Esileht Pereelu ja suhted Ei usalda enam naisi.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )

Teema: Ei usalda enam naisi.

Postitas:
Kägu

Tohutu viha on hinges eks naise vastu kes viis meie ühise lapse välis maale ja on ainult raha välja pressinud. Ametnikud ainult irvitavad ka selle peale ja põlglik suhtumine on kaugele näha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

RE: Ei usalda enam naisi.

kui naine viis lapse \”välis maale\”(mis imeloom see veel on), siis tegi õigesti.

Aga kui viis välismaale, siis ju ta teab paremini kus lapsel on parem elada.

Kui rahanõuded ei meeldi, pöördu kohtusse. Nagunii maksad oluliselt vähem kui maksaksid naise ja lapsega koos elades.

0
0
Please wait...

Postitas:
RebaseMaie

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kui naine viis lapse \”välis maale\”(mis imeloom see veel on), siis tegi õigesti.

Kui raha nõuded ei meeldi, pöördu kohtusse. Nagunii maksad oluliselt vähem kui maksaksid naise ja lapsega koos elades.

[/tsitaat]

Mis imeloom see raha nõuded on, rahanõuded ehk?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]kui naine viis lapse \”välis maale\”(mis imeloom see veel on), siis tegi õigesti.

Kui raha nõuded ei meeldi, pöördu kohtusse. Nagunii maksad oluliselt vähem kui maksaksid naise ja lapsega koos elades.

[/tsitaat]Minu teada siiski ema ei saa seda üksi otsustada.
Aga eks sa kaitsed naisi selle pärast, et oled ise ka üks. Oleks isa lapse kaasa viinud ja nõuaks raha, siis oleks viimane siga ja värdjas.
Olen sellest naiste loogikast juba aru saanud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kurb! Sest naised võivad olla väga rängad ussid. Ja usun, et on juhtumeid, kus isadele tehakse sellistes situatsioonides rängalt liiga. Ja see, et ema nüüd väga täpselt teab, et lapsel just välismaal tore elada on (Kägu 12:54), on iseküsimus…

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga kui mees läheb lapse juurest ära välismaale, on asi kuidagi parem? See on paraku tavaline…

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Tohutu viha on hinges eks naise vastu kes viis meie ühise lapse välis maale ja on ainult raha välja pressinud. Ametnikud ainult irvitavad ka selle peale ja põlglik suhtumine on kaugele näha. [/tsitaat]

Olen naine. Saan su murest aru. Aga ma ei saa aru sellest, et kuidas need ametnikud irvitavad, kui sul oli naisega ühine hooldusõigus, siis ei saa naine lapse välismaale elamamnekut üksi otsustada. Sinul on ka samasuur õigus oma last näha. Kuhu oled pöördunud ja mida oled vastuseks saanud?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Olen naine. Saan su murest aru. Aga ma ei saa aru sellest, et kuidas need ametnikud irvitavad, kui sul oli naisega ühine hooldusõigus, siis ei saa naine lapse välismaale elamamnekut üksi otsustada. Sinul on ka samasuur õigus oma last näha. Kuhu oled pöördunud ja mida oled vastuseks saanud?[/tsitaat]Laps on igatahes välismaal ja politsei ainult irvitab selle peale, kui ma palun neil välja uurida kus ta on, sest mina olen lapse isa. Nad soovitavad seda ise välja uurida! Nagu mis meetodiga??? Tegelikkuses ei kehti see ühine hooldeõigus mitte üldse. Selle paberiga võid kempsus tagumikku pühkida. Võib olla et laps ei ole välismaal, äkki ta on tapetud ja laip maha maetud, ega mina ei tea. Mina tean ainult, et teda endises elukohas pole ja üle eesti kuskil registris pole ei teda ega ta ema. Ühised tuttavad vihjavad, et oli mingi mees ja sellega koos koliti minema. Keegi täpsemalt ei tea. Ja ei kavatsegi uurida. Sest kes sa oled? Mingi tühine isa!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

arvatavasti mees last ei elatanud aga kui laps emaga välismaale kolis, pani kisendama. ema arvatavasti kolis välismaale, et tal oleks kergem üksi last elatada…. ma vist ka irvitaks, kuigi pole juriidiliselt korrektne…[/tsitaat]Väga alatu jutt. Lapse heaks ma olen maksnud iga kuu üle 500 euro, see ei ole mulle raske.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa kas pole ametlik isa või andsid allkirja paberile, mis lubab lapsega minnna.
Ilmselt kokkupuude naistega on olnud väga puudulik, et ühe naise teod laienevad kõigile. Nii et edasi tuleb ilmselt elada koos meestega, keda saab usaldada.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tõesti, ja iga kuu 500 euri?! Kuidagi ei usu ma seda.
Kas momendil ka maksad? Mis siis saab, kui jätad maksmata? Võtab naine sinuga ühendust?
Kuidas muidu oled, rahumeelne või vägivaldne ja alko tarbija? Miks naine lahkus, nii et sind keegi teavitada ei soovi? Mingi kamm on sinu jutus. Miks peaksid ametnikud irvitama tõsise probleemiga inimese üle.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Sa kas pole ametlik isa või andsid allkirja paberile, mis lubab lapsega minnna.
Ilmselt kokkupuude naistega on olnud väga puudulik, et ühe naise teod laienevad kõigile. Nii et edasi tuleb ilmselt elada koos meestega, keda saab usaldada. [/tsitaat]Ise sa kaitsed ka ju seda naist praegu keda sa üldse ei tunnegi. Sa juba ette arvad, et kindlasti ma olen milleski süüdi ja ei soovigi tegelikult midagi muud teada. Sest sa oled ka naine. Just sellest suhtumisest ma räägingi.
Kõik naised kellega ma olen rääkinud, arvavad kohe, et mida sa mees üldse tahad, laps on emaga, milles probleem üldse?
Just selle pärast ma ei usalda naisi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Tõesti, ja iga kuu 500 euri?! Kuidagi ei usu ma seda.
Kas momendil ka maksad? Mis siis saab, kui jätad maksmata? Võtab naine sinuga ühendust?
Kuidas muidu oled, rahumeelne või vägivaldne ja alko tarbija? Miks naine lahkus, nii et sind keegi teavitada ei soovi? Mingi kamm on sinu jutus. Miks peaksid ametnikud irvitama tõsise probleemiga inimese üle.[/tsitaat]Iga kuu olen kandnud ühe kindla summa lapse arvele, see summa sõltub paarist asjast, aga juba 1,5 aastat ei ole alla 500 euro läinud, peaks olema päris piisav lapse jaoks, kes on 5-aastane. Naisega ma rääkida ei taha, sest jäi vahele teise mehega ja sellest peale katkestasin suhted. Ametnikud irvitavad just nagu sinagi siin praegu irvitad kui arvad et nagunii ma olen mingi värdjas ja naisel on nagunii õigus, sest nemad on ka naised. Ei saa ju olla võimalik, et isa hoolib oma poja elust?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ise sa kaitsed ka ju seda naist praegu keda sa üldse ei tunnegi. Sa juba ette arvad, et kindlasti ma olen milleski süüdi ja ei soovigi tegelikult midagi muud teada. Sest sa oled ka naine. Just sellest suhtumisest ma räägingi.
Kõik naised kellega ma olen rääkinud, arvavad kohe, et mida sa mees üldse tahad, laps on emaga, milles probleem üldse?
Just selle pärast ma ei usalda naisi. [/tsitaat] Suhtumine suhtumiseks, eks siin ole küllalt naisi, kes omi lapsi üksi kasvatavad ja mehed nelja tuule poole lehvinud. Milline peaks siis nende suhtumine olema? Eks ikka ju ettevaatlik ja pinda kompiv, et milline mees või isa sa tegelikult oled.
Kui sa siin hirmsasti kirud, et ametnikud vaid irvitavad ja keegi ei taha sulle naise asukohta avaldada, siis vist on asi ikka pisut imelik. Millistel põhjustel siis?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Iga kuu olen kandnud ühe kindla summa lapse arvele, see summa sõltub paarist asjast, aga juba 1,5 aastat ei ole alla 500 euro läinud, peaks olema päris piisav lapse jaoks, kes on 5-aastane. Naisega ma rääkida ei taha, sest jäi vahele teise mehega ja sellest peale katkestasin suhted. Ametnikud irvitavad just nagu sinagi siin praegu irvitad kui arvad et nagunii ma olen mingi värdjas ja naisel on nagunii õigus, sest nemad on ka naised. Ei saa ju olla võimalik, et isa hoolib oma poja elust?[/tsitaat] Kus sa seda irvitamist pidevalt näed? Loomulikult kahtlen, ma ju ei tea sind vaid lähtun su siinsest jutust. Sinu naist pole ma nagu kaitsnud. Lihtsalt uurinud, milline mees sa oled. Tavaliselt põgenevad naised kaugele just vägivaldsete meeste eest.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kus sa seda irvitamist pidevalt näed? Loomulikult kahtlen, ma ju ei tea sind vaid lähtun su siinsest jutust. Sinu naist pole ma nagu kaitsnud. Lihtsalt uurinud, milline mees sa oled. Tavaliselt põgenevad naised kaugele just vägivaldsete meeste eest. [/tsitaat]Kui on vägivald, siis on võimalus kohtusse pöörduda ja õigust saada. Aga kui naine varastab lapse ja viib minema, siis lapse isa õigusi ei kaitse mitte keegi, sa pole rohkem väärt kui vedel pask. See ei ole ju vägivald.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Iga kuu olen kandnud ühe kindla summa lapse arvele, see summa sõltub paarist asjast, aga juba 1,5 aastat ei ole alla 500 euro läinud, peaks olema päris piisav lapse jaoks, kes on 5-aastane. Naisega ma rääkida ei taha, sest jäi vahele teise mehega ja sellest peale katkestasin suhted. Ametnikud irvitavad just nagu sinagi siin praegu irvitad kui arvad et nagunii ma olen mingi värdjas ja naisel on nagunii õigus, sest nemad on ka naised. Ei saa ju olla võimalik, et isa hoolib oma poja elust?[/tsitaat]
lapse arvele? kas emal ikka ka sellele arvele ligipääs on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kui on vägivald, siis on võimalus kohtusse pöörduda ja õigust saada. Aga kui naine varastab lapse ja viib minema, siis lapse isa õigusi ei kaitse mitte keegi, sa pole rohkem väärt kui vedel pask. See ei ole ju vägivald. [/tsitaat] Kui varastas, siis on see seadusevastane ja tuleb pöörduda kohtusse. Niisama kogu naissoo usaldamatusest jutustamine kaugele ei vii. Pöördu kohtusse ja nõua õigust. Sul on ju ometi õigus oma seaduslikku last näha ja temaga suhelda.
Või peata rahalised ülekanded ja püüa seeläbi naisega kontakti saada.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

lapse arvele? kas emal ikka ka sellele arvele ligipääs on?[/tsitaat]Mis sa arvasid et 5-aastane käib ise pangas või?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis sa arvasid et 5-aastane käib ise pangas või?[/tsitaat]
ei, aga isa saab teha lapsele arve, ilma et laps ja tema ema seda üldse teaksidki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

ei, aga isa saab teha lapsele arve, ilma et laps ja tema ema seda üldse teaksidki.[/tsitaat]Ei no jah, ma unustasin hetkeks, et eeldus on, et mehed on kõik ebainimlikud värdjad, seda sa kahtlustad kohe ju esimesena! Ei saa olla et isa kannab raha oma poja arvele, kuhu ligipääs on ka emal.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

pole minu asi, aga kui kaks normaalset inimest lähevad lahku ja neil juhtub olema lapsi siis arutatakse sellised asjad nagu ylalpidamine, kohtumised jne. kenasti läbi. Naisest on ääretult alatu laps nönda minema toimetada,aga naisel on ometigi ju vanemad ja kui oled vähegi norm mees saavad esivanemad ju sinust ja sinu murest aru eskole? Ei ole ju päris nii et proua leekis lapsega minema nönda, et keegi midag ei tea. Ma pean möönm, et naisi on erinevaid 😉 ja inimeste vahelised suhted kohati keerukad, kuid selline käitumine su eksi poolt on alatu juhul kui sa töepoolest pole selleks absoluutselt p¨hjust andnud. Ja tihti ei ole asi ju pelgalt rahas onju. Säilita nyyd kainetmöistust jaasu ratsionaalselt tegutsema, iga laps vajab oma isa!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]pole minu asi, aga kui kaks normaalset inimest lähevad lahku ja neil juhtub olema lapsi siis arutatakse sellised asjad nagu ylalpidamine, kohtumised jne. kenasti läbi. Naisest on ääretult alatu laps nönda minema toimetada,aga naisel on ometigi ju vanemad ja kui oled vähegi norm mees saavad esivanemad ju sinust ja sinu murest aru eskole? Ei ole ju päris nii et proua leekis lapsega minema nönda, et keegi midag ei tea. Ma pean möönm, et naisi on erinevaid 😉 ja inimeste vahelised suhted kohati keerukad, kuid selline käitumine su eksi poolt on alatu juhul kui sa töepoolest pole selleks absoluutselt p¨hjust andnud. Ja tihti ei ole asi ju pelgalt rahas onju. Säilita nyyd kainetmöistust jaasu ratsionaalselt tegutsema, iga laps vajab oma isa![/tsitaat]Nagu mis tegutsemist sa soovitad? Politsei ei võta asja arutada, ütleb et pole põhjust arvata et laps on riigist ära, aga kui teil on tema aadress kuskil välismaal siis proovige välisministeeriumi kaudu esitada palve. Nad isegi ei jäta muljet, et nad teevad midagi. Eks naise ema elab maakohas ja ütleb ainult et ei tea mis tütar teeb. Kogu info. Seda võib isegi uskuda, sest ema pole tema eluga kursis olnud kunagi, isa on surnud. Ühised tuttavad ütlevad et on läinud välismaale.
Üldse kõik kohad kuhu olen pöördunud irvitavad näkku, et mis sa loll mees tahad, küllap oled ise süüdi – kõik muide nais ametnikud.

0
0
Please wait...

Postitas:
RebaseMaie

Suhtumine suhtumiseks, eks siin ole küllalt naisi, kes omi lapsi üksi kasvatavad ja mehed nelja tuule poole lehvinud. Milline peaks siis nende suhtumine olema? Eks ikka ju ettevaatlik ja pinda kompiv, et milline mees või isa sa tegelikult oled.
Kui sa siin hirmsasti kirud, et ametnikud vaid irvitavad ja keegi ei taha sulle naise asukohta avaldada, siis vist on asi ikka pisut imelik. Millistel põhjustel siis?[/tsitaat]

Siit tuleb selgelt välja, et mees on mölakas, sest laiendab oma kogemust kogu naissoole, aga samas laiendavad kõik vastajad siin oma negatiivseid üksikemaks olemise kogemusi ju praegu talle ja kargavad ilma asjata kõrri. Mina ütleksin neile ametnikele näiteks, et kirjutan avalduse ja lasen näiteks võrdõiguslikkuse volinikul nende tööd hinnata, sest hetkel on tegu ju just selle juhtumiga, et üks eestlane ei saa ametnikelt oma soo tõttu kaitset.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui ema siin kohapeal olemas on, siis aitab vast asukohta selgitavate spetsialistide eraviisiline palkamine.

Keskmisest naisest tekib siinset foorumit ja kommentaare lugedes teatud kuvand. Kui kogemused seda kinnitavad kinnitavad, siis ega ikka võlgu ei jää küll.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Soovitan, et võtaksid ühendust rahvusvaheliste lapseröövidega tegelevate vabatahtlike abiorganisatsioonidega. Googeldamine aitab. Mul tuttav hollandlane sai just niimoodi oma rootslannast naise joone peale. Hollandi ametivõimud ka ei reageerinud enne, kui see organisatsioon ühendust võttis.
Selliste lapseröövide kohta on olemas väga kindlad rahvusvahelised konventsioonid ja neid peab riik täitma. Vahel on vaja lihtsalt välist survet ja ähvardusi (mitte sinu poolt tulevaid) asi suure kella külge panna.

P.S. Olen ise ka naine, kuid annan sulle seda nõu. Ole nii hea ja ära pane kõiki naisi ühte patta, eks. On olemas väga alatuid naisi ja ka väga alatuid mehi, kes ekskaasadele käkki keeravad nii nagu saavad. Ja siis on olemas – palju rohkem – väga toredaid ja suuremeelseid naisi ja mehi, kes probleeme inimlikult lahendavad. Sulle sattus kehv loos, aga ära selle pärast kõiki naisi solva, palun. Paljudele meist on su eksnaise käitumine väga tülgastav. soovin sulle südamest, et julgeksid kunagi taas usaldada ja leiaksid – juba vanema, targema ja kogenumana – seekord parema inimese. Naiste hulgas ON häid inimesi, nii nagu ka meeste hulgas, ja päris palju kohe.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga vähe on mehi kes oleksid tõesti huvitatud oma lapse käekäigust peale lahkuminekut kuid sul on vale suhtumine-kõik naised ei ole süüdi kui 1 naine on petnud,seega lõpeta see üldistamine. Kui naine tõesti välismaale läinud ja sinu luba isana pole siis on see tõesti kui lapserööv ja karistatav. Mina läheks politseisse ja ütleks lihtsalt, et naine ja laps on kadunud ja keegi ei tea midagi, küll siis ka tuttavad oma suu avavad ja lõpuks teavitab ka politsei sind lapse asukohast. Eesti riigis kehtib tõesti see ,et kui valetad-usutakse, kui räägid tõtt, ei usu sind keegi!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga ära enam maksa raha äkki võtab siis naine ühendust. Siis ütledki, et tahad last näha ja siis maksad raha.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Aga ära enam maksa raha äkki võtab siis naine ühendust. Siis ütledki, et tahad last näha ja siis maksad raha.[/tsitaat]Vaatasin järgi, et arvel on üle 12 000 euro. Viimati ta on sealt võtnud 12. veebruaril. Mingit raha puudust tal ei paista olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Väga vähe on mehi kes oleksid tõesti huvitatud oma lapse käekäigust peale lahkuminekut kuid sul on vale suhtumine-kõik naised ei ole süüdi kui 1 naine on petnud,seega lõpeta see üldistamine. Kui naine tõesti välismaale läinud ja sinu luba isana pole siis on see tõesti kui lapserööv ja karistatav. Mina läheks politseisse ja ütleks lihtsalt, et naine ja laps on kadunud ja keegi ei tea midagi, küll siis ka tuttavad oma suu avavad ja lõpuks teavitab ka politsei sind lapse asukohast. Eesti riigis kehtib tõesti see ,et kui valetad-usutakse, kui räägid tõtt, ei usu sind keegi![/tsitaat]Ma juba ütlesin et politsei ei võta asja arutada. Puudub alus arvata et mingi kuritegu on toimunud. Ütlevad et uuri ise välja kus ta on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )

Esileht Pereelu ja suhted Ei usalda enam naisi.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.