Esileht Pereelu ja suhted ei usalda enam

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: ei usalda enam

Postitas:

Alles eile laenasin 10 eur inimesele, kes saaks söita koju, lubati õhtul tagasi kanda. Mina sinisilmselt uskusin, aga vot pole saanud tänaseks raha tagasi. Mees algul kohe ütles, olin rumal, et laenasin. Nii jube tunne nüüd ja luban, et ei laena kellegile isegi (telefoni)ainult oma pere liikmetele. Kas keegi on veel nii petta saanud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus sa selle inimese leidsid? Kas tegemist tuttavaga?

Inimest tuleb natukene õpetada: Vahet ei ole kas küsimus on 5 sendist või miljonist. Võlg on võõra oma! Küsimus on põhimõttest!

\”Laenasin Teile (kuupäev) heauskselt 10 e., mille tõotasite õhtuks tagasi maksta. Kahjuks ei ole minu arvele seda rahasummat laekunud!
Kui Te ei ole minuga kontakteerunud või raha ei ole laekunud esmaspäevaks, 2.7.2012, viimati kella 17.00 ks minu pangaarvele, siis teen teist koheselt politseisse avalduse, süüdistades Teid tahlikus väljapressimises. \”

EDU!

Ja teemaalgataja, raha laenamine tekitab alati tüli ja pingeid, ära laena enam raha, isegi mitte lähituttavatele!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled kuulnud lauset-kui tahad sõbrad kaotada,laena neile raha!Ja see peab paika!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]\”Laenasin Teile (kuupäev) heauskselt 10 e., mille tõotasite õhtuks tagasi maksta. Kahjuks ei ole minu arvele seda rahasummat laekunud!
Kui Te ei ole minuga kontakteerunud või raha ei ole laekunud esmaspäevaks, 2.7.2012, viimati kella 17.00 ks minu pangaarvele, siis teen teist koheselt politseisse avalduse, süüdistades Teid tahlikus väljapressimises. \”[/tsitaat]

😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laenamise kuldreegel : Alati laena sellist raha, millest sul kahju pole, kui tagasi ei saa. Alati anna teadmisega, et seda raha sa ei näe enam kunagi. Ja siis kui oled sellisel viisil raha andnud, siis ei kurvasta sind ka see kui tagasi ei maksta. Küll aga rõõmustab iga tagasimakse. Laenata raha, mida on endal vaja, on äärmine rumalus.
Oled sa kindel, et see inimene üldse enam elus on. Elu on nii habras. Kes suudab lubada, et ta homme elus onki on ? Sa ei tea ju mis on juhtunud vahepeal selle inimesega. On täiesti võimalik, et tolles hetkes oli see inimene tõesti valmis sulle selle raha ülekandma, aga midagi tuli vahele. Kasvõi elektrikatkestus ja ei saanud netti ülekannet tegema.
Nii et veelkord. Ära iial laena raha, mida sul on vaja. Teise päästmine ei tohi kunagi enda olukorda halvemaks teha.
Antud näide räägib aga sellest, et sul on niivõrd suur armastuse ja tunnustuse vajadus, et oled valmis seda raha eest ostma võõralt inimeselt. Ja nüüd veel süüdistad selles oma vajaduses mingit teist inimest ja oled ta peale pahane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eile oli pühapäev ja pühapäeviti pankadevahelisi ülekandeid ei toimu.

juhul kui teil on arved erinevates pankades, siis enne kella 10-t pole võimalik mingit raha saada.

seb-hansa liigub esimene ülekanne mingi 9 paiku, sampost veelgi hiljem, nordeaga kogemused puuduvad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eile olid swedbankis häired,ei saanud poes kaardiga maksta ja automaadist raha

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Alles eile laenasin 10 eur inimesele, kes saaks söita koju, lubati õhtul tagasi kanda. Mina sinisilmselt uskusin, aga vot pole saanud tänaseks raha tagasi. Mees algul kohe ütles, olin rumal, et laenasin. Nii jube tunne nüüd ja luban, et ei laena kellegile isegi (telefoni)ainult oma pere liikmetele. Kas keegi on veel nii petta saanud?[/tsitaat]
Eile oli ju pühapäev ja raha ootad tagasi kell 3 öösel?
Pankadesiseseid makseid ma ei tea, aga pankadevahelised nädalavahetusel ei liigu ja nädalavahetusel ehtud ülekanded tulevad arvele alates kella 9.00-st esmaspäeva hommikul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Pereelu ja suhted ei usalda enam

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.