Esileht Kodunurk Ei viitsi süüa teha

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 63 )

Teema: Ei viitsi süüa teha

Postitas:

Sest ma tahan, et mu tütar sööks lisaks hakklihale ja nisujahule veel midagi. Kui ma köögivilju toidu sisse ei peidaks ja teek süüa ainult nii nagu tema tahab, siis tema toidulaud olekski makaron, riis ja keeduvorst.

Huvitav, kust ta selliste maitsetega harjuma on hakanud? ????

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 14.09 09:19; 17.09 14:14; 17.09 14:31; 17.09 14:32; 21.09 07:13; 21.09 07:17; 23.09 14:46; 23.09 14:50; 24.09 06:42; 24.09 06:46; 24.09 15:14; 24.09 17:57; 24.09 20:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, kust ta selliste maitsetega harjuma on hakanud? ????

Kindlasti koolisöökla, eksole…

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 16.09 15:32; 17.09 11:28; 17.09 14:38; 19.09 07:56; 22.09 08:07; 23.09 14:54; 24.09 07:40; 24.09 19:56; 24.09 21:30; 25.09 07:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

20ndates ei liigutanud lillegi, 30ndates olin korralik perenaibe ja vaaritasin. Praegu 40ndates ei tee enam midagi, sest pliidi ees passimine pole prioriteet. 16-aastased teevad vingeid salateid ja küpsetisi, mees Aasia ja Lähis-Ida toite (rahvuslik eripära). Mingeid kotlette ja hakklihakastmeid pole 10+ aastat teinud. Ei maitse ka.

Miks orjata köögis üksi, ma ei mõista?

Kohe “ei mõista”? Aga proovi nii mõelda, et kõik ei ole mingite kokkavate Lähis-Ida turbanitega abielus. Mõnel on päris harilik eesti mees, kelle arvates mõisted köök ja mees ei käi kohe kuidagi kokku, tee, mis tahad. Siis tulebki “üksi orjata” ja see endale meelivaks teha või siis söömata olla.

????????????

Et siis sinu pisikese arusaamise kohaselt “harilik eesti mees” kohe kuidagi ei sobitugi kööki? Näen, et sinu puhul see ärritab küll sind, samas ei tahagi sa seda muuta. Selline masohhistlik käitumine?

Minu meessugulane, 60+ papi, on sama meelt, et “kõht on tühi – naised ruttu kööki!”, ja tema proua on kangesti rahul kui saab oma kaasat teenindada. Ohkab küll lõpuks maha istudes kui kõik on valmis – söödud, köök koristatud, nõud kapis -, aga ikka koogutab ja ümmradab edasi. Mõtlesin, et see põlvkond hakkab oma iganenud vaadetega vaikselt välja surema, aga tundub, et mitte.

“Lähis-Ida turban” on Taist.

Minu puhul ei ärrita mind miski, sest armastan ise väga süüa teha ja ka kõik minu elukaaslased siiani on hea meelega köögis kaasa löönud. Ei ole erinevalt sinust pidanud toiduvalmistamist “pliidi ees passimiseks” või “vaaritamiseks” sõimama.
See ei taksita mul aga mõistmast, et leidub hulgaliselt mehi, kes lihtsalt ei taha köögis askeldada.
Mis käsu peale toidu valmistamisse puutub, siis puudub mul vastav kogemus.”Koogutamise” ja “ümmardamisega” ei ole tegelema pidanud.
PS Oma “pisike arusaam” hoia oma pisikese turbani jaoks ja ära kujuta endale asju ette.

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 16.09 20:01; 18.09 13:11; 18.09 16:30; 21.09 08:44; 24.09 15:18; 24.09 15:22; 24.09 21:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei taksita mul aga mõistmast, et leidub hulgaliselt mehi, kes lihtsalt ei taha köögis askeldada.

Aga kas sa seda suudad mõista, et leidub ka hulgaliselt naisi, kes lihtsalt ei taha köögis askeldada? Miks kasutad sõna ‘mehed’, kui tegelikult peaks selle asemel olema sõna ’inimesed’?

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.09 17:53; 18.09 15:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei taksita mul aga mõistmast, et leidub hulgaliselt mehi, kes lihtsalt ei taha köögis askeldada.

Aga kas sa seda suudad mõista, et leidub ka hulgaliselt naisi, kes lihtsalt ei taha köögis askeldada? Miks kasutad sõna ‘mehed’, kui tegelikult peaks selle asemel olema sõna ’inimesed’?

Aga kas sa selle postituse suudad mõttega läbi lugeda, millele ma vastasin? Siis äkki saada aru, miks ma meestest rääkisin.
Kui naine ütleb, et ta ei saa aru, miks köögis “üksi orjama” peab, siis ta ilmselt ei mõtle, et kutsu mõni teine naine appi, eks?

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 16.09 20:01; 18.09 13:11; 18.09 16:30; 21.09 08:44; 24.09 15:18; 24.09 15:22; 24.09 21:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milles on fiasko – tal puudub nagu maitsetunnetus, tulemus on jube maitsetu käkk. Putru teeb ka nii, et ei pane soola ega suhkrut, ise sööb ja on rahul. Omleti suudab ka kivikõvaks praadida jne. Parem teda tõesti kööki mitte lasta, raiskab hea tooraine ära. Seapraad – ehhee, ma isegi ei mõtle selle peale – tulemuseks on kivikõva maitsetu käkk. Teismelistel on ka paremad oskused.

Sa oled ikka täiesti 200% masendav inimene. Püüa mõista, et oskuste arendamine käibki nii, et tuleb harjutada. Jah, paraku sellega mõnikord kaasnevad kulutused, et mingi asi läheb raisku. Aga kui sul on suhtumine juba eos selline, et laps on köögis käpard ja parem ärgu üldse proovigugi, siis selline asi laieneb lõpuks ka muudele asjadele. Laps hakkab eeldama, et kõik peab kohe esimese korraga ideaalselt välja tulema ja kui ei tule, siis on vaja käega lüüa.

Kui ta ise endale teeb maitsetu pudru ja selle ära sööb, siis ei ole ju mingit probleemi, ei lähe tooraine raisku. Teeb ise söögi valmis ja sööb ära ka, ise rahul olles, no on vaja sul siis seal kõrval õiendada, et ei kõlba? Talle sobib. Ära hoia teismelist köögist eemal, parem anna talle mõnikord produktid kätte ja tule ise köögist eemale. Kui läheb raisku, siis läheb, osta talla harjutamiseks siis veidi odavamaid ja lihtsamaid asju, mille peale süda verd ei tilgu, kui kenasti välja ei tule. Mõni muna või spagett nüüd ees või taga, pudruhelbed on ka nii odavad, et…

Last tuleb innustada ja rahulikult suunata, mitte köögist minema peksta.

Loe hoolikamalt- mees keerab käkke kokku, mitte lapsed. Lapsi kaasan, neist võib veel asja saada. Mees sööbki oma putru, vahest tuleb rohkem – siis lisan piima, võid, suhkrut/soola, et siis sünniks ka lastele kaussi panna. Mees tõesti enam ei ürita suunata, 20 aastat varsti koos. Las grillib õues liha või koorib kartuleid. Tõin näitena omleti – peaks jääma kuldkollane ja kohev, no see mis pannilt lahti kaapida õnnestus oli sellest väga kaugel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.09 20:36; 15.09 08:30; 17.09 08:21; 18.09 22:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Las grillib õues liha

Selline ei oska ju elus mingit marinaadi teha, mis liha ta seal õues grillib?
Pealegi pole tal aimugi, kui kaua võib ühtpidi ja kui kaua teistpidi liha grillil olla. Erinevad lihad, erinevad ajad ja temperatuurid.
Ja siis unustab ära, et tuli on kuum ja keerab liha palja käega jne.

Kas siis liha, mis on veel kallim tooraine kui munad, usaldad sellisele?
Ma ei laseks teda lihale lähedalegi. Hea, kui pärast mõne tüki saab ampsata. Kui üle jääb.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 16.09 15:32; 17.09 11:28; 17.09 14:38; 19.09 07:56; 22.09 08:07; 23.09 14:54; 24.09 07:40; 24.09 19:56; 24.09 21:30; 25.09 07:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

20ndates ei liigutanud lillegi, 30ndates olin korralik perenaibe ja vaaritasin. Praegu 40ndates ei tee enam midagi, sest pliidi ees passimine pole prioriteet. 16-aastased teevad vingeid salateid ja küpsetisi, mees Aasia ja Lähis-Ida toite (rahvuslik eripära). Mingeid kotlette ja hakklihakastmeid pole 10+ aastat teinud. Ei maitse ka.

Miks orjata köögis üksi, ma ei mõista?

Kohe “ei mõista”? Aga proovi nii mõelda, et kõik ei ole mingite kokkavate Lähis-Ida turbanitega abielus. Mõnel on päris harilik eesti mees, kelle arvates mõisted köök ja mees ei käi kohe kuidagi kokku, tee, mis tahad. Siis tulebki “üksi orjata” ja see endale meelivaks teha või siis söömata olla.

????????????

Et siis sinu pisikese arusaamise kohaselt “harilik eesti mees” kohe kuidagi ei sobitugi kööki? Näen, et sinu puhul see ärritab küll sind, samas ei tahagi sa seda muuta. Selline masohhistlik käitumine?

Minu meessugulane, 60+ papi, on sama meelt, et “kõht on tühi – naised ruttu kööki!”, ja tema proua on kangesti rahul kui saab oma kaasat teenindada. Ohkab küll lõpuks maha istudes kui kõik on valmis – söödud, köök koristatud, nõud kapis -, aga ikka koogutab ja ümmradab edasi. Mõtlesin, et see põlvkond hakkab oma iganenud vaadetega vaikselt välja surema, aga tundub, et mitte.

“Lähis-Ida turban” on Taist.

Minu puhul ei ärrita mind miski, sest armastan ise väga süüa teha ja ka kõik minu elukaaslased siiani on hea meelega köögis kaasa löönud. Ei ole erinevalt sinust pidanud toiduvalmistamist “pliidi ees passimiseks” või “vaaritamiseks” sõimama.

See ei taksita mul aga mõistmast, et leidub hulgaliselt mehi, kes lihtsalt ei taha köögis askeldada.

Mis käsu peale toidu valmistamisse puutub, siis puudub mul vastav kogemus.”Koogutamise” ja “ümmardamisega” ei ole tegelema pidanud.

PS Oma “pisike arusaam” hoia oma pisikese turbani jaoks ja ära kujuta endale asju ette.

Appi, kui ärritunud! ????
Tuleb see neist paljudest meestest, kellega elu, kööki ja voodit jagad, aga kes mitte pidama pole jäänud?

Defineeri mulle palun sõna “sõim, sõimama”. Perekoolis muidugi sõimatakse ja saadakse sõimata igasuguste asjade eest, aga sinu versioon on juba lausa üllatav! Varsti on nii, et kui kägu kirjutab “kui armas pisike kiisu!”, siis keegi (näiteks sina) peab sedagi sõimamiseks.

Aga palun, mine ja tee süüa , kokka ja küpseta, näita oma koduperenaiselikkust mõnele järjekordsele voodisoojendajale-kulbikeerutajale.

PS. Ma ei ole kuri inimene, aga sinu esmane inetu rünnak kutsus esile sellise reaktsiooni. Jah, oleksin pidanud lolli (märkust) ignoreerima, aga kui keegi võtab nõuks lihtsalt lambist mu pereliikmeid halvustada, võtan seda isiklikult (ka anonüümses keskkonnas) ning annan vastu. Labasele inimesele tuleb ikka samas keeles vastata.

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 14.09 09:19; 17.09 14:14; 17.09 14:31; 17.09 14:32; 21.09 07:13; 21.09 07:17; 23.09 14:46; 23.09 14:50; 24.09 06:42; 24.09 06:46; 24.09 15:14; 24.09 17:57; 24.09 20:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

see mis pannilt lahti kaapida õnnestus

Hankige korralik mittenakkuv pann – pole midagi vaja “kaapida”.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 14.09 09:19; 17.09 14:14; 17.09 14:31; 17.09 14:32; 21.09 07:13; 21.09 07:17; 23.09 14:46; 23.09 14:50; 24.09 06:42; 24.09 06:46; 24.09 15:14; 24.09 17:57; 24.09 20:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

20ndates ei liigutanud lillegi, 30ndates olin korralik perenaibe ja vaaritasin. Praegu 40ndates ei tee enam midagi, sest pliidi ees passimine pole prioriteet. 16-aastased teevad vingeid salateid ja küpsetisi, mees Aasia ja Lähis-Ida toite (rahvuslik eripära). Mingeid kotlette ja hakklihakastmeid pole 10+ aastat teinud. Ei maitse ka.

Miks orjata köögis üksi, ma ei mõista?

Kohe “ei mõista”? Aga proovi nii mõelda, et kõik ei ole mingite kokkavate Lähis-Ida turbanitega abielus. Mõnel on päris harilik eesti mees, kelle arvates mõisted köök ja mees ei käi kohe kuidagi kokku, tee, mis tahad. Siis tulebki “üksi orjata” ja see endale meelivaks teha või siis söömata olla.

????????????

Et siis sinu pisikese arusaamise kohaselt “harilik eesti mees” kohe kuidagi ei sobitugi kööki? Näen, et sinu puhul see ärritab küll sind, samas ei tahagi sa seda muuta. Selline masohhistlik käitumine?

Minu meessugulane, 60+ papi, on sama meelt, et “kõht on tühi – naised ruttu kööki!”, ja tema proua on kangesti rahul kui saab oma kaasat teenindada. Ohkab küll lõpuks maha istudes kui kõik on valmis – söödud, köök koristatud, nõud kapis -, aga ikka koogutab ja ümmradab edasi. Mõtlesin, et see põlvkond hakkab oma iganenud vaadetega vaikselt välja surema, aga tundub, et mitte.

“Lähis-Ida turban” on Taist.

Minu puhul ei ärrita mind miski, sest armastan ise väga süüa teha ja ka kõik minu elukaaslased siiani on hea meelega köögis kaasa löönud. Ei ole erinevalt sinust pidanud toiduvalmistamist “pliidi ees passimiseks” või “vaaritamiseks” sõimama.

See ei taksita mul aga mõistmast, et leidub hulgaliselt mehi, kes lihtsalt ei taha köögis askeldada.

Mis käsu peale toidu valmistamisse puutub, siis puudub mul vastav kogemus.”Koogutamise” ja “ümmardamisega” ei ole tegelema pidanud.

PS Oma “pisike arusaam” hoia oma pisikese turbani jaoks ja ära kujuta endale asju ette.

Appi, kui ärritunud! ????

Tuleb see neist paljudest meestest, kellega elu, kööki ja voodit jagad, aga kes mitte pidama pole jäänud?

Defineeri mulle palun sõna “sõim, sõimama”. Perekoolis muidugi sõimatakse ja saadakse sõimata igasuguste asjade eest, aga sinu versioon on juba lausa üllatav! Varsti on nii, et kui kägu kirjutab “kui armas pisike kiisu!”, siis keegi (näiteks sina) peab sedagi sõimamiseks.

Aga palun, mine ja tee süüa , kokka ja küpseta, näita oma koduperenaiselikkust mõnele järjekordsele voodisoojendajale-kulbikeerutajale.

PS. Ma ei ole kuri inimene, aga sinu esmane inetu rünnak kutsus esile sellise reaktsiooni. Jah, oleksin pidanud lolli (märkust) ignoreerima, aga kui keegi võtab nõuks lihtsalt lambist mu pereliikmeid halvustada, võtan seda isiklikult (ka anonüümses keskkonnas) ning annan vastu. Labasele inimesele tuleb ikka samas keeles vastata.

Sa oled siin ilusti tsiteerinud ise ka kõiki oma postitusi – mine loe see kõige esimene uuesti läbi ja vaata, kui heatahtlik ja positiivne see oli kaasfoorumlaste suhtes, siis otsusta, kes meist mille peale reageeris.
Jällegi tore, et sina juba klassiekskursioonil oma turbaniga kohtusid ja sängi hüppasid – enamus naisi siiski päris esimesele mehele ei lähe. Või olid 30ndateni ontlik vanatüdruk, et rohkem mehi lähedalt näinud ei ole?

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 16.09 20:01; 18.09 13:11; 18.09 16:30; 21.09 08:44; 24.09 15:18; 24.09 15:22; 24.09 21:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No see turbani naine ise halvustab oma 60+ sugulast ju ka, et kohe “koogutab ja ümmardab’ oma meest kui süüa teeb.
Selles generatsioonis on juba nii. Sellega samastab ta ka kõiki naisi kes köögis perele süüa teevad et need on koogutajad ja ümmardajad või siis oma ” voodisoojendajale” kulbi keerutajad.
Endal kodus vastupidine pilt, tema kui naisterahvas lösutab diivanil kui tema mees ” koogutab ja ümmardab” köögis. Aga kohe kuidagi ei meeldi kui sellele tähelepanu pöörataks.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.09 18:19; 21.09 12:25; 23.09 17:59; 24.09 18:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on pigem see probleem, et kogu pere laekubki õhtul kell 18-19, lapsed kaasa arvatud. Ning siis tõesti ei jaksa keegi enam midagi teha.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Las grillib õues liha

Selline ei oska ju elus mingit marinaadi teha, mis liha ta seal õues grillib?

Pealegi pole tal aimugi, kui kaua võib ühtpidi ja kui kaua teistpidi liha grillil olla. Erinevad lihad, erinevad ajad ja temperatuurid.

Ja siis unustab ära, et tuli on kuum ja keerab liha palja käega jne.

Kas siis liha, mis on veel kallim tooraine kui munad, usaldad sellisele?

Ma ei laseks teda lihale lähedalegi. Hea, kui pärast mõne tüki saab ampsata. Kui üle jääb.

Minu mees on selline, kes eriti süüa teha ei taha ega oskagi. Jah, ta suudab praadida kartuleid, keeta makarone või riisi ja segada nende hulka erinevaid juurikaid või lihakraami, aga see on ka kõik.
Seevastu grillil on ta superkokk! Misiganes liha/kala, misiganes aedviljad, misiganes marinaad – kõik tuleb tal väga hästi välja. Mind kaasab vaid lihttöödel, nt kuhugi peekonit ümber mässima või seeni puhastama.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.09 00:37; 22.09 12:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees on selline, kes eriti süüa teha ei taha ega oskagi. Jah, ta suudab praadida kartuleid, keeta makarone või riisi ja segada nende hulka erinevaid juurikaid või lihakraami, aga see on ka kõik.
Seevastu grillil on ta superkokk! Misiganes liha/kala, misiganes aedviljad, misiganes marinaad – kõik tuleb tal väga hästi välja. Mind kaasab vaid lihttöödel, nt kuhugi peekonit ümber mässima või seeni puhastama.

Mida ta siis veel peaks oskama?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.09 16:11; 22.09 00:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees on selline, kes eriti süüa teha ei taha ega oskagi. Jah, ta suudab praadida kartuleid,

??????
Mul läks 20a enne, kui sain kartulite praadimise lõpuks selgeks.
Tooreid, pannikartuleid pean silmas. Alul kiire kuum, segamine, siis kuumus alla, sibul sisse jne, see on terve teadus, et nad head krõbedad saaks ja puder ei tuleks.
Üsna keeruline ja vaevanõudev toit, ma ütleks. (koorimine, lõikamine, hakitud kartuli kuivatamine, pidev segamine esimese 15 jooksul)
Võrreldes ntx lihaga “prantsuse moodi”, kus viskad ahju ja võtad 20min pärast välja.

Su mees ei taha lihtsalt süüa teha. (kui lihale suudab marinaade kokku segada ja praekartuleid oskab teha.)

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 16.09 15:32; 17.09 11:28; 17.09 14:38; 19.09 07:56; 22.09 08:07; 23.09 14:54; 24.09 07:40; 24.09 19:56; 24.09 21:30; 25.09 07:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Su mees ei taha lihtsalt süüa teha. (kui lihale suudab marinaade kokku segada ja praekartuleid oskab teha.)

Nojah, seda ma ju kirjutasingi, et ei taha. Kuna teda suppide, salatite, kastmete, pajaroogade, ahjupraadide ja magustoitudega nikerdamine ei huvita absoluutselt, siis ei oska ka.
Pannikartulite imepärased variandid on 5-aastase ühikaelu tagajärg. 4 kutti ja pisike pliit ühes toas, raha vähe – elu õpetas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.09 00:37; 22.09 12:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled siin ilusti tsiteerinud ise ka kõiki oma postitusi – mine loe see kõige esimene uuesti läbi ja vaata, kui heatahtlik ja positiivne see oli kaasfoorumlaste suhtes, siis otsusta, kes meist mille peale reageeris.

Lugesin. Mida halba ma kaasfoorumlaste kohta küll kirjutasin? Et milleks orjata üksi? Aga milleks siis?
Sina olid see, kes hakkas mingitest turbanitest jahuma (Tais ei kanta turbaneid!) ja oli nördinud, et tema Eesti mees köögis toimetada ei oska. Nüüd väidad, nagu mina oleks sind (kaasfoorumlasi) halvustanud? Ära unusta, kes inetustega alustas!

Jällegi tore, et sina juba klassiekskursioonil oma turbaniga kohtusid ja sängi hüppasid – enamus naisi siiski päris esimesele mehele ei lähe.

Palun sellekohaseid fakte! Muul juhul on see oletus ehk laim.

Või olid 30ndateni ontlik vanatüdruk, et rohkem mehi lähedalt näinud ei ole?

Litsakusel ja ontlikul vanatüdrukul, kes mehi lähedalt näinud ei ole, on vaks vahet. Suhelda saab ka mitte igat teretuttavat elukaaslaseks võttes. Siin aga palun uuesti eelneva väite fakte, et edasi rääkida.

No see turbani naine ise halvustab oma 60+ sugulast ju ka, et kohe “koogutab ja ümmardab’ oma meest kui süüa teeb.
Selles generatsioonis on juba nii. Sellega samastab ta ka kõiki naisi kes köögis perele süüa teevad et need on koogutajad ja ümmardajad või siis oma ” voodisoojendajale” kulbi keerutajad.

See on minu arvamus taolisele teenindamisele. Nagu ka sinu arvamus, et mina diivanil lössutan ja mees “koogutab”.

Endal kodus vastupidine pilt, tema kui naisterahvas lösutab diivanil kui tema mees ” koogutab ja ümmardab” köögis. Aga kohe kuidagi ei meeldi kui sellele tähelepanu pöörataks.

Palun ka sinult fakte! Väljamõeldised ehk külajutud mind ei morjenda, küll aga muutun, kui keegi põmmpea (jätkuvalt – Taimaal ei kanta turbaneid!) x järjekindlusega midagi halba mu pereliikmete kohta üritab kirjutada.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 14.09 09:19; 17.09 14:14; 17.09 14:31; 17.09 14:32; 21.09 07:13; 21.09 07:17; 23.09 14:46; 23.09 14:50; 24.09 06:42; 24.09 06:46; 24.09 15:14; 24.09 17:57; 24.09 20:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul läks 20a enne, kui sain kartulite praadimise lõpuks selgeks.

Jeerum, nii kõva pead pole enne näinud!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 14.09 09:19; 17.09 14:14; 17.09 14:31; 17.09 14:32; 21.09 07:13; 21.09 07:17; 23.09 14:46; 23.09 14:50; 24.09 06:42; 24.09 06:46; 24.09 15:14; 24.09 17:57; 24.09 20:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jeerum, nii kõva pead pole enne näinud!

Vaata peeglisse, siis kohe näed.
Sa ei oska seda ju tänaseni.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 16.09 15:32; 17.09 11:28; 17.09 14:38; 19.09 07:56; 22.09 08:07; 23.09 14:54; 24.09 07:40; 24.09 19:56; 24.09 21:30; 25.09 07:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled siin ilusti tsiteerinud ise ka kõiki oma postitusi – mine loe see kõige esimene uuesti läbi ja vaata, kui heatahtlik ja positiivne see oli kaasfoorumlaste suhtes, siis otsusta, kes meist mille peale reageeris.

Lugesin. Mida halba ma kaasfoorumlaste kohta küll kirjutasin? Et milleks orjata üksi? Aga milleks siis?

Sina olid see, kes hakkas mingitest turbanitest jahuma (Tais ei kanta turbaneid!) ja oli nördinud, et tema Eesti mees köögis toimetada ei oska. Nüüd väidad, nagu mina oleks sind (kaasfoorumlasi) halvustanud? Ära unusta, kes inetustega alustas!

Jällegi tore, et sina juba klassiekskursioonil oma turbaniga kohtusid ja sängi hüppasid – enamus naisi siiski päris esimesele mehele ei lähe.

Palun sellekohaseid fakte! Muul juhul on see oletus ehk laim.

Või olid 30ndateni ontlik vanatüdruk, et rohkem mehi lähedalt näinud ei ole?

Litsakusel ja ontlikul vanatüdrukul, kes mehi lähedalt näinud ei ole, on vaks vahet. Suhelda saab ka mitte igat teretuttavat elukaaslaseks võttes. Siin aga palun uuesti eelneva väite fakte, et edasi rääkida.

No see turbani naine ise halvustab oma 60+ sugulast ju ka, et kohe “koogutab ja ümmardab’ oma meest kui süüa teeb.

Selles generatsioonis on juba nii. Sellega samastab ta ka kõiki naisi kes köögis perele süüa teevad et need on koogutajad ja ümmardajad või siis oma ” voodisoojendajale” kulbi keerutajad.

See on minu arvamus taolisele teenindamisele. Nagu ka sinu arvamus, et mina diivanil lössutan ja mees “koogutab”.

Endal kodus vastupidine pilt, tema kui naisterahvas lösutab diivanil kui tema mees ” koogutab ja ümmardab” köögis. Aga kohe kuidagi ei meeldi kui sellele tähelepanu pöörataks.

Palun ka sinult fakte! Väljamõeldised ehk külajutud mind ei morjenda, küll aga muutun, kui keegi põmmpea (jätkuvalt – Taimaal ei kanta turbaneid!) x järjekindlusega midagi halba mu pereliikmete kohta üritab kirjutada.

No kohe nii leili läks. Esiteks solvab ja halvustab teisi ja siis õigustab oma solvanguid. Võiks enne ise oma käitumist jälgida.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.09 18:19; 21.09 12:25; 23.09 17:59; 24.09 18:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kohe nii leili läks. Esiteks solvab ja halvustab teisi ja siis õigustab oma solvanguid. Võiks enne ise oma käitumist jälgida.

Copy lõigud, kus kedagi solvan, mitte ära lahmi niisama. Riidu st minu pereliikme halvustamist alustas üks kägu. Kes iganes ta on, ei viitsi neid kellaaegu taga ajada. Siis hakkas nutma, et teda, helbekest, on pahasti koheldud. Loomulikult on, kui ise täiesti tühja koha pealt alustab.
“Nii leili” läksid ikka käod, kes ise kogu pere eest ja nimel rabelevad ja kellele ei meeldi, et ma üksinda orjamise üle imestan. Minu üheainsa lause peale! ????????

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 14.09 09:19; 17.09 14:14; 17.09 14:31; 17.09 14:32; 21.09 07:13; 21.09 07:17; 23.09 14:46; 23.09 14:50; 24.09 06:42; 24.09 06:46; 24.09 15:14; 24.09 17:57; 24.09 20:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jeerum, nii kõva pead pole enne näinud!

Vaata peeglisse, siis kohe näed.

Sa ei oska seda ju tänaseni.

Tänan!
Praekartul pole muidugi ka toit, mida ma sööks, aga see ei tähenda, et ma seda teha ei oskaks. 20-aastaga suudavad teised inimesed midagi rohkemat omandada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 14.09 09:19; 17.09 14:14; 17.09 14:31; 17.09 14:32; 21.09 07:13; 21.09 07:17; 23.09 14:46; 23.09 14:50; 24.09 06:42; 24.09 06:46; 24.09 15:14; 24.09 17:57; 24.09 20:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

20-aastaga suudavad teised inimesed midagi rohkemat omandada.

Sina oled selleks valinud näiteks tühja koha pealt norimisoskuse, kah variant muidugi.
Said ju küll ise aru, et see 20a oli vaid hüperbool. (või tõesti ei saanudki?)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 16.09 15:32; 17.09 11:28; 17.09 14:38; 19.09 07:56; 22.09 08:07; 23.09 14:54; 24.09 07:40; 24.09 19:56; 24.09 21:30; 25.09 07:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

20-aastaga suudavad teised inimesed midagi rohkemat omandada.

Sina oled selleks valinud näiteks tühja koha pealt norimisoskuse, kah variant muidugi.

Said ju küll ise aru, et see 20a oli vaid hüperbool. (või tõesti ei saanudki?)

Vaeseke!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 14.09 09:19; 17.09 14:14; 17.09 14:31; 17.09 14:32; 21.09 07:13; 21.09 07:17; 23.09 14:46; 23.09 14:50; 24.09 06:42; 24.09 06:46; 24.09 15:14; 24.09 17:57; 24.09 20:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled siin ilusti tsiteerinud ise ka kõiki oma postitusi – mine loe see kõige esimene uuesti läbi ja vaata, kui heatahtlik ja positiivne see oli kaasfoorumlaste suhtes, siis otsusta, kes meist mille peale reageeris.

Lugesin. Mida halba ma kaasfoorumlaste kohta küll kirjutasin? Et milleks orjata üksi? Aga milleks siis?

Sina olid see, kes hakkas mingitest turbanitest jahuma (Tais ei kanta turbaneid!) ja oli nördinud, et tema Eesti mees köögis toimetada ei oska. Nüüd väidad, nagu mina oleks sind (kaasfoorumlasi) halvustanud? Ära unusta, kes inetustega alustas!

Jällegi tore, et sina juba klassiekskursioonil oma turbaniga kohtusid ja sängi hüppasid – enamus naisi siiski päris esimesele mehele ei lähe.

Palun sellekohaseid fakte! Muul juhul on see oletus ehk laim.

Või olid 30ndateni ontlik vanatüdruk, et rohkem mehi lähedalt näinud ei ole?

Litsakusel ja ontlikul vanatüdrukul, kes mehi lähedalt näinud ei ole, on vaks vahet. Suhelda saab ka mitte igat teretuttavat elukaaslaseks võttes. Siin aga palun uuesti eelneva väite fakte, et edasi rääkida.

No see turbani naine ise halvustab oma 60+ sugulast ju ka, et kohe “koogutab ja ümmardab’ oma meest kui süüa teeb.

Selles generatsioonis on juba nii. Sellega samastab ta ka kõiki naisi kes köögis perele süüa teevad et need on koogutajad ja ümmardajad või siis oma ” voodisoojendajale” kulbi keerutajad.

See on minu arvamus taolisele teenindamisele. Nagu ka sinu arvamus, et mina diivanil lössutan ja mees “koogutab”.

Endal kodus vastupidine pilt, tema kui naisterahvas lösutab diivanil kui tema mees ” koogutab ja ümmardab” köögis. Aga kohe kuidagi ei meeldi kui sellele tähelepanu pöörataks.

Palun ka sinult fakte! Väljamõeldised ehk külajutud mind ei morjenda, küll aga muutun, kui keegi põmmpea (jätkuvalt – Taimaal ei kanta turbaneid!) x järjekindlusega midagi halba mu pereliikmete kohta üritab kirjutada.

Ühel proual on siin enesekriitikaga ikka päris kitsas käes 😀
Minul ei ole muide “köögis mitte hakkama saavat eesti meest” – ka see on muuhulgas sinu ettekujutuse vili. Vastasin vaid sinu üleolevale sõnavõtule, et paljudel ON sellised mehed ja sellest aru saamine ei valmista mulle (erinevalt sinust) raskusi.

Jah, ma tean, et Tai ei asu Lähis-Idas, mis siis? Said ka lõpuks teada? Tore!

PS Ei tea ise endal “järjekordseid voodisoojendajaid” või “paljusid mehi, kellega elu, kööki ja voodit jagan, aga kes mitte pidama pole jäänud” olnud olevat. Kust sinul selline info, heatahtlik ja sõbralik foorumlane?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 16.09 20:01; 18.09 13:11; 18.09 16:30; 21.09 08:44; 24.09 15:18; 24.09 15:22; 24.09 21:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Nii leili” läksid ikka käod, kes ise kogu pere eest ja nimel rabelevad ja kellele ei meeldi, et ma üksinda orjamise üle imestan. Minu üheainsa lause peale! ????????

Leilis oled siin paraku küll sina ainsana 😀 😀

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 16.09 20:01; 18.09 13:11; 18.09 16:30; 21.09 08:44; 24.09 15:18; 24.09 15:22; 24.09 21:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No arvake, mida soovite. Ütlen kolmandat (või mitmendat?) korda, et kirjutasin üheainsa lause oma postituse lõpetuseks, millest tekkis teatud kägudel reaktsioon, mida nimetaksin sooda-äädika susinaks. Kusjuures see siin isegi ei puhasta midagi. Kordan – mina esimesena halvustamist ei alustanud, seda tegi(d) keegi koduproua(d). Väljendit “leilis olema” kasutasin viimati tiinekana, tundub, et mu oponendid ongi kas:

– tiinekad
– vananenud sõnavaraga prouad

Kusjuures tiinekatel võib tõesti tunduda, et iga teretuttav on “kõik minu elukaaslased” ning inimene, kes hoolega partnerit valib ning temaga pikaajaliselt koos elab, on “vanatüdruk, kes pole meest lähedalt näinudki”. Mis teha, Kodutunne on ka Perekoolis sees.

Leili aga läksid ikkagi käod, kes ei suuda mõista, et naine ei pea tõesti vaid üksi köögis rabelema. Vaielge palju jaksate.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 14.09 09:19; 17.09 14:14; 17.09 14:31; 17.09 14:32; 21.09 07:13; 21.09 07:17; 23.09 14:46; 23.09 14:50; 24.09 06:42; 24.09 06:46; 24.09 15:14; 24.09 17:57; 24.09 20:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi täitsa psühh siin.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.09 18:19; 21.09 12:25; 23.09 17:59; 24.09 18:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi täitsa psühh siin.

See psühh vist läks vähe vahtu jah. Ta ei saa enam arugi, kellega ta vaidleb, mis teemal ja miks ta seda üldse teeb.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 16.09 15:32; 17.09 11:28; 17.09 14:38; 19.09 07:56; 22.09 08:07; 23.09 14:54; 24.09 07:40; 24.09 19:56; 24.09 21:30; 25.09 07:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi täitsa psühh siin.

See psühh vist läks vähe vahtu jah. Ta ei saa enam arugi, kellega ta vaidleb, mis teemal ja miks ta seda üldse teeb.

Võib olla tõesti. Aga saan aru, et mitmekesi ühe vastu on teie, nõrkade!, strateegia. Kusjuures üks peab ennast veel meheks ???????????? (jutumärkides).

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 14.09 09:19; 17.09 14:14; 17.09 14:31; 17.09 14:32; 21.09 07:13; 21.09 07:17; 23.09 14:46; 23.09 14:50; 24.09 06:42; 24.09 06:46; 24.09 15:14; 24.09 17:57; 24.09 20:06;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 63 )


Esileht Kodunurk Ei viitsi süüa teha