Esileht Pereelu ja suhted Ei teagi, kuidas paari tunni pärast käituma peaks :(

Näitan 12 postitust - vahemik 61 kuni 72 (kokku 72 )

Teema: Ei teagi, kuidas paari tunni pärast käituma peaks :(

Postitas:
Kägu

RE: Ei teagi, kuidas paari tunni pärast käituma peaks :(

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu areust oled sa teemaalgataja egoistlik nõudes,et su mees elaks sinu järgi! Las ta suitsetab kui tahab, las lihtsalt värskendab oma suud kui sinu lähedusse tuleb! Ega tema last ei oota vaid sina![/tsitaat]
Ma pole küll teemaalgataja, aga kommenteeriks seda suitsuhaisuprobleemi. Suu värskendamine ei aita. Suitsuhais on suitsetajatel igal pool, riietel, juustes. Mina pole ise kunagi suitsetanud, aga suitsuhaisust nooremana probleemi ei teinud. Vastu hakkas see mulle just raseduse ajal ja siiani ei suuda ma seda taluda. Koosolekul suitsetava kolleegi kõrval istuda on mulle näiteks täielik piin. Suitsetava mehega koos elada mina ei suudaks.

Please wait...

Postitas:
RebaseMaie

Mul on teemaalgataja pärast hea meel – esimene laps lõpetab juba varsti kooli ja saab oma elu peale (vahel läheb isegi emme korraldatud tööintervjuudele kohale) ja varsti on perre ka teine armas beebi sündimas. Tundub tõesti lausa ideaalne perekond olevat.

Please wait...

Postitas:
Löwe

Tõesti hea teema:)
1) Appi, appi! Mu mees on loru.
2) Miks te mind aitate, meil on kõik korras? Püüdke parem oma eluga hakkama saada.

Aga seda ta ei näe, et mees on lihtsalt libeda jutuga, sest naise armastus käib ju ikka kõrvade kaudu.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei teagi nüüd…mees tundub olevat kahtlaselt minu eksi moodi 😀 Kõik nagu tundub klappivat, eriti see emme – vanaema juurde minek 😀 Aga tegelikult käib mulle kurtmas, kuidas mingi suvaline jäi rasedaks, tema seda last üldse ei taha jne! Aga võib – olla pole ka 🙂
Teemasse nii palju, et sinu suhtumisega teie suhetesse, ei saa see kohe kindlasti kestma jääda!Esiteks, mees on täielik loru ja jääbki sul selleks!Mida aeg edasi, seda lorumaks ta jääb!
Ilusaid sõnu oskavad väga paljud mehed rääkida…kahjuks on nende sõnade taga harva ka MEES!
Teiseks…partnerlussuhe, kus üks on käskija – keelaja rollis, teine laps, kes emme sõna peab kuulama…no ma ei tea, jätab soovida!Lapsevanemateks võiksid saada ikkagi KAKS TÄISKASVANUD inimest!Lapsena sellises peres kasvada küll ei tahaks, eeskuju missugune eluks!

Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Omast kogemusest nõu võin ka anda. Olen ka olnud verinoor ja teise verinoorega kodu mänginud. See ei ole õelalt öeldud – sellistel napilt kahekümnestel ei ole mingit soovi elada päris pereelu, rutiinset ja kohustusega – titekisa ja majapidamisrahaga. Sellised verinoored tahavadki pidu panna, suitsu teha ja ärksam kontingent ka õppida ja maailma näha. Ülejäänud jällegi hängida ja mitte kohustusi omada.

[/tsitaat]

Mis jutt see on? Ma olen 21, 4 aastat last kasvatanud, ma ei käi peol, ma ei tarvita alkoholi, minu elu ongi laps, kool ja majapidamisraha. Ja ma olen sellega rahul. Täna on laupäeva õhtu, mina vaatan oma magavat kullakest ja lähen varsti tema kõrvale. Tõsi, suitsu teen küll, kuid mitte kunagi lapse juures. Ei ole 4 aastat käinud kordagi peol ega reisimas, ainuke koht kus lapseta käin, on kool. Ja asi pole hoidjate puuduses- kogu aeg nõutakse, et no kas tood lapse hoida. Minu vastus on- ei, meil on koos ka hea. Vahel lapse soovi peale olen ta vanaema juurde viinud paariks tunniks, aga muidu on meil kahekesi koos väga hea ja mingisugust soovi kuhugi oma armsa lapse ja \”majapidamisraha\” juurest mul minna ei ole.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mis jutt see on? Ma olen 21, 4 aastat last kasvatanud, ma ei käi peol, ma ei tarvita alkoholi, minu elu ongi laps, kool ja majapidamisraha. Ja ma olen sellega rahul. Täna on laupäeva õhtu, mina vaatan oma magavat kullakest ja lähen varsti tema kõrvale. Tõsi, suitsu teen küll, kuid mitte kunagi lapse juures. Ei ole 4 aastat käinud kordagi peol ega reisimas, ainuke koht kus lapseta käin, on kool. Ja asi pole hoidjate puuduses- kogu aeg nõutakse, et no kas tood lapse hoida. Minu vastus on- ei, meil on koos ka hea. Vahel lapse soovi peale olen ta vanaema juurde viinud paariks tunniks, aga muidu on meil kahekesi koos väga hea ja mingisugust soovi kuhugi oma armsa lapse ja \”majapidamisraha\” juurest mul minna ei ole.

[/tsitaat]

Kas sa oled pärit toetavast perest, kus on kaks vanemat ja tütrel emaga lähedane suhe?

Kas sinu lapsel on isa, kes teiega koos elab ja on samuti 17-aastaselt planeeritult vanemaks saanud?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas sa oled pärit toetavast perest, kus on kaks vanemat ja tütrel emaga lähedane suhe?

Kas sinu lapsel on isa, kes teiega koos elab ja on samuti 17-aastaselt planeeritult vanemaks saanud?[/tsitaat]

Ma olen pärit perest, kus vanemad elasid lahus, kuid mõlemad olid minu jaoks olemas.

Minu lapsel on isa, kes oli lapse sünni hetkel 25, laps oli mõlemapoolselt planeeritud, tänasel päeval me koos ei ela, kuid nagu minu päritoluperes- lapse isa on lapse elus täielikult olemas.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas sinu lapsel on isa, kes teiega koos elab ja on samuti 17-aastaselt planeeritult vanemaks saanud?[/tsitaat]ˇ

Ma olen pärit perest, kus vanemad elasid lahus, kuid mõlemad olid minu jaoks olemas.

Minu lapsel on isa, kes oli lapse sünni hetkel 25, laps oli mõlemapoolselt planeeritud, tänasel päeval me koos ei ela, kuid nagu minu päritoluperes- lapse isa on lapse elus täielikult olemas.

Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat] tööd ei otsi, ja minu organiseeritud vestlustele ka ei suvatse ilmuda ja kõigele lisaks ei suuda ta isegi kooli ennast vedada. Selle asemel, õhtuti töölt tulles, pean mina kuulama hala, kuidas tal nii igav päevad läbi toas passida.
[/tsitaat]
Ei ole tropp, ei ole 😀 Ainult perekooli õelad käod teevad liiga.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minu lapsel on isa, kes oli lapse sünni hetkel 25, laps oli mõlemapoolselt planeeritud, tänasel päeval me koos ei ela, kuid nagu minu päritoluperes- lapse isa on lapse elus täielikult olemas.[/tsitaat]

Ma saan aru, miks 17-aastane tüdruk võiks lapse planeerida (see ikkagi on millegi kompenseerimiseks, sest kui seda vajadust pole, ei taheta hakata pereelu elama, kui ise pole veel juriidiliselt teovõimelinegi).

Aga mis küll sunnib üht 25-aastast meest PLANEERIMA alaealise tüdrukuga last, sellest ma tõesti aru ei saa. Ma ei oska isegi oletada.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

[tsitaat]No nähtavasti teavad võõrad inimesed niikuinii paremini kõike.

Ei tea ise ka enam, miks siia kirjutasin üldse. Seda, et suhe on ummikus ja kõik halvasti, tunnen ise ka, lootsin pigem mõnda omast kogemusest nõu andvat tegelast siia kommenteerima, et kuidas näiteks paremaks asju saada.
[/tsitaat]

ma ei saa ka aru sellest hurjutamisest, sa tundud väga arukas noor inimene ja ütleks, et kui mees ongi praegu noor nolk nö, siis võib ka temast asja saada. lihtsalt tugeva käega tuleb vastutama panna. seega suhtleks ma lähedalt tema emaga, et temast norm vastutustundlik mees ja tore kaaslane kasvatada..

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kuulge,mis te raiskate energiat. Lugege teemaalgataja tekste ja saate aru,et tema \”kogenud naise\” staatus on jama. äärmisel juhul on kutist aasta vanem, aga kõikidest tema vastustest võib välja lugeda et plika on maks 20 aastane, kes isegi veel ei tea,mida tahab. Las mängivad kodu kui tahavad. Küll ta oma inisemisega selle lapsmehe suht ruttu eemale peletab ja üksikema vilju hakkab maitsma.

Please wait...

Näitan 12 postitust - vahemik 61 kuni 72 (kokku 72 )

Esileht Pereelu ja suhted Ei teagi, kuidas paari tunni pärast käituma peaks :(

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.