleemid, millest tuleks omavahel rääkida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

õudne, aga mitte mehe vaid sinu käitumine. sa käitud nagu peast rase ja ma saan aru, et hormoonid möllavadki, aga võta asja mõistusega ja rahune maha. kui võtsid suitsetava mehe, siis kiida teda selle eest, et ta sinu pärast (tema ise pole ju tahtnud suitsetamisest loobuda) on seda nii palju vähendanud ja selgita, et sa ei talu suitsuhaisu, ehk teeb oma sigaretid sinust eemal ja peseb pärast käed ja hambad. kogu lugu, ülejäänud osas jäta inimene rahule, olete mõlemad õnnelikumad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kui noormees ei taha isa olla, vaid pubekas ja see sulle sobib, siis las jääb nii. Otsusta ära, mida sa ise eelkõige tahad ja mida mitte. Ning siis käitugi selle põhjal. [/tsitaat]
mul jäi mulje, et selle noormehe tahtmisi ei ole keegi küsinudki. kõik teised otsustavad ta ümber ära, mida ta tegema ja tahtna peab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa ei tohiks nii palju talle peale käia. Enda elukaaslase pealt olen näinud, et pidev vingumine ja asjade läbi surumine ei too endaga midagi head kaasa.
Olin ka suitsetaja ja jätsin ka maha, kui last ootama jäin. Mehelt ma seda nõudma ei hakanud. Muidugi mulle meeldiks kui ta ei tee. Olen talle ka seda maininud, eriti tuli teemaks see siis, kui tal ei olnud tööd ja suitsud meeletult kalliks läksid. Ja vot mees võttis kätte ning jätiski maha. Aga see kui ma oleks käinud tal kannul ja vingunud koguaeg, et jäta maha siis ma usun,et ta poleks seda elus teinud, vaid oma kiusu ajanud ja edasi teinud.
Sina ju ka tegid enne suitsu ja siis ei häirinud sind et mees teeb. Miks siis nüüd? Seepärast et oled rase? Anna talle aega ja kui sa kirjutasid ,et ta suitsetamist vähendanud, siis ta ju vähemalt proovib seda teha. Proovi olla veidikene mõistvam 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja kui sina oled peale sünnitust paks, kas siis meeldiks, kui mees käiks sabas ja loeks suutäisi. Niimoodi ei saa ikka teist inimest ahistada. Ma läheks ka minema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas ta suitsetab toas?
Ega sellest suhtest asja ei saa kui on juba nii palju asju mis närvidele käib. Jäta laps mehega koju tulevikus ja ise mine tööle tagasi, sest sellest mehest vist töölooma ei saa.

Aga yksi on sul kindlasti kergem hakkama saada kui koos luuseriga.-
Ma sinu emana ei lubaks selles poisil selles korteris eladagi kui pole tööd ja koolis ka ei käi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks sa talle raha annad? Mida ta päevad läbi teeb kui sina Teie perele raha teenid? Kui dekreet tuleb ja lapsele asju osta vaja ja vanemahüvitisest elate ja sul pole enam nii palju võimalust talle taskuraha anda kas ta siis on edasi ka sinu kõrval? Või talle lihtsalt sobib- emast eraldi, vanem kogenum naine, naine annab raha, tõenäoliselt hea seks ja päevad läbi passimine. Lõpeta see taskuraha jagamine kohe ära, las läheb ja otsib töö omale. Kui talle see ei sobi, et sa talle enam raha ei anna siis ta sind päriselt ei armasta ka.
Päris memmeka oled omale saanud, jookseb ema juurde kui teil probleeme on ja muidu elab niisama naise kulul..

Please wait...
Postitas:
Kägu

Las hakkab e-sigaretti suitsetama, ei haise ning on tervisele ka sõbralikum.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Iiveldama ajava suitsuhaisu üle kurtmine on nüüd siin osade kägude arvates lausa kuritegu? 😀
Mina ei annagi talle raha. Saab kõhu täis ja koht kus elada on kindlustatud, ega ma nüüd talle mingeid asju küll ei osta vms.

Kui tema teeb õues suitsu, tuleb tuppa, peseb käed ja hambad ja mina tunnen ikkagi suitsuhaisu ning temaga suudelda ei soovi ja teine pool selle peale solvub , siis kuidas ma teda suitsetamisest loobumise teemaga ahistan?

Ja teeb küll kodutöid, väga tubli on kodus mul.

Aga õnneks andis see laisk luuser oma rasedale hüsteerikule eile päris kindla lubaduse, et suitsuga on nüüd lõpp ja hetkel sammub minu luuser töövestlusele, mille tema sündroomidega peast rase naine talle korraldas. Eks me ilmselt olemegi mingid lapseeas vastutustundetud tropid, aga vähemalt läheb meil paremini, kui nii mõnelgi teisel paaril.

Ja no kui mõnel siin toimib suhe ainult niimoodi, et mees ‘jäetakse rahule’ ja elatakse nii nagu mees parasjagu lükata-tõmmata soovib, siis jätku õnnele, aga meie silmis on normid teised. Ei väidagi, et meil kõik täiuslik, aga vähemalt on probleemid ületatavad ja võrdlemisi leebed nt vägivaldse või alkoholismi käes vaevleva elukaaslasega võrreldes.

Nii noor inimene muutub kindlasti, eelmisest kooselust nähtud ja kogetud asi.

Poleks olnud vaja siia kurtma tullagi, või siiski…pärast kodus neid postitusi lugedes saime mõlemad aru, kui head me üksteisel ikka oleme. Kõik ei ole must või valge alati.

Minu poolt teema lukus ja kõike paremat teilegi! 😉

Please wait...
Postitas:
Teresa

Sa ehk ei pane ise tähelegi, milliseid lauseid sa oma partnerist rääkides kasutad ja millest võib välja lugeda (ilma suurem asi psühholoog olles), kui ebavõrdne teie suhe on.

\”Ja teeb küll kodutöid, väga tubli on kodus mul\”
\”Nii noor inimene muutub kindlasti, eelmisest kooselust nähtud ja kogetud asi.\”

Kui jätta lapse-teema kõrvale – sest see on liiga paljut määrav tegur – siis mis on need asjad, mis teid koos hoiavad ning mille pärast te tahate ka kogu ülejäänud elu koos veeta? Mis on need omadused, mille pärast see mees on sinu jaoks kõige-kõige? Mida sa temas hindad, mille pärast teda austad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täiesti nõus, see pole mehe ja naise suhe, vaid mingi äraspidine ema ja poja suhe. Kui poeg teeb pahandust, siis ema on kurb ja näitab välja, kuidas see talle haiget teeb, või saab kurjaks ja riidleb. Kui poeg on emale vastu hakanud, siis mingi aja on ta eemal, siis hakkab kartma karistust ja tuleb lepitust otsima. Emme kiidab ja on jälle oma pojuga rahul, järgmise korrani. Ptüi, sellist pereelu küll ei tahaks endale, see on ikka piisavalt perversne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, kahjuks sellised paljud naised ongi – nagu tuulelipud. Alles oli silmad vees, nutt ja hala. Piisab vaid mehel paar head sõna öelda, kui kõik halb on unustatud ning halvad ja õelad on vaid perekooli käod:P Muidugi selle labiilsuse võib ka raseduse arvele kirjutada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tead, teemaalgataja, mine õigelt p..se! Algul inised, kui halb sul on, siis muutud tigedaks, kui ei saa seda vastust, mida tahaksid, siis aga hakkad teravmeelitsema. Mine ja mõnule kodus, kasvata oma meest, kannata kõike, sest sulle on ju tähtis ainult munade olemasolu elamises, kelle munad need on pole tähtis.Kannata siis edasi ja ära kurda. kasvage koos suureks ja loe oma postitused peale seda läbi, hakkab ehk häbi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]pärast kodus neid postitusi lugedes saime mõlemad aru, kui head me üksteisel ikka oleme.
[/tsitaat]

Neid postitusi lugedes ei saanud sa ilmselt mitte millestki aru.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei jätaks ELU SEES muidu toredat meest suitsetamise pärast maha.
Kui teil on muid probleeme, räägigi nendest, aga suitsetav mees võib lapsele hea isa olla ikka vägagi hästi. Eriti kui oskab seda piirata nii, et see last ja ema ei kahjusta (suitsetab kaugemal, kodust väljas, õues vms). Küll ta maha jätab kui tal endal tahet on ja tema jaoks õige hetk käes.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu areust oled sa teemaalgataja egoistlik nõudes,et su mees elaks sinu järgi! Las ta suitsetab kui tahab, las lihtsalt värskendab oma suud kui sinu lähedusse tuleb! Ega tema last ei oota vaid sina!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina soovitaks ka need postitused alles hoida ja 10 – 15 aasta pärast uuesti lugeda. Kui just häbi ei ole siis naerda iseenda naiivsuse üle saad ikka! 🙂 Ükskõik siis kuidas eluke läinud on – kas oled selle lapsmehega (kes nende aastate möödudes on ehk täiskasvanumaks saanud) koos või ei.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 72 )

Esileht Pereelu ja suhted Ei teagi, kuidas paari tunni pärast käituma peaks :(

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.