Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ei tunne liigutusi….

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Ei tunne liigutusi….

Postitas:

Hei, olen esmarase ja hetkel on meil täitunud 20+2 nädalat aga mis on veider on see et siiamaani pole ma lapse liigutusi tundnud.. Eelminekord kui ÄM juures käisin ja mainisin siis ytles sellepeale et okei ja rohkem midagi.. õnneks siis sain rahu kuna kuulsin sydamelööke. Kas see on normaalne v peaksin kiiremas korras arsti juurde pöörduma?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esmarasedad hakkavadki alates 20+ nädalal tundma millalgi, nii et ära muretse. Oleneb ka, kus sul platsenta asetseb – ees- või tagaseinas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära muretae. Tundsin esimese rasedusega liigutusi alles 22+4. Kohe algul ei saanudki täpselt aru kas tegu liigutustega või lihtsalt midagi “mullitab”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina hakkasin esmarasedana liigutusi tundma 16+, sõbranna 23+. Mina tundsin algusest peale iga päev, temal jäi ikka mõni päev alul vahele ka. Inimesed on erinevad, ka beebid. Esmarasedana on 21+-22+ nädalal liigutuste tundmine pigem tavapärasem, kui minu 17+. Sõltub ka platsenta asukohast, sinu füüsisest… Kui mure väga suureks läheb, laenuta doppler või helista ämmakale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma mäletan hästi, et esimesega hakkasin ma liigutusi tundma 22+6 alles.
Nüüd teisega hetkel on 20+5 ja tunnen väga vähe ja harva. Platsenta mõlemad rasedused eesseinas. Seega ei pea sa kuhugi pöörduma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esmarasedana hakkasin liigutusi tundma 22-23 nädala paiku. Ja kolmanda rasedusega samuti – alles 23 nädala täitumisel. Ainult teise rasedusega hakkasin üsna vara – 16.nädalal – liigutusi tundma.
Tavaliselt hakataksegi looteliigutusi tundma u 5.raseduskuul. Arvan, et kõik on hästi, läheb paar nädalat aega veel nende liigutusteni. Algul on nad ebakorrapärased, hiljem tekib lootel oma graafik. Mõned looted on hoopis öösiti aktiivsed – ema magab, aga kõhuelanik on üleval. Päeval seevastu loode magab jälle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Platsenta on eesseinas eks? See on täiesti normaalne. Esimese ja kolmanda rasedusega hakkasin ma alles 24+ ja 22+ liigutusi tundma. Nppd viies rasedus ja jälle platsenta eesseinas. Hetkel 18+1 ja liigutusi ei tunne veel

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ei tunne liigutusi….

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.